zeer fraaie wandmeubelen met 1001 mogelijkheden leverbaar: geheel eiken (in diverse tinten) of eiken gecombineerd met lakwerk pot is eigenlijk een uitstekend gastheer, wijst u dan aan de hand van zijn uitge- een man die weet wat service is. service breide meubel-tapijt-gordijn kollektie bij de koop, maar net zo goed als daar- de weg naar uw persoonlijk thuis, pot is voor. bij pot krijgt u deskundige inte- eigenlijk een beetje een binnenhuis- rieuradviezen. pot peilt uw smaak en architekt, maar weJ gratis, da's pas service. woonvormen die u nog niet kende, een toekomstbeeld dat werkelijkheid is geworden in een gevarieerd aanbod woon-, werk-, leef-, slaap-, eet-, etc., meubilair, anders dan andere interieurs, dio afrekenen met het aloude bankstel-eethoek-wandkast idee. schakelwand, eetbar, leefkuil, dat zijn zo een paar van de nieuwe begrippen, dèt zijn de woonvormen van straks en nu. toepasbaar in vrijwel elk type woning, qua vormgeving acceptabel voor elke generatie, met prijzen voor magere en vettere beurzen, u vindt het allemaal maar moeilijk te geloven? eigenlijk moest u er persoonlijk mee kennis komen maken want pot heeft een internationale kollektie meubelen, geexposeerd in een van de groot ste en modernste woninginrichtingsbedrij- ven in zuid-nederland. ervaren binnenhuis adviseurs hebben alle mogelijke moeite gedqan om u te laten genieten van de hedendaagse meubelmode in een exclusieve omgeving. maak kennis met klasse woninginrichting onze zaken zijn open van maandag 13tot18uur dinsdag tot vrijdag 8.30 tot 12 uur en 13 tot 18 uur zaterdag 9.30tot18uur vrijdagavond koopavond 18tot21 uur alle goederen worden gratis thuisbezorgd

de Faam | 1975 | | pagina 6