woninginrichting pot axel presenteert een nieuw woongebeuren 3-ZÏtS bank 2-zitS bank zie afbeelding, zeer royale maten schitterend afgewerkt, gestofferd met echt natuurleder 3-zitsbank 1675.- 2-zitsbank 1320.- fauteuil 925.- ïeverbaar met hoofdsteun zeer komfortable 3-zitsbank- 2-zitsbank, keus uit ruim 300 verschillende bankstellen rustiek, klassiek, modern, prijzen van 1000.- tot 16.500.- de aanbouw zitwand is de nieuwste ontwikkeling op het gebied van zitmeubelen, een creatie met dubbele woonfunktie. zitelementen met ingebouwde bergruimten voor uw boeken, tijdschriften, radio, stereo enz. enz. de zitwand geeft keuze uit drie verschillende armleuningen. uit zitelementen met ingebouwde boekenkasten of dicht gestoffeerde ruggen, met twee bijpassende tafels en losse hoofdsteunen voor extra zitcomfort, de zitwand is de basis van uw interieur en biedt u de mogelijkheid om uw zitgroep ook als wandkast te gebruiken, daar waar tot nu toe alleen een rugleuning of arm was. de zitwand is goed in alle details, zorgvuldig ontworpen en perfekl gemaakt van de best denkbare materialen, massief eiken en rundleer dat voldoet aan strenge kwaliteitsnormen vastgesteld na overleg met t.n.o. te waalwijk, de zitwand is voordelig in aanschaf, bij de prijs van het zitmeubel zijn nu uw boekenkasten inbegrepen, de zitwand is een nederlands produkt. gemaakt in één der meest efficiënt ingerichte zitmeubelfabrieken in europa. nederlands vakmanschap met landelijke service en garantie. 3-zitsbank 2175.— 2-zitsbank 1720- tafel 580.— alles bekleed met echt natuurleder woonvormen die u nog niet kende, een toekomstbeeld dat werkelijkheid is geworden in een gevarieerd aanbod woon-, werk-, leef-, slaap-, eet-, etc., meubilair, anders dan andere interieurs, die afrekenen met het aloude bankstel-eethoek-wandkast idee. schakelwand, eetbar, leefkuil, dat zijn zo een paar van de nieuwe begrippen, dèt zijn de woonvormen van straks en nu. toepasbaar in vrijwel elk type woning, qua vormgeving acceptabel voor elke generatie, met prijzen voor magere en vettere beurzen, onze zaken zijn open van maandag 13 tot 18 uur dinsdag tot vrijdag 8.30 tot 12 uur en 13 tot 18 uur zaterdag 9.30 tot 18 uur vrijdagavond koopavond 18 tot 21 uur alle goederen worden gratis thuis bezorgd echt lederen hoekbankstel voor prijsbewuste liefhebbers dit ontegenzeggelijk het happy-end. gezellige komfortable fauteuil gestoffeerd met echt natuurleder zeer luxe fauteuil schitterende afwerking gestoffeerd met prachtig leder handige losse donsachtige kussens, prachtig afgewerkt, genaaid met luxe dubbele stïknaden. zeer solied gestoffeerd met prachtig rund^rieder, in diverse kleuren i dearmleggers kunt u ook gestoffeerd hebben vari gg^^ljetjer, zonder prijs- verhoging zeteato sint niklaas gent antweipon kortrijk leer leer kennen

de Faam | 1976 | | pagina 9