wat heeft zeeuwsvlaanderen dat Walcheren niet heeft deskundige adviezen gebaseerd op een 70-jarige ervaring met de meest gerenommeerde europese merkmeubelen kom 't zelf zien bij artifort brunati cassina cristal de sede durlet fristo gelderland leolux miller pas-toe roset interlübke verplaatsbaar, handel baar, verhuisbaar,aanschuifbaar, zoveel exklusiviteit. zoveel klasse, en dan nog zoveel keus. dat verwacht je misschien niet direkt in dat stukje ne- derland achter de westerschelde. hoewel: echt verwonderlijk is dat na tuurlijk niet, met een groot deel van bel- gië als afzetgebied zo vlak naast de deur. kom, wip eens over naar axel. en ontdek waarom u op uw speurtocht naar exklu- sieve interieurs de niet geringe toonza len van pot met 6000 m2 expositie ruimte beslist gezien moet hebben, onze toonzalen zijn open maandag 13 tot 18 uur dinsdag tot vrijdag 8.30 tot 12 uur en 13 tot 18 uur zaterdag 9.30 tot 18 uur vrijdagavond koopavond 18 tot 21 uur voor meubelen van wereldklasse bnJnóü 4 de nieuwe manier van samen-thuis-zitten. 710. Een revolutionair leef en woonidce. Elementen voor eindeloos nieuwe zitsituaties. voor Gelderland ontwikkeld door Jan des Bouvrie. De constructie en materialen zijn l langdurig beproefd, de toepassing van de beste kwaliteiten koudschuim garandeert tijdloos geriefelijk zitcomfort De gelijke hoogte van ruggen en 2.70 armen brengen een rustniveau in het interieur, deze hoogte is zodanig bepaald dat de elementen ook onder ramen geplaatst kunnen worden. Met schroefverbindingen worden zit, rug en armen op uiterst simpele wijze bevestigd Met een schroevendraaier monteert en verplaatst u de elementen, bouw: u aan een ideaal interieur. Met deze brochure pogen wij u een indruk te geven van de onbegrensde flexibiliteit. Uw woninginrichter kan u meer vertellen en hij heeft houten schaalmodellen waarmee u spelenderwijs indel ngen en opstellingen, naar uw eigen ruimtelijke mogelijkheden en wensen, kunt maken. Toe. probeer 't.

de Faam | 1976 | | pagina 12