zelfkiezen: hard, zachter of zacht zitten artifort brunati cassina, de sede, cristal, duriet, fristo, gelderland.leo-lux, miller, pas-toe, roset, 1155.2010 -- y i te - >- :v"- De CAMMELLO is een elementen- Dat is handig bij het verplaatsen. gewenst is. Hoe bijzonder de vorm van model. Dat wil zeggen.dat elke zit- Engemakkelijk.wanneereenseen de CAMMELLO elementen is, leest u plaats bestaat uit een los element, andere opstelling van de meubelen hier. gelijk de kameleon zich aanpast aan de kleur van zijn omgeving, past het nieuwe camello-meubel van leolux zich geheel aan de persoonlijke wensen van de konsument: hard, zachter of zacht zitten, ontwerper harry de groot is waarschijnlijk tot deze vondst gekomen, omdat die wensen op dit punt nogal uiteenlopen, dit onderscheid geldt niet al leen qua natie (de fransen zakken het liefst tot bijna op de grond door, de duitsers daarentegen prefereren een harde zit) maar ook elk individu is anders geaard, papa wil misschien hard en mama zacht zitten, welnu, dat kan bij dit zitelement. men ritst de bekleding van zitting en rug af en bepaalt vervolgens zelf de hardheid van zijn losse binnen- kussen. er zijn drie verschillen, herkenbaar aan de kleur van het hoesje dat er omheen zit: oranje is hard, grijs is medium en bruin is zacht, dit levert ne gen-keuze-mogelijkheden op, want voor zitting en rug kan men op behalve een gelijksoortige ook een verschillende combinatie kiezen, het camello-element kent nog meer variaties: een (hoek)element met een lage of hoge rug (74 of 89 cm). met een arm links of rechts en een poef. bovendien kan men deze zit-elementen met een vloeiende ruglijn van laag naar hoog krijgen. het hoogte verschil is dan 15 cm. in totaal (van 74 naar 89). de elementen zijn 70 breed en 89 cm. diep. bij pot is tekenpapier op schaal beschikbaar en zo kunt u met behulp van een set van deze modellen op schaal een zitgroep formeren, heeft u er moeite mee, dan zoudt u bijvoorbeeld ook wat inspiratie kunnen opdoen in de grote, met zorg en smaak opgemaakte showroom van pot in axel. leolux meubelen, crème de la crème, fine fleur, neusje van de zalm. pot wijdt er een grootse shów aan. een unieke gele genheid om kennis te maken met de resultaten van een prachtige samenwerking tussen topontwerpers en echte meubelmakers, vaklieden. leolux onvergelijkbaar goed (en daarom wat duurder). leolux, het merk dat originele hedendaagse vormgeving combineert met lange, lange levensduur, nu bij pot, buiten de leolux-zitmeubelen nu ook de aler- nieuwste wandmeubelen, pot's leolux en wandmeubel-show moet u zien. niet persee om te kopen maar in de eerste plaats om te ge nieten. om die binnenkussens te verwijderen kunt u de hoes van zitting en rug afritsen, ook handig, wan neer u ze eens chemisch wilt laten reinigen! hebben wij een woord teveel gezegd, toen wij stelden, dat de camello een uniek zit-idee is? u kunt de stramheid van de binnenkussens her kennen - behalve door het gevoel - aan de kleur van de stof, waarmee ze bekleed zijn: oranje - hard grijs - medium bruin - zacht middelburg Missingen oostburg zelzate sint niklaas antwerpen grand gala du meuble's woninginrichting WêèëM&T' een uniek, nieuw zit-idee van LEOLUX. bergen op zoom roosendaal brugge is een model, dat zijn weerga in de zitmeubelwereld niet kent. Een uniek zit-idee, dat aanpassing aan werkelijk al uwzit-eisen mogelijk maakt. Dat LEOLUX - daar komt dit zit-idee natuurlijk vandaan - hiermee niets teveel zegt, tonen wij u in deze folder aan. ikwmiéimk De elementen zijn er in een lage èn een hoge uitvoering. Het lage geeft al veel komfort, maar wie méér wil (of langer is...) kan dus ook voor een grotere rughoogte kiezen. Dat hoogteverschil vindt u ook terug in de hoekdelen: een hoog hoekdeel voor wie de hele set hoog wil bouwen, en een laag hoekdeel.dat ook als (vrij hoge) armlegger gebruikt kan worden. De arm is dan dus even hoog als de rug. (zie afb 4En dwars in de hoek kunt u bijzonder prettig gesteund zitten! Voor wie zo'n arm toch te hoog vi ndt zij n er ook rechtse en I i nkse armdelen. De rug buigt dan volgens een elegante, vloeiende lijn naar beneden tot een arm- leggerhoogte.die ong.13 cm. lager is.(zieafb6.) Moet u nu de hele set laag of hoog nemen? Nee, er zijn nog twee elementen, die u een mogelijkheid méér bieden. Er zijn hoek-elementen, die verlopen van de lage naar de hoge uitvoering. Volgens dezelfde elegante lijn als de armdelen. Er is een element, dat links hoog en rechts laag is, en een omgekeerd. Daardoor kunt u bijvoorbeeld de lange "poot" van uw zitgroep laag nemen en in de bocht verlopen naar een hoge "dwars- poot',' die daar haaks op staat. Voor een extra zitplaats èn de mogelijkheid om nog wat luier te zitten is er een komfortabele pouf. Bij een aanbouwsysteem hoort een bijpassende tafel.LEOLUX brengt die - oerdegelijk - in massief eiken en geheel latten- verl ijmd, zodat trekken en scheuren voorkomen wordt. De grote bijzonderheid aan deze tafels: de laden onder het blad. Wie heeft er ooit wel laden genoeg in huis? De vierkante tafel heeft aan één of twee zijden twee laden, de langwerpige aan één of twee zijden drie laden. U kiest.

de Faam | 1977 | | pagina 8