komfort, zoals u het nog niet kende. komfort, dat zelfs de meest onverschillige woner doet toegeven dat zitten en zitten twee is; en dat werkelijk relaxed liggen een veel behaaglijker èn gezonder ervaring is dan een dertien-in-een-dozijn bankstel, komfort dus dat u aan den lijve ondervindt, dat is één kant van komfort, de andere is: komfortabel als synoniem voor praktisch, lengte en breedte van de eettafel, hoogte van de salontafel, indeling van de aanbouw- wand. 't is alles een kwestie van gemak, komfort, uitgekiend aan de hand van de praktijkervaringen; komfort verwerkt tot in ontelbare details, eigenlijk moest u er per soonlijk mee kennis komen maken want pot heeft een internationale kollektie meubelen, geexposeerd in een van de groot ste en modernste woninginrichtingsbedrij- ven in zuid-nederland. ervaren binnenhuis adviseurs hebben alle mogelijke moeite gedaan om u te laten genieten van de hedendaagse meubelmode in een exclusieve omgeving. omschrijving van de afgebeelde meubelen: prachtige luxe aanbouwkast, zwart gebeitst met mat aluminiumlijsten en greepjes zeer aparte grote ronde eetkamertafel met stoelen voorzien van zware tuiglederen zit en rug gezellig leolux bankstel met rommelige kussens gestoffeerd met fraaie stoffen of exclusief leder, exclusieve italiaanse arflex fauteuil en massief houten salontafel onze zaken zijn open van maandag 13tot18uur dinsdag tot vrijdag 8.30 tot 12 uur en 13tot18uur zaterdag 9.30 tot 18 uur vrijdagavond koopavond 18 tot 21 uur alle goederen worden gratis thuisbezorgd geen bijkomende kosten REIS M»ja kom komfort voelen oninginrichting

de Faam | 1975 | | pagina 20