r Sportlieden uit Folkestone komen weer op bezoek V Melk moet terug naar school! Restaureren in Spuistraat/ Spanjaardstraat MINI KINDERBOERDERIJTJE IN PRINS WILLEM ALEXANDERSTRAAT DiCK SCHINKEL Woensdag 26 mei 1976 HUISVUIL OPHALEN ROND PINKSTEREN 3 X 2 IN VLEESHAL STADHUIS MIDDELBURG MENU TAFELTJE DEKJE NIEUWS UIT POELENDAELE HOOP-RUIMEN FIETSEN VOOR HET HART EN DE HARTSTICHTING HINDERWET ONROEREND GOED BELASTINGEN WOORD-VOOR-WOORD MANIFESTATIE IN VEERE AUTOVERZEKERING PETER BLANKER IN "MIDGARD Dat de al meer dan 25 jaar geleden gestartë uitwisseling van sportlieden en sportverenigingen uit de Engelse plaats Folkestone en Middelburg nog steeds een zeer bloeiende aangelegenheid is moge blijken uit het feit, dat voor het eerst in de geschiedenis van deze uitwisseling op vrijdag 28 mei a.s. meer dan 200 Engelse gasten naar Middelburg komen. De Folkestonians zullen blijven tot woensdag-2 juni a.s. Het comité „Sportuitwisseling Middelburg-Folkestone" bestaande uit de heer P. A. Bouwens - voorzitter, de heer P. M. van Hese - secretaris, mevrouw W. Wagenaar- Weijermans en de heer H. Mennes, is bijzonder gelukkig met de medewerking van de deelnemende Middelburgse sport verenigingen. Sekretaris Piet van Hese heeft alle 225 mensen die meekomen kunnen voorzien van een logiesadres. „Fantastisch gegaan, geen problemen en zelfs nog een aantal reserve adressen is de uitkomst van een stukje werk door een aantal mensen van de diverse sportverenigingen gedaan", aldus de sekretaris. Molenwater. De groep zal rond 18.00 uur aankomen op het Molenwater waar de pleegouders hun gasten zullen opwachten. Om 20.30 uur worden de Engelse gasten en de pleegouders ontvangen door het college van burgemeester en wethouders in de burgerzaal van het stadhuis. Daarbij zullen tevens de Mayor en de Mayoresse van Folkestone aanwezig zijn, die overigens voor zover dat mogelijk onderdelen bijwonen. is, alle programma in Middelburg zullen Op 7 en 8 juni a.s. (Pinksteren 2 en 3) wordt in de gemeente Middelburg geen huisvuil opgehaald. Het huisvuil in de maandag en dinsdagw^k wordt dan opgehaald op woensdag 9 juni a.s. In de woensdagwijk wordt in die week opgehaald op donderdag 10 juni a.s. Wellicht is het goed dat een en ander nu reeds onder de aandacht wordt gebracht. Volgende week wordt hierop nader teruggekomen. Zaterdagmorgen 29 mei wordt om 10.30 uur de foto-tentoonstelling die gehouden zal worden in de foyer van de Schouwburg, officieel geopend door de Mayor van Folkestone. Deze tentoonstelling laat het werk zien van Middelburgse en Engelse amateurfotograven met vermelding van de gewonnen punten die meetellen voor de uitslag van de totale sportontmoeting. Verder wordt er de gehele dag sportief gestreden op alle fronten te weten: hengelen, zeilen, atletiek, hockey, tafeltennis, zwemmen, waterpolo, tennis, voetbal en basketbal. Aan de zevenkamp die de voetbalvereniging „Middelburg" organiseert in het kader van het 60 jarig bestaan zullen de voetballers uit Folkestone eveneens deelnemen. ,s Avonds worden er door verschillende deelnemende verenigingen gezellige avonden georganiseerd waar uiteraard de Engelse gasten van harte welkom zijn. Kerkdienst. Zondagmorgen om 10.00 uur wordt er een kerkdienst gehouden in de koorkerk met medewerking van een koor, instrumentale solisten en de heer H. Mennes orgel. Om 11.30 uur komen dan de roeiers aan de beurt en wel op het kanaal door Walcheren met als finish de Loskade. ,s Middags staan weer sport- ontmoetingen op het programma, wellicht voor een revanche voor de geleden nederlaag van de vorige dag. Maandag 31 mei vertrekt het grootste gedeelte van de ruim 200 personen om 08.30 uur voor een dagtrip per bus naar Amsterdam. Dinsdag 1 juni, de laatste dag van het verblijf in Middelburg, is een vrije dag. Men kan dan zelf bepalen waar men heen wilt hetzij in Middelburg, hetzij op Walcheren. Des avonds om 20.00 uur begint de alom bekende „FAREWELL1NGNIGHT" in het ontmoetingscentrum „Dauwendaele met medewerking van o.a. „The Gold Stars". Woensdagmorgen om 09.00 uur rijden de bussen weer weg uit Middelburg, richting Zeebrugge, waar Middelburg gaat gestaag door met het restaureren van oude panden. Dit plaatje geeft een Indruk van de aktiviteiten op de hoek van de Spulstraat en de Spanjaardstraat. Daar worden panden gerestaureerd In opdracht van de Maatschappij tot Stadsherstel B.V. ,t Schiet al goed op. de boot om 12.00 uur afvaart. Bekenden. Naast de Mayor en de Mayoresse van Folkestone komt nog een aantal bekende inwoners uit Folkestone mee naar Middelburg. Zo zal, naast de overbekende Johnny en Dolly Godden, ook Alf Clark, jarenlang voorzitter van de „A.N.S.C.A.", van de partij zijn. Vanzelfsprekend ontbreken ook deze keer niet: Gwyn Simpson, de huidige voorzitter van de A.N.S.C.A.", Dorothy en Reg Merricks, Kath en Ray Godfrey en June en Vic Wagstaff. „Het zullen drukke dagen worden", aldus sekretaris Piet van Hese, die echter vol vertrouwen de zoveelste uitgave van de sportuitwisseling met Folkestone tegemoet ziet. Van vrijdag 28 mei tot en met 13 juni a.s. organiseert de kunstenaarsgroep „3 x 2" in de Vleeshal van het stadhuis een Pinksterexpositie. De portretten van de zes deelnemende kunstenaars ziet u hierboven afgebeeld. Het zjjn van links naar rechts Leonard Maas uit Middelburg, Jan Haas uit Vlissingen, Sander Llttel uit Oudelande, Peter de Jong uit Middelburg, Antoine Mes uit Middelburg en Andries Minderhout ook uit Middelburg. De openingstijden zijn dagelijks van 10.00 uur tot 17.00 uur. ,s Maandags vanaf 14.00 uur en vrijdagavond tot 22.00 uur. Voor de week van 31 mei tot 5 juni a.s. in het menu als volgt: maandag: vis, worteltjes en aardappelen dinsdag: carbonade, tuinboontjes en aardappelen woensdag: hamburger, appeltjes en mignonnettes donderdag: gehakt, andijvie en aardappelen vrijdag: kalkoenfilet, appeltjes en aardappelen zaterdag: wat de pot schaft. De maaltijden worden bezorgd op maandag en donderdag. Op deze dagen kan men bestellen tussen 9.00 930 uur op telefoonnummer 27537. Deze dienstverlening van de U.V.V. Is uitsluitend bestemd voor zieken en bejaarden die niet zelf voor warm eten kunnen zorgen. Redactie Bureau Voorlichting gemeente Middelburg Stadhuis Middelburg. Telefoon 26251, toestel 133. Openingstijden Hemelvaartsdag. Het zwembad Poelendaele is op Hemelvaartsdag, donderdag 27 mei 1976 geopend van 10.30 tot 16.30 uur. Nu reeds wordt medegedeeld dat op de le Pinksterdag het zwembad is gesloten en dat de openingstijden op de 2e Pinksterdag zijn van 10.30 tot 16.30 uur. Diploma-zwemmen. Het proefzwemmen voor de diploma's A en B vindt zoals gebruikelijk plaats op de laatste zaterdag van de maand dus op zaterdag 29 mei a.s. om 13.00 uur. Voor deze diploma's kan dan afgezwommen worden op zaterdag 5 juni a.s. Diploma's E en F. Het gebeurt niet vaak dat men blijk kan geven van zwemvaardigheid voor de diploma/s E en F. Dat kan wel bij wijze van proef op zaterdag 12 juni a.s. om 9.30 uur in het buitenbad. Voor dit proefzwemmen en voor het afzwemmen dat 14 dagen later plaats vindt voor deze hoge diploma's kan men zich aanmelden bij de kassa. Voor het zwemvaardigheidsdiploma 3 (diploma E) zijn de eisen: 1. zwemslagen en afstandzwemmen: te water gaan van de bassinrand met startsprong, gevolgd door 400 meter zwemmen, waarvan: a. 250 meter met de schoolslag; b. 50 meter met de rugcrawl; c. 50 meter met de rugcrawl; d. 50 meter op de borst met een dubbele overarmslag. Het nemen van de vaste keerpunten dient te geschieden op een wijze, zoals die voor bovengenoemde zwemslagen in de desbetreffende reglementen van de K.N.Z.B. is voorgeschreven. 2. zwemmend redden: Te water gaan van de bassinrand met hurksprong, gevolgd door 10 meter zwemmen, daarna duiken en een pop, die zich ten minste 2,5 meter onder de oppervlakte van het water bevindt, ophalen en aansluitend een persoon van ongeveer gelijke lichaamsbouw in zwemkleding, in okselgreep vervoeren over een afstand van 15 meter. 3. onder water zwemmen. Te water gaan van de bassinrand met startsprong, onmiddellijk gevolgd door 12 meter onder water zwemmen. 4. springen. Het uitvoeren van: a. de rechtstandige sprong gestrekt, uit stand ruggelings, van de 1 meterplank; b. de zweefsprong voorover gestrekt, gehoekt of gehurkt, met aanloop, van de 1 of van de 3 meterplank. 5. waterpolo. Twintig meter zwemmen met de polobal met dubbele overarmslag, onmiddellijk gevolgd door een halve draai om de lengte-as en het uit rugligging werpen van de bal over een afstand van: 7 meter voor dames; 10 meter voor heren. Voor het zwemvaardigheidsdiploma 4 (diploma F) zijn de eisen: 1. zwemslagen en afstandzwemmen: Te water gaan van de bassinrand met startsprong, gevolgd door 500 meter zwemmen, waarvan: a. 300 meter met de schoolslag; b. 50 meter met de samengestelde rugslag; c. 50 meter met de rugcrawl; d. 50 meter op de borst met een dubbele overarmslag; e. 50 meter met de northern kick of 50 meter met de vlinderslag. Het nemen van de vaste keerpunten dient te geschieden op een wijze, zoals die voor de bovengenoemde zwemslagen in de desbetreffende reglementen van de K.N.Z.B. is voorgeschreven. 2. zwemmend redden: Gekleed te water gaan van de bassinrand met hurksprong, gevolgd door 10 meter zwemmen, daarna duiken en een pop. die zich ten minste 2,5 meter onder de oppervlakte van het water bevindt, ophalen en ten slotte een in zwempak gekleed persoon (van ongeveer gelijke lichaamsbouw) in polsgreep vervoer over een afstand van 15 meter. 3. onder water zwemmen. Te water gaan van de bassinrand met startsprong, onmiddellijk gevolgd door 15 meter onder water zwemmen. 4. springen. Het uitvoeren van: a. de rechtstandige sprong gestrekt, uit stand ruggelings; b. de zweefsrpong voorover gestrekt, met aanloop. Beiden sprongen van de 1 of van de 3 meterplank. 5. waterpolo. a. 20 meter zwemmen met de polobal met dubbele overarmslag, onmiddellijk gevolgd door het werpen van de bal door een niet-verdedigd doel, geplaatst op een afstand van: 7 meter voor dames; 10 meter voor de heren; b. bedrevenheid tonen in het werpen en vangen van een polobal door enigemalen een van een afstand van plm. 5 meter zuiver toegeworpen bal boven water te vangen en terug te werpen. Ook de meest gewetensvolle hondenbezitter komt wel eens in verlegenheid als zijn viervoeter onverwacht en onstuitbaar zijn hoopje op de camping of op een trottoir deponeert. Zorg er voor steeds enkele plastic broodzakjes bij de hand te hebben. Nieuw en opgevouwen nemen ze nauwelijks plaats in. Steek de hand er diep in, neem de ongerechtigheid op met deze „handschoen" en stroop het zakje over de hand heen weer af. De aldus hygiënisch verpakte inhoud kan men elders wel weer redelijk kwijt. We namen deze, naar onze mening zeer waardevolle tip, over uit de voorlichtingsrubirek van de gemeente Vlissingen in het blad „De Vlissinger", waarbij werd vermeld dat onze collega's uit Vlissingen deze tip hadden overgenomen uit het maandblad „Kampeer en Caravan Kampioen" een uitgave van A.N. W.B./N.C.C. Enkele bewoners van de Prins Willem Alexanderstraat hebben In hun straat een mlni-kinderboerdcrijtje gemaakt. Daarbij werd ook een speelplaatsje en een zandbak aangelegd. Er werden voorts banken gezet voor moeders die met hun kleuters op bezoek komen. Een initiatief dat veel waardering kreeg. In de „nieuwe buurt" gebeurt toch nog al wat de laatste t(jd. Op die aktiviteiten komen wij volgende week op deze plaats uitgebreider terug. De Zeeuwse Ren- en Tour-club „Theo Middelkamp" organiseert in samenwerking met de Vereniging van Vrienden van de Nederlandse Hartstichting op zaterdag 29 mei as. een fietstocht, waaraan iedereen kan deelnemen. De baten van deze fietstocht komen ten goede van de Hrtstichting. Zoals gezegd iedereen, jong en oud sportief of niet sportief, kan deelnemen mits men een in goede conditie verkerende fiets heeft. In Middelburg wordt gestart op het Damplein en wel om 14.00 uur op de genoemde 29ste mei. Men kan individueel inschrijven bij het startpunt, de Graanbeurs, tussen 13.00 en 14.00 uur, dus direct voorafgaande aan de start van de fietstocht. Verwacht wordt dat men om uiterlijk 17.30 uur weer op het Damplein teruggekeerd zal zijn. Bij het vertrek krijgen de deelnemers een kaartje mee waarop de route duidelijk is aangegeven. Via binnenwegen wordt naar Lewedorp gereden waar in café-restauratie „De Goede Verwachting" een kontrolestempel wordt verstrekt. Men kan er desgewenst ook uitrusten. Via de Piet wordt teruggereden. De afstand bedraagt ongeveer 25 kilomteter en Zuidsingei. Burgemeester en wethouders van Middelburg hebben zelfbij het college van gedeputeerde staten van Zeeland een aanvraag ingediend om een hinderwetvergunning en wel voor het oprichten in werking brengen en in werking houden van een gasdruk- regelstation. Dit gasdrukregelstation is gevestigd aan de Zuidsingel te Middelburg. Schriftelijke bezwaren tegen het verlenen van de vergunning op grond van vrees voor gevaar, schade of hinder, kan een ieder tot 16 juni a.s. indienen bij het gemeentebestuur van Middelburg. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde indienen op een openbare zitting, welke gehouden wordt in het stadhuis, Lange Noordstraat 1 te Middelburg op 3 juni 1976 om 16.45 uur. Inwoners van de gemeente Middelburg zijn later slechts tot beroep gerechtigd wanneer zij in persoon of bij gemachtigde op de openbare zitting zijn verschenen. Degenen die niet in de gemeente Middelburg wonen kunnen om van hun beroepsrecht gebruik te kunnen maken volstaan met het op tijd indienen van een bezwaarschrift. De aanvraag met bijlage en eventueel ingediende bezwaarschriften liggen gedurende vier weken ter inzage op de afdeling Algemene Zaken van het stadhuis, Lange Noordstraat (kamer 15). kan gemakkelijk binnen een tijdbestek van 3 1/2 uur worden afgelegd. Na aankomst ontvangen de deelnemers een fraai herinneringsvaantje. De deelnemers zullen vanaf het Damplein gezamenlijk vertrekken. Zij worden uitgeleidegedaandoor signaalafdeling van de Middelburgse Turn Vereniging. Na enkele kilometers gezamenlijk gereden te hebben mag men overgaan op eigen tempo. De route via welke men Middelburg verlaat is als volgt: Dam-noord zijde, Beatrixbrug, kaaien, Koningsbrug, Stationsstraat en Stationsbrug. De signaalafdeling zal bij de Koningsbrug afzwaaien. Met Max van Praag zeggen wij: „Op de fiets, of de fiets". Met ingang van 1 januari 1977 wordt in Middelburg, evenals in vele andere Nederlandse gemeenten een nieuwe belasting ingevoerd. Het zijn de onroerend-goed bel as tingen die in de plaats komen van de gemeentelijke straaten rioolbelastingcn en de door het rijk geheven gronden personele belasting. De onroerend-goedbe- lastingen worden geheven van de eigenaar en van de huurder/gebruiker van een onroerend goed (winkel, huis e.d.). De gemeenteraad heeft als grondslag voor de heffing van de onroerend- goedbelastingen gekozen voor de economische waarde. Dat betekent dat alle panden in de gemeente Middelburg getaxeerd moesten gaan worden. Inmiddels is een gedeelte van Middelburg getaxeerd en wel Sint-Laurens. Aan de bewoners van Sint-Laurens is inmiddels medegedeeld welke waarde het pand waarvan ze eigenaar zijn en/of waarin zij wonen, heeft. Daarbij is ook vermeld hoe de tarieven zijn die voorlopig zijn vastgesteld. Deze tarieven zijn als volgt: 3,74 voor de gebruiker/huurder; 9,24 voor de zakelijke gerechtigde/eigenaar; 12,98 voor de zakelijke gerechtigde tevens bewoner/gebruiker. Allemaal voor elke volle 3000,- geschatte waarde. In de komende tijd zullen ook andere inmiddels uitgevoerde taxaties bekend gemaakt worden aan betrokkene. I Voor grote en kleine mensen Is de Woord-voor-Woord-manifestatie die deze zomer wordt gehouden. In de fraaie 16e eeuwse Hervormde Kerk staat dan de kinderbijbel centraal. Niet als „dik, zwart en heilig boek", maar als een boek om van te leven, om naar te luisteren, en om uit te beelden in tekening, spel en toneel. De Woord voor Woord manifestatie is opgezet in samenwerking met het IKON, dat films van het Woord voor Woord TV-programma beschikbaar stelde en van het N.B.G. en diverse uit gevers, die moderne en antieke kinderbijbels in bruikleen afstonden. is uw auto jonger dan 4 jaar en u bent ouder dan 23. Dan gelden deze premies na 5 of meer schadevrije ja ren. Inclusief groene kaart en alarm service. Goede service. Cat.w. W.A. All.r. Cdtw. W.A. AU.r. 6000 130 301 12000 154 418 8000 137 340 14000 161 463 10000 152 382 16000 177 512 Voldoet u niet aan bovenstaande voorwaarden bel dan toch voor gunstige premie opgaaf. Assurantie Financ.kantoor 01183 - 64455 Een indruk van wat er allemaal te zien zal zijn: Een serie tekeningen van Bert Bouman over „Openbaringen"; een uitgebreide expositie van eigen tijdse kinderbijbels en bijbelboekjes voor kinderen; een tentoonstelling van oude en zeer oude kinderbijbels; een presentatie van de nieuwe Woord voor Woord-kinderbijbel van Karei Eykman met de originele tekeningen van Bert Bouman erbij; een prachtige kollektie tekeningen van kinderen uit het hele land naar aan leiding van een Woord-voor-Woord-film over Openbaringen, onder het motto: „Kinderen tekenen voor vrede"; Verder zijn er veel aktiviteiten voor grote en kleine kinderen: De vertoning van een selectie van de Woord voor Woord films uit het tien jarig bestaan van dit programma (Daarbij is ook „de Toren van Babel", die in Veere werd opgenomen); -F De prachtige kleurenfilm „Teken voor Vrede" wordt dagelijks gedraaid, evenals een musical over Jona; Kinderen kunnen wat ze zien en ervaren op deze manifestatie uitbeelden met handen en voeten", waarbij deskundige mensen helpen; Er is iedere dag een poppenspel; In de antieke herenbanken is veel kinderlectuur te bekijken en te lezen; Er zijn interviews met Karei Eykman en Bert Bouman te beluisteren; Met behulp van zogenaamde plano's kunnen kinderen hun eigen bijbel boekje samenstellen. De Woord voor Woord-manifestatie gaat dinsdag 29 juni open en duurt tot 6 augustus; dagelijks geopend (behalve zondags) van 10 tot 17 uur. „Grote" kinderen betalen als toegang 1,50; „kleine" kinderen 1,- en een gezin van vijf personen of meer betaalt in totaal 5,00. 'De traditionele Zeeuwse babbelaar is gratis. 99 Op vrijdag 28 mei organiseert jongeren centrum Midgard Damplein 5/7, Middelburg weer een muzikaal café. Gast op deze avond is Peter Blanker, in het Nederlandse taalgebied zeer bekend, o.a. als vertolker van het Nederlandse lied met cabaretachtige invloed. Op Midgard zal hij als solist te zien.en te horen zijn, aanvang 20.00 u., entree drie gulden. Op het schoolplein van de Pieter Louwerseschool In Souburg was het vorige week dinsdag bijzonder druk. Veel drukker dan normaal. Geen wonder: op het plein stond een helder groen voertuig met vlak daarnaast hoog op een stellage, een ruim 2 meter doorsnee ballon In blauw en wit, met daarop een levensgrote letter M het internationaal bekende symbool van de melk. Geen „Dit is de melk moet elke dag show" (natuurlijk elke dag!), maar een vertoning van het schoolmelk comité dat sinds 12 mei j.l. een aktie voert onder het motto „Melk moet terug naar school". Met de „voorlichtingsstand" trekt men langs vele scholen in den lande, teneinde propaganda voor het schoolmelkdrinken te maken. Centraal bij deze vorm van belangstelling wekken voor de school melk staat een ludiek gebeuren, beter bekend onder de naam ganzenbord. Op het Souburgse schoolplein lag een heel groot ganzenbord met daarop ver schillende plaatjes waarin duidelijk werd gemaakt dat melk zeer belangrijke bouw- en voedingsstoffen bevat. De spelleidster - al direkt herkend door de Souburgse schoolkinderen - was hier Judith Bosch. Een paar groepjes kinderen, de verschillende klassen van de basisschool vertegenwoordigend, werden in het midden van de grote kring gehaald om er een spelletje "N ganzenbord te spelen. Voor Marja Hendriks die bij de gelukkigen behoorde echt te mogen meedoen, kreeg een en ander nog een bijzonder karakter omdat zij juist die dinsdag jarig was. Een leuk kadootje in de vorm van een M-tas werd duidelijk blij in ontvangst genomen. Behalve de toernee langs de scholen is er ook nog een affiche-aktie met de bekende afbeeldingen van mensen uit de politiek, de amusementswereld en de topsport, die allemaal via de poster wijzen op het belang van het melk (schoolmelk) drinken. Alle 18.500 scholen voor kleuter-, basis en voort gezet onderwijs hebben inmiddels posters ontvangen. Het nuttigen van schoolmelk is daarom zo belangrijk: een groot gedeelte van de kinderen gebruikt ,s morgens geen ontbijt of maar een zeer matig, een opkikkertje na een vrij lange periode halfverwege de morgen is vaak zeer welkom en geeft weer wat nieuwe energie voor het verdere lesprogramma. NIEUWLANDRIT OP HEMELVAARTSDAG Bert Oostwal, bestuurslid van de motor en autoclub „De Zeeuwen" en uitzetter van de Paasrlt (216 deelnemers) heeft voor 27 mei a.s. (Hemelvaartsdag) opnieuw een aantrekkelijke puzzelzit uitgezet, ditmaal in de omgeving van Nieuw- en Sint-Joosland. Enige jaren geleden begon de MAC De Zeeuwen met de organisatie van deze NIEUWLANDRIt als inzamelaktie voor een (inmiddels gereedgekomen) dorpshuis. Deze puzzeltocht op Hemelvaartsdag sloeg zo goed aan, dat de organisatoren besloten om deze rit ieder jaar te hoyden. Evenals vorig jaar is er weer een eenvoudige puzzeltocht uitgestippeld waaraan iedere automobilist kan deelnemen. Doordat de inschijvers ingedeeld worden in een wedstrijdklas (voor ervaren puzzelritrijders en een tourklas (voor beginners), '—'•ft iedere deelnemer kans op een prijs(je). Voor deze puzzeltocht kan men vanaf één uur inschrijven in het Dorpshuis te Nieuw- en Sint-Joosland. Vanaf twee uur is er een zogenaamde vrije start, d.w.z. dat men kan vertrekken op een zelfgekozen tijdstip. De lengte van de route bedraagt circa 40 kilomter, die moeten worden afgelegd met een (matig) gemiddelde van 24 kilomter per uur. De uitslag en prijsuitreiking zal zo spoedig mogelijk na afloop van de rit plaatsvinden. Verdere inlichtingen worden verstrekt door Bert Oostwal, Wagenaarstraat 20 te Middelburg, tel. 01180 - 26967.

de Faam | 1976 | | pagina 5