VRIJDAGAVOND GEZELLIGE KOOPAVOND De sede meubelen het Zwitserse leer zwitsers zijn recht in de leer. recht in de leer-leer. met leer wordt niet „gesjoemeld", de de sede meubelen vormen een treffende illustratie van dit principe, voor de sede meubelen wordt alleen het beste leer gebruikt, in alle kwaliteiten (military, mammoet, suède etc.) even sterk en soepel, in diktes van 1.5 tot liefst 5 mm. en omdat de zwitsers ook op andere punten niet van compromissen houden, zijn alle de sede modellen qua exklusief ontwerp en optimaal woonkomfort zonder weerga, als u niet voor een dubbeltje op de eerste rang hoeft, mag u 't allemaal bij pot komen bewonderen. onze zaken zijn open van maandag 13tot18uur dinsdag tot vrijdag 8.30 tot 12 uur en 13 tot 18 uur zaterdag 9.30 tot 18 uur vrijdagavond koopavond 18 tot 21 uur alle goederen worden gratis thuisbezorgd geen bijkomende kosten DS—61 Door informele en ongedwongen vormgeving (losse kussens) en door de zeer fraaie verwerking van het leder (zadelsteek) heeft DS-61 sportief allure. De krantenzak kan aan beide kanten van bank en fauteuils d.m.v. drukknopen bevestigd worden. DS-61 is in DS- leder en in canvas leverbaar. Dit produkt kreeg in 1973 bijzondere waardering door plaatsing op verzoek, in het design center Stuttgart van het Landesgewerbeamt Baden- Württemberg. DS 76 Komfortabel garnituur voor jonge mensen meteen ongedwongen levensstijl en met veel gasten. De zitelementen DS-76 zijn zeer breed; ze kunnen zonder meer los opgesteld worden en met een simpele handbeweging tot bed worden omgevormd. Ook hier de dubbelnaad-afwerking. De vulling van het bovendeel bestaat uit de bekende Bultex-dacron-kombinatie en een kussen met een dons' zachte nieuwe synthetische vulling^ Het beukenhouten frame ondersteunt de grondstoffering. De singels zijn nogmaals afgedekt met Bultex. DS- 76 kan geleverd worden in Toro en De Sede leder, alsook in canvas. DS—15 Als bekleding voor dit sportief elegant model, ontwikkelde De Sede een robuust 3 mm dik tuigleer. De zadelsteek benadrukt de vloeiende lijn van dit element. Eens te meer/toont De Sede hiermee haar virtuositeit op het gebied van leedverwerking aan. Dit programma met als basis het tussenelement, aangevuld met hokker, hoek en slui1;"ëlementen, hoek en tussen tafels^ Ondanks de in verhouding bescheiden afmetingen biedt dit model een buitengewoon komfort. De stoffering bestaat uit een bultex kombinatie met dacron vlies afdekking. Het model DS-15 wordt uitsluitend in tuigleer naturel en zwart geleverd. DS 101 Voornaam en elegant - maar vooral ook gezellig. De vloeiende lijnen krijgen door de ambachtelijke zadelsteek extra accent. De stoffering bestaat uit Bultex afgedekt met een dikke laag dons. Het frame is van beukenhout en voorzien van singels. De zittingen van dit uit elementen samen gestelde garnituur zijn uitschuifbaar. MEUBELEN HET ZWITSERSE LEER

de Faam | 1975 | | pagina 6