DE WERELDBEROEMDE ZITMEUBELEN UIT ZWITSERLAND de zwitsers zijn een eigengereidvolkje, gaan gewoon hun eigen gang vandaar misschien dat alles aan ze zo uniek is. koekoeksklokken, jodelen, emmenthaler, bankgeheim, en de sede meubelen, exclusieve kreaties. erg fraai, maar wel degelijk funktioneel en ontzettend goed te kombineren. de sede meubelen zijn voorname(lijk) zitelementen, maar ook stoelen, bijna alles in gaaf leder, en van een ongekende kwaliteit, zowel qua afwerking als zitkomfort. als u niet voor een dubbeltje op de eerste rang hoeft, mag u 't allemaal bij pot komen bewonderen artifort brunati cassina cristal de sede durlet fristo gelderland interlübke leolux miller pas-toe roset DS 76 Komfortabel garnituur voor jonge mensen met een ongedwongen levensstijl en met veel gasten. De zitelementen DS-76 zijn zeer breed; ze kunnen zonder meer los opgesteld worden on met een simpele handbeweging tot bed worden omgevormd. Ook hier de dubbelnaad-afwerking. De vulling van het bovendeel bestaat uit de bekende Bultex-dacron-kombinatie en een kussen met een dons zachte nieuwe synthetische vulling. Het beukenhouten frame ondersteunt de grondstoffering. De singels zijn nogmaals afgedekt met Bultex. DS- 76 kan geleverd worden in Toro en De Sede leder alsook in canvas. DS-65/66 De ongedwongen vormgeving, de zeer fraaie afwerking de vele mogelijkheden. 2-3 en 4 zitsbanken keus uit hoge of lage rug leverbaar, met bijpassende fauteuils met vertelbare of vaste rug. gestoffeerd met de mooiste ledersoorten DS 76 Komfortabel garnituur voor jonge mensen met een ongedwongen leyensstijl en met veel gasten. De zitelementen DS-76 zijn zeer breed; ze kunnen zonder meer los opgesteld worden en met een simpele handbeweging tot bed worden omgevormd. Ook hier de dubbelnaad-afwerking. De vulling van het bovendeel bestaat uit de bekende Bultex-dacron-kombinatie en een kussen met een dons zachte nieuwe synthetische vulling. Het beukenhouten frame ondersteunt de grondstoffering. De singels zijn nogmaals afgedekt met Bultex. DS- 76 kan geleverd worden in Toro en De Sede ieder alsook in canvas. DS-600 Organic komt aan de moderne gezelschap^ wens, naar spontane aanpassing, duidelijk tegemoet. De uitzonderlijke be weeglijkheid van DS-600 Organic, berust op een kombinatie van een willekeurig aantal gestoffeerde elementen, die door een ritssluiting aan elkaar gekoppetdworden. Natuurlijk kan ernaar wens vergroot of verkleind worden. 22 elementen zijn nodig om een halve cirkel te vormen met een straal van twee meter. De vulling van de elementen bestaat uit vol polyurethaan aan de onderkant en een Bultex-dacronkombinatie aan de bovenkant. DS-600 is in DS leder en in canvas leverbaar, terwijl het benedenstuk licht of donker naar keuze" is. zoveel exklusiviteit. zoveel klasse, en dan nog zoveel keus. dat verwacht je misschien niet direkt in dat stukje nederland achter de westerschei de. hoewel: echt verwonderlijk is dat natuurlijk niet, met een groot deel van belgië als afzetgebied zo vlak naast de deur. kom, wip eens over naar axel. en ontdek waarom u op uw speurtocht naar exklu- sieve interieurs de niet geringe toon zalen van pot met 6000 m2 expositie ruimte beslist gezien moet hebben, onze toonzalen zijn open: maandag 13 tot 18 uur dinsdag tot vrijdag 8.30 tot 12 uur enl3 tot 18 uur zaterdag 9.30 tot 18 uur vrijdagavond koopavond 18 fot 21 uur DS-600 Organic

de Faam | 1977 | | pagina 18