-3SS|«eSHW«B W RSiJrt Miro legde beslag op een fabelachtige kollektie juweeltjes uit India. Van kleine ragfijn beschilderde doosjes tot indrukwekkende, wondermooie beelden. Pure kunst, mysterieuze folklore, oosterse mode. Kom bij Miro over de markt dwalen. Proef die wonderlijke sfeer, snuif de onbekende zoete geuren op en verbaas u over de vreemde dingen die Miro voor u meebracht. Miro brengt in één keer 't verre Oosten vlakbij. Voor 'n Miroprijs. beestjes met spiegeltjes, kettingen, hand beschilderde armbanden, en nog duizenden andere kleine snuisterijen. 'n ongelooflijk aantal kleine koperen voorwerpjes zoals belletjes, beeldjes, allerlei wierook branden, verder handbesneden doosjes, handbeschilderde beestjes voor de letterkast, indiase bamboefluiten, enzovoort, enzovoort. tientallen soorten houtsnijwerk, grotere beschilderde lakdozen, kamelenbellen, sierlijke koffiekannetjes, indiase hangers zijden doeken in teveel kleuren om op te noemen. velours india hemden met prachtige veelkleurige bor duursels, olifantjes met kleurige spiegeltjes, 'n hele serie doosjes met houtsnijwerk, brede woestijn armbanden, koperen theedoosjes, en genoeg andere mysterieuze grabbeldingen. voor 3 rijksdaalders koopt u al indiase teensandalen, kamelen van stof gemaakt en rijk versierd met borduursels, koperen wandborden, nog grotere olifanten, india blouses,grote kamelen- bellen, en nog vele andere exotische voorwerpen o.a. leren tassen met kleurige indiaprints, unieke ronde koperen bussen, schildpadraspen in verschillende grootten, vogels van stof gemaakt bijvoorbeeld waterpijpen, koperen hoorns, met glinsterende steentjes ingelegde maskers, originele indiase dolken met leren foudraal,'n fascinerende kollektie india doeken en lappen, unieke stoffen wanddekoraties met rijke borduursels. teveel houtsnijwerk om op te noemen, brievenstandaards indiase stoffen, 'n hele kollektie wanddekoraties, grote koperen voorwerpen, ook handgevlochten. schitterende koperen lantaarns, allerlei kleden, koperen olifanten met berijder, zwaarden, fijn bewerkte koperen tafelbladen met en zonder onderstel, en 'n groot aantal indiase voorwerpen waarvan er maar één of twee stuks zijn. 1001 mysterieuze juweeltjes voor Miroprijzen Miro Vlissingen, Gildeweg 6

de Faam | 1975 | | pagina 8