Zwitserland en de Vogezen 6e dag. Vandaag beginnen we aan de thuisreis via Echternach door het dal van de Süre, Ettelbrück, Marche, Namen en Antwerpen waar we ons afscheidsdiner gebruiken, komen we weer in ons vertrouwde Zeeuwsch- Vlaanderen. Op 20 juni vertrekt de 6 daagse bus reis in samenwerking met Gebr. van Fraassen. Reissom 420,- p.p. Toe slag 1 persoonskamer 37,50. De reissom is met inbegrip van vol ledige verzorging vanaf de lunch op de middag van vertrek tot en met het diner op de dag van thuiskomst. Programma: le dag. Reenreis naar de stad Lu xemburg 2e dag. We reizen dwars door de Vogezen via Nancy, het Gerardmeer en Than. Tegen 18.00 uur bereiken we het hotel Rheinfelderhof in Basel. 3e dag. We maken vandaag een grote rondreis door Centraal Zwitserland met bezoeken aan Bern, Interlaken en Luzern. We rijden langs de Thu- ner en Brienzersee en zullen bij helder weer Jungfrau, Mönch, Eiger en Pi- latus aanschouwen. 4e dag. Vandaag donderdag; doen we het wat rustiger aan. In de voor middag een leuk uitstapje door de Zwitserse Jura met bezoek aan Ma- riastein. 's Middags gelegenheid tot winkelen in de stad Basel. Italië Italië De Adriatische kust: favoriet badstrand van de Europese vakantie ganger Op 2 juni 1977 vertrekken wij naar onze zon en strandbestemming Ri mini. De grootste en levendigste badplaats van de Adria. Breed, lang zaam in zee aflopend veilig strand. Ideaal voor een gezinsvakantie! De weergaloze sfeer van Rimini, met zijn twee gezichten. Het oude Rimi ni, hartje stad. Met zijn restaurantjes en barretjes. Z'n aparte markt. Z'n visrestaurantjes, waar het eten "deli- cioso" en de sfeer "fantastico" is. De talloze bezienswaardigheden: over blijfselen uit de oud-Romeinse glo rietijd. En de charme van het nieuwe Rimini? De brede flaneerboule vards. De hotels, niet ver van zee, vanwaar U bijna regelrecht in de ki lometerslange winkelpromenade komt. De riante terrassen, trattoria's en fijne boetieks. De bus,vlakbij het strand, brengt U midden in het ge zelligste vertier. Het avondamuse ment van sober tot zéér mondain, gonst in Rimini in alle toonaarden. De bus naar Ricione etc. rijdt af en aan. Samenvattend: een heerlijke plaats om Uw vakantie door te brengen. Wij bieden U op deze bestemming een keuze uit drie hotels: Hotel Leonie 15 dagen volpension kamer met douche, toilet en balkon 754,- excl. luchthavenbclasting. Hotel Oriëtta 15 dagen volpension kamer met douche toilet 779,— excl. luchthavenbelasting. Hotel Carlton 15 dagen volpension kamer met douche toilet en balkon 899,— excl. luchthavenbclasting. - Eenpersoonskamer alleen op aan vraag beschikbaar. Deze prijzen zijn met inbegrip van vervoer van Zeeuwsch-Vlaanderen of Midden-Zeeland naar Schiphol, overnachting in het luxe hotel Ibis bij Schiphol van 2 op 3 juni, de reisver zekering en vervoer van Schiphol naar Zeeuwsch-VIaandercn en Mid den-Zeeland. De reis wordt georganiseerd in sa menwerking met Hotelplan, een we reldbegrip voor "Vakantie". Bij aankomst in hotel Ibis wordt U een welkomstdrankje aangeboden, een mooie gelegenheid om met Uw medereizigers kennis te maken. 5e dag. Via Straatsburg, waar we lunchen en de kathedraal kunnen bezichtigen, verlaten we Frankrijk en trekken via de Hünsrücke Duits land binnen. Tegen de avond berei ken we de prachtige stad Trier waar we overnachten. Wij geloven dat wij vooral de lief hebbers van natuurschoon en rust met deze reis een plezier zullen doen. Want als er één land is waar men kan genieten van het imposante natuur schoon van gebergte, gletsjers of on stuimige watervallen, dan is het ze ker Zwitserland. Op deze reis zijn de algemene reisvoorwaarden van Gebr. van Fraassen van toepassing. Evenals vorig jaar hebben we weer een opstaproute die door heel Zeeuwsch-Vlaanderen, Walcheren en Midden Zeeland loopt, dus ook wel ergens bij U in de buurt en bent U met zes personen of meer dan ko men we in ieder geval naar Uw woonplaats. Saueriand 3 Dagen SAUERLAND van 23 tot 25 mei 1977 Voor degenen die het comfort van de moderne touringcars en deze vorm van reizen nog niet kennen een ideale kennismakingsreis. Saueriand een pracht gebied met enorm veel natuurschoon, zal U beslist niet te leurstellen. Programma: le dag 23 mei. Via Antwerpen rijden we over de bekende Boudewijnsnelweg naar Heerlen, waar de lunch op ons wacht. Vervolgens via Keulen, Bensdorf, Engelskirchen naar Atten- dom, een gezellig plaatsje, gelegen aan de Biggetalsperre. We arriveren tamelijk vroeg in onze logeerplaats, zodat U nog gelegenheid hebt om het plaatsje te bezichtigen. 2e dag 24 mei. - Deze dag maken we een rondrit door het prachtige Saueriand. Route: Attendorn-Gravenbrück- Meschede-Brilon Korbach-Eder-Wehrdohl-Sorpetall- sperre-Amsberg-Winterberg -Sch- mallenberg-Attendorn. We hebben getracht de mooiste rou te in het Saueriand uit te kiezen. Een rondrit met enorm veel natuur schoon. In Winterberg zullen we de lunch gebruiken en krijgt U gele genheid dit toeristische plaatsje te bezoeken. We zijn weer tijdig terug voor het diner in Attendorn. 3e dag 25 mei. - Nu verlaten we ons hotel Zum Ritter en rijden naar Keulen. U krijgt hier de gelegenheid om de we reldberoemde Dom te bezoeken en om te winkelen. Na de lunch vervol gen we onze tocht via Heerlen naar Weert, waar we het afscheidsdiner zullen gebruiken. Deze fijne ont spannende reis bieden wij U aan voor 185,— p.p. op basis 2 per soonskamer met inbegrip van de reisverzekering! Daar wij ook deze reis uitvoeren in samenwerking met Gebr. van Fraassen uit Vlissingen, kunt U van een goede verzorging verzekerd zijn. P.S. Er zijn ook enkele eenpersoons kamers beschikbaar tegen een toe slag van 15,— p.p.

de Faam | 1977 | | pagina 15