2000 m2 alleen maar slaapkamers woninginrichting VRIJDAGAVOND GEZELLIGE KOOPAVOND luxe tienerkamer led: 190 X 90 cm incl. dekenkist, secretaire, hoog ladenkastje compl: als op afbeelding luxe klassieke duitse import slaapkamer ledikant op 140 - 160 of 180 cm. breedte leverbaar met 2-3-4-5 deurs linnenkasten m :y mm prachtige blank eiken slaapkamer met mat bruin gekombineerd ledikant op 180 cm. breedte leverbaar met 3-4-5 deurs linnenkast zeer vlotte tienerkamer groen of oranje gebeitst met veel mogelijkheden pot heeft een speciale slaapkamertoonzaal aan de nieuwendijk te axel een permanente welterustenshow. droomwereld is de naam. en dat is niets teveel gezegd, want 2000 m2 is al gauw meer dan 100 maal zo groot als de gemiddelde slaapkamer, droomwereld dus. met dromen van bedden, kasten, benerkamers toilettafels en wat dies meer zij, ja zélfs een bp slaapkamers afgestemde kollektie gordijnen en vloerbedekking, elke stijl, elke prijsklasse is er vertegenwoordigd. 't moet dus al te gek gaan, wil de slaapkamer van uw dromen daar niet bij zijn. kom zelf maar kijken, in droomwereld, wonderbare werkelijkheid bij pot. exclusieve slaapkamer ledikant 1 persoons of 2 persoons leverbaar met 2-3-4-5-6 deurs kleerkast fraaie zwart essen slaapkamer ledikant op 140 of 180 cm. breedte leverbaar met 2 - 3 - 4 - 5 of 6 deurs kast linnenkast, onze zaken zijn open van maandag 13 tot 18 uur dinsdag tot vrijdag 8.30 tot 12 uur en 13 tot 18 uur zaterdag 9.30 tot 18 uur vrijdagavond koopavond 18 tot 21 uur woonvormen die u nog niet kende, een toekomstbeeld dat werkelijkheid is geworden in een gevarieerd aanbod woon-, werk-, leef-, slaap-, eet-, etc., meubilair, anders dan andere interieurs, die afrekenen met het aloude bankstel-eethoek-wandkast idee. schakelwand, eetbar, leefkuil, dat zijn zo een paar van de nieuwe begrippen, dèt zijn de woonvormen van straks en nu. toepasbaar in vrijwel elk type woning, qua vormgeving acceptabel voor elke generatie, met prijzen voor magere en vettere beurzen. u vindt het allemaal maar moeilijk te geloven? eigenlijk moest u er persoonlijk mee kennis komen maken want pot heeft een internationale kollektie meubelen, geexposeerd in een van de groot ste en modernste woninginrichtingsbedrij- ven in zuid-nederland. ervaren binnenhuis adviseurs hebben alle mogelijke moeite gedaan om u te laten genieten van de hedendaagse meubelmode in een exclusieve omgeving.

de Faam | 1976 | | pagina 10