r™ j Burgercomite organiseert een massale actie op Walcheren „GROETEN UIT ZEELAND" Iri Meliskerke geven de wereld zeeën hun schoonheid prijs Voor Bouwfonds Leger des Heils .i* A* mmm Christina Barnhard werd de nieuwe De Ruyterstad-gastvrouw voor dit jaar INTERESSANTE EXPOSITIE IN DE ABDIJ: J~ IN Verkeersmaatregelen BEIAARDCONCERT OP DE LANGE JAN TAFELTJE DEKJE HINDERWET Geschenken W* MOGELIJK IN 77 EEN TREINHALTE IN SOUBURG Tegenstellingen Onbekendheid EXPOSITIE EN VERKOOP PRODUKTEN ARME LANDEN Zoals u reeds enkele weken geleden in de Faam hebt kunnen lezen, organiseert het burgercomite van het Leger des Hells in de week van 11 t/m 15 augustus een inzamelingsactie op Walcheren met de bedoeling om geld bij elkaar te krijgen voor de dringend noodzakelijke verbouwplannen van het verkrotte gebouw van het Leger. U kunt In de Faam van woensdag 6 augustus een oproep vinden tot financiële steun voor het Leger. Bij deze Faam is een envelopje Ingesloten, waarin u uw bydrage of overschryvlng kunt stoppen. Het comité gaa in le bewuste week met de leder 'var het corps en symphatisanter de straat op. Bijgestaan door geluidswagens komen zij in de eerste avonduren door geheel Walcheren, waarbij iedere woning wordt aangedaan om de envelopjes met inhoud op te halen. Mocht u niet thuis zijn, als wij bij u langs komen, dan kunt u deze envelopjes nog op enkele centrale posten in uw woonplaats inleveren, welke later nog zullen worden bekend gemaakt. Voor de week van 28 juli - 2 augustus is het menu voor Tafeltje Dekje als volgt samenge steld. maandag: bloemkool en gehakt dinsdag: varkensoester en spinazie woensdag: lever en appeltjes donderdag: carbonade en sperci- bonen vrijdag: vis met worteltjes zaterdag: wat de pot schaft. De maaltijden worden op maandag en donderdag bezorgd. Op die dagen kan besteld worden op tel.nummer 27537 tussen 9.00 - 9.30 uur. Deze dienstverlening van het U.V.V. geldt voor be jaarden en zieken, die zelf niet voor warm eten kunnen zorgen. Voorts kunt u aL.ijd rechtstreeks op onze bouwfonds-rekening storten. Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat door de heer E. Brand, Noordweg 186 te Middelburg een aanvraag is ingediend om een vergunning ingevolge de Hinderwet tot het oprichten, in werking brengen en inwerking houden van een hobbywerk plaats om motor onderdelen te vervaardigen, te vervangen en te testen, waarin diverse motoren met een gezamenlijk vermogen van 26 1/4 pk gebezigd zullen worden. De inrichting is gevestigd Noordweg achter no. 308, box 13. Schriftelijke bezwaren tegen het verlenèn van de vergunning, ontleend aan gevaar, schade of hinder, kan een ieder gedurende tien dagen na 21 juli 1975 indienen bij bovengenoemd gemeentebestuur. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbrengen op een openbare zitting, welke wordt gehouden ten gemeente huize, Lange Noordstraat 1 op 7 augustus 1975 om 16.30 uur. De aandacht wordt erop gevestigd, dat inwoners van de gemeente Middelburg later slechts tot beroep gerechttigd zijn indien zij in persoon of bij gemachtigde op de boven genoemde openbare zitting zijn Zij die niet in deze gemeente wonen, kunnen teneinde van hun beroepsrecht gebruik te kunnen maken, volstaan met het tijdig indienen van een bezwaarschrift. Bovenvermelde aanvraag met bijlagen, alsmede de eventueel ingekomen bezwaarschriften, liggen ter inzage op de afdeling Algemene Zaken van de gemeente secretarie, Lange Noordstraat 1 te Middelburg. I Lange Noordstraat 1 te Middelburg. 1 Redactie Bureau Voorlichting gemeente MiddelbUrg Stadhuis Middelburg.Telefoon 26251, toestel "Burgemeester en wethouders van Middelburg hebben enkele verkeers maatregelen genomen. De Dampoortweg in de richting van de Oostperk weg is gesloten voer alle motorvoertuigen. (7 juli 1975) Het parkeren is verboden voor de onbebouwde zijde van de Been houwerssingel over een afstand van 25 meter, te rekenen vanaf de Langeviele- binnenbrug. (10 juli 1975) Het parkeerverbod gedurende het tijdvak van 15 mei tot 15 september van 10.00 uur tot 16.00 uur, voor de noordelijke zijde van het gedeelte van de Dam zuidzijde, gelegen tegenover de percelen nr. 10 tot en met 24 is opgeheven. (15 juli 1975). Op de tu&sen haakjes vermelde data zijn deze twee besluiten openbaar gemaakt. Binnen 30 dagen na die data kan iedere belanghebbende beroep instellen bij de Kroon. Het beroep schrift moet worden ingediend bij de Commissaris van de Koningin in Zeeland te Middelburg. Vrijdag 18 juli 1975, een onvergetelijke dag voor drie Vlissingse jongedames, die zich na een spannende voorselektie uitverkoren wisten om tijdens het Zomeravondfestival voor het voetlicht in de Ruyterzual van Grand hotel Britannia te treden, om door een kundige jury vast te laten stellen, wie van hen uiteindelijk de De Ruyterstad gastvrouw 1975/1976 zou worden. Ook een onvergetelijke avond voor het in grote getale toegestroomde publiek dat een sprankelend programma als dat van dit zomcravondfestival, bijzonder wist te waarderen. De kandidaten voor dc titel van De Ruyterstad gastvrouw waren Christina Barnhard. Frieda Pieters en Martine de Jong. allen afkomstig uit de gemeente Vlissingen. Stuk voor stuk werden ze bij het publiek geïntroduceerd door „ons aller" Karin Kraaykamp, die de avond op vakkundige wijze presenteerde. Na een eerste kennismaking met het publiek waarbij de kandidaten een en ander over zichzelf vertelden, volgde weldra een nadere kennismaking, waarbij de drie kandidaten opnieuw in de schijnwerpers verschenen om door Karin Kraaykamp ondervraagd te worden zodat de jury, samengesteld uit de dames Marian de Jong, de vorige en eerste de Ruyterstad gastvrouw, A.H. Brouwer - Struis, en dc heren J.P. de Regt, direkteur van de Provinciale VVV en G.C. van Loo, journalist, en onder voorzitterschap van de heer A.R. Marquinie, uit kon maken, wie het best geschikt was om Vlissingen straks bij tal van evenementen en officiële gelegenheden te vertegenwoordigen. Om dit vast te kunnen stellen moesten de kandidates elk wat kennis spuien van Vlissingen en ook werd hen gevraagd een verhaaltje over Vlissingen te vertellen in het Engels. Uiteraard werd ook gevraagd naar leeftijd, beroep, waarom men zich kandidaat had gesteld, etc. De drie kandidaten wistèn zich aardig te redden en vooral Martine de Jong wist het publiek enthousiast te krijgen door met vaart en verve een verhaal in vlekkeloos Engels te brengen. Maar zoals gezegd: ook de andere twee wisten van wanten en de jury kreeg er dan ook een zware dobber aan, uit te zoeken wie nu uiteindelijk de beste was. Voor het publiek was een en ander iets minder enerverend: ontspannend dansend werd de uitslag van de verkiezing afgewacht, Trio Wim Jongbloed zorgde voor een uitstekend dansmuziekje. Bovendien was er dan ook nog tussen de bedrijven door een optreden van Conny Vandenbos, die vooral succes oogstte met haar vertolking van chansons van Edith Piaff. Tenslotte was het de heer Marquinie die een eind kwam maken aan de spanning door het publiek mede te delen dat Christine Barnhard gekozen was als nieuwe de Ruyterstad gastvrouw, een mededeling die met luid applaus werd ontvangen. Natuurlijk bracht het „winnen" van deze verkiezing een heleboel bijzonder prettigs met zich mee, zoals bijvoorbeeld een hele stroom van geschenken: namens het VAF werd een gouden ring met Zeeuwse knop overhandigd en de De Ruyterstad gastvrouw gaat vijf dagen naar het Engelse Deal waar ze Vlissingen vertegenwoordigd op de zomerfeesten, haar eerste officiële taak. De Olau Line bood via Letty Westhoek een geheel verzorgde weekend reis naar Londen aan, het Autotron liet weten de De Ruyterstadgastvrouw met drie door haar aan te wijzen gasten te willen ontvangen voor een hele dag uit in Drunen, inklusief een rit in een oude Spijker, namens de winkeliers in de Badhuisstraat werd een cheque aangeboden, de winkeliers uit de Walstraat schonken een zilveren armband. Tja, zo gaat dat als je de Ruyterstadgastvrouw wordt. Uiteraard werden de twee andere kandidates niet vergeten; ze werden - evenals de winnares - door de heer W. Jansen in de bloemetjes gezet. Marjan de Jong was een van de eersten die haar opvolgster geluk wenste. Nadat de eerste emoties wat waren geluwd, en Christina met haar echtgenoot uitbundig was bejubeld, werd de -4 m Nog tot 16 augustus Is in het Abdy- complex, op precies te zyn op het adres Abdij 11, een interessante expositie ingericht met als onderwerp de prent briefkaart. Eigeniyk dageiyks, zonder dat we er by nadenken - worden duizenden kaarten verstuurd, zeker in de vakantietyd. Variërend In afbeelding, van een Iiefeiyk landschap tot en met de bekende dikke dames - by voorkeur in vuurrood badpak gehuld in de branding. Hoeveel prentbrief kaarten er in de loop der jaren al verstuurd zijn, met vriendeiyke groeten, ter gelegenheid van veijaardagen etc., etc. en met hoeveel verschillende afbeeldingen erop, is natuuriyk niet na te gaan. Dat er erg veel moeten zyn zal duidelijk worden ais men nagaat, dat alleen het Documentatiecen trum Zeeuws Deltagebied al over meer dan 21.000 exemplaren beschikt, waaruit oor deze tentoonstelling een selektie is gemaakt. De prentbriefkaart stamt uit 1870; in 1869 deed de briefkaart zijn intrede in Oostenrijk. Al na een jaar ontdekte men dus dat het bijzonder leuk was om op de voorzijde van de kaart een afbeelding te plaatsen. Deze prentbrief'-kaarten werden aanvankelijk wel in enveloppes verstuurd. In Nederland duurde het echter nog tot omstreeks 1883 voordat de eerste prentbriefkaart in de handel kwam. Het was een kaart met een afbeelding van het Rijksmuseum te Amsterdam. Deze kaart werd gedrukt naar aanleiding van de wereld tentoon stelling in Amsterdam. Kaarten die naar foto's gedrukt werden, verschenen pas in 1900. De kaarten die op de tentoonstelling in het Abdijcomplex te zien zijn, geven een beeld uit het dagelijks leven van 1900 tot 1940 in de provincie Zeeland. Als men bedenkt dat Zeeland vroeger 109 gemeenten had, en dat van elke gemeente op de tentoonstelling een karakteristiek plaatje te zien is, kan men nagaan dat een en ander zeer interessant is. Verder wordt er ook uitgebreid aandacht besteed aan zaken als: ijsvermaak, klederdrachten, een hoofdstuk apart vormt Michiel de Ruyter en getuige een hele serie kaarten van de watersnoodramp van 1906, werden ook van natuurrampen prent briefkaarten gemaakt. Ook oorlogs geweld ontbreekt niet in deze kollektie: afbeel dingen uit 1914-1918 en die van een bombardement van Zierikzee (per ongeluk). Oestercultuur, veerdiensten, klederdrachten, boerenerven en interieuren, boeren wagens, de landbouw en veeteelt, het kerkelijk leven en zelfs het onderwijs geven op de tentoonstelling in prent prentbrief kaarten acte de presence. Bovendien zijn nog een aantal films op video band te bekijken, die hun steentje tot het welslagen van de expositie zeker bijdragen. Openingstijden van de expositie: elke dag van 10.00-17.00 uur, zondags gesloten. Tenslotte nog dit: de naam van de expositie laat zich gemakkelijk raden: „Groeten uit Zeeland". N.S. bestudeert de mogelijkheid in 1977 in Vlissingen een nieuwe halte te openen: Vlissingen-SouburgwDe halte is geprojekteerd op een plaats die gunstig ligt zowel ten aanzien van een deel van de oude kern als ten aanzien van de nieuwe bebouwing. In 1977 zullen 20.000 mensen wonen binnen een straal van 2'/i km. en tot 1985 kan dat getal volgens de huidige inzichten tot 30 k 35.000 groeien. Voorwaarden voor de realisering van de halte is. dat de wijken westelijk van het Kanaal door Walcheren goed bereikbaar zullen blijven door handhaving of vernieuwing van de bestaande brug. Voorts is vanzelfsprekend de instemming van de gemeente en het Rijk vereist. Schelpen, schelpen en nog eens schelpen in de schelpenschuur Tridacna' in Meliskerke. Sinds de Pinksterdagen kan iedereen die maar belangstelling heeft voo#r overigens steeds meer in de belangstelling komende - schelpen, er een kijkje gaan nemen. Er liggen circa vyfhonderd verschillende soorten, afkomstig uit tropische wateren, uitgestald In bakken en vitrines. Tridacna' is ontstaan uit een idee van Nel, Thys en Marie Engelse, die nog niet zo lang geleden dageiyks in de Vishandel,, t Zeepaardje' in Middelburg te vinden waren. Eigenhandig bouwde de familie Engelse de voormalige kolenopslag- plaats om tot een geschikte ruimte om hun fraaie schelpencollectie te kunnen exposeren. Een karwei waar nogal wat voor kwam kyken, want het is lang niet een voudig om van een grote schuur een beeye gezellig ogend geheel te maken. „Dat we na de vishandel iets in de schelpenbranche zouden gaan ondernemen, was iets dat bij ons eigenlijk al vast stond", vertelt Thijs Engelse, „de conchyliologie - zoals het verzamelen van schelpen met een vreemd woord wordt aangeduid - is onze gezamenlijke hobby. Natuurlijk kwam ook het commerciële aspect om de hoek kijken: alle schelpen in .Tridacna' zijn te koop. Per slot van rekening moeten we ook leven!' Volgens Engelse komt het verzamelen van schelpen - zowel tropische als Noordzee-schelpen - steeds meer in de belangstelling. Een en ander is volgens hem een gevolg van het feit dat de mens het weer een beetje ,bij de natuur zelf gaat zoeken. Het hele leefpatroon verandert eigenlijk een beetje. „Wat betreft mijn voorliefde voor schelpen, wel, ik denk dat die is ontstaan uit m'n bewondering voor 1001 vorm-mogelijkheden van de schelp en de vele kleurvariëteiten. Sommige schelpen zijn vrij fors van bouw, andere daarentegen weer ragfijn. Je hebt hele grote en hele kleintjes, kortom het is een enorme fascinerende wereld waar je in terecht komt'. Inderdaad: er is zeer zeker sprake van forse tegenstellingen in grootte. Neem bijvoorbeeld de grootste schelp uit de collectie, een Tridacna waar de schelpenschuur naar is genoemd, met daarnaast een piepklein .hoorntje', zoals men soms ook - zij het vrij zelden - aan onze stranden aantreft.Het allerliefst zou Thijs Engelse zelf op zoek gaan naar schelpen, bijvoorbeeld naar Australië, en ze daar bij voorkeur ook nog zelf van de zeebodem plukken. Tot nu toe heeft zo'n reis er echter nog niet ingezeten, al wil dat niet zeggen, dat het er nooit van komt. Ondanksat, weten de Engelse's veel van schelpen te vertellen en het zal niemand verwonderen dat ze thuis nog een collectie hebben, alleen nög mooier en uiteraard veel duurder. Maar dat is dan ook de familietrots: een prachtige privé-verzameling. Natuurlijk zijn het niet alleen puur schelpen die in .Tridacna' te koop zijn. Er zijn diverse leuke souvenirs verkrijg baar die van schelpen zijn gemaakt, tot en met van schelpenmotieven voorziene kamerschermen, salontafels etc. toe, die in de Philipijnen worden gemaakt. Met de hand. Jawel. Ieder stukje van de bloemmotieven wordt met de hand uit een stukje schelp geslepen, vandaar dat men echt wel kan praten over een stukje kunstwerk. Heel apart zijn ook de sieraden die van schelpen gemaakt kunnen worden. Ook hier is weer een legio aantal mogelijkheden. ,Een zeer gewild artikel is op het ogenblik de zee- egel', vertelt Thijs Engelse ,ik heb er hier een hele serie liggen, die afkomstig zijn uit Ierland. Regelmatig worden grote partijen van deze egels naar Japan gexporteerd waar ze worden verwerkt tot decoratieve lampen, die dan weer hun weg naar Europa vinden. We hebben hier ook een paar van die schemerlampjes staan, die van het huisje van een zee-egel zijn gemaakt'. Even klinkt een onderdrukte uitroep van schrik door de schelpenschuur als een bezoekster zich plotseling, als ze even opkijkt, geconfronteerd weet met een opgezette duivelsvis, afkomstig uit Mexico. Deze lijkt precies op een verschrompeld oud mannetje en hij doet z'n naam beslist eer aan! Nee, dan is het bekijken van de collectie schemer lampjes die een zacht oranje tot rose licht verspreiden, door de schelpwand, veel rustgevender. Uiteraard ontbreken in de kollektie de verschillende koraalsoorten niet, zowel wit als bloed koraal is in vele soorten en vormen voorradig, al of niet op houten drie- Een Tridacna van meer dan 100kg. Leuke kadootjes pootje Ook de zogenaamde zeewaaiers, versteende planten in waaiervorm, vinden gretig aftrek. .Toen we hier pas begonnen', aldus Thijs Engelse, .kreeg ik een oud baasje op bezoek die vroeg wat we hier in Meliskerke kwamen doen. Ik vertelde hem dat we een schelpenhamdel wilden beginnen, waarop hij opmerkte ,Dat komt goed van pas zeg, ik heb binnenkort nog een voertje schelpen nodig voor m'n tuunpadje!' ,k Heb het verder maar zo gelaten, maar het was wel duidelijk dat hij niet precies begreep wat er nu eigenlijk ging gebeuren. Ook andere mensen uit het dorp kwamen af en toe een kijkje nemen en er waren erbij die zeiden: „t is jammer, maar aan ons valt er geloof ik toch geen droog brood te verdienen'. Inmiddels heb ik al heel wat van die mensen hier gehad die een leuk kadootje kwamen kopen, iets origineels, of gewoon zelf graag iets wilden hebben. Nee, het valt allemaal best mee hier'. Een apart onderdeel in .Tridacna' vormt de stenen en mineralenverza meling van Marie Engelse. Brokken steen in fraaie kleuren liggen in een aparte vitrine uitgestald, stuk voor stuk juweeltjes voor de echte liefhebbers. Uniek in deze is een nest kleine schalen dat is vervaardigd uit één grote agaat. Het is afkomstig ui Brazilië waar men ca, dertig jaar aan de techniek om een grote steen als het ware laagsgewijze uit te hollen, heeft gesleuteld. Op de foto: Marj/n dc Jong, de' aftredende De Ruyterstadgastvrouw (links) en de nieuwe gastvrouw, Christina Barnhard (rechts). verkiezing besloten. In het restaurant van Britannia maakte Christine snel even van de gelegenheid gebruik om rustig wat op adem te komen. Christine woont in Souburg, al sinds twee jaar en voelt zich in Vlissingen bijzonder thuis. Wat haar vooral opvalt in de Scheldestad is de sfeer in de stad en het aparte karakter. Christine is werkzaam op het Rijks Pedagogisch Centrum Zeeland te Middelburg als psychologisch assistente. „Eerst heb ik in Rotterdam een studie gevolgd voor fysio therapeute, daarna was ik werkzaam in het Dijkzichtziekenhuis, 0.a. op de afdeling Hartbewaking. Na een opleiding tot klinisch assistente kwam ik toen in het Bethseda en St. Joseph ziekenhuis in Vlissingen terecht. Na een paar jaar had ik het wel gezien: steeds met ernstig zieke mensen te moeten werken, ik voelde meer voor het werk met kinderen. Zodoende ben ik in m'n huidige loopbaan terecht gekomen. Ik doe ondermeer testen met kinderen die leermoeilijkheden hebben. Ik geloof wel dat ik tijd genoeg vrij zal kunnen maken om me volledig als de Ruyter stadgastvrouw in te kunnen zetten. Het werk dat daarmee verband houdt is een echte uitdaging voor me. Het lijkt me een unieke kans om met veel mensen in kontakt te komen en ik had eigenlijk vorig jaar al idee om mee te doen aan deze verkiezing, toen ik in de kranten las dat Marjan de Jong gastvrouw 74/75 was geworden." Het ziet er dus wel naar uit dat Vlissingen een zeer gemotiveerde gastvrouw krijgt in de persoon van Christine Barnhard. Dat mag ook wel, want het takenpakket wordt dit jaar aanzienlijk uitgebreid. Hoewel het nog wat ver weg is, is nu al bekend dat de Ruyterstadgastvrouw bij de St. Nicolaasintocht in Vlissingen komende winter, die opgenomen wordt door de NOS TV, op de buis te zien zal zijn. De festiviteiten in Britannia die tot in de hele kleine uurtjes voortduurden, stonden na de verkiezing van De Ruyterstadgastvrouw in het teken van een heerlijke ontspanning. Debet daaraan was The Harbour Jazzband en velen van de aanwezigen bleken duidelijk gecharmeerd van de Helen le Clercq Dancers, waarvan zelfs enkele meiskes een top less show ten beste gaven. Rest nog te vermelden dat Paula Koster het begin van de avond opluisterde met een sfeervol muziekje, dat het Zomeravondfestival tot stand kwam mede dank zij o.m. de inspanning van Jack Nuissl, vroeger werkzaam bij de gemeente Vlissingen, nu in Ede, en dat de organisatie, de Stichting Vlissings Aktie Fonds bar tevreden was. Kortom, dat het een zeer geslaagd festival is geweest. In de serie beiaardconcerten op het carillon van de Middelburgse ahdijtoren klimt morgenavond dc heer Sjoerd Tamminga, tweede beiaardier van Middelburg, de Lange Jan op om daar van half acht tot half negen een concert te geven. De heer Tamminga, tandarts in Goes, is amateurbeiaardier en studeert thans aan de beiaardschool te Mechelen. Hij zal het volgende programma ten gehore brengen: 1. Preludium V, M. v. d. Gheyn 2. Variaties over: "Meruk toch hoe sterk." A. de Groot. 3. Fuga in g, J. S. Bach 4. Improptu, F. Timmermans 5. Uit ritmische'jtudies a. Allegro, b. lento, c. giocoso, d. allegro, W. Franken 6. Preludium, S. van Balkom 7. Passacaglia, koraal en fuga, B.J. Fransen. Op 26juli t/m 3 augustus aj. wordt - in het Jacob Roggeveenhuis, Noordsingel 106 te Middelburg een veelvoud van in ontwikkelingslanden vervaardigde produkten tentoongesteld en verkocht. De produkten - onder andere kunst voorwerpen, houtsnijwerken, kleding, stoffen. rietvlechtwerk, boombast tekeningen, sieraden, puzzels, poppen, beschilderd aardewerk, sportartikelen, houten gebruiksvoorwerpen, tafelkleden, pijpen en lampen als ook thee en koffie - worden geïmporteerd door de Stichting ABAL te Den Haag. ABAL streeft ernaar de atzet van produkten uit ontwikkelingslanden te bevorderen, ervan uitgaande dat alleen een grote afzet de bevolking van de arme landen in staat stelt 'n produktie- apparaat op te bouwen van zodanigei betekenis, dat sprake is van een impuls voor de werkgelegenheid en daarmee van een stap in de richting van menswaardiger leefomstandigheden. Teneinde de afzetmogelijkheden zo weinig mogelijk te beperken biedt ABAL de produkten tegen een relatief lage prijs aan. ABAL koopt rechtstreeks (zonder tussenkomst van de handel) in bij produktiekoöperaties in onder andere Botswana, Brazilië, Kenya, Mexico, Nepal, Nigeria, Pakistan en Tanzania. De inkoopprijs die ABAL betaalt wordt doelbewust afgestemd op de in het desbetreffende gebied geldende markt prijzen, zodat van een alleszins recht vaardige beloning sprake is zonder dat het plaatselijke marktevenwicht wordt verstoord. ABAL concentreert zich op de import van vaak traditionele, hand- vervaardigde artikelen omdat juist de produktie daarvan arbeidsintensief is en de werkgelegenheid bevordert en omdat deze niet wezensvreemd zijn aan de eigen kuituren van de ontwikkelings landen. De expositie- en verkoop is dagelijks vrij toegankelijk van 10-12 en van 2-5 uur, Jacob Roggeveenhuis, ingang Gerbran- dylaan.

de Faam | 1975 | | pagina 5