wat kunnen we daar nog aan toevoegen? deskundige adviezen, gebaseerd op een 70-jarige ervaring met de meest gerenommeerde europese merkmeubelen kom 't zelf zien. bij pot er zijn van die namen die slechts voor zich kunnen spreken, namen, waarbij elk woord meer alleen maar „klasse" immers, is een veel te afgesleten begrip voor de nieuwste pastoe aanbouwmeubelen. 1001 mogelijkheden in matglanzend mahonie, afgewerkt met zwarte greepjes. een afzwakking betekent. Inleiding Het m150 programma is een aanbouw- systeem met oneindig veel mogelijkhe den. Met de elementen, fronten en ac cessoires maakt u een kast naar eigen smaak en behoefte. U kunt kiezen uit verschillende uitvoeringen: geheel ma honie of essen, alle met een bruin zwarte, voortreffelijk harmoniërende binnenafwerking. Het gebruik van ma honie met zijn warme, roodbruine gloed en prachtige finish is nieuw voor dit systeem in strakke belijning, waarin de asymetrische frontindeling (2/3 1/3) opvalt. Pastoe laat zien, dat deze kom- binatie tot een verrassend resultaat kan leiden, waarbij zowel „moderne" als „antieke" meubelstukken tot hun rechtkomen. Het mahonie is buiten de woonsfeer uitermate geschikt voor representatief, institutioneel gebruik. Beslist niet voor iedereen en daarom ook lang niet overal verkrijgbaar. Wel bij Pot. Pot houdt in zijn showrooms permanent een goed plaatsje ingeruimd voor Leolux. In de overtuiging dat er nog mensen zijn die weten wat klasse waard is. Mensen die anders willen wonen, men sen zoals u. pas-toe ml 50 leo-lux r W msosM'x- brugge kortrijk vlissingen

de Faam | 1977 | | pagina 8