de wereldberoemde zitmeubelen uit Zwitserland belangrijk: 2e en 3e pinksterdag is onze zaak gesloten jakobsen gepasteuriseerde jongens met lts of mavo: werken bij pechiney, daar word je wijzer van want je leert en je verdient tegelijk. campina r bon- Glazen literfles FA. VAN AALST SPORTIEF IS HET MOTTO Oi« PECHINEY NEDERLAND N.V bemetel-diploma vrije toegang Tilbury Alle andere verpakkingen 12 ct. korting. natuurlijk lekker adverteren is bekend blijven ds-77 komfortabel garnituur voor jonge mensen met een ongedwongen levensstijl, de zitelementen ds-77 zijn zeer breed: ze kunnen zonder meer los opgesteld worden en met een simpele handbeweging tot bed worden omgevormd.rugleuningen met verhoogde hoofdsteun zorgen voor extra comfortabel zitgenot. ook hier de dubbelnaad-afwerking. de vulling van het bovendeel bestaat uit de bekende bultex dacron-combinatie en een kussen met donszachte nieuwe sYnthetische vulling, het beukenhouten frame ondersteunt de grondstoffering. de singles zijn nogmaals afgedekt met bultex. ds-77 kan geleverd worden in tot toro en de sede leder alsook in canvas. •&y bank/plaatwerker Postbus 49, Vlissingen, telefoon 01196 - 16651 melkvariaties t.bv "/r Van AALST heeft zijn toch al grote voorraad verdubbeld. U vindt nu oude Afghans, Kazaks etc. en ook alle moderne soorten. Prijzen door rechtstreekse import beduidend lager. OOSTERSE TAPIJTEN Middelburg Langeviele 69 Telefoon (01180) 26186 de sede de grootste en meest eksklusieve meubelshowroom van de benelux is de moeite van uw reis naar zeeuws Vlaanderen dubbel en dwars waard. een parkeerplaats voor honderden auto's, een koffiebar en een kinderspeelplaats; dat alles kunt u misschien ook elders aantreffen, daarvoor hoeft u waarschijnlijk niet persé naar de nieuwe showrooms van pot aan de nieuwendijk in axel. u gaat tenslotte naar een meubelzaak om de meubelen, wat dat betreft bent u bij pot echter ook aan het goede adres, pot heeft een enorme keus in eksklusieve meubelen, tapijten en lampen, die altijd net even anders zijn. beter, fraaier, eks- klusiever en dat hoeft beslist niet altijd duurder te zijn. want naast gerenommeerde meubelmerken van wereldklasse, kunt u bij pot tevens uitstekend terecht voor meubelen die eenvoud paren aan verantwoorde vormgeving... en daar gaat het om. aan dertien-in-een-dozijn meubelen heeft pot ook geen behoefte, en wees eerlijk: u toch ook niet? daarom tot ziens bij pot, want architekten, binnenhuisadvi seurs en decorateurs hebben alle mogelijke moeite gedaan om u een voorproefje te geven van het winkelen in de jaren 1 980 tot 2000 in de grootste en meest eksklusieve meubel showroom van de benelux. met meubelen van wereldklasse, de enige meubelzaak in deze streek met een grote keus in "grote" meubelen, artifort, brunati, cassina, cristal, durlet, gelderland, interlübke, de sede en thonet, zowel in moderne als klassieke stijl, u bent van harte welkom, tel. 8 lijnen - ned. 01155-2010 belgië 00-31.11 55-2010 openingstijden: maandag 13.00 tot 18.00 uur dinsdag tot vrijdag 9.00 tot 18.00 uur zaterdag 9.30 tot 18.00 uur. vrijdagavond koopavond. Kanaalstraat 55 Oost Souburg DE RIJSTTAFEL SPECIAAL/AAK Hobeinsiraat 35 Tel. 3661 - VLISSINGEN kant- en- klaargerechten instant' boetnboes groot kruidenassortiment verse Indonesische en Surinaamse produkten vakkundige voorlichting Als je dit jaar 't lts- of mavo-diploma denkt te halen, zou je best eens kun nen denken over een toekomst in aluminium. Je moet dus aan je laatste schooljaar van mavo of lts bezig zijn. Dan kan je aan de bedrijfsschool van Pechiney een best vak leren: met het landelijk erkende Zo'n opleiding duurt twee jaar en is helemaal overdag. Afwisseling ge noeg: drie dagen in de week krijg je een praktijkopleiding aan de be drijfsschool van Pechiney, de an dere twee dagen krijg je theorie aan de Streekschool in Middelburg. Die twee jaar, dat is best een interes sante tijd. Je ziet veel, je leert veel en je verdient meteen al een prima sala ris. En na die twee jaar ben je hulpmon teur, met een goeie job in de onder houdsdienst. En je kan verder ko men bij Pechiney. Geldig van 1 t/m 6 mei. De sociale voorzieningen zijn goed geregeld. Je krijgt bijvoorbeeld een vaste 13e maand. En 8% vakantie toeslag. Gratis werkkledfng. Vanaf diverse plaatsen rijden perso- neelsbusjes en als je per openbaar vervoer komt krijg je de reiskosten vergoed. Je mag best eens bij Pechiney ko men kijken. Maar bel dan voor een afspraak wel even met de afdeling Personeelszaken. Nog makkelijker is het om even de bon in te vullen. Dan krijgt je snel een hoop informatie thuisgestuurd. De bon in een envelop (zonder post zegel, opsturen naar: Pechiney Ne derland N.V., Antwoordnummer 4, Vlissingen Ik wil graag meer weten over I de bedrijfsschool van Pechi ney. Ik hoop dit jaar het Its/mavo'- diploma te halen Naam: Adres: Woonplaats: Leeftijd: Doorhalen wat niet van toepas- I sing is. VLISSINGEN Anjelierenlaan 93 Degelijke eengezinswoning met tuin en vrije poort. Bw|t ^1940 Ind hal, toi let, woonk keuken. 1e verd 3 slaapk douche, 2e verd ruime zoldei RODELKO B.V. Veere 01187-539 na 19.00 uur. De sport brengt weer vaart in de mannenmode. Speelse kontrasten, sluitende vormen, soepel van pasvorm. Althans, bij Tilbury. Die kenmerken, vindt u terug in dit jack. Van fraai polyester/katoen gemaakt, en afgewerkt met kontrast- banden. En behalve dat Tilbury perfekt zittende kleding voor u heeft, krijgt u van ons de service die u gewend bent. Prettig en persoonlijk, vrien delijk en vlot. Per slot van rekening zijn wij er voor u.

de Faam | 1978 | | pagina 12