t Mattorca Mallorca, altijd weer een kennisma king waard In samenwerking met Arke Reizen organiseren wij op 29 mei en 5 juni 1977 een 8 daagse vliegreis, om U de gelegenheid te geven een heerlijke voorjaarsreis te maken. 8 dagen va kantie all-in. Met logies in een su- per-de-luxe hotel, namelijk het Hotel Antillas te Magaluf, een hotel dat een droom-vakantie waar kan ma ken! Deze reis kost slechts 595,— en hierbij is inbegrepen: - vervoer per luxe touringcar naar Schiphol - retourvlucht per KLM lijndienst naar Mallorca - vervoer van de luchthaven naar het hotel en terug - verblijf in hotel Antillas in een twee-persoonskamer met bad, dou che, toilet en balkon - alle maaltijden vanaf het vertrek uit Nederland tot de terugkomst in Nederland - 4 ex cursies :- stadsrondrit Palma; - Pal- ma bij nacht; - Grotten van Drach; - Valldemosa - steeds aanwezigheid Zuid-EngeÊand van Nederlands sprekende reislei- ding - reisverzekering - luchthavenbclasting Hotel Antillas, ligt direct op het strand van Magaluf op ca. 800 meter van het centrum. Het hotel heeft een groot zwembad, een kinderbad, een kinderspeeltuin, een zonneterras met ligbedden en buitenbar. Er is een groot restaurant met air conditioning, een grote lounge waar gedanst kan worden, een nachtclub, boetieks, dameskapsalon, babysit te gen betaling, T.V. faciliteiten, 2 lif ten, een tennisbaan, minigolf en een Amerikaanse coktail-lounge. Het hotel staat onder leiding van een Hollandse direktie. Voor kinderen gelden op deze reis gereduceerde prijzen: 0 t/m 1 jr. 63,— 2 t/m 6 jr. 424,50 7 t/m 11 jr. 468,50 Deze prijzen gelden alleen indien de kinderen samen reizen met 2 vol wassenen en slapen op de kamer van de ouders. Indien een kind samen- reist met 1 volwassene wordt de re ductie alleen verleend, indien bij plaatsing van een bed mogelijk is op een eenpersoonskamer. ONZE LENTE REIS 5 DAGEN ZUID ENGELAND VAN 9 TOT 13 MEI 1977 PRIJS 420,- p.p. Toeslag 1 per soonskamer 30,- (beperkt beschikbaar). PROGRAMMA: le dag: Opstap- schema wordt samengesteld aan de hand van de boekingen. Vertrek vanaf Sluis om 09.30 uur naar Calais. Aankomst in Calais 12.00 uur. Over tocht Calais-Dover. Aankomst in Dover 14.30 uur. Lunch aan boord. Vanaf Dover vervolgen we onze reis langs de kust van Zuid-Engeland met prachtig uitzicht over zee via Folkestone en Hastings naar East bourne, waar we even gaan kijken naar "The Long Man of Willingdon" een 500 meter hoog uitgesneden fi guur in het kalk van de heuvel ca. 1500 jaar oud. Daarna nog een klein eindje naar Brighton, onze verblijf plaats gedurende 4 dagen. Wij loge ren in Hotel Sherlock. 2e dag: Na het ontbijt vertrek naar de wereldstad Londen. Om ca. 10.00 uur aankomst in Londen, 's Morgens gelegenheid om te winkelen tot 12.00 uur. Daarna vertrek per touringcar naar ons lunchadres in Londen. Na de lunch rondrit door Londen met bezoek aan de Tower. We rijden langs bekende plaatsen als Bucking ham Palace, Trafalgar Square, Big Ben, Hyde Park enz. Rond 19.00 üur zijn we weer terug in Brighton, waar het diner reeds klaar staat. 3e dag: Dagtocht Portsmouth,Bour- nemouth, Salisbury. Dit wordt een lange maar onvergetelijke tocht met veel afwisseling. In de morgen aller eerst een bezoek aan H.M.S.'Vic tory", het roemrijke oorlogsschip uit de 19e eeuw, dat onder commando van Admiraal Nelson, bekend werd door de slag bij Trafalgar. We drin ken hier in Portsmouth, ook koffie. We^ vervolgen de tocht via South ampton en komen in een nationaal jfcv 18- W t v' su 'm,s ^W?0È?. fes» park "New Forest" waar pony's en paarden, koeien en varkens in het wild rond lopen. Via dit park en aardige dorpjes met met riet bedekte huizen, komen we in Bournemouth, de badplaats met de mooiste stranden van Engeland. Vervolgens rijden we naar Salisbury, alwaar we de lunch zullen gebruiken. Na de lunch hebt U gelegenheid om deze stad te be zoeken (bezienswaardigheid: kathe draal). In de middag ook nog een uitstapje naar Stonehenge, het grootste Britse voorhistorische ge denkteken. Het bestaat uit twee con centrische cirkels, die twee rijen im mense stenen omsluiten, ca. 3600 jaar oud en houdt vermoedelijk ver band met de oude zonnecultus. Vanaf Stonehenge rechtstreeks terug naar Brighton. 4e dag: Dagtocht naar Windsor Castle en het Hampton Court Palace. Een prachtige rit door het typische Zuid-Engelse landschap naar de prachtige kastelen met hun schitte rende parken. We gebruiken de lunch in restaurant Windsor, nabij het kasteel. De terugrit naar Brigh ton maken we langs een andere weg. 5e dag: 's Morgens vrij. Gelegenheid om nog wat te winkelen in Brighton. Na de lunch vertrekken wij richting Dover. We rijden echter nu door het binnenland en kunnen het landschap van Kent vanuit de touringcar be wonderen. Indien de tijd toelaat brengen we ook nog een kort bezoek aan Canterbury. Om ca. 17.00 uur vertrekt de boot uit Dover naar Ca lais. Aan boord nog een voortreffe lijk afscheidsdiner. Om ca. 19.00 uur aankomst in Calais, waarna huis waarts rijden. Deze reis zal iedereen die nieuws gierig is naar dat grote Albion, een duidelijk beeld geven van wat het zuidelijk deel aan pracht en praal, historie en natuurschoon te bieden .heeft. U maakt uitgebreid kennis met de tradities en gewoonten van de Engelsman. Kortom deze reis kun nen wij U van harte aanbevelen! De ervaring van van Fraasen Tours in samenwerking waarmee deze exclu sieve Rabobankreis is georganiseerd, geeft U de zekerheid van een fijne vakantie! ■v

de Faam | 1977 | | pagina 14