DE RABOBANKEN BIEDEN U: grote keuze goede service zekerheid Rijncruise Ook voor 1977 hebben wij natuurlijk weer een pracht selectie van wat de Nederlandse touroperators U aan bieden aan vakantiereizen. U kunt reizen naar alle mogelijke bestem mingen van Torremolinos tot IJs land, van Drente tot San Francisco; voor ieder budget hebben wij een fijne vakantiebestemming. En als U met eigen auto op vakantie wilt dan is er keuze uil de program ma's van Vrij Uit, Rentahome, Ho telplan, G.T.W. en Arke Reizen. Voor de mensen, die eens zo'n heer lijke Rijnreis zouden willen maken, ligt het gerenomeerde Ketel-pro gramma gereed. Scandinavië gemakkelijk bereik baar; kijk maar in het Tor Line pro gramma! Vliegreizen naar alle delen van de wereld die U kunt vinden in de programma's van Holland Inter national, Hotelplan, Arke Reizen, G.T.W.Scandinavian Artie Sun- way. Keuze uit honderden bestem mingen; daar zit vast wel iets voor U bij! Na deze opsomming zijn we nog lang niet aan het eind van onze mo gelijkheden. Kom maar eens langs en vraag alles wat U maar wilt weten voor Uw zo mer vakantie. Wij zullen U graag helpen om Uw vakantiewensen in vervulling te laten gaan. Dit jaar or ganiseren we weer een aantal spe ciale reizen, waarbij U geen zorgen heeft over opstapplaatsen of veraf gelegen vliegvelden, want in bijna alle gevallen halen wij U op in Uw eigen woonplaats en brengen U ook weer thuis. een typische 'Bauernschcnke'! Het diner gebruiken wij aan boord van ons rivierhotel, dat inmiddels is aan gekomen in Andernach. donderdag 19 mei: Andemach-Rü- desheim Deze dag cruist U door het romanti sche dal van de Rijn, Middenrijn, langs oude burchten en de beroemde Lorelei. In de loop van de middag wordt Rü- desheim bereikt, een bekend wijn stadje vanwege zijn 'Drosselgasse' met de vele 'Weinstuben'! vrijdag 20 mei: Rüdesheim-Keulen - Götterswickerhamm Nogmaals cruist U door het meest romantische gedeelte van de Rijn. In de middag leggen wij aan in Keulen, voor een bezoek aan de wereldbe roemde Dom en het gezellige win kelcentrum. In de loop van de middag zetten wij koers naar Götterswickerhamm, een klein plaatsje met mooie historische gebouwen: zaterdag 21 mei: Götterswicker- hamm-Rotterdam De laatste dag aan boord van Uw rivierhotel. Na een vroeg vertrek en grenspassage te Lobith wordt om streeks 17.00 uur afgemeerd in Rot terdam. N.B. Bjj de reissom zijn géén excursies inbegrepen. Speciaal voor U, die houdt van een rustige goed verzorgde vakantie, is een Rijncruise met Rederij Ketel ideaal! Daarom organiseren wij op 16 mei in samenwerking met Rederij Ketel onder het motto "Goed ver zorgd genieten op de romantische Rijn" een zes-daagse cruise van Rotterdam naar Rüdesheim. Het programma luidt: maandag 16 mei Rotterdam - Emmerich Vertrek om 09.30 uur vanuit de grootste en drukste havenstad aan de Nieuwe Maas. De eerste dag cruisen we door de 'fruittuin' de Betuwe. Vroeg in de avond meren we af in Emmerich, de Duitse grensplaats en douanekontrole voor de opvarende schepen. 's Avonds is er gelegenheid voor een spelletje bingo met Uw medepassa giers. dinsdag 17 mei: Emmerich-Düssel- dorf. Om 08.30 uur vertrekken wij naar Düsseldorf. De beneden-Rijn is hier interessant, door het indrukwekken de Ruhrgebied. In de namiddag komen wij aan in Düsseldorf, een stad met vele uit gaansmogelijkheden. Elegante eta lages en gezellige terrasjes. woensdag 18 mei: Düsseldorf-Bonn- Andemach Vaart naar Andernach, het indu striestadje met nog vele oude gebou wen. In Bonn wordt aangelegd om diegenen te ontschepen die wensen deel te nemen aan de Ahrdaltocht. Tijdens deze bustocht worden een pottenbakkerij en een wijnkelder bezocht. Voordat U in Andernach weer aan boord komt, wordt een kopje koffie met gebak geserveerd in Wij bieden U deze reis aan voor een zeer speciale prijs inclusief reis en annuleringsverzekering. a. prijs voor:2 persoonshut op het Huttendek 445,— p.p. b. prijs voor:2 persoonshut op het Middendek 490,— p.p. c. prijs voor:2 persoonshut op het Middendek 540,— p.p. hut met douche toilet d. prijs voor:2 persoonshut op het Promenadedek 540,— p.p. hut met douche toilet e. prijs voor:2 persoons luxe hut op het promenadedek 580,- p.p. Voor 65+ hebben wij speciale prijzen met een extra korting van 20%: a. prijs voor:2 persoonshut op het Huttendek 360,— p.p. b. prijs voor:2 persoonshut op het Middendek 395,— p.p. c. prijs voor:idem met douche en toilet 430,— p.p. d. prijs voor: idem promenadedek 430,— p.p. e. prijs voor:2 persoons luxe hut 465,— p.p. Bij de prijzen is het vervoer van en naar Rotterdam inbegrepen. Het opstapschema zal worden vastgesteld aan de hand van de boekingen. Wij brengen U hiermede zeker een zeer speciale reis, voor een zeer speciale prijs.

de Faam | 1977 | | pagina 13