in zeeuws-vlaanderen is pot niet de enige grote meubelzaak, wel de enige grote die eksklusief tegelijk is liefst 80.000 mtr.2 meubelen (in hulst en axel, slechts 10 km. van elkaar verwijderd) zijn de moeite van uw reis naar zeeuws-vlaanderen dubbel en dwars waard, een parkeerplaats met plaats voor honderden auto's, een koffiebar en een kinderspeelplaats; dat alles kunt u mis schien ook elders aantreffen, daarvoor hoeft u waarschijnlijk niet persé naar de nieuwe show rooms van pot aan de nieuwendijk in axel. u gaat tenslotte naar een meubelzaak om de meubelen, wat dat betreft bent u bij pot echter ook aan het goede adres, pot heeft een enorme keus in eksklusieve meubelen, meubelen die al tijd net even anders zijn. beter, fraaier, eksklu- siever. en dat hoeft beslist niet altijd duurder te zijn. want naast gerenommeerde meubelmerken van wereldklasse, kunt u bij pot tevens uitste kend terecht voor meubelen die eenvoud paren aan verantwoorde vormgeving..en daar gaat het om. aan dertien-in-een-dozijn meubelen heeft pot ook geen behoefte, en wees eerlijk: u toch ook niet? daarom tot ziens bij pot. want architekten, bin nenhuisadviseurs en decorateurs hebben alle mogelijke moeite gedaan om u een voorproefje te geven van het winkelen in de jaren 1980 tot 2000 in de grootste en meest eksklusieve meu belshowroom van de benelux met meubelen van wereldklasse in moderne en klassieke stijl, arti- fort, brunati, cassina, cristal, durlet, fristho, gel- derland, interlübke, leolux, miller, pastoe, roset en de sede. de enige meubelzaak in deze streek met een grote keus in "grote" meubelen, zowel in mo derne als klassieke stijl, u bent van harte wel kom. open

de Faam | 1978 | | pagina 13