2000 m2 alleen maar slaapkamers woninginrichting artifort brunatie cristal cassina de sede durlet fristo geiderland ieo-iux miiler pas-toe roset thonet pot heeft een speciale slaapkamertoonzaal aan de nieuwendijk axel een permanente welterustenshow. droomwereld is de naam en dat is niets teveel gezegd, want 2000 m2 is al gauw meer dan 100 maal zo groot als de gemiddelde slaapkamer, droomwereld dus. met dromen van bedden, kasten, tienerkamers, toilettafels, lattoflex bed systeem, matrassen, donzen beddekken, en wat dies meer zij, elke stijl, elke prijsklasse is er vertegenwoordigd, 't moet dus al te gek gaan, wil de slaapkamer van uw dromen er niet bij zijn. kom zelf maar kijken in droomwereld, wonderbare werkelijkheid bij pot. deskundige adviezen, gebasseerd op 70 jarige ervaring met de meest gerenommeerde europese merkmeubelen. kom 't zelf zien bij pot axel. slaapkamer ariane leverbaar met een 1 -2-3-4-5 of 6 deurslinnenkast of met 2 of 3 grote schuifdeuren, grote of kleine houten of gestoffeerde ledikanten, grote of kleine nachtkastjes, ladenkastjes. kommode's en vele andere uitbreidings mogelijkheden, houtsoorten: naturel blank eiken middenbruin eiken naturel essen naturel mahonie schitterend afgewerkt, te bezichtigen in de droomwereld nieuwendijk axel. zoveel exklusivrteit. zoveel klasse, en dan nog zoveel keus. dat verwacht je misschien niet direkt in dat stukje nederland achter de westerschelde. hoewei: echt verwonderlijk is dat natuurlijk niet, met een qroot deel van beiqie ais afzetgebied zo vlak naast de deur. kom, wip eens over naar axel. en ontdek waarom u op uw speurtocht naar exklusieve interieurs de niet geringe toonzalen van pot met 6000 m2 expositieruimte beslist gezien moet hebben, onze toonzalen zijn open: maandag 13 tot 18 uur dinsdag tot vrijdag 9 tot 12 uur en 13 tot 18 uur zaterdag 9.30 tot 18 uur vrijdagavond koopavond 18 tot 21 uur woninginrichting middelburg vlissingen 'kruiningen rgen op zoorr roosendaal oostburg zelzate sint niklaas brugge antwerpen

de Faam | 1977 | | pagina 8