IHet ontwerp-bestemmingsplan Molenberg en omgeving I" r>r> PRATEN MET DE POLITIE cdn Nog vooroverleg nodig met instanties en bewoners BEVOLKINGSONDERZOEK BAARMOEDERHALSKANKER r CONCERTEN EN CANTATES VAN J.S. BACH IN CONCERT-EN GEHOORZAAL OPGEBROKEN-AFGESLOTEN Z.V.U.-FILM IN CITY THEATER MENU "TAFELTJE DEKJE" DUIVEN MOETEN BINNEN BLIJVEN LUISTERAVOND IN MUZIEKSCHOOL VERPLAATSING MARKTDAG OM IN TE ZIEN GEVONDEN VOORWERPEN CONCERT DOOR HUTYRA EN DE BROEKERT 1 <L HUIS-AAN-HUIS COLLECTEN De opleiding van de jonge politieambtenaar CULTURELE AGENDA Woensdag 19 april 1978 F In periode 10 april-21 mei Met toestemming b. en w. Met marjanne Kweksilber en Ton Koopman als solisten GEMEENTELIJKE CULTURELE DIENST MIDDELBURG Periode 19 april - 26 april H I =*v *'1~' Een deel van Middelburg zal binnen niet al te lange tijd worden aangewezen als "Beschermd Stadsgezicht". Het is dan nodig een aantal bestemmingsplannen voor dat gebied op te stellen. Om straks op tijd gereed te zijn is, vooruitlopend op de aanwijzing, hiermee reeds een aanvang gemaakt. Burgemeester en wet houders hebben als eerste een ontwerp- bestemmingsplan laten opmaken voor het gebied, dat wordt begrensd door de Kromme Weele, de Schuttershofstraat en de binnengracht langs de Molenberg. In dit plangebied bevindt zich aan de Molenberg een transportbedrijf, dat het leefmilieu ernstig aantast en de om geving hinderlijk ontsiert. Uit een huis-aan-huisonderzoek onder de bewoners is gebleken, dat de omwonenden het bedrijf het liefst zouden zien verdwijnen. Uit onderhandelingen is naar voren gekomen, dat het transportbedrijf op dit moment weinig behoefte heeft zich vrijwillig te verplaatsen. Nu men niet tot overeenstemming is gekomen, wordt met de gedachte gespeeld het bedrijf zo spoedig mogelijk te onteigenen. In het hieronder beschreven ontwerp-bestem mingsplan kunt u o.m. lezen hoe het na sloop vrijgekomen terrein kan worden ingevuld. DE BESTAANDE BEBOUWING Het gebied, waarover we het in dit verhaal hebben, is bij de stadsuitleg van 1254 bij de stad gevoegd. Van de oorspronkelijke bebouwing is niets meer aan te lonen. De panden aan de Kromme Weele stammen merendeels uit de 18e en 19e eeuw. Op een enkele uitzondering na. komen ze voor op de lijst van beschermde monumenten. De vier woningen aan de Molenberg zijn in 1961 gebouwd. De overige bebou wing in het plangebied dateert voor het grootste deel uit het eind van de vorige eeuw en het eerste kwart van de eeuw. waarin we nu leven. Aan de Kromme Weele bevindt zich gemeng de bebouwing: woningen, winkels en bedrijven. De winkels en bedrijven hebben in de meeste gevallen een bovenwoning. In de Schuttershof- straat en aan het meest noordelijk ge legen deel van de Molenberg ziet men hooFdzakelijk vrij lage woninkjes, met hier en daar wat bedrijfsbebou- wing. Het transportbedrijf, waarover in het begin van dit artikel al werd gesproken, ligt aan de Molenberg in de westelijke helft van het plan. De bouwkundige kwaliteit van dit com plex is slecht. De overige bebouwing in het gebied is matig tot slecht, met uitzondering van de nieuwere panden, die van een goede kwaliteit zijn. TOEKOMSTIGE EN TE HAND HAVEN BEBOUWING Het rapport "Winkelen in Middel burg" van 1971 en het "Basisplan voor de Binnenstad" van 1972 geven op de plaats van de bebouwing van de Schuttershofstraat een parkeerterrein aan, waarvoor dus afbraak nodig zou zijn. De huidige stedebouwkundige opvattingen gaan echter steeds minder in de richting van sloop van woningen, die nog te verbeteren zijn. De panden aan de Schuttershofstraat zijn wel overwegend van een slechte kwaliteit, maar ze zijn zeker nog te vernieuwen (rehabilitatie) In het "Parkeerplan Binnenstad" van 1974 is het parkeer terrein daar ook niet meer opgeno men. Het nu ter tafel liggende ont werp-bestemmingsplan "Molenberg en omgeving" geeft dan ook aan, dat de woonfunctie van de Schuttershof straat gehandhaafd dienEt te blijven. De panden aan deze straat kunnen al le worden ontsloten door achtererven. Ook is het mogelijk hier het aantal tuinen uit te breiden. Molenberg Op de ruimte, die vrij zal komen na de sloop van het transportbedrijf, kan een blokje woningen worden ge bouwd. Aansluitenld is ruimte voor de realisatie van drie autoboxen. Uit het al eerder genoemde huis-aan-huison derzoek is gebleken, dat de omwo nenden de voorkeur geven aan de bouw van bejaardenwoningen op het vrijkomende terrein. Een aantal van de reeds aanwezige panden aan dit deel van de Molenberg kan aan de achterzijde ontsloten worden. Ook is dan uitbreiding van (te) kleine achtertuintjes mogelijk en ontstaat dan ruimte voor de aanleg van een parkeerterreintje. Kromme Weele De winkels en bedrijfjes aan de Kromme Weele kunnen volgens het ontwerpplan gehandhaafd en uitge breid worden. Dit is in overeenstem ming met het gestelde in het rapport "Winkelen in Middelburg" en het "Basisplan voor de Binnenstad". Bur gemeester en wethouders kunnen door middel van een wijzigingsmoge lijkheid, ingevolge een artikel van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, be slissen dat vestiging van maximaal twee horecabedrijven aan de oneven zijde in deze straat kan worden toe gestaan. Van de in het plangebied aanwezige In het City Theater wordt woensdag 26 april a.s. om 20.00 uur de film "Une partie de plaisir" (een stukje geluk) vertoond. Deze voorstelling wordt georganiseerd door de Z.V.U. in Mid delburg. De film is geregisseerd door Claude Chabrol. In de hoofdrollen ziet u Paul en Danièle Gegauff met hun dochterje Clemence. Hieronder een korte inhoud van de film. Het echtpaar Philippé en Esther heb ben samen met hun dochtertje geluk kige jaren achter zich. Nu de liefde wat versleten is geraakt, doet Philippe het voorstel dat ze beiden mogen doen wat ze willen, maar elkaar daar niets over mogen verwijten. Esther begint eerst een verhouding met Habib en raakt daarna bevriend met Rosco. Haar man kan dit allemaal niet aan vaarden en vraagt haar bij hem te blijven. Zij weigert dit en ze gaan uit elkaar. Maar als de tante overlijdt, die haar heeft grootgebracht, belt ze Phi lippe op, omdat ze hem nodig heeft. Ze treffen elkaar op de begraafplaats en krijgen ruzie. Philippe slaat en trapt haar. Hij wordt hiervoor veroordeeld. Zijn dochtertje, die hem in de gevan genis komt bezoeken, smeekt hij hem te helpen om Esther terug te krijgen. Als zij weggaat denkt hij: "Misschien is alles nog niet verloren". L De dienstverlening 'Tafeltje Dekje", van de Unie van Vrijwilligers in Mid delburg, is uitsluitend bestemd voor zieken en ouderen, die niet zelf voor de warme maaltijd kunnen zorgen. Via telefoonnummer (01180) 27537 kunnen maaltijden besteld worden op maandag en donderdag tussen 9.00 en 9.30 uur. Op deze dagen worden de maaltijden ook bezorgd. Het menu voor de week van 24 april tot en met 1 mei ziet er als volgt uit: maandag - spinazie, aardappelen, ge hakt dinsdag - sperziebonen, aardappelen, runderlapje woensdag - appeltjes, aardappelen, gebakken lever donderdag - doperwten, aardappelen, karbonade. vrijdag - wcrteltjes, puree, vis zaterdag - stamppot zuurkool maandag - jachtschotel, rode kool Op grond van artikel 225 van de "Algemene Politieverordening Middelburg" is het verboden om in de periode van 10 april tot 21 mei 1978 voor 7 uur 's avonds duiven te laten uitvliegen. Vanaf 1975 vindt in de gemeente Middelburg jaarlijks een bevolkingsonder zoek baarmoederhalskanker plaats. Alle vrouwen van 35 tot 55 jaar kunnen, volgens een opgesteld schema, éénmaal in de driejaar aan dit onderzoek deelnemen. Deze maand, vanaf maandag 17 tot en met vrijdag 21 april, kunnen vrouwen, die geboren zijn in de jaren 1925, 1928, 1931, 1934, 1937, 1940 en 1943 zich laten onderzoeken in het wijkcentrum "Het Zuider baken" aan de Rentmeesterlaan 245. De gemeente Middelburg, die het bevolkingsonderzoek organiseert, heeft aan de inwoonsters, die geboren zijn in genoemde jaren, een oproepingskaart gezonden. Niemand is echter verplicht aan het onderzoek deel te nemen. Wel wordt gewezen op het belang ervan. Door het systeem van de zgn. continue- bewaking kunnen eventuele kwaadaardige afwijkingen zo tijdig worden ont dekt, dat in vele gevallen volledige genezing mogelijk is. De kosten van deze jaarlijkse onderzoeken worden voor een groot deel gedragen door de ge meente. Het is daarom dat aan de deelneemsters slechts een beperkte bijdrage behoeft te worden gevraagd: 10,-. Vrouwen, geboren in de jaren 1924, 1927, 1930, 1933, 1936, 1939 en 1942, die het vorig jaar niet aan het onderzoek hebben kunnen deelnemen en dat alsnog willen doen, moeten contact opne men met de afdeling Algemene Zaken (Volksgezondheid) van de gemeente Middelburg in het stadhuis. Deze afdeling verstrekt eveneens alle gewenste informatie over het bevolkingsonderzoek baarmoederhalskanker. Het ko mendejaar zijn aan de beurt degenen, die geboren zijn in de jaren 1926, 1929. 1932, 1935, 1938, 1941 en 1944. De onderzoeken worden uitgevoerd door deskundig vrouwelijk personeel van de Stichting Centraal Bureau voor keu ringen op medisch-hygiënisch gebied in Den Haag. erven achter de nieuwe en bestaande bebouwing mag 30% worden be bouwd. tot een maximum van 40 m2. De grootste bouwhoogte op de erven bedraagt 3 meter. Burgemeester en wethouders kunnen vrijstelling verle nen voor bebouwing achter winkels, kantoren en bedrijven tot een maxi mum van 75% en een bouwhoogte van 4 meter. GROENVOORZIENING, SPELEN Langs de waterkant aan de Molenberg is voor een deel een bomenrij aanwe zig. Het is gewenst deze te complete ren. Ook op het binnenterrein zullen wat bomen moeten worden aange plant. Omdat dit binnenterrein een gevarieerde vorm heeft, is het goed te gebruiken als speelruimte. VERKEERSDOELEINDEN, PAR KEREN De Molenberg is de enige straat bin nen het gebied. Deze heeft een erf- functie. In de toekomst zal het straat- In de Zeeuwse Muziekschool (Kui perspoortgebouw) vindt op vrijdag 21 april a.s. weer een muziek-luister- avond plaats. Het is dan tevens de laatste luisteravond irrdeze serie. Be handeld zal worden "A war requiem" van Benjamin Britten, een muziekstuk dat hij componeerde ter gelegenheid van de inwijding van de gerestaureer de, in de oorlog 19401945 verwoeste, kathedraal van Coventry. De directeur van de Muziekschool verzorgt de toe lichting op dit stuk. ledereen die belangstelling heeft is welkom. Er zijn geen kosten aan de deelname verbonden. Aanvangstijd: 19.45 uur. In verband met Hemelvaartsdag (donderdag 4 mei) zal de week markt nu gehouden worden op woensdag 3 mei a.s. HINDERWET De Nederlandse maatschappij voor Petroleumgassen "Benegas" B.V., Re derijstraat 3 in Rotterdam, heeft een vergunning aangevraagd voor het 'vervangen van een tank voor L.P.G., met een inhoud van 18 m3 door een tank voor L.P.G. met een inhoud van 37,9 m3. Deze vergunning wordt ge vraagd voor de inrichting aan de Ka- naalweg 36. schriftelijke bezwaren tegen het verle nen van de vergunning kan een ieder tot 21 april a.s. indienen bij het ge meentebestuur van Middelburg. In woners van Middelburg kunnen later alleen in beroep bij de Kroon, wan neer zij persoonlijk op 11 april j.l. op de openbare zitting zijn geweest of als zij waren vertegenwoordigd door een gemachtigde. Degenen die niet in de gemeente Middelburg wonen, kunnen om van hun beroepsrecht gebruik te maken volstaan met het tijdig indienen van een bezwaarschrift. De bovenvermelde aanvraag met bijla gen en de eventueel ingekomen be zwaarschriften liggen tot 21 april a~s. ter inzage op de afdeling Algemene Zaken in het stadhuis. BESTEMMINGSPLAN Om de bouw mogelijk te maken van een kantoorgebouw voor de Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland op een perceel aan de Koudekerkseweg bij het complex Vijvervreugd, willen burgemeester en wethouders, met ge bruikmaking van artikel 19 van de Wel op de Ruimtelijke Ordening, vrijstelling verlenen van het bestem mingsplan "Toorenvliedt". Het bouwplan ligt tot 24 april a.s. ter inzage bij de afdeling Algemene Za ken in het stadhuis. Bezwaren legen de uitvoering van dit plan kunnen schrif telijk worden ingediend bij burge meester en wethouders van Middel burg. profiel, waar nodig, worden aange past. De nog aanwezige eigen stoepen wil men zoveel mogelijk in de oor spronkelijke staat handhaven. Het particuliere, centraal in het plange bied liggende binnenterrein dient openbaar te worden. Dit is noodzake lijk voor de bereikbaarheid van hel ontworpen parkeerterreintje. Ook voor de eerder genoemde ontsluiting van de achtererven is dit van belang. Het ontwerp-bestemmingsplan "Mo lenberg en omgeving" bevindt zich nog in de zgn. fase van vooroverleg. Er zal over het plan nog overleg gepleegd moeten worden met diverse instanties, zoals de Provinciale Planologische Commissie, de rijksconsulent voor Handel, Ambacht en Diensten enz. Ook zal, waarschijnlijk vlak na de va kantieperiode, een informatiebijeen komst plaatsvinden voor de bewoners van het plangebied. Ook hun mening is van belang. Daarna zullen burge meester en wethouders het al dan niet aangepaste plan voor een ieder ter in zage leggen. Bij de gemeentepolitie van Mid delburg werden in het tijdvak van 5 t/m 11 april j.l. de volgende ge vonden voorwerpen aangegeven: - diverse bankbiljetten; - plastic tas met schoolspullen; - herenhorloge; - diverse sleutels; - damessjaal; - diverse portemonnees met in houd; - etui met inhoud; - zilveren ketting met ring en handje; - suède mapje met inhoud; - mouwsjaal; - paar kinderhandschoenen; - verzekeringsplaatje bromfiets; - paar schaatsen; - zadeldek voor een fiets; - shag-doos. Nadere inlichtingen over deze gevonden voorwerpen kan men verkrijgen bij het politiebureau. Achter de Houttuinen 10. Echter alleen op woensdag van 15.00 tot 17.00 uur en op zaterdag van 19.00 tot 20.00 uur. Telefonische inlichtingen uitsluitend via num mer (01180) 27251. In de Koorkerk geven fluitist Ferenc Hutyra en pianist-organist Leen de Broekert op zaterdag 22 april, vanaf 20.00 uur voor de één na laatste maal een concert van Nederlandse muziek, waarbij een korte toelichting wordt gegeven door de heer Bergman. En tree: 2,50 voor volwassenen en 1,- voor kinderen. <k**eT°O0 Redactie Bureau Voorlichting gemeente Middelburg Stadhuis Middelburg. Telefoon 26251, toestel Burgemeester en wethouders hebben twee instellingen toestemming ver leend de komende periode een huis- aan-huis-collecte te houden: - Sakor van maandag 17 t/m zater dag 22 april: Astmabestrijding van maandag 24 t/m zaterdag 29 april. Bij het collecteren moet men gebruik maken van verzegelde collectebussen. Wanneer gewerkt wordt met collecte zakjes, dient het verzamelen hiervan te gebeuren in verzegelde collectebus sen. Collectanten kunnen niet jonger dan 15 jaar zijn en mogen niet betaald worden voor hun werkzaamheden. Zij moeten voorzien zijn van een deugde lijk legitimatiebewijs en zijn verplicht dit op verzoek te tonen. Opleiding, studie, training en vorming zijn vertrouwde begrippen voor de po litieman. En niet alleen in het kader van z'n normale carrière-planning. Altijd zal hij op de hoogte moeten blijven van alle maatschappelijke ontwikkelingen. Dat brengt zijn vak nu eenmaal mee. Ix>gisch dat ook voor iedereen, die dit vak wil gaan beoefenen er eerst een periode van kennismaking en leren noodzakelijk is. DE OPLEIDING De opleiding duurt 12 maanden en wordt voor Middelburg op de poli- tieopleidingsschool "De Boskamp" te Leusden in internaatsverband gege ven. Ongeveer 60% van de lessen wordt in theorielokalen gegeven; ca. 40? van de lessen in praktijkruimten, sportzalen etc. De lesuren worden globaal als volgt besteed: 25% rechts- en wetskennis (straf recht. strafvordering, burgerlijk recht, staatsinrichting, bijzondere wetten); 20% taalvakken (Nederlands, rap porteren, typen, proces-verbaal, over tredingen, proces-verbaal misdrijven); 45% prestatie-vormings-conditie (atletiek, zelfverdediging, zwemmen, schieten, rijvaardigheid, exercitie, E.H.B.O., vormingslessen, praktij klessen politieoptreden). Aan het einde van het opleidingsjaar moeten de aspiranten van politie exa men doen voor het verkrijgen van het politiediploma. Gelet op de selektie is het aantal dat voor dit diploma wordt afgewezen niet groot. Op de opleidingsscholen wordt een gemiddelde van ongeveer 8% af gewezen. Het betekent dan niet dat deze aspilanten dan meteen ontslag krijgen. Als het examen op enkele on derdelen niet het gewenste resultaat heeft opgeleverd, volgt een herexa men. Alleen de kandidaten, die over de gehele linie slecht waren krijgen- geen herexamen meer. SPECIALE OPLEIDNG Wanneer cursist - nu agent van politie, met het diplome op zak - van de Poli tieschool komt, krijgt hij nog een spe ciale opleiding van acht weken voor zijn taak in de Mobiele Eenheid. Daarna gaat hij de praktijk in: de sur veillance. De eerste maanden doet hij zijn werk nog onder leiding van een oudere en ervaren collega (mentor). Na enkele jaren praktijk vanuit de surveillancedienst (geüniformeerde dienst) is het mogelijk overgeplaatst te worden naar één van de speciale poli tiediensten, zoals verkeerspolitie, re cherche of rayondienst eet. Plaatsing bij deze diensten is afhan kelijk van de aanwezigheid van vaka- tures en uiteraard van gebleken ge schikt. heid voor deze diensten. Het is niet mogelijk rechtstreeks voor een functie bij één van deze diensten te solliciteren. VOORTGEZETTE OPLEIDING Er bestaan bij de gemeentepolitie en- Zaterdag 22 april a.s. zal "MUSICA ANTIQUA" uit Amsterdam in de Con cert- en Gehoorzaal een programma verzorgen van Concerten en Cantates van J.S. Bach. Voor de pauze slaan op het programma de Cantate nr. 209 "Non sa che sia dolore" voor sopraan, traversM, strijkers en continuo en het concert in D moll voor clavccimbel en strijkers. Na de pauze vermeldt het programma de Sinfonia uit Cantate 152 in G kl.: 'Trilt auf die Glaubesbahn" voor blokfluit, hobo viola d'amore. viola da gamba, en continuo en de Cantate nr. 202 "Hochzeits-cantate "Wcichet nur betrübtc Schatten" voor sopraan, hobo, strijkers en continuo. (Zie voor ver dere gegevens kelc scholen voor voortgezette oplei ding zoals: de verkeersschool in Noordwijker- hout de rechercheschool in Zutphen de kaderschool in Zutphen. Deze opleidingen zijn ingesteld om reeds in dienst zijnde politie-ambte- naren meer gedetailleerde vakkennis te laten opdoen' en voor verdere schoiing/vorming van specialisten. Tevens organiseren diverse corpsen interne cursussen, die gericht zijn op het politiediploma B. één van de voorwaarden voor promotie. Het overgaan van de surveillance dienst, waarin de agent met zijn werk begint, naar een specialistische dienst is geen bevordering, maar een funk- tieverandcring. "Rechercheur", bijvoorbeeld, drukt geen rang, maar een funktie uit. Be vordering is een kwestie van rang. NA DE OPLEIDING Na de geslaagde (1-jarige) opleiding wordt de adspirant bevorderd tot agent. Na 5 dienstjaren - het jaar opleiding niet megerekend - en na gebleken ge schiktheid volgt zonder dat studie is vereist automatisch de rang van hoofdagent van politie. Daarna kan, wanneer er vakatures zijn, en bij gebleken geschiktheid na minimaal 10 dienstjaren en na beha len van politiediploma B en het volgen van de kaderopleiding, bevordering tot de rang van brigadier van politie volgen. Tenslotte kan bij vacatures en geble ken geschiktheid bevordering plaats vinden tot de eindrang van adjudant van politie. Voor velen geldt deze carrière-lijn niet. Niet iedereen behaalt het poli tiediploma B en niet iedereen is ge schikt voor kaderf6ncties. "Hoofdagent" is daardoor voor een belangrijk deel van de politiemensen de eindrang. Overigens hebben we nog te maken met een formatiebcschikking. die het aantal brigadiers en adjudanten be perkt. SCHOUWBURG woensdag 19 april, 20.00 uur: "Tweelicht" van Eric Schneider, ges peeld door de Haagse Comedie. Kaartend/ 15,50 (voor leden d 14.- en C.J.P./ Pas 65 d 7,-) uitsluitend telefonisch te bestellen één werkdag voor de voorstelling van 19.00 - 20.00 uur, via nummer (01180) 15256. CONCERT- EN GEHOORZAAL zaterdag 22 april15.30 uur: Concert door "Musica Antiqua" uit Amsterdam o.l.v. Ton Koopman, m.m.v. Marjanne Kweksilber sop raan. Kaarten a 5,50 (voor jeugd t/m 12 jaar d 4,-) verkrijgbaar aan de zaal. VLEESHAL t/m 23 april: "Kunst uit Zeeland 5", een keurcol- lectie objecten, plastieken en schilde rijen. Openingstijden: maandag t/m zater dag van 10.00 tot 17.00 uur; zondag van 14.00 tot 17.00 uur. KUIPERSPOORTTHEATER vrijdag 21 april, 20.30 uuë: "Filmhuis" Jeugd en Muziek vertoont "Das Dada Manifest" (1968) van Helmut Herbst (Film Eksp.), "Sa- tansbraten" van Rainier Werner Fassbinderen "Le Ballet Mécanique" (1924) van Fernand Léger en George Anthei. Entree: 3,— vrijdag 28 april, 20.30 uur: "Filmhuis" Jeugd en Muziek vertoont "Der Starke Ferdinant" van Alexan der Kluge. PLAATS EN VERKEERSMAATREGELEN I. Selsbuitenbrug Hel inkomende verkeer over de Seisbuitenbrug is gesiremd. Omleiding via de Laan der Ver. Nalics. Berkcnlaan, Lange Vielesingel en Vlis- singsesingel. Eenrichtingsverkeer tussen Seis- brug en Sandberglaan in de richting van de Sandberglaan. Seisweg bij Jodengang afgesloten. Inrijden vanaf Olmcnlaan toegestaan. Koudekerkseweg lussen Joost de Moorstraat en de Kruisweg Wegversmalling. Langzaam rijden. Het verkeer wordt met verkeerslichten over één rijbaan ge leid. 3. Lange Viele Afsluiting Lange Viele. Omleiding via Tangent en Geere Brug. De werkzaamheden worden verricht nabij de Pottcnmarkt. Het gedeelte vanaf Molenberg tot Lange Geere weer toegankelijk voor hel plaat selijk verkeer. 4. Markt N.O. zijde Afgesloten voor gemotoriseerd verkeer. Don derdag omdraaiing éénrichtingsverkeer in Zus terstraat tussen Zusterplein en Plein 1940. Werkzaamheden vanaf zijde Lange Delft 5. Korte Delft Afgesloten voor gemotoriseerd verkeer. Het plaatselijk verkeer in de Nieuwstraat wordt omgeleid via de Barbaragang. 6. Kuipersweg Geen doorgaand verkeer mogelijk Aanleg Noord-Zuid Tangent deel III Vernieuwen gas- en waterleidingbuizen en reconstructie van de weg. Aanleg nool-. gas- en waterleiding. Aanleg Promenade Aanleg promenade Hcrstrating AANVANGSDAT1 M In uitvoering In uitvoering In uitvoering In uitvoering 24 april In uitvoering I JVIIUUGII *V/V»l IIV'W, .JU IJIW.I.» vu wiiuiiuv. \*-'v w. v. wCCIl UOUrgdilllU VCIaCCI IllUgCllJK O vens de Culturele Agenda, elders in deze rubriek.) 1

de Faam | 1978 | | pagina 5