"ft VOOR AL UW ADVERTENTIES ZEEUWSE BONDSSPAARBANK De feiten over de Bondsspaarbank-hypotheek op een rijtje gezet shoerette kanteldeuren RBEEKE BV. VCCPSl Rente 8 3A% Afsluitkosten Taxatiekosten Geen dépötrente Hoeveel kunt U lenen? Looptijd van de lening Extra aflossing Overbruggingskrediet Woensdag 4 oktober 1978 FV stai idaa d-garaye-deuren uitgevoerd in verzinkte staalplaat of hout levering met in of aangebouwde loopdeur mogelijk binnen en buiten de gevel draaiend Bon voor volledige dokumentatie kanteldeuren GEPENSIONEERDEN, LET OP!! Aan alle gepensioneerden en zij die op wachtgeld zijn gesteld of F.L.O. genieten. GEEF U OPALS LID [DEVlissinoer sis'1 bij U op échts mods aankomt 5 jaar vast of variabel, achteraf halfjaarlijks te voldoen. De Zeeuwse Bondsspaarbank berekent slechts 1 afsluitkosten. Bij het doorgaan van de lening zijn de taxatiekosten voor onze reke ning tot het bedrag van de af sluitkosten. Dit bespaart U een hoop geld. Bovendien het eerste jaar geen aflossing. met gemeentegarantie tot 100% van de Stichtingskosten. zonder gemeentegarantie tot 95% van de getaxeerde waarde. Slechts over het topgedeelte, boven de 70%, wordt een zeer geringe opslag in rekening ge bracht. De Spaarbankhypotheek heeft een looptijd van 25 of 30 jaar, onafhankelijk van de leeftijd van de aanvrager, dus geen algehele aflossing bij het beteiken van de 70-jarige leeftijd. onbeperkt toegestaan zonder opzegtermijn en kosten. Naast de normale aflossing is per jaar, met een opzegtermijn van 3 maanden, zonder kosten, een extra aflossing toegestaan tot 10% van de oorspronkelijke hoofdsom. Gedurende de periode, dat U nog niet kunt beschikken over de verkoopopbrengst van uw huidige woning, geven wij U een over bruggingskrediet. Notariskosten zijn niet verschuldigd. Voor uitgebreide informatie over de gun stige spaarbankhypotheek kunt U zich wenden tot één van de vele kantoren van de Zeeuwse Bondsspaarbank. Wij zullen U gaarne vrijblijvend van advies dienen over die hypotheekvorm welke het best bij Uw persoonlijke omstandigheden past. ?DM Po^l POMpOM ,.a£f WMftM V P'C Ifllf Woonplaats: Opsturen naar: Postbus 363 tel. 01100-15618 b.g.g. 01181-517 na 18.00 uur S-HEER AKENDSKERKE EL IN BOUWSTOFFEN EN DUKTEN VOOR OE BOUW GOES de atu Walcheren van de Ned. Bond van Gepensioneerden houdt op dinsdag 10 oktober 1978. aanvangende 14.00 uur. haar najaarsvergadering in het restaurant "de twee compagnieën" te Middelburg. Loskade no. i (gevestigd in Hotel "Du Commerce") tegenover begin- en eindpunt van de bushalte. AGENDA i opening- 2 notulen: 3. ingekomen stukken: 4. voorstellen algem. vergadering op 8-5 i979 te Utrecht; 5. spreekbeurt H.B.Iid. rayonleider dhr. Mculendijk met zo mogelijk mededelingen "bestek 81" en verder actueel nieuws: - pauze - 6. beantwoording vragen: 7. rondvraag: 8. sluiting. Ook de echtgenotes zijn van harte welkom. Aan leden van buiten Middelburg kan vergoeding reisgeld worden gegeven op basis van openbaar vervoer. Weel U wel dat er een Bond van Gepensioneerden bestaat? Dat die bond ongeveer 70.000 leden telt! Dat de Centrale van Samenwerkende Pensioen Organisaties samen ongeveer 120.000 leden telt! Hebt U ei wel eens over nagedacht of Uw pensioenbelangen optimaal en door deskundigen worden behartigd? Dat de Ned. Bond van Gepensioneerden, deskundigen heeft die zelf ook gepen sioneerd zijnde de belangen van de leden behartigen? Dat U voor Uw pensioenbelangen gratis bij deze bond wordt geholpen? Dat dat "helpen" geschiedt door hen die de weg weten in de doolhof van de pensioenwetgeving en de daaraan verbonden bureaucratie. Geef U op als lid. niet alleen om verzekerd te zijn van hulp zodra U die nodig mocht hebben maar vooral ook om steun te verlenen aan het afweren of bestrij den van de aanval die door de Overheid, de massa en de media in al zijn facetten, wordt ingezet op onze pensioenrechten. We weten ook wel dat bezuinigd moet worden, maar de klappen moeten niet eenzijdig en/of extra op ons. ouderen, terecht komen. Adres: Ned. Bond van Gepensioneerden, Scheveningseweg 7 Den Haag, antwoordnummer 394. Vanaf nu tot 1 -1 -'79 geen contributie verschuldigd. Daarna 15,— per jaar. Het bondsblad ontvangt U direct en gratis. L. B. van Houte B.V. SeominttMt 6 Middelburg Tol. 01180 27841 Feiten over dè Belangrijk voor hen die een huis laten bouwen of verbouwen! De Zeeuwse Bondsspaarbank berekent geen dépot- of bereid- stellingsrente meer. Voor hypotheken met een variabele rente: Voor hypotheken met een vaste rente:

de Faam | 1978 | | pagina 13