leolux da's luxe op verantwoorde wijze exclusieve meubelen pot-axel pot, interllibke en uw exclusieve meubelen pot axel VOLOP KEUS NOODGEBOUW luxe op verantwoorde wijze, mensen die 't betere wonen graag be taalbaar houden, al kost 't natuurlijk wat meer dan het doorsnee interieur. mensen bovendien die daarvoor wel kwaliteit verwachten, in de zin van lange lange levensduur en een design ver boven de middelmaat, mensen dus die weten wat je van pure klasse mag verwachten; mensen die anders willen wonen; mensen zoals u. leolux is niet de eerste de beste, een naam van internationale faam, die staat voor pure klasse in meubelen, leolux betekent tijdloze vormgeving en afwerking op hoog niveau en een degelijkheid die lange levensduur garandeert, geen wonder dus dat juist pot, als exklusief interieurspecialist met een al even excellente reputatie, een zo ruime kollektie leolux meubelen in huis heeft, wat u echter wel zal verbazen, zijn de alleszins betaalbare prijzen die pot voor die luxe vraagt, pot vindt namelijk dat klasse voor iedereen bereikbaar moet zijn. en van die filosofie mag u best profiteren. 3 zitsbank 1712.- 2 zitsbank 1287.- gestoffeerd met echt leo-lux leder 3 zitsbank 1995.— 2 zitsbank 1590 gestoffeerd in echt leo-lux leder (vrijdagavond koopavond) GROTE BRAND VERWOEST BEDRIJFSRUIMTE EN MAGAZITN VAN was. ,t Klinkt cru, maar ik ben blij dat het juist deze panden zijn en niet onze verkoopruimten of de expeditieafdeling". Nu kunnen we in elk geval normaal doorwerken". Axel, zeer recent werd het centrum van Axel geteisterd door een felle uitslaande brand, die binnen enkele uren een aantal oudere panden van woninginrichting Pot in de as legde. Het vuur werd ,s nachts om ongeveer kwart voor drie door omwonenden ontdekt, waarna zeer snel de brandweercorpsen uit Axel, Koewacht, Zuiddorpe en Temeuzen ter plaatse waren. Met groot materiaal werd de strijd met de vuurzee aangebonden en binnen een uur was men de brand reeds grotendeels meester. De smeulende resten moesten echter nog de gehele dag nageblust worden. Naast de schade voor het bedrijf Pot B.V., moesten ook vele omliggende panden het ontgelden. Vele ruiten moesten worden vernieuwd. Directeur Pot vertelde ons dat hij uiteraard zeer geschokt maar toch ook weer opgelucht Hoewel de schade in z'n totaliteit zeker 30 miljoen B.francs beloopt, hetgeen uiteraard door verzekeringen wordt gedekt, brengt het plotseling wegvallen van een deel van de voorraad toch wel wat zorgen met zich mede. Gelukkig bleken de toeleveranciers en meubelfabrikanten bereid om de verloren gegane meubelen op zeer korte termijn te leveren. Er werd met man en macht gewerkt en we kunnen intussen vaststellen dat woninginrichting Pot zich geweldig door de narigheid heeft heen gewerkt. Het bewijs werd ons geleverd toen we een dezer dagen de geweldige kerstshow bezochten. De enorme collectie biedt elck wat wils. De keus in modern en klassiek is weer als van ouds. Vooruitstrevend als men bij Pot is werd er niet bij de pakken neergezeten. Nauwelijks was de laatste rook van de smeulende resten opgetrokken of er verrees een noodgebouw op het parkeerterrein aan het Kennedyplein. „Wat wil je, de show must go on, en we willen beslist de service blijven bieden waarop onze klanten recht hebben, daarom hebben we dit tijdelijke gebouw geplaatst", zei ons de heer Pot, die ons toevertrouwde dat de plannen voor een geheel nieuwe uitbreiding ook al in vrij ver gevorderd stadium verkeren. wordt Ledor kriigl oon patina msoktonboton en schrammor van doornon En draagt do sporon van weor en wind on soms van ondortingo vochtparliion Dit lodor not ot naluurhikei uit dan getakt lodor Hol is ochlor ook beduidend kwots baardor voor vlokkon Op den duur kriigi hot door de inwerking van licht on lucht un door kontakt mol kleding on huid oon gohool oigon patina En dal vorhoog! alioon maar do charme In de keuzo van do bekleding van uw LEOLUX meubel bom u volkomen vrij. In dezo brochure slaen do meubelen atgoboold zoals wii zo mooi vindon Dikwijls In lederMaar noodzakelijk Is del mei. Er zijn veel prachligo meubel- slotlon. dio zeker hol over wogen woord zijn U boni in lodor govat vrij. U kiosi Toch willen wij u oon poer bolangnjko Ups govon LEOLUX meubolon worden mol voel zorg gomaoki En gocontroloord Klos don nlol olloon omwille van oon wol lagoro prijs oen kwalllatiol minderwaardige maar misschien wil hoogst modieuzeI slol op zo n goed bmncnwork U wordI dan binnen lo korte Hid godwongon. wiir gold 10 boslodon aan uw zilmeu- bolen En goedkoop is duur koop. niotwaor? 01. zoals LEOLUX stelt olloon kwahtoit is waardovasl K105 ook nlol oon to mo- dlouzo klour. Mol oen good maubot looit u hooi wat jaren Do kans, dal dio klour dan goal vorvolon. 13 groot. En do kosten van opnieuw beklodan nóg grotor' Kies uw llcvohngsklour oordat in gordijnen, losse kussontios ol in decoratieve spullolies Dio zijn gemakke hiker to vervangen Ledor goelt nog oon antra dimensie aan hot komlort van uw moubot De open struktuur orvan goloidt do lichaamswarmto en noemt vocht op Echt lodor voelt dus nooit broeierig oan zolls niet als u or uron op zit doordoor mmdoi Stukken rViol grovo boschodi- gmgon. die do storkie van do huid aantaston wordon door ons niot vorworkl Dat 13 nu eenmaal hot normaio porcontago alval dal ont staat bij ledervorworkmg Moar normaal vorgrooido norvon van verwondingen on boton wordon wei vorworkt Dio vormon samon met do kleurnuances die ontstaan doordat niet allo delen van oen huid evenveel kleurstof opnemen juist do charme van hot ochtc ledor U leost op hol lodor als hol ware het lovon van hot borgvee Uit de vele soorton meubel- lodor soleclcerdon wi| or drio aniline ledor (onzo namen Bison on Natuur) semi-anilmo lodor (onze naam Italia) qelakt lodor (onze nomon Rindnappa on Uri) gebruik wo noomdon hot nel al oven is in loito hot minst kwotsboro van do drio soorton Do laklagun dio orop zi|rt aango- bracht boschormen dit leder logon do inwerking van vocht transpiratie en vel Zo makon ochtor vooral in hot bogm dit lodor wal mindor zacht Hol oppervlak is gesloten en ziet or daardoor wat kooior en zakolijkor uil In het gebruik wordt ook dit lodor natuurlijk voel soepeler Zozeer zells dat hel in do donkere klouron na oen ol enkele jaren gebruik nog maar nauwelijks fo onderscheiden bc*chadig.ncjon lorwip die nndoi het snijden vcrrr wordt alfccn maar gebeitst mei andme kleurstoffen Hel wordt mol van oen afdekkende lakiaag voorzien Hoogstens van oon laagje siliconen dat enige be schermmg biedt tegen water en vet Hierdoor blijft du<do- lifk zichtbaar dat leder een natuurprodukt iw De huid heeft te lijden gehad van icdon Leder is niet gemaakt het is gegroeid Hot is een natuurprodukt dat door de laren heen steeds mooier onze zaken zijn open van maandag 13 ,ot 18 uur dinsdag «ot vrijdag 8.30 tot 12 uur en 13 tot 18 uur zatordag 9.30 tot 18 uur vrijdagavond koopavond 18 tot 21 uur

de Faam | 1976 | | pagina 7