Middelburgse gemeenteraad vergadert maandag Modehuis Joziasse grondig verbouwd VESTIGING SLAVENBURG'S BANK IN MIDDELBURG Duifjes binnen VERKEERS MAATREGELEN WEEKENDDIENSTEN ARTSEN ZAND IN DE ZANDBAK MIDDELBURGSE TAXICENTRALE B.V. MILIEU KLACHTEN? Bezwaar tegen bestemmingsplan Kampeerterrein" Domburg F DONDERDAG 18 APRIL 1974 OVERLOPER DEPENDANCE AFD. DIENSTEN (punt 23) VERNIEUWING RIOLERING BELLINKSTRAAT VERNIEUWING RIOLERING VLASMARKT (punt 25) COLLECTE SAKOR TER INZAGE R.K. BEGRAAFPLAATS (punt 17 raadsagenda) BOERDERIJ GEEREBRUG (punt 27) FAAMPJES De raad wordt om een krediet gevraagd van 48.000,-- om de boerderij en het daarbij behorende woonhuis aan de Overloper (voormalige oude Dauwendaalse- wegje) geschikt te maken voor dependance voor de afdeling diensten van gemeentewerken. Het woonhuis zal door een medewerker van die afdeling bewoond gaan worden, zodat een permanente bewaking van de aldaar te stallen materialen een feit zal zijn. Dc Bellinkstraat wordt geheel vernieuwd. En fai een snel tempo.U moet zeker eens gaan kijken. In verband hiermede is het ook nodig, dat de riolering van die straat wordt vernieuwd. Dat moet nog dit Jaar gebeuren, want in 1975 zal de herstrating van deze straat ter hand worden genomen. De raad wordt gevraagd om een krediet van 67.000,- voor de vernieuwing van de riolering. Bij het herstellen van een rioolverzakking in de Vlasmarkt is geconstateerd, dat het riool duidelijk tekenen van verval vertoont Het is daarom gewenst de hele riolering van die straat te vernieuwen. Omdat het de bedoeling is de Vlasmarkt dit voorjaar nog te herstellen willen b. en w. zo snel mogelijk met de vernieuwing van de De Stichting Sakor heeft van burgemeester en wethouders van Middelburg vergunning gekregen om in de periode van 22 april tot 29 april a.s. in de gemeente Middelburg een collecte te houden. Dc 75e vestiging van Slaven burg's Bank N.V. in Nederland zal op 30 mei a.s. in Middelburg worden geopend. Op het ogen blik wordt hard gewerkt om het pand Londensekaai 27 van binnen om te vormen tot een modem bankkantoor, waar t.z.t. ongeveer v'jf personeelsleden werkzaam zullen kunnen ztyn. Slavenburg heeft al drie vestigin gen in Zeeuws-Vla an de ren en wel in Hulst, Temeuzen en Sluis. In Midden-Zeeiand was die bank nog niet vertegenwoordigd. De ontwikkelingen op industrieel ge bied in dit deel van Zeeland heeft dc direktie van Slavenburg'» Bank doen besluiten om zich ook in Middelburg te doen vestigen. De bank is met name georiën teerd op het verlenen van diensten aan kleine- en middel grote bedreven. De heer T. Slavenburg, 85 jaar oud, en oprichter van dit bank bedrijf zai de opening komen verrichten. Vanaf 16 april 1974 ligt voor een ieder ter inzage op de afdeling algemene zaken van het stad huis (kamer 15) het ontwerp-be- stemmingsplan Stromenwijk. Dit plan heeft betrekking op het ge bied, dat wordt begrensd door de Nieuwe Vlissingseweg, de Poelendaeleweg, de Doms Rijkersstraat, de Vlissingse Watergang, de Merwedestraat en de Haringvlietstraat. Dat ontwerpplan ligt gedurende een maand (vanaf 16 april) ter in zage. Gedurende die termijn kan een ieder tegen het ontwerp-be- stemmingsplan bij de gemeente raad schriftelijk bezwaren in dienen. Volgens artikel 225 van de Alge mene Politieverordening kunnen burgemeester en wethouders een termijn bepalen waarin het ver boden is een of meer duiven te doen uitvUegen of te laten uit vliegen of enige handeling te ver richten, waardoor één of meer duiven kunnen uitvliegen. B. en w. hebben die termijn be paald op 7 april tot en met 18 mei 1974. We zitten dus al midden in de periode van het.uitvliegverbod. Dit verbod geldt echter niet na 1730 uur. Na die tijd mag men de duiven dus wel uit laten vliegen. Redactie Bureau Voorlichting gemeente Middelburg Stadhuis Middelburg. Telefoon 6251, toestel 133 Burgemeester en wethouders besloten op 2 april j.l. op naam van de Middel burgse Taxicentrale B.V., Molenberg 63-65, Middelburg over te schrijven: 1. de aan de heer J. J. van Strien ver leende vergunning voor het vervoer van personen met 6 huurauto's; 2. de vergunning aan de heer A. van Sorgen en Zoon verleend, voor vervoer van personen met 5 huurauto's en 3. de aan de Taxicentrale Abee, Noordweg 135 verleende vergunning voor vervoer van personen met 7 huur auto's. Het aantal huurauto's dat de nieuwe taxicentrale mag bezigen is dus 18. Binnen dertig dagen na 10 april 1974 kan iedere belanghebbende en de rijkshoofdinspekteur voor het verkeer in het distrikt Zeeland beroep tegen dit besluit aantekenen bij Gedepu teerde Staten van Zeeland. Ouders van kinderen die de kleuter school De Wantewevers", Radenhove 1 bezoeken, kunnen niet stil zitten. Zij doen daarmede de naam van de school van hun kinderen alle eer aan. Zij hebben aangeboden om te helpen bij het verversen van het zand van de zandbak, die gelegen is bij de eerder genoemde school. Een initiatief, dat zeer zeker waard is vermeld te worden, want door die medewerking kunnen de zand verversin gs kosten flink ge drukt worden en dat is in deze dure tijd alleen maar erg plezierig. Voor mflieuklachten kunt u zich. overdag alt(jd wenden tot de heer L. G.GQlissen (de medewerker van de af deling Algemene Zaken van het Stadhuis en niet de wethouder) kamer 15 van het stadhuis, telefoon 6251, toestel 131. Dc uitdrukking Mllicukiachten is erg algemeen. Het gaat hier om. Hebt u op een gegeven moment last van een bepaald bedrijf in de vorm van een geur die mogelijk minder aangenaam is, hinderlijke geluiden e.d. dan is het goed „de gemeente" via dc heer Gillissen daar even op te wtyzen. De dienst van gemeentewerken heeft al weer enige tijd een technische man in dienst, de heer Van Riet, die dit soort klachten meteen gaat onder zoeken en die nagaat of men zich aan de voorwaarden van de hinderwet houdt. tija aueen maar erg plezierig. houdt. Varkensmarkt. Er wordt een parkeerverbod ingevoerd voor de ongeveer noordelijke zijde van de Varkensmarkt onmiddellijk langs de ter plaatse aangebrachte bloem bakken. Daar werden en worden n.l. steeds auto's geparkeerd, hetgeen een onoverzichtelijke situatie met zich brengt, terwijl een goede doorstro ming van het verkeer er door belem merd wordt (9 april 1974). Molenberg. Sinds 1971 was het al verboden te parkeren op het gedeelte van de Molenberg dat ligt tussen de Lange- viele en de Schuttershofstraat. B en W willen dat parkeerverbod uitbreiden tot voorlangs het perceel Molenberg 33 (voor beide zijden van de Molen berg. Met name vrachtauto's die vanuit de Schuttershofstraat met een bocht naar rechts de Molenberg oprijden kunnen de bocht moeilijk of niet nemen (10 april 1974). Warande. Zowel de oostelijke als de westelijke rijbanen van de Warande (Sint Laurens) zijn maar 3.10 meter breed. Er worden om toch een doorgang te laten regelmatig auto's gedeeltelijk op de rijbaan en gedeeltelijk op het trottoir geparkeerd. Om aan deze ge vaarlijke situatie een eind te maken hebben b. en w. besloten 1het parkeren te verbieden voor de beide zijden van de Warande, met uit zondering van de gedeelten, waar par keervakken zijn aangelegd; 2. de Warande in de richting van de ooste.lijke aansluiting van deze weg met de Singelweg te sluiten voor alle motorvoertuigen (10 april). Op de achter de besluiten genoemde data zijn die besluiten ter openbare kennis gebracht. Binnen dertig dagen na die data kan iedere belang hebbende beroep instellen bij de Kroon tegen deze beslissingen. Het beroepschrift moet worden ingediend bij de Commissaris van de Koningin in Zeeland te Middelburg. De 23 leden van de Middelburgse gemeenteraad komen op maandag 22 april a j. om 14.00 uur voor hun maandelijkse vergadering bijeen in de raadszaal van het stadhuis. Ingang via toegangsdeur op hoek van Markt en Lange Noordstraat. Op de publieke tribune is iedereen welkom. De agenda omvat niet minder dan 46 punten. Als punt 8 staat op die agenda het woningbouwprogramma voor de jaren 1974-1977. Een belangrijk stuk, want de gemeentelijke volksver tegenwoordiging zal aan de hand van dat voorstel het woningbouwbeleid voor de eerstkomende jaren bepalen. Voorts wordt de raad gevraagd een krediet van niet minder dan 1.143350,- te verlenen voor de bouw van de Geerebrug en de rekonstruktie van de Koestraat, de Varkensmarkt en een gedeelte van de Hoogstraat. Verder staat op de agenda een aantal subsidlevoorstellen, terwijl natuurlijk ook de nodige onderwijsvoorstellen niet ontbreken. Hieronder dé volledige agenda. Op enkele in het oog springende voorstellen wordt in deze editie van „het oog" wat nader ingegaan. 1. Vaststelling notulen van de schappelijke Opbouw Middelburg (7e 18 vergaderingen van 21 januari en februari 1974 2. Mededelingen en ingekomen stukken. 3. Benoeming leden van het bestuur der Godshuizen. 4. Benoeming lid van de Culturele Raad. 5. Adres Stichting Uvrij. 6. Vaststelling van een officiële gemeentevlag. 7. Beroepsschrift van de heer - J.Christiaanse tegen het weigeren van een ontheffing van het parkeerverbod voor grote voertuigen op het Suikerplein. 8. Indicatief Woningbouwprogramma 1974-1977. 9. Vaststelling herziene exploitatie- opzet bestemmingsplan Spuistraat /Spanjaardstraat e.o. 10. Uitneming grond i.v.m. medewerking aan bouw tafeltennis- accommodatie in het plan Dauwendaele Ia uit het Grondbedrijf en inbreng bij de Algemene Dienst. 11Beroep tegen weigering toekenning doorstromingsvergoeding door de heer J.M.Paauwe. 12. Verkoop van het pand Dam 52. 13. Ruiling van panden aan de Segeersweg. 14. Ruiling van percelen aan de Segeersweg en de Segeerssingel. 15. Verlenen van financiële medewerking aan de restauratie van het pand Dam 52. 16. Verlenen van financiële medewerking aan de restauratie van het pand Spanjaardstraat 17. 17. Overname r.k. begraafplaats. 1&. Vaststelling verordening op de heffing en invordering van rechten voor het gebruik van de voormalige r.k.begraafplaats gelegen aan de Walcherseweg (voorheen Seisweg geheten) in de gemeente Middelburg. 19. Vaststelling verordening op de begraafplaats gelegen aan de Walcherseweg. 20. Vaststelling van een nieuwe verordening op de heffing en invordering van rechten voor het gebruik van de algemene begraafplaatsen in de gemeente Middelburg. 21. Beschikbaarstellen aanvullend krediet ad. 5.500,- t.b.v. vestiging atelier voor kunstenaar N.v.d.Boezem. 22. Beschikbaarstellen aanvullend krediet ad. 12.500,- voor opheffing waterverontreiniging in Nieuw-en Sint Joosland. 23. Beschikbaarstellen krediet ad. 48.000,- t.b.v. herstel depandancein Zuid (boerderij en woonhuis Overloper 10). 24. Beschikbaarstellen krediet ad. 67.000,- t.b.v. vernieuwing riolering in de Bellinkstraat. 25. Beschikbaarstellen krediet ad. 75.000,- t.b.v. vernieuwing riolering in de Vlasmarkt. 26. Beschikbaarstellen krediet ad. totaal 95.750,- voor aanschaf Daf- kipper en electrocar t.b.v. de Reinigingsdienst. 27. Beschikbaar stellen van een krediet ad./ 1.143.350,-voor de bouw van de Geerebrug en de reconstructie van de Koestraat, de Varkensmarkt en een gedeelte van de Hoogstraat. 28. Verlenen van financiële medewerking aan openingsmani festatie Concert- en Gehoorzaal. 29. Subsidiëring zomeravondconcert. 30. Subsidiëring 1974 Stichting Maat- subsidievoorstel algemene subsidies 1974). 31. Subsidiëring Middelburgse Kruisraad (8e subsidievoorstel 1974, algeipene subsidies). 32. Medewerking vakantiehuis „Vijvervreugd" (9e subsidievoorstel 1974, algemene subsidies). 33. Verlenen medewerking ex. art. 50 e.v. van de Kleuteronderwijswet aan de Vereniging voor Protestants Christelijk Kleuteronderwijs voor het verrichten van buitengewoon onderhoud aan de p.c. kleuterscholen „Eendenkroost", Buitenhove 163, „Pimpampoentje", Arnelaan 57 en „De Blokkendoos", Leeuwerikstraat3. 34. Medewerking ex. art. 50 van de Kleuteronderwijswettot het aanleggen van een drainageleiding bij de p.c. kleuterschool „Klein Poortershof', Poortershove 1. 35. Beschikbaarstellen krediet voor het herstel van vernielde afsluitingen p.c. kleuterschool, „Eendenkroost", Buitenhove 163. 36. Beschikbaar stellen krediet t.b.v. diverse voorzieningen aan de p.c. kleuterschool „Pimpampoentje", Arnelaan -.57. 37. Toepassing artikel 75, derde lid van de Kleuteronderwijswet over 1973. 38. Voorschotten uitkering overschrijdingsbedragen aan besturen van bijzondere kleuterscholen over de jaren 1971 en 1972. 39. Verlenen medewerking ex. artikel 72 e.v. van de Lager Onderwijswet 1920 t.b.v. samenstellen documen tatiecentrum p.c. „Prinsenhoveschool", Prinsenhove 5. 40. Verlenen medewerking ex. artikelen 72 e.v. van de Lager Onderwijswet 1920 t.b.v. aanschaffing van 2 oliekachels voor de „Herman Faukeliusschool", Verwerijstraat 51. 41. Verlenen medewerking artikel 183, lid 1, Besluit Buitengewoon Onderwijs 1967, juncto artikelen 72 e.v. van de Lager Onderwijswet 1920 voor het plaatsen van een spijlenhekwerk rondom het schoolterrein van de „Klimopschool", Grevelingenstraat 10. 42. Vaststelling bedrag per leerling als bedoeld in artikel 189, lid 5 van het Besluit Buitengewoon Onderwijs 1967 voor het jaar 1973 (afdeling voor voortgezet buitengewoon onderwijs, verbonden aan de L.O.M .-school). 43. Voorschot ex. artikel 191, lid 4 van het besluit Buitengewoon Onderwijs 1967 voor het jaar 1973 (tijdvak 1 augustus 1973 t/m 31 december 1973) t.b.v. de afdeling voor voortgezet' buitengewoon onderwijs, verbonden aan de L.O.M .-school). 441 Regeling als bedoeld in artikel 194, lid 2, jo artikel 23, lid 2 van het Besluit Buitengewoon Onderwijs 1967. 45. 38e begrotingswijziging 1974. 46. Rondvraag. Na een langdurig overleg hebben het R.K.-kerkbestuur en de gemeente Middelburg overeenstemming bereikt over de overname door de gemeente van de R.K.-begraafplaats aan de Seisweg. Het kerkbestuur heeft zelf om deze overname gevraagd omda enerzijds het onderhoud en de Dit beeld zal (als het een beetje mooi weer is) vanaf 27 april a.s. weer te zien zijn. Op die datum wordt n.l. het open bad van het Middelburgse zwemcomplex „Poelendaele" weer geopend. Men kan dan dus kiezen of men binnen dan wel buiten wil zwemmen. Binnen (in het gebouw rechts boven op de foto) is het grootste bassin 25 meter lang en buiten is het grootste bassin 50 meter lang. Per 27 april a.s. zal dan ook weer de maximale zwemtijd van een uur vervallen. Op zondag zal het bad dan open zijn van 10.30 uur tot 16.30 uur. Dat is anders dan in voorgaande jaren toen er een sluitingstijd tussen de middag was. I-et wel! Die openingstijd op zondag gaat dus pas op 27 april a.s. in. Diploma's Graag geven we nog even door, dat op zaterdag 6 april j.l. (de eerste van de maand) weer heel wat diploma's uitgereikt konden worden. 102 diploma's A en 78 diploma's B. outillage van de begraafplaats veel te wensen overlaten, terwijl de geldmiddelen voor het verbeteren va de situatie ontbreken en anderzijds, dat het hebben van een eigen kerkelijke begraafplaats meer en meer wordt losgelaten. Het is niet de bedoeling de R.K. - begraafplaats verder te gebruiken. De algemene begraafplaats aan de Nieuwlandseweg kan de fiinktie overnemen. Hierbij tekenen b. en w. in hun voorstel aan de raad aan, dat een en ander niet betekent, dat spoedig na de overdracht tot sluiting van de R.K. begraafplaats zal worden overgegaan Een sluiting op korte termijn zou een te grove inbreuk betekenen op de rechten van hen, die een eigen graf bezitten waarin nog een bijzetting mag plaatsvinden.^ Het sluiten van deze begraafplaats zal gekoppeld worden aan het aflopen van bepaalde rechten. Het onderhoud van de aanwezige grafmonumenten en - beplantingen blijft voor rekening van de rechthebbenden. Met de overname van de begraafplaats wordt het mogelijk dit onderhoud tegen betaling der kosten door de gemeente te laten geschieden. Zoals onlangs tijdens een voorlichtingsavond in Griffioen II is medegedeeld zal na de overname een deugdelijke afzetting van de begraafplaats ter hand worden genomen. riolering beginnen, zodat de beide werken in logische volgorde afgehandeld kunnen worden. Het gaat hier om een bedrag van 75.000,-. Het "duurste" voorstel dat maandag door de raad zal worden behandeld is dat waarin een bedrag van 1.143.350,- wordt gevraagd voor de aanleg van de Geerebrug en de rekomstruktie van de Koestraat, de Varkenmarkt en een gedeelte van de Hoogstraat. Zoals al eens eerder werd medegedeeld zal er een doorgaande verbinding komen vanaf de Hoogstraat, via de Koestraat over de binnengracht naar de tangent. Het is dus nu zover, dat b. en w. daarvoor over het benodige krediet willen beschikken. Deze nieuwe route zal de hoofdontsluiting vormen van het Geere-gebied. Langs de gehele route zijn trotoirs en voor een gedeelte een vrijliggend fietspad en een parkeer/bushaltestrook ontworpen. Wij hopen volgende week van het plan een situatieschets .te kuimen laten afdrukken in deze rubriek, het geen de bedoelingen duidelijker zal maken. Met een drukbezochte receptie opende vrijdag 5 april Modehuis Joziasse haar nieuwe zaak aan de Middelburgse Burgpromenade, een zaak die eigenlek volkomen nieuw is ofschoon er alleen maar een verbouwing heeft plaats gehad. Het geheel - zowel in- als exterieur - is dusdanig veranderd, dat er niets meer van het oude modehuis in te herkennen valt. Geen wonder dat de bezoeksters van dit bekende dames modehuis telkens uitroepen van bewondering laten horen als ze voor het eerst na de verbouwing binnenkomen. „Al heel lang hadden we de beschikking over twee winkels aan één", aldus de heer Joziasse, „maar daar tussen zat nog magazijnruimte en waren nog een paar trappen naar boven. We hebben er nu eindelijk één groot geheel van kunnen maken, wat de zaak enorm heeft verbeterd. Ook onze collecties hebben we nog kunnen uitbreiden omdat de ruimte nu economischer is verdeeld. In het bijzonder onze aparte afdeling voor de jongere vrouw valt erg in de smaak bij de dames. Ze kunnen er van allerlei leuke dingen vinden vanaf maatje 34." Het interieur ziet er bijzonder fraai uit, het is ontworpen door het Duitse bedrijf Bremshey. Centraal staat in het modehuis een grote ronde „shop in shop" opgebouwd uit chroomstaai en kunststof. Ook langs de wanden zijn kledingrekken aangebracht waarin de bijzonder fraaie kledingcollectie is ondergebracht. Natuurlijk hangt ook' het element in het midden vol met dameskleding. De vloer wordt gesierd dooreen prachtig tapijt in twee kleuren: bruin en goud. Er is voor een sfeervolle verlichting gezorgd. Om de kleding te kunnen passen zijn er maar liefst tien paskamers gebouwd, die elk voldoende ruimte bieden. Een 12-tal personeels leden zorgt ervoor dat men op een prettige wijze wordt geholpen en dat de wachttijden tot een minimum beperkt blijven. De collectie die gebracht wordt op een voor Zeeland unieke manier, bewijst dat het beslist niet nodig is om naar „de grote steden" te gaan om kleren te kopen", aldus de heer Joziasse. In totaal beschikt Modehuis Joziasse b.v., met aan het hoofd de heer G. Joziasse, nu over drie verschillende zaken: met de boetiek 3X5 mee in Middelburg dus twee en nog een zaak. in de Badhuisstraat in Vlissingen. in combinatie oplaag 34.700 ex 1 t.m. 10 woorden 4, elk woord meer/0.10 Plaatsing uitsluitend bij vooruitbetaling kampeerterreinen dichterbij het strand of de dorpskernen te worden geconcen treerd. De gemeente Domburg heeft AA Het Dagel^ks Bestuur van de Stichting Zeeuws Coordinatieorgaan voor Natuur- Landschaps- en Milieubescherming heeft in een bezwaarschrift aan Gedeputeerde Staten van Zeeland verzocht het door de gemeenteraad van Domburg op 12 maart jJ. vastgestelde bestemmingsplan „Kampeerterrein Landmetersweg" in zjjn geheel niet goed te keuren. Zoals ook eerder aan de gemeenteraad werd geschreven meent de stichting dat de vestiging van een kampeerterrein op deze plaats het open karakter van het Walcherse landschap aantast. Op deze wijze zal een massief, min of meer stedelijk element in het vlakke agrarische landschap worden geplaatst. Een dichte beplanting zal dit bezwaar niet verhelpen. Naar de mening vah de stichting dienen gesteld dat er daar geen plaats meer is. De Stichting concludeert daaruit dat de gemeente Domburg „vol" is. De keuze van de plaats van het kampeerterrein berust kennelijk op het initiatief van een partikulier en niet op een logische visie van het gemeente bestuur op de ruimtelijke ordening binnen het gemeentelijke grondgebied. De Stichting meent voorts dat een kampeerterrein op de voorgestelde plaats zal leiden tot een overmatig auto gebruik, gezien de afstand tot het strand. De mogelijkheid dat hierdoor bovendien een groter oppervlak aan parkeerterrein nodig zal zijn lijkt niet uitgesloten. Dit vormt een argument temeer tegen de aanleg van het kampeerterrein. 20 en 21 april 1974 Hulpcentrum Noord- en Midden Zeeland 011004444 POLITIE Alarmnummer 01180-5800 AMBULANCE bij ongevallen telefoon 01180-5800 BRANDWEER Alarmno. 01180-2233 Artsen: Alleen voor speodgevallen, visites aan vragen voor tien uur. Spreekuur van 12.30-13.00 en 17.30-18.00 uur. Middelburg za. 00.00-24.00 uur: dr. J.Z.S.Pel, Rouaansekaai 11, Tel. 66o9. Zo. 00.00-24.00 uur: dr. J.E.v.d.Rijst, Rouaansekaai 11, Tel. o343. Middelburg-Zuid (alleen patiënten van dr. Jansen en S.M.P.F.Jansen Schrama, zie onder Souburg, Nieuw- land en Arnemuiden, Dauwendaele en Middelburg-Zuid: dr. J.J.Jansen, Rijksweg Nieuwland, Tel. 01182 1340. Westkapelle, Zoutelande, Koudekerke en Domburg: dr. Sloos, Middelburgse- str. 94, Koudekerke, Tel. 01185—1231. Veere, Oostkapelle, Grijpskerke en Serooskerke: dr. J.W.Oosterhoff, Markt 12, Veere.Tel. 01181—271. Dierenarts: (Consult alleen na tel. afspraak): .J.Hoftijzer, Tel. 3118, Middelburg. Tandartsen: W.Krommenhoek Rouaansekaai 23, Middelburg, Tel. 011803320. Apotheek: Middelburg, vrijdag 19 april tot vrijdag 26 april: L.v.d.Boogert, Vrijlandstraat 79, Tel. 7471 Vlissingen, vrijdag 19 april tot vrijdag 26 april: C.P. Lastdrager, C.van Perestraat 1, Souburg, Tel. 01183 1593. Wijkverpleegster: Middelburg: zr. M.v.d.Slikke, Oude Domburgseweg 22. Oostkapelle. Tel. 01188—1472. Zoutelande, Koudekerke, Meliskerke en Biggekerke: J.Mijnders, Zuidstraat 14, Zoutelande. Tel. 0118632o. Groene Kruis, Oranje Kruis en Wit- Gele Kruis. Souburg en Ritthem: zr. L.Slabbekoorn, Witte Zeestraat 42, Tel. 01183—1843. Maatschappelijk werk: De stichting voor maatschappelijk werk en gezinsverzorging op he platteland van Walcheren. Molenwater 33, Middelburg: spreekuren: iedere morgen van 09.00 tot 10.00 uur en donderdagavond 18.30-19.30 uur aan het Molenwater 33, Middelburg, alsmede dinsdagmorgen van 9.00-10.00 Uur tot 19.30 uur aan het adres Bachtenpoorte te Oost-Souburg

de Faam | 1974 | | pagina 7