nodigt nog langs te komen woninginrichting niet langer geschroomd lieve mensen het hoeft niet langer meer koud, koel en strak te zijn. kijk nu, kijk vrij, kijk blij uw ogen uit op onze nieuwe klassieke modeshow, onderga zelf als eerste de romantiek van deze charmante stijl bij pot in axel (toch leuk om daarna uw vrienden en familie te kunnen tippen), zo'n eethoek doet iets met elke maaltijd, waarom pot zoveel baanbrekend werk doet? omdat pot overal gaat kijken en dan economisch inkoopt, gaat het maar bekijken, pak morgen de auto. exclusieve bloemmahonie aanbouw meubelen met 1001 mogelijkheden Ifóiip artifort brunatie cristal cassina de sede durlet fristo gelderland leo-lux miller pas-toe roset thonet gezellige klassieke zithoek met losse donsachti- drie-zits bank 3490, qe kussens, qestoffeerd met anthiek runderleder ooi c y a twe-zits bank Zöl b,-r- fauteuil 1620,- alles los leverbaar oergezellig, veel comfort met donsachtige losse drie-zits bank 3170," kussens, gestoffeerd met fraai runderleder twee-zits bank 2495,- fauteuil 1845,— alles los leverbaar luxe engelse fauteuil, hand gecapitoneerde rug, gezellige donsachtige kussens, gestoffeerd met fraai natuurleder drie-zits bank 3490,— twee-zits bank 2920,— fauteuil 1820,— alles los leverbaar stijl salon voor kenners van topkwaliteit, be- drie-zits bank 3490,- kleed met prachtig leder, let vooral op de fraaie 9CI9H handverwerkte rugcapitons en op de klassieke twee-zits bank tf^U, siernaqels fauteuil 1820, alles los leverbaar zeer fraaie fauteuil gestoffeerd met natuurleder 595,-

de Faam | 1977 | | pagina 6