- voor meubelen van wereldklasse artifort brunatie cristal cassina de sede durlet gelderland interlübke leo-lux miller pas-toe roset eerlijk hout in blank of transparant gebeitste uitvoering, vuren - eiken - beuken - essen grenen, meubels van hout, die nog het stempel dragen van eerlijk ambachtswerk en liefde voor het materiaal; met kloeke pen en gat verbinding meubelen van dik - hout zaagt - men planken - en mooi ook waartussen het zo oer - gezellig is. deze simpele direkte meubel-stijl kunt u nu volop bewonderen bij pot in axel. komt u ook fijn gezellig. 88 lil informatiecentrum axel is geopend: zaterdag 9.30 tot 18 uur, maandag 13 tot 18 uur, dinsdag tot vrijdag van 9 tot 18 uur vrijdag avond koop avond van 18 tot 21 uur introduceert eerlijk grenen :S S?5SS;S;:Si:-: 8 hoekige tafel en 4 stoelen met natuurbiezen gestoffeerd exclusieve grenenhouten aanbouwkast met zeer veel mogelijkheden de grootste en meest eksklusieve meubelshow- jroom van de benelux ié de moeite van uw reis inaar zeeuws Vlaanderen dubbel en dwars waard. een parkeerplaats met plaats voor honderden auto's, een koffiebar en een kinderspeelplaats; dat alles kunt u misschien ook elders aantreffen, daarvoor hoeft u waarschijnlijk niet persé naar de nieuwe showrooms van pot aan de nieuwen- dijk in axel. u gaat tenslotte naar een meubelzaak om de meubelen, wat dat betreft bent u bij pot echter ook aan het goede adres, pot heeft een enorme keus in eksklusieve meubelen, tapijten en lam pen, die altijd net even anders zijn. beter, fraaier, eksklusiever en dat hoeft beslist niet altijd duurder te zijn. want naast gerenommeerde meubelmerken van wereldklasse, kunt u bij pot tevens uitstekend terecht voor meubelen die eenvoud paren aan verantwoorde vormgeving... en daar gaat het om. aan dertien-in-een-dozijn meubelen heeft pot ook geen behoefte, en wees eerlijk: u toch ook niet? daarom tot ziens bij pot, want architekten, bin nenhuisadviseurs en decorateurs hebben alle mogelijke moeite gedaan om u een voorproefje te geven van het winkelen in de jaren 1980 tot 2000 in de grootste en meest eksklusieve meu belshowroom van de benelux met meubelen van wereldklasse. de enige meubelzaak in deze streek met een grote keus in "grote" meubelen, artifort, bruna- ti, cassina, cristal, durlet, gelderland, interlübke, de sede en thonet. zowel in moderne als klas- sieke stijl, u bent van harte welkom, j tel. 8 lijnen - ned. 01155-2010 belgië 00-31.1155-2010 j openingstijden: maandag 13.00 tot 18.00 uur i dinsdag tot vrijdag 9.00 tot 18.00 uur i zaterdag 9.30 tot 18.00 uur vrijdagavond koopavond. wandset 3-delig met massief grenenhouten front, (alle onderdelen los leverbaar in blank of donkerbruin grenenhout.) zeer royale komfortabele zithoek in zwaar massief grenenhout, stof naar keuze 2325 C]ulden. 3371 0 Fr. exclusieve zeer grote ronde tafel en 6 stoelen fijn gezellig bergmeubel met vele uitbreidingsmogelijkheden

de Faam | 1978 | | pagina 6