Maison 1/lS! isser Nü glazen literfles van130 voor^Qg campina Prijstreffer 35.- 25.- CRISTAL 2795. - 2198.- GOES Voor mensen die: 2 zitsbank+3 zitsbank. 4750.- NU 2998.- NU 3 PUNTEN DIE UW AANKOOP VEILIG STELLEN: RESERVEREN. jarenlange ervaring optimale vakmanschap enorme keuze o.a. persianer nerts car dia nerts tiliki nerts amascalis nertskoppen blauwvos roodvos Indisch lam nutria mutation Chinese wesel wasbeer viking lam toscaans lam zweeds lam chevrette yemen asmara persianer pattes kidskin thybet wolf wolfstukken etc. natuurlijk lekker de aanbiedingen van deze zitgroepen zijn ex clusief in pot's informatiecentrum in axel, daar alleen vindt u het voordeel dat een be zoek aan nederlands mooiste showroom vol zitmeubelen van wereldklasse waar maakt. informatiecentrum axel is geopend: maandag 13 tot 18 uur, dinsdag tot vrijdag van 9 tot 12 en 13 tot 18 uur, zaterdag 9.30 tot 18 uur, vrijdagavond koopavond van 18 tot 21 uur meubelen van wereldklasse: artifort, brunatti, cassina, cristal, gelderland, interlübke, leo- lux, miller, pas-toe, roset, thonet. de sede NU kopen met zomerkorting uit het volledige assortiment van on derstaande soorten bontmantels, afhalen én betalen als Koning Winter zich aandient. Een keurkeuze van modellen bontmodel uit alle werelddelen sonv Papegaaistraat 9-11 Telefoon 01100 - 28231 Magere Chocodrank meikvariaties Geldig van 29 aug. t/m 3 sept. Echt nylon piloten-jack met bontkraag. Warme doorgestikte voering en schouders. Elastische taille. Legergroen en marineblauw, mt 140-176 van3^- voor bijna halve prijs Lekker-makkelijke College-trui uit warme en zachte acryl. Met leuke geborduurde teksten. Rood, marine én RAF-blauw. mt. 116-176 a.m. Alleen deze week Cristal Vijfmillezitkomfort eisen, 2.975- willen uitgeven en staan oo merkmeubelen van absolute klasse. Goedkope aanbiedingen in leren zitmeubelen ziet u wel meer. Maar van ons mag u staan op merkmeubelen. En Cristal, dat zijn merkmeubelen van absolute klasse. Daarom hebben wij deze speciale Cristal aanbie ding voor u. Ongelooflijk voordelig in prijs.Een schitterende kombinatie van twee zitban ken, desgewenst afzonderlijk verkrijgbaar U ziet meteen: wat een niveau, wat een kwa liteit en afwerking! Dat is Nederlands vakmanschap.De fabri kant, Cristal, staat óók op topkwaliteit, net als u. En Cristal houdt dat allemaal zeifin de hand. Wij weten, dat voor Cristal meubelen uitsluitend ru rid leer wordt gebruikt dat vol doet aan strenge kwaliteitsnormen, vastge steld na overleg met T.N.O. We hebben niet voor niets te maken met een van de grootste leerspecialisten van Europa.Nu vraagt u zich af, hoe kan deze absolute klasse in leren meubelen tóch zo goedkoop zijn? Cristal heeft voor ons 'n tipje van die sluier opgelicht. Het sublieme leer voor deze banken - en voor alle andere Cristal zitmeubelen wordt uiterst scherp in grote partijen ingekocht. En de produktie is bijzonder efficiënt. Zo komt het, dat deze twee zitbanken van topniveau voor maar f2.975, van u zijn. Terwijl u toch echt mag spreken van vijf mille zitkomfort. Dat merkt u meteen, als u 'n praatje met ons komt maken. Wat u beslist snel moet komen doen, want anders zou de allermooiste aanbieding u ontgaan, Echt rundlederen merkmeubelen met landelijke service en garantie, van Cristal. Voor deze prijs! Tweezitsbank driezitsbank, f2975, Ook afzon derlijk verkrijgbaar. f1350,-en 1T775,- 297^- U kunt niet kritisch genoeg zijn bij leren meubelen. Let op het ingeweven Cristalmerk cristal zitgroep 4800 drie en tweezits rondom in echt leder; hyper modieuze bankengroep in zacht, rondom echt natuur leder, de gezellige, luie brede armleggers verzachten de rechttoe rechtaan vorm van deze zit groep en zorgen voor een plezierig nostalgisch effekt, donsachtige zachte zit en rugkussens, in prachtig warm donkerbruin leder direkt uit voorraad leverbaar 0 0 IIP**4 antwerpen kortrijk cristal zithoek 3000 hoekkombinatie met natuur leder gestoffeerd; typisch deense charme; samenspel van distinctie en elegantie; drie en tweezitsbank. direkt uit voorraad leverbaar

de Faam | 1977 | | pagina 13