M'burgse gemeenteraad vergadert maandag a.s. Ballpoint-actie voor ziekenomroep RAWA I I IS DIT UW KIND? 3 WEEKEINDDIENST ARTSEN DE FAAM MENU-TAFELTJE DEKJE RODE-KRUISMARS VERGADERING VERKEERSCOMMISSIE VERZET COLLECTE ■DE EMMA BLOEM' BALLET IN KLARENBEEK TER INZAGE BOMME VAN DE BROECKEFONDS HINDERWET VERKIEZINGSUITSLAGEN- BIJEENKOMST r s s DONDERDAG 14 MAART 1974 De rondweg tussen de Koudekerkseweg en Griffioen II, medewerking aan de kinder boerderij, subsidieregeling zangverenigingen, het woningbouwprogramma 1974-1977, wijziging winkelsluitingsverordening, rioolleiding voor woningen omgeving Abeelse- weg. Dat is een aantal punten, dat maandag a.s. ook aan de orde komt in de gemeente raadsvergadering die in het stadhuis wordt gehouden en die om 14.00 uur begint. De agenda omvat in totaal 36 agendapunten. Een overzicht van die punten met toelichtingen volgt hieronder. De eerste openbare lagere school in de wijk Klarenbeek zal op 1 augustus aanstaande moeten star ten. Verwacht wordt dat begonnen zal kunnen worden met twee klas sen. Een hoofd moet worden be noemd. De voordracht luidt: 1 J. H. D. Roodenburg (Oost-Souburg); 2 A. Manders (Doorwerth). Voor de tweede openbare lagere school in de Griffioenwijk staat als startdatum ook 1 augustus 1974 genoteerd. Daar zal naar wordt verwacht met drie klassen begonnen kunnen worden. Voor.de benoeming tot hoofd staan op de voordracht 1 F. Witte (Naaldwijk) en 2 P. Knuijt (Cadzand). 4 Brief A. J. M. Visser over rondweg Griffioen II - Koudekerkseweg. Ten tijde van de oliecrisis heeft de heer A. J. M. Visser er bij de raad op aangedrongen de beslissing om trent de aanleg van deze rondweg aan te houden. Hij schreef te ver wachten, dat het aantal auto's op de wegep sterk zou verminde ren. B. en w. stellen nu aan de raad voor niet in te gaan op het ver zoek van de heer Visser. De olie crisis is voorbij, maar zo schrijven b. en w. .Tiet gaat bij de aanleg van deze weg om een structureel uitgangspunt, namelijk de ophef fing van de overlast in de binnen stad en wel zodanig, dat daardoor niet op een andere plaats dezelfde overlast maar dan voor ande ren ontstaat. Voorts wijzen b. en w. op het belang van de weg voor een betere ontsluiting van de wijken Griffioen, Stromenwijk en Breeweg onderling en voor een betere aansluiting van deze wijken op de wegen naar Koudekerke en Domburg- B. en w. wijzen verder op de sterke stijging van het aan tal auto's. 5 Medewerking voor kinderboerde rij. In het Meiveld in de Magistraat- wijk staat een boerderij, die eigen lijk al lang bestemd was om kin derboerderij te worden. Uit finan cieel oogpunt een niet zo eenvoudi ge zaak. De grootste moeilijkheden schijnen nu voorbij te zijn want aan de raad wordt voorgesteld om aan de stichting kinderboerderij in oprichting de boerderij om niet in bruikleen af te staan, aan de stich ting een eenmalige bijdrage van 50.000,te geven, alsmede een jaarlijkse bijdrage in de exploita tiekosten van 21.480, 6 Subsidieregeling zangverenigin gen. De raad wordt voorgesteld een afzonderlijke subsidieregeling vast te stellen voor zangverenigingen. Daarover is in de culturele raad gesproken, de verenigingen hebben het ontwerp voorgelegd gekregen. Zij hebben daarop positief gerea geerd. In grote trekken komt die regeling op het volgende neer. De vereni gingen ontvangen jaarlijks een vast subsidie van ƒ150,Voorts een bedrag gelijk aan 10 van de door de werkende leden verschul digde contributie en een vast sub sidie van 30 van de kosten van de dirigent. Ook in het exploitatie tekort van een concert kan een subsidie worden verleend tot een bepaald maximum. Als tegenpres tatie verplichten de koren zich wanneer daarom door b. en w. wordt verzocht een maal per jaar gratis op te treden. 7 Beëindiging subsidie. Omdat noch de belangstelling voor de consumentenvoorlichting en klantenbemiddeling noch voor het werk van de Stichting voor Huis houdelijke en Gezinsvoorlichting, ondanks meerdere pogingen daar toe toeneemt, stellen b. en w. aan de raad voor de subsidiëring van de instellingen, die zich met deze activiteiten in het verleden hebben belast met ingang van 1 juli 1974 te beëindigen. Voor de consumen tenvoorlichting en klachtenbemid deling wordt voor het eerste half jaar 1974 een subsidie toegekend van 1.100,en voor het werk van de Huishoudelijke- en Gezins voorlichting voor dezelfde termijn 1.400,—. 8 Beroep tegen weigering doorstro mingstegemoetkoming dhr. Van Hese. Aangezien in het geval van betrok kene niet wordt voldaan aan de bepaling, dat het verlaten huis voor verhuur tegen een prijs lager dan 160,beschikbaar moet blij ven kon de tegemoetkoming niet worden verleend. De raad wordt voorgesteld het beroep ongegrond te verklaren. 9 Ontwikkeling Dauwendaele II. 10 Woningbouwprogramma 1974- 1977. Op dit punt komen wij volgende week uitgebreider terug. Dan is er meer ruimte voor dan dit keer. De meerderheid van het college wenst in verband met het aantal nieuw te bouwen woningen uit te gaan van een jaarlijkse toename van de bevolking in de jaren 1974-1977 van 950. Eén collegelid acht een toename van 750 inwoners vol doende als uitgangspunt. Het colle ge stelt, dat hoewel er ih Middel burg meer reserve is (met name in de flatgebouwen en de duurdere eengezinshuur- en koopwoningen) er in deze gemeente niet eenzijdig bij de bouw afgeremd moet wor den. Het licht wel in de bedoeling de reserve aan woningen in de komende jaren terug te brengen tot het door de minister aanvaard baar geachte percentage van 3. 11 Wijziging brandbeveiligingsverorde ning. Het gaat hier om een vrij techni sche wijziging, waardoor kan wor den voorkomen, dat bij normwijzi gingen de verordening moet wor den aangepast, hetgeen een tijdro vende zaak is. 12 Verordening betaald parkeren. De verordening op de heffing en invordering van gelden voor het parkeren van motorvoertuigen op de Markt en de parkeerautomaten- verordening moet worden gewij zigd, omdat binnen niet al te lange tijd op het nieuwe parkeerterrein aan de Kousteensedijk betaald par keren zal worden ingevoerd. Vanaf dat parkeerterrein zal men t.z.t. via een voetbrug naar het stads; centrum kunnen gaan. 13 Wijziging winkelsluitingsverorde ning. Omdat alle betrokken ondernemers daar voor zijn, wordt de raad voorgesteld de verplichte vakan tiesluiting voor de winkels waarin uitsluitend de kleinhandel in aard. appelen, groente en fruit wordt uitgeoefend te laten vervallen. 14 Aankoop Korte Noordstraat 34-36. Nodig voor uitvoering rehabilitatie plan Korte Noordstraat/Ach ter het Hofplein. 15 Aankoop panden Varkensmarkt 1, 3 en 5. 16 Aankoop pand Walensingel 1. 17 Vaststelling exploitatie-opzet- ten. Betreft exploitatie-opzetten (bere kening verkoopprijs grond aan de hand van door gemeente te maken kosten van bouwrijp maken e.d.) voor Groot-Industrieterrein II, Breeweg V, Van Akenstraat e.o. en Zanddorp. Redactie Bureau Voorlichting gemeente Middelburg Stadhuis Middelburg. Telefoon 6251, toestel 133. 18 280.000,voor bouwrijpmaken terrein in Sint-Laurens. Het betreft hier een kavel grond die ligt ten noorden van de Kas teelstraat. Hoewel het bestem mingsplan voor o.a. dit gebied nog wordt voorbereid blijkt er voor deze grond vrij grote belangstel ling te bestaan. Er kunnen in to taal 30 woningen worden ge bouwd. 19 Wijziging reinigingsverordening. Omdat de laadkisten van 1800 liter afzonderlijk (wel drie op een au to) naar de centrale stortplaats in Borsele moeten worden vervoerd zijn de vervoerskosten hoger dan tot nu toe. In verband hiermede wordt voorgesteld het tarief voor de 1800 liter laadkisten te verho gen. 20 Riooileiding t.b.v. woningen omge ving Abeelseweg. 117.200,is nodig voor de aanleg van een rioolleiding en een perslei ding t.b.v. ongeveer 70 woningen in de omgeving van de Abeelseweg. De raad wordt om dat krediet gevraagd. 21 26.000,voor riolering naar kin derboerderij. 22 855.000,voor derde fase huis vesting gemeentewerken. In de Vlissingsestraat zijn al meer dere panden na gerestaureerd te zijn in gebruik genomen door me dewerkers van gemeentewerken als kantoorruimte. Tussen de fraai gerestaureerde panden in staat nog een niet zo mooi gebouw. Dat wil men, overi gens overeenkomstig de al veel eerder gemaakte plannen nu gaan aanpakken. Daarmee zal dan de huisvesting van gemeentewerken op peil komen. Benodigd is een bedrag van 855.000,De raad wordt om een krediet gevraagd. 23 Aanvullend krediet gymlokaal Prin- senhove. 24 Opheffing ouderraad openbare la ger onderwijs. Aanvankelijk bestond de ouderraad alleen. In 1967 is daarnaast gaan funktioneren de sehoolxaacU- die een bredere samèhstélling "hééft dan de ouderraad. Thans, is geWe- ken,'dat het niet'zo gewenst -is-om^ beide raden naast elkaar te laten bestaan. De ouderraad heeft thans verzocht aan de gemeenteraad hem op te heffen. In de school raad zal nu een sectie ouderraad gaan functioneren. 25 Gymmateriaal voor Klimop- school. maandag 18 maart zuurkool met worst; dinsdag 19 maart goulash en doperwten; woensdag 20 maart varkenscarbonade en spi nazie; donderdag 21 maart kip met appelmoes; vrijdag 22 maart gebakken kabeljauw met puree; zaterdag 23 maart braadworst en witte bonen. Smakelijk! Voorgesteld wordt medewerking te verlenen aan de aankoop van een antislipmat en twee verrolbare Zweedse banken voor de gymles sen aan de Klimopschool. 26 Toepassing art. 47 Kleuteronder wijswet over 1972. 27 Vaststelling besluit artikel 55 TER lager-onderwijswet 1920 over 1972 en vaststelling over het tijdvak 1968-1972. 28 Financiële medewerking restaura tie pand Rouaansekaai 27. 29 Garantie eventueel tekort Minia tuur Walcheren. Voorgesteld wordt Miniatuur Wal cheren (dat vreest voor een ver mindering van het aantal bezoe kers i.v.m. de oliesituatie een ga rantiesubsidie te verlenen voor het jaar 1973/1974 tot ten .hoogste het bedrag dat Miniatuur Walcheren over dat seizoen aan de gemeente verschuldigd is aan vermakelijk heidsbelasting. 43.000,— bij 177.000 bezoekers). 30 Bezichtiging stadhuis iets duur der. Voor het bezichtigen van het stad huis buiten de zomertentoonstel- lingsperiode betaalt men 0,60 per persoon. Voor het beklimmen van de stadhuistoren 0,25. Voorge steld wordt deze tarieven met 5 cent te verhogen om de gestegen personeelskosten op te vangen. 31 Beklimming Lange Jan ook 5 cent duurder. Voorgesteld wordt ook de tarieven voor de beklimming van de Lange Jan met 5 cent te verhogen met uitzondering van het groepstarief kinderen. De nieuwe tarieven wor den dan: volwassenen per persoon ƒ0,60 (groepen ƒ0,50) kinderen 0,35 (groepen 0,25). 32 Verhoging wethouderswedden. De wethouderssalarissen worden landelijk geregeld. Overeenkomstig die regeling worden die wedden verhoogd. De raad moet hieraan goedkeuring hechten. 33 Subsidiëring exploitatietekort stichting dienstverlening aan be- ?vjaarden. De raad wordt voorgesteld met ingang van 1 januari 1973 het ^gehele exploitatietekort van de Stichting Dienstverlening aan be jaarden te subsidiëren, teneinde dit belangrijke werk doorgang te laten vinden- 34 Garantie geldlening Gasthuis. 35 Intrekking regelingen betreffende de slachthuisdienst. 36 Rondvraag. Nogmaals even uw aandacht voor de vierde Rode-Kruismars, die op zaterdag 23 maart aan staande vanuit Middelburg, Ont moetingscentrum in Dauwendae le, wordt gehouden. Afstanden 5, 10, 15, 20 en 40 kilometer. In- sohrijven bij mevrouw P. J. La- bruijere, Seisstraat 32, tel. 3479, de heer A. de Beste, Jodengang 20, tel. 9909, de heer H. J. Teijn, Spanjaardstraat 64, tel. 3431, al len te Middelburg. De vergadering van de verkeerscommissie, die gehouden zou worden op woensdag 13 maart j.l. is verplaatst naar vrijdag 15 maart a.s., aanvang 16.00 uur. Dit in verband met de opname in hei ziekenhuis van de burgemeester. AGENDA: 1. Opening. 2. Verslag vorige vergadering. 3. Mededelingen en ingekomen stukken. 4. Verkeersmaatregelen Dauwendaele IA (gebied tussen Rozenburglaan, Dauwen- daelsestraat, Kruitmolenlaan en Torenweg). 5. Afsluiten Koepoortlaan voor alle verkeer, behalve voor voetgangers. 6. Verkeersmaatregelen Stromenwijk II (Biesbosstraat e.o.). 7. Rondvraag. 8. Sluiting. Een bijzonder interessante vergadering, die door een ieder bijgewoond kan worden. De bijeenkomst wordt dus gehouden op vrijdag 15 maart a.s. om 16.00 uur in liet stadhuis (ingang Lange Noordstraat, draaideur). De Stichting T)e Emmabloem' heeft van burgemeester en we- touders van Middelburg vergun ning gekregen om in het tijdvak van 18 maart tot 25 maart aan staande een huis-aan-huis collecte te houden. In die periode mag men ook gedurende één dag een straatcollecte houden. De week daarna is het bejaardencomité 'Ontspanning bejaarden 't Zand' aan de beurt om geld in te zamelen. Met ingang van donderdag 4 april aanstaande zal in een zaal in het Jacob Roggeveenhuis, spe ciaal voor de bewoners van de wijk Klarenbeek en omgeving be gonnen worden met balletcursus sen. Deze worden gegeven door mevrouw Hanny Wamsteker, die dergelijke cursussen ook verzorgt in het ontmoetingscentrum Dau wendaele» Dezer dagen zal in de wijk Klarenbeek een circulaire worden verspreid, waarin over de cursussen nadere bijzonderheden worden gegeven. Met ingang van 12 maart 1974 ligt gedurende een maand voor een ieder op kamer 15 van het stadhuis ter inzage het ontwerp- bestemmingsplan Klein Vlaande ren. Het plan heeft betrekking op een gedeelte van Klein Vlaande ren en de noordoostelijke zijde van de Volderij laagte. Gedurende de termijn van een maand (na 12 maart 1974) kan een ieder tegen het ontwerp-be- stemmingsplan bij de gemeente raad schriftelijke bezwaren indie nen. Door de gemeente wordt beheerd het zogenaamde Bomme v. d. Broecke- fonds. Dit ingevolge een in het al wat verdere verleden verkregen legaat. Daarin wordt o.a. bepaald, dat voor culturele uitvoeringen t.b.v. Middel burgse bejaarden gunstige mogelijkhe den moeten worden geschapen om die uitvoeringen te kunnen bezoeken. De koninklijke zangvereniging 'Tot Oe fening en Uitspanning', opgericht in 1834 geeft op zaterdag 30 maart a.s. om 20.00 uur in de Jacobskerk te Vlissingen een uitvoering van de Jo hannes Passion van J. S. Bach. Solisti sche medewerking wordt verleend door Ank Reinders (sopraan), Gemma Visser (alt), Willy van Hese (tenor), Ruud v. d. Meer (bas), John Bröcke- ler (bas) en Tijn van Eijk (orgel). Het Gewestelijk Orkest voor Zuid- Holland verleent ook medewerking. Dirigent is Jo Ivens. Middelburgse 65-plussers kunnen op donderdag 28 maart a.s. tussen 14.00 en 15.00 uur voor dit concert kaarten bekomen tegen de in het genoemde legaat genoemde prijs van een dub beltje. Via een circulaire wordt één en ander ook aan de bewoners van alle in Middelburg gevestigde verzor gingstehuizen bekend gemaakt. Gortstraat. De heer G. Geschiere, Gortstraat 44 te Middelburg heeft een hinderwetsver gunning aangevraagd voor een doe- het-zelf-zagerij waarin diverse elektro motoren met een gezamenlijk vermo gen van 3 p.k. gebezigd zullen worden. De inrichting is gevestigd apn de Gortstraat 44. Schriftelijke bezwaren tegen het verle nen van de gevraagde vergunning ont leend aan vrees voor gevaar, schade of hinder kan een ieder tot en met 28 maart a.s. indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde naar voren brengen op een openbare zit ting, die wordt gehouden in het stad huis op 2 april a.s. om 17.00 uur. Inwoners van de gemeente Middel burg zijn later slechts gerechtigd om in beroep te gaan wanneer zij per soonlijk of bij gemachtigde op de openbare zitting zijn verschenen. De aanvraag met bijlagen en eventue le bezwaarschriften liggen ter inzage op de afdeling algemene zaken van het stadhuis. Op woensdag 27 maart a.s. worden de verkiezingen voor de samenstelling van de provinciale staten gehouden. Na het sluiten van de stembureaus wordt er weer driftig geteld, zodat de eerste uitslagen een uurtje later binnenkomen. Traditiegetrouw zal er in de hal van het stadhuis op de avond van dte 27e maart een verkiezingsuitslagenbijeenkomst worden gehouden. Behalve van de uitslagen, die via de televisie tot ons komen zal men ook kennis kunnen nemen van de Middelburgse uitslagen, uitgesplitst naar stem bureau. Die uitslagen worden gesteld, tegenover de uitslagen van de laatstgehouden tweede-kamerverkiezingen. Een ieder is welkom in de hal van het stadhuis. De bijeenkomst begint om 19.3.0 uur. Vorige week donderdag startte in het Middelburgse stadhuis in de trouw zaal de ballpoint actie voor de ziekenomroep Radio Walcheren. Wet houder drs. M. eBinema viel de eer te beurt de eerste pen te kunnen kopen, hem aangeboden door de voor zitter van het stichtingsbestuur van RaWa, de heer J. P. Springveld. Met zichtbaar genoegen overhandigde de heer Beinema de heer Springveld het bedrag van 1,50, dat voor de ball points wordt bedongen. Deze koop betekende de start van een actie over heel het eiland, een actie waaraan ongeveer 2 a 3000 scholieren van 11 middelbare en 9 basisscholen meewerken. Ze zullen proberen om binnen een week tijds zoveel mogelijk ballpoints in hun kennissenkring te slijten. De opbrengst van de actie is bestemd voor de vernieuwing van ap paratuur van de RaWa. „Het werk van onze ziekenomroep" aldus de heer Springveld „begon zo'n negen jaar geleden met het verzorgen van radioprogramma's in het Middel burgse Gasthuis. Sinds die tijd zijn de activiteiten echter aanzienlijk uitge breid: de RaWa verzorgt nu ook uitzendingen in het St-Joseph-Bethesda ziekenhuis in Vlissingen, regelmatig ook in een aantal bejaardentehuizen en ook wordt er het nodige gedaan aan het gesproken weekblad voor vi sueel gehandicapten. 'Ons Zeeland.' Al le activiteiten kunnen rekenen op de volledige belangstelling van de RaWa- medewerkers, belangsttlling die overi gens geheel belangeloos wordt ge toond, met een nimmer aflatend en thousiasme. Door dat enthousiasme hebben de medewerkers in de afgelo pen jaren te weinig rekening gehou den met de technische en economi sche slijtage, van de apparatuur die ze gebruiken. Doordat deze zich nu gaat manifesteren, zou de continuïteit van de radio-uitzendingen in het gedrang dreigen te komen. Vandaar onder meer deze actie die de financiering middlen moet verschaffen om de ver ouderde outillage te vernieuwen, waar dat nodig is. Ik hoop echter dat acties als deze in de toekomst slechts heel sporadisch gehouden zullen moe ten worden." Wethouder Beinema zei met genoegen de ballpoint te hebben gekocht. Hij wees erop dat het werk van de zieken omroep uitermate belangrijk is. Te meer daar de ziekenomroep voor de mensen die langere tijd in het zieken huis moeten verblijven soms het «mi- 16 EN 17 MAART 1974 Hulpcentrum Noord- en Midden- Zeeland 01100-4444 POLITIE Alarmnummer 01180-5800 AMBULANCE bij ongevallen telefoon 01180-5800 BRANDWEER Alarmno. 01180-2233 Artsen: Alleen voor spoedgevallen visites aan vragen voor tien uur. Spreekuur van 12.30-13.00 en 17.30-18.00 uur. Middelburg za. 00.00-24.00 uur: dr. J. K. Dominicus, Dam 30, tel. 2830. Zo. 00.00-24.00 uur: dr. H. A. Delfos, Rouaansekaai 47, tel. 2637. ge middel is dat him op de hoogte houdt van wat er in de directe omge ving gebeurt. „Het komt hun welzijn en hun beter worden ten goede," al dus de wethouder, die tot slot nog de wens uitsprak dat er maar veel ge pend mag worden ten gunste van Radio Walcheren. De actie wordt georganiseerd door de landelijke organisatie voor. het zieken- nomroepwerk, de stichting 'Zonnt- fonds.' Dit fonds organiseerde reeds op vele andere plaatsen in oris land acties om financiële steun aan zieken omroepen te kunnen verlenen. Acti- leider C. N. Pieterson, merkte op dat er in ruim 125 plaatsen in Nederland ziekenomroepen actief zijn, die steeds verder hun activiteiten uitbreiden om dat er zoveel belangstelling voor is. „Wat als hobby begon is voor velen een plicht geworden," aldus de heer Pieterson, „de patiënten en of bejaar den wachten op 'hun' programma, men moet gewoon doorgaan, niet kun nen of geen tijd is er niet meer bij." Middelburg-Zuid (alleen patiënten van dr. Jansen en S. M. P. F. Jansen- Schrama, zie onder Souburg, Nieuw- land en Amemuiden, Dauwendaele en Middelburg-Zuid: dr. J. J. Jansen, Rijksweg 5, Nieuwland, tel. 01182- 1340. Westkapelle, Zoutelande, Koudekerke en Domburg: dr. F. L. Berghauser Pont, De Casembrootstraat 24 Westka pelle, tel. 01187-234. Veere, Oostkapelle, Grijpskerke en Se- rooskerke; dr. J. P. Bekker, Dorps straat 2 Oostkapelle, tel. 01188- 1276. Dierenarts: (Consult alleen na tel. afspraak) dr. R. M. Barkema, Middelburg, tel. 01180- 3118. Tandarts: J. D. W. Rombouts, Langeviele 47 Middelburg, tel. 01180-2882. Apotheek: Middelburg, vrijdag 15 maart tot vrij dag 22 maart A. Ringeling, Lange Delft 133, tel. 2538. Vlissingen vrijdag 15 maart tot vrij dag 22 maart: D. H. van de Kleine Mulder, Singel 9, tel. 2730. Wijkverpleegsters: Middelburg: zr. A. Louwerse, Henry Dunantlaan 128, tel. 3919. Domburg, Aagtekerke, Oostkapelle, Grijpskerke, Serooskerke, Vrouwen polder, Veere, Gapinge en Sint-Lau- rens: zr. E. Vogelaar, Markt 36, Veere, tel. 01181-399. Zoutelande, Koudekerke, Meliskerke en Biggekerke: J. Mijnders Zuidstraat 14 Zoutelande, tel. 01186-325. Groene Kruis, Oranje Kruis en Wit- Gele Kruis, Souburg en Ritthem: zr. W. Verhagen, Stemerdinglaan 119, tel. 01183-1541. Maatschappelijk werk: De stichting voor maatschappelijk werk en gezinsverzorging op het plat teland van Walcheren, Molenwater 33 Middelburg: spreekuren: iedere mor gen van 09.00 tot 10.00 uur en donder dagavond 18.30-19.30 uur aan het Mo lenwater 33, Middelburg, alsmede dinsdagmorgen van 09.00-10.00 uur en donderdagavond van 18.30 uur tot 19.30 uur aan het adres Bachtenpoor- te te Oost-Souburg. HOOG WATER VLISSINGEN Van donderdag 14 tot en met woensdag 20 maart. Do. 5.43 en 18.01; vr. 6.28 en 18.57; za. 7.33 en 20.06; zo. 8.47 en 21-26; ma. 10.03 en 22.41; di. 11.12 en 23.45; wo- 12.09. Westkapelle 21 minuten vroeger en Vrouwenpolder 17 minu ten later. Domburg en Zoutelande zijn ongeveer gelijk aan Westkapelle. s

de Faam | 1974 | | pagina 3