Wie zeker wil zijn, gaat naar de Rabobank ■■mi BOEKINGSFORMULIER Wenen U wilde toch ook zo graag een keer naar Wenen Dan is dit Uw kans, want de Rabo- banken organiseren speciaal voor de inwoners van deze streek in samen werking met Arke Reizen een 10 daagse busreis naar Eichgraben in het Wienerwald. De romantische Donaustad Wenen reeds eeuwen een centrum van kunst, kuituur- en wetenschap op de grens tussen Oost en West. Een stad met vele bezienswaardigheden, Schönbrunn. Belvédère, Hofburg, Staalsoper, Stephanskirche, het zijn voor iedereen vertrouwde namen. Tijdens deze reis zullen we deze schitterende historische bouwwerken (en nog veel meer) met eigen ogen kunnen aanschouwen. Ook zullen wc kennismaken met hel bruisende leven in het beroemde Prater en in Grinzing. De omgeving, het Wie nerwald. in feite net zo bekend als Wenen zelf. In hel Wienerwald vindt U een prachtige natuur, een rust, die ter afwisseling met het bruisende stadsleven weldadig aandoet en toch bent U slechts een halfuur rijden van het hart van de wereldstad verwij derd. We logeren in Hotel Wienerwald te Eichgraben. het hotel ligt midden in het plaatsje, in de fraaie natuur van het Wienerwald. Het hotel is in 1971 geheel verbouwd. De kamers zijn eenvoudig maar goed ingericht in Oostenrijkse "Bauern"-stijl, een be perkt aantal kamers is uitgerust met douche of bad. Etage douches en toiletten zijn ruim voldoende aan wezig. In het hotel is een gezellige bar. Achter het huis is een prachtige tuin met fruitbomen en tafels en stoelen. Adres: Hotel Wienerwald, Hütten 86, 3032 Eichgraben. Tel 02773/308. Programma: le dag: Zeeuwsch-Vlaanderen, Walcheren en de Bevelanden naar omgeving Stuttgart. 2e dag: Via Schwabische Alp, München en Salzburg naar Wenen. 3e t/m 8e dag: Vanuit Eichgraben maakt U de vol gende excursies: 1. Middagtocht naar Wenen met rondrit langs de voornaamste be zienswaardigheden. 2. Dagtocht naar Wenen, waar we ook de lunch gebruiken. Een uitge breide rondrit door de stad en ook voldoende tijd om zelf op verken ning uit te gaan. 3. Ochtendtocht door het prachtige Wienerwald. We bezoeken onder meer Baden, bekend om zijn vele ca sino's. We zijn weer vroeg terug in ons hotel, zodat we ons kunnen om kleden voor onze avondtocht naar Wenen, waar we o.m. een tezoek zullen brengen aan het wijndorpje Grinzing. Hier zullen we ook het di ner gebruiken. 4. Middagtocht naar het wereldbe roemde barokklooster Melk, waar de beroemde Stift bezocht wordt. Via Krems en Wachau rijden we langs een romantisch gedeelte van de Do- nau terug naar ons hotel. 5. Dagtocht naar Wenen, waar we de lunch gebruiken. U brengt o.m. een bezoek aan het slot Schönbrunn en uiteraard is er voldoende gelegen heid om Uw laatste inkopen te doen. In het seizoen kan de operette, dan wel het Prater worden bezocht. En tree alsmede vervoerkosten ad. 5,— p.p. niet inbegrepen. 9e dag Na het ontbijt vertrekken we voor de thuisreis. Via Linz en Passau rijden wc naar het ovemachtingshotel in de omgeving van Würzburg. 10e dag: Door het Westerwald bereiken we ons lunchadres. Het laatste deel van deze onvergetelijke reis voert ons via de autobaan weer naar huis. Wc besluiten de reis met een af scheidsdiner. De vertrekdatum van deze reis is 22 augustus 1977. Reisduur 10 dagen; de reis wordt uitgevoerd onder de voorwaarden van Arke Reizen. De reissommen zijn: 2 persoonskamer 495,— 2 persoonskamer balkon 505,— 2 persoonskamer douche/balkon 525 - 1 persoonskamer 535, De reis wordt uitgevoerd op basis volpension en de in het programma genoemde excursies zijn bij de prijs inbegrepen. Opsturen naar of inleveren bij de RABOBANK in Uw woonplaats. Deelnemer Naam: Adres: Woonplaats: Medereizigers: 1 Naam 2 Naam 3 Naam Geb.datum: Tel: geb.datum: geb.datum: geb.datum: Wil mee met de speciale Rabobank reis naar: Vertrekdatum: Reissom xj Totaal - Voorschot bij boeking te voldoen (lOprocent) Restant plaats datum handtekening Aiïe reizen worden georganiseerd onder de reisvoorwaarden van de A.N.V.R. gedeponeerd ter griffie van de arrondissementsrechtbank te Amsterdam op 13 oktober 1966. De deelnemer verklaart door het plaatsen van zijn handtekening hiervan kennis te hebben genomen, tevens verklaart hij de reissom ten minste vier weken voor vertrek in zijn geheel te voldoen. Annuleringskosten verzekering Het sluiten van deze verzekering is zeer belangrijk. Immers, u komt vaak vroeg uw reis bespreken. Maar het is niet onmogelijk, dat door bepaalde omstandigheden een van tevoren geplande reis niet door kan gaan (bijv. door overlijden of ernstige ziekte van uzelf of een naast familie lid in de eerste of tweede graad). De verzekering dient te worden gesloten bij het boeken van de reis of uiterlijk 7 dagen daarna. Buitenlands geld en reischeques Vreemd geld kan zo vreemd niet zijn of de Rabobank heeft 't wel. Evenals moderne reischeques, of "traveller" cheques officieel. Een veilige aan vulling op uw kontante zakgeld, dankzij ingebouwde waardebeveili- ging togen verlies of diefstal. En niet te vergoten de Eurocheque waarmee u in vrijwel alle vakantielanden te recht kunt bij banken en in een aan tal landen zelfs in winkels, hotels, restaurants, enz. Safe-loket Huur voor een luttel bedrag een sa fe-loket voor de periode waarin u op reis bent. Daarin liggen sieraden, waardepapieren en andere belang rijke zaken veilig achter slot en grendel.Dat reist rustig en voor komt een minder plezierige thuis komst. Alleen verzekerd? Is de auto waarmee u op vakantie gaat alleen voor WA verzekerd? Voor personenauto's die niet ouder zijn dan 7 jaar is het mogelijk om een tijdelijke verzekering voor schade aan eigen auto te sluiten. Rechtsbijstand verzekering In het buitenland gelden in veel ge vallen andere juridische normen dan in Nederland. Als uzelf schade hebt geleden, die u wilt verhalen, dan komt u waarschijnlijk voor grotere problemen te staan. Daarom sluiten veel mensen tegenwoordig een rechtsbijstandverzekering als aan vulling op hun reisverzekering. Een dergelijke rechtsbijstandverzekering kan voor korte termijn dan wel doorlopend worden gesloten. Ideale reisverzekering Een gekombineerde bagage- en on gevallenverzekering tegen alle na righeid. Dekt verlies en diefstal van bezittingen en bagage. Betaalt dok ter, ziekenhuis en extra reis-, ver- voers- en/of verblijfskosten, die daar eventueel bijkomen. Waarborgt bo vendien een behoorlijk bedrag bij overlijden of blijvende invaliditeit t.g.v. een ongeval.

de Faam | 1977 | | pagina 16