pot axel 3 panden met 3 etages (50.000 m3 puur persoonlijk woonkomfort eerste bedrijf: tweede bedrijf derde bedrijf: _5rT"r. aan de oranjestraat worden de 3 etages van de show gestolen door zowel moderne als klassieke meubelen uit de betere kollekties aan de weststraat kunt u populaire moderne meubelen bewonderen alsmede het beste op het gebied van gordijnen 3 namen en u weet genoeg: ploeg, besouw en weston 3 etages kwaliteit dus. liefhebbers van woonkunst kunnen hun hart ophalen bij pot in axel. een interieurschouwspel in drie bedrijven, doorlopende voorstelingen wisselende dekors. steeds iets nieuws, maar telkens een gedachte: schoonheid, kwaliteit en exclusief woonkomfort want pot is wars van de dertien- in-een-dozijn mentaliteit van grote meubeljongens, pot moet niets hebben van massa-inkoop en postorderpolitiek. pot houd het liever fijn. met fraaie' exklusieve meubel en woningtextiel-kollekties. en een onberispelijke service' die al begint in de showrooms met voor elke klant goede raad van ervaren binnenhuis-adviseurs, misschien dat juist daarom pot toch tot een van de grootste en modernste woninginrichters van zuid nederland behoort ze zijn dus een bezoekje meer dan waard, die drie nieuwe panden van pot met elk drie verdiepingen. (zegt het spreekwoord niet „al het goede komt in drieën slaapkamers spelen de hoofdrol aan de nieuwendijk. er staan er voor elk wat wils. de rest van de 3 etages zijn gereserveerd voor de niet onaanzienlijke expeditie onze zaken zijn open van maandag 13 tot 18 uur dinsdag tot vrijdag 8.30 tot 12 uur en 13 tot 18 uur zaterdag 9.30 tot 18 uur vrijdagavond koopavond 18 tot 21 uur alle goederen worden gratis thuisbezorgd geen bijkomende kosten schouwspel in drie bedrijven woni ng i nrichti ng

de Faam | 1977 | | pagina 8