de grootste en meeste exclusieve meubelshowroom van de benelux zijnde moeite van uw reis naar zeeuws-vlaanderen dubbel en dwars waard, want woninginrichting pot axel nodigt alle mensen die nog romantisch durven zijn uit, om morgen even langs te komen *:mwm niet langer geschroomd lieve mensen het hoeft niet langer meer koud, koel en strak te zijn. kijk nu, kijk vrij, kijk blij uw ogen uit op onze nieuwe klassieke modeshow, onderga zelf als eerste de romantiek van deze charmante stijl bij pot in axel (toch leuk om daarna uw vrienden en famil ie familie te kunnen tippen), zo'n eethoek doet iets met elke maaltijd, waarom pot zoveel baanbrekend werk doet? omdat pot overal gaat kijken en dan economisch inkoopt, gaat het maar 'lekijken. pak morgen de auto. exclusieve engelse stijl in echt taxushout mëfzeer vee! vrije toegang vrije toegang vrije toegang vrije toegang vrije toegang vrije toegang vrije toegang mogelijkheden, onze adviseurs willen ugraag alle gewenste inlichtingen verstrekken. middelburg vlissingen roosendaal oostburg zelzate sint niklaas antwerpen kleed met prachtig leder, let vooral op de fraaie handverwerkte rugcapitons en op de klassieke siernagels gezaiiige klassieke zithoek met losse donsachtigedrïe-zits bank kussens, gestoffeerd mot anthiek runderietier. 3685,- twee-zits bank 2970, fauteuil 1695 - ailes los leverbaar oergezellig, veelcomfort met dorssachtige iosse drie-zits bank 3350, kussens, gestoffeerd met fraai runderleder twee-zits bank 2640 fauteuil 1 q cfi' alles los leverbaar 33U' bergen op zoom brugge kortrijk de grootste en meest eksklu- sieve meubelshowroom van de benelux is de moeite van uw reis naar zeeuws Vlaan deren dubbel en dwars waard. een parkeerplaats voor hon derden auto's, een koffiebar en een kinderspeelplaats; dat alles kunt u misschien ook elders aantreffen, daarvoor hoeft u waarschijnlijk niet persé naar de nieuwe show rooms van pot aan de nieu- wendijk in axel. u gaat tenslotte naar een meubelzaak om de reubelen. wat dat betreft bent u bij pot echter ook aan het goede adres, pot heeft een enorme keus in eksklusieve meube len, tapijten en lampen, die altijd net even anders zijn. beter, fraaier, eksklusiever en dat hoeft beslist niet altijd duurder te zijn. want naast gerenommeerde meubelmer- ken van wereldklasse, kunt u bij pot tevens uitstekend te recht voor meubelen die eenvoud paren aan verant woorde vormgeving... en daar gaat het om. aan der- tien-in-een-dozijn meubelen heeft pot ook geen behoefte, en wees eerlijk: u toch ook niet? daarom tot ziens bij pot, want architekten, binnenhui sadviseurs en decorateurs hebben alle mogelijke moeite gedaan om u een voorproefje te geven van het winkelen in de jaren 1980 tot 2000 in de grootste en meest eksklusie ve meubelshowroom van de benelux. met meubelen van wereldklasse. de enige meubelzaak in deze streek met een grote keus in I "grote" meubelen, artifort, brunati, cassina, cristal, dur- let, gelderland, interlübke, de sede en thonet, zowel in moderne als klassieke stijl, u bent van harte welkom, tel. 8 lijnen ned- 01155-2010 belgiè 00-31.1155-2010 openingstijden: maandag 13.00 tot 18.00 uur dinsdag tot vrijdag 9.00 tot 18.00 uur zaterdag 9.30 tot 18.00 uur. vrijdagavond koopavond. twee-zits bank 3090, fauteuil 1 920, alles los leverbaar gazGilige donsachtige kussens, gestoffeerd met fraai natuudeder 3685,— drie-zits bank twee-zits bank fauteuil alles los leverbaar 3090,— 1920,-

de Faam | 1978 | | pagina 10