wat heeft zeeuwsvlaanderen dat Walcheren niet heeft een interieur dat bij uw persoonlijkheid past. tot in de kleinste details woninginrichting voorindividualisten met smaak. DeSiGNO t mooiste inhuisheer brunoü artifort brunati cassina, de sede, durlet, fristo, gelderland, leo-lux, miller, pas-toe, roset, mterlübke,, INTERNATIONAL comfort zoveel exklusiviteit. zoveel klasse, en dan nog zoveel keus. dat verwacht je misschien niet dire kt in dat stukje nederland achter de westerschelde. hoewel: echt verwonderlijk is dat natuurlijk niet, met een groot deel van belgië als afzetgebied zo vlak naast de deur. kom, wip eens over naar axel. en ontdek waarom u op uw speurtocht naar exklu- sieve interieurs de niet geringe toon zalen van pot met 6000 m2 expositie ruimte beslist gezien moet hebben. onze toonzalen zijn open: maandag 13 tot 18 uur dinsdag tot vrijdag 8.30 tot 12 uur enl3 tot 18 uur zaterdag 9.30 tot 18 uur vrijdagavond koopavond 18 tot 21 uur meubelen van wereldklasse middelburg Missingen oostburg zelzate sint niklaas antwerpen Lata van Coitifori. Naar onr.vc-rp van Ammannati en Vitelii. Breed uiigemeien, joyeuze en karaktervolle zetel voor volmaakt relaxen. Bekleding van hoogwaardig leer, kunststof schelp. Objekt voor individualisten met durf. Vraagl u even haar Comfort. Nevada is in zijn veelzijdigheid nauwelijks Ie overtreffen. Als wandmeubel op maat (ook in boekvorm), als meubilering van een appartement of als komplete binnenhuisinrichting. Iedere ruimte kunt u precies inrichten zoals u dpt zelf wilt. Dank zij de grote keuze aan elementen kunt u uw eigen smaak tot in de kleinste details volgen. De stevige staanders en greeplijsten zijn verkrijgbaar in mat of gezandstraald eiken. De kastelementen zijn leverbaar in blank eiken, vele aangename kleuren en in parelwit laqué Degelijke afwerking. Verder is er nog een uitgebreid sortiment bijpassende meubelen. Nevada is het ideale aanbouwsysteem om persoonlijke woonideeën te verwezenlijken in een tijdloos design. brugge gningen bergen op ZQOm roosendaal Eigentijdse stijl - nooit uit de tijd.

de Faam | 1976 | | pagina 10