model 739 model 800 model 500 hebt u zich laten overrompelen door het weergaloos goede meubelwerk van leolux, kan nog pot showt de leolux meubelen, crème de la crème, fine fleur, neusje van de zalm. pot wijdt er een grootse show aan. een unieke gelegenheid om kennis te maken met de resultaten van een prachtige samenwerking tussen topontwerpers en echte meubelmakers, vaklieden, leolux onvergelijkbaar goed (en daarom wat duurder). leolux, het merk dat originele hedendaagse vormgeving combineert met lange, lange levensduur, nu bij pot, buiten de leolux-zitmeubelen, fraaie tapijten van handweverij edmond de cneudt en de allernieuwste pas-toe wandmeubelen. pot's leolux en wandmeubelshow moet u zien,, niet persee om te kopen maar in de eerste plaats om te genieten m i 311 III m rustpunt in de ruimte mm onze zaken zijn open van maandag 13 tot 18 uur dinsdag tot vrijdag 8.30 tot 12 uur en 13 tot 18 uur zaterdag 9.30 tot 18 uur vrijdagavond koopavond 18 tot 21 uur alle goederen worden gratis thuis bezorgd artifort brunati cassina cristal de sede durlet fristho gelderland leo-lux miller pas-toe roset. Lekker teven en luieren. Een bank en een fauteuil om heerlijk te relaxen in alle houdingen, die je maar wilt. Eerlijk beukenhout en leder of soepele stoffen maken dit meu bel een waar rustpunt in de ruimte. Kombineer de fauteuil bij voor keur met wat strakuere banken. verkrijgbaar zijn: fauteuil, tweezits en driezits bank. houtsoort: beuken, design leolux designteam. middelburg vlissingen oostburg zelzate sint niklaas antwerpen atmetingen staat het I metalen draaivoet. Een fauteuil, die uitnodigt oir plaats te nemen. brugge iuim"9e" bergen op zoom roosendaal kortrijk Een exclusief meubel, dat zeer veel komfort biedt. Ondanks de forse een fauteuil is een holletje in een kamer in een huis /e 'rekt je er in terug je rolt je er in op en je bekijkt de wereld daar buiten anders dan wanneer je er middenin staat. Het zichtbare hout van de draaivoet is

de Faam | 1977 | | pagina 7