de winkeliers uit de st.jacobsstraat.walstraat, oude markt en kleine markt presenteren: het zomerzaterdaggebeuren te koop N S A T I D R Yvonne v.d. b Boog exposeert kralerijen in de Vleeshal te koop E3SEI 5 jaar Scotchtint CAECILIA" E L 0 P S T U NI T TINGIETERIJ H. S. Th. Bohncke Bij Spruyt als eerste in Zeeland zonkoelend folie verkrijgbaar. 1972 -20 mei-1977 6.95 Speciaalzaak op het gebied van tin. Woensdag 22 juni 1977 VF zaterdag 25 juni van 14.30 -16.30 uur treedt de brass- en drumband op in de Walstraatpromenade en omgeving. Voordeel de enige echte RED BAND DROP NU 250 gr. 150 ct Alle soorten zoek uit., natuurlijk bij Mfa. v.d. Hiele -Nijsen 1 Soos Disco- Dayan besluit seizoen Katoen 0.90-115-140 breed nu vanaf STOFFEN GOES, L. Vorststraat 37. MIDDELBURG, Segeersstraat 28 ZIER1KZEE, Appelmarkt 2 p.mtr. 11 onze winkel bestaat 5 jaar Een beetje teest dus! Daarom bieden wij u een set maatkannen van zuiver tin aan voor 125,- ruim 35% korting (uit eigen gieterij) Aanbieding geldt voor 3 maanden WALSTRAAT 129 VLISSINGEN TEL.: 01184-65665-65627 Scotchtint heelt uiterst plezierige eigenschappen. Want die folie achter de ruiten houdt maar liefst 75% van de zonnewarmte tegen! Dat scheelt wat in een ■"arme zomer als de zon zo onverbiddelijk naar binnen schijnt! Een hele makkelijke zonwering, die bovendien fraai oogt. De zacht spiegelende afwerking verzekert u van privacy overdag, terwijl uw uitzicht naar buiten volledig gehandhaafd blijft. A ff OOST SOUBURG Moderne luxe hoekwoning. Ind. kamer met open keuken, 1e verd. 4 slpk. badk. 2e verd zolder, slpk. mogelijk. CV. WEST SOUBURG Moderne tussenwoning met vrij uitzicht. Ind. kamer, keu ken, douche, 1e verd. 4 slpk. 2e verd. vliering. CV. VLISSINGEN Plein Vierwinden 1. Winkel pand met bovenwoning. Ind. winkel, keuken, werkplaats, garage, 1e verd. 2 woonk. keuken, slpk. 2e verd. 3 slpk. zolder. VLISSINGEN Westerzicht 650. Moderne hoekwoning met garage. Ind. woonk. keuken, 1e verd. 3 slpk. badk. 2e verd. zolder. CV. MIDDELBURG Nwe Vlissingseweg 682. Ind. kamer met open keuken, bij keuken, 1e verd. 3 slpk. dou. che, 2e verd. vliering. MIDDELBURG Eigenhaardstraat 3. Leuk ged. verbouwd huisje. Ind. kamer, keuken, 1e verd. 2 slpk. douche, 2e verd. vlierini Rodel ko bv Veere tel. 01181-555 Tel. informatie na 19.00 u.s Hr. Janse 01180 -26029 Lange Viele 41-43 Middelburg Kerkstraat 4-6 Vlissingen Tot en met 3 juli exposeert Yvonne van den Boog in de Vleeshal van het Mid delburgse stadhuis een indrukwekkend aantal kralerijen, werkstukjes van kleine kraaltjes op linnen, in de meest uiteen lopende vormen en kleurschakeringen. Het moet gezegd dat dit werk op het ge bied van een ander soort huisvlijt wel licht hijzonder boeiend is maar of het nu in zo'n grote getale uitgestald als in de Vleeshal nog zo boeiend blijft is een tweede. De tentoonstelling werd geopend door de heer C. Abbott, manager van Quan- tas voor de Benelux die even in herin nering bracht de "Australische kom-af" van Yvonne van den Boog. hetgeen ook duidelijk uit haar werk blijkt, o.a. uit een serie bloemenemblemen van verschil lende gedeelten van Australië. De heer F. Vuyk van de gemeentelijke culturele dienst Middelburg merkte in een korte toespraak op dat er plannen bestaan om het expositiebeleid van de Middelburgse culturele dienst te wijzigen. Wellicht dat er straks een bredere inspraakmogelijk heid komt bij het tot stand komen van exposities waarbij ook inspraak wordt gevraagd aan b.v. kunstenaarsgroepen cq aan vertegenwoordigers daarvan. Deze plannen kunnen gezien de vakan ties die voor de deur staan niet meer voor de zomermaanden worden gereali seerd maar zuHcn toch - mede door re cente publikaties dienaangaande in de pers - op korte termijn ten uitvoer wor den gebracht. Terugkomend op de expositie: het werk dat er te zien is, pretendeert inderdaad weinig meer te zijn dan de benaming kralerijen aangeeft. Met uizondering dan van een enkel "primitief gehouden" werkstukje zoals de Wawaluk zusters. Terughoudend van kleur, primitief van vorm. is dit kralerijtje uiterst plezierig om naar te kijken helaas zijn er van dat kaliber maar enkelen. In de bloemen die Yvonne van den Boog laat zien, mist men vooral het detail, dat juist met kra len zo goed naar voeren gebracht kan worden. Jammer dat vrijwel alles - zelfs de vlinders die toch van moeder Natuur wel een prachtig kleurengamma hebben meegekregen - er wat dat betreft zo karig vanaf moet komen. Het meest opmer kelijke is nog de katalogus die een kom- plete lijst wonderlijke benamingen toont voor de verschillende werkstukken. Wal te denken van: Witte Kaketoe die tot vandaag de dag gezien wordt, laag over het gras vliegend, hopend haar wegge- GOES Eengezinswoning met voor- er achtertuin. Ind. Ind. L- kamer ruime keuken, serre, badk. 1e verd. 3 slpk. Ft. 63.000,- HEINKENSZAND Stationsstraat 30. Ruime vrij staande woning aan de rand van het dorp. Ind. woonk. eetk. keuken, douche, 1e verd 4 slpk. Garage. KAPELLE Vrijstaand, gemoderniseerd boerderijtje met ruime schuur. Ind. woonk. keuken, badk. 1e verd. 3 slpk. CV. IERSEKE Degelijke vrijstaande woning Ind.' voor- en achterkamer, keuken, douche, 1e verd. 3 slpk. Grote achtertuin. C. Ft. 73.000,- HANSWEERT Leuke opgeknapte tussenwo ning met flinke achtertuin. Ind. woonk. achterkamer/ keu ken, douche, 1e verd. slpk. open zolder. Fl. 50.000,- GOES Moderne woning. Ind. woonk. met open haard en open keu ken, bijkeuken, douche, 1e verd. 3 slpk. CV sHEERENHOEK Degelijke halfvrijstaande wo ning. Ind. woonk. keuken, 1e verd. 2 slpk. 2e verd.'2 zol dertjes. Grote achtertuin. FL. 75.000,- OOSTDIJK Reimerswaal Tweede Vlietweg 4. Vrijst. woning met grote schuur. Ind. woonk. keuken, bijkeu ken, slpk. douche, 1e verd. 2 slpk. 2e verd. bergzolder. FL. 67.000,- Rodelko bv Veere tel. 01181-555 Tel. informatie na 19.00 u. Hr. van Raayen 01102 - 2638 Dc soos Disco-Dayan, van jongeren van 16 jaar en ouder in Middelburg-Zuid en Dauwendaelc, sluit vanavond (22 juni) haar seizoen. De afsluitingsavond, die zoals altijd, wordt gehouden in de ou dere jeugdruimte van Wijkgebouw het Ontmoetingscentrum Dauwendaele, zal bestaan uit een discoavond met een lightshow. Verder zullen er ter gelegen heid van de afsluiting hapjes verkrijg baar zijn en zal door de discjockeys voor de nodige verrassingen gezorgd worden. De avond wordt gehouden van 8-11 uur en de entree bedraagt 2,— In sep tember zal de soos, die deel uitmaakt van Kullureel Werk "De Hayman" weer starten met een disco-avond op de le zaterdag van dc maand (op 3 september dus) en verder weer elke woensdag avond draaien. vlucht geliefde terug te vinden. Als je dan het werkstukje bekijkt blijft er van een dermate "gevoelige" titel niets maar dan ook helemaal niets over. Niet in komposite. niet in kleur. F.nfin. iedereen die belangstelling heeft: de Vleeshal is de plaats waar het allemaal te zien is. Nog t/m 3 juli. Openingstijden: maan dag t/m zaterdag van 10.00-17.00 uur en op zondag van 14.00-17.00 uur. Zwerven met de kamera. Tja dan wilt u er graag een middag op uit om eens fijn een heleboel mooie foto's te maken. Maar waar kunt u de motieven vinden? Geen nood: er is nu al bijna voor elke provincie een "fotoroutefolder". Handige brochures, die meestal een autoroute beschrijven, waar je opmerkelijke foto's kunt maken. Zoals deze plaat bijvoorbeeld: een afbeelding van een smid in een raam van ,,'t Silverhuys" in Schoonhoven. Wilt u de folder voor uw provincie graag ontvangen? Op vele ANWB kantoren en bij de meeste plaatse lijke VVV's zijn ze verkrijgbaar. U kunt ze ook aanvragen (met bijsluiting van I,- aan postzegels voor één folder, ieder extra exemplaar kost 0,30 méér) bij de Stichting Amateurfotografie. Singel 32 in Amsterdam-C. jmmml

de Faam | 1977 | | pagina 6