Zeskampteam Valkenisse is reeds druk in trainim Herinneringen aan oud-Middelburg „Uw donatie voor sportieve recreatie" Trompetterkorps 'Juliana' in marsepein Wijn en Filatelie n m rul Ik V m 10 ZEEUWSE LAND- BOUWJONGEREN NAAR DEN HAAG Bazaar Tesselscliade Arbeid Adelt èéI li iü 1 iiliili s,i" 1 bi 1 LUSTRUM COLLECTE NIERSTICHTING WEER EEN 'WELKOMST- DIENST VOOR IEDEREEN' COK B.V. BRENGT FRITES IN BLIK CULTURELE ACTIVITEITEN IN NOVEMBER RABO MAKE LAARDIJ WALCHEREN B.V. DE FAAM DONDERDAG 1 NOVEMBER 1973 ÜP p - IlliËriÉÉi llpfesl liÉilifi ivA* i «.Sa' v AA. AK I In het vroege ochtendlicht van een mooie zaterdagmorgen kan het best gebeuren dat een toeval lige voorbijganger een fata mor gana denkt te zien als hij op het strand bij Dishoek plotseling een grote kring in het wit ge klede personen ontwaart, die druk bezig zijn met het uitvoe ren van allerlei gymnastische oefeningen en balspelen. We kunnen deze heer of dame ech ter geruststellen: wat ze zien is werkelijkheid. Als het weer even meewerkt, traint op het strand, zo ter hoogte van Huvers, het zeskampteam van Valkenisse, het enige Zeeuwse team dat in het seizoen '73-'74 aan de NCRV- zeskamp deelneemt. Hef team dat uit 18 mensen bestaat, zal op 15 december in de Martinihal te Groningen in het veld treden tegen Andi.ik. Bedum, Hoogvliet, Mill en Zutphen en op 12 januari volgend jaar wordt nog een keer in de Ahoy- hal 13 Rotterdam gespeeld. Per poule er zijn er drie worden de punten van twee uitzendingen bij el kaar geteld. Zoals bekend is 'Zes kamp' een wedstrijd op het gebied van kracht, snelheid, inventiteit en behendigheid. In de serie wedstrijden van het komende winterseizoen zullen 18 Nederlandse gemeenten proberen de NCRV Zeskamp trophee te verove ren. Voor het zover is zullen er nog heel wat zaterdagavonden vol kijkple zier volgen, avonden waarop half Ne derland aan de buis zit gekluisterd, want de finale is pas op 6 april in 1974 in het sportpaleis Ahoy. Dat Valkenisse zo plotseling voor het voetlicht treedt, is eigenlijk heel toe vallig. In Koudekerke woont Piet Kos ter, de captain van het zeskampteam van Kapelle, een team dat ook mee deed in Spel zonder grenzen. Koster beloofde de NCRV dat ook voor dit seizoen weer een Zeeuws team zou inschrijven. Hij overlegde de zaak met z'n buurman Ben van Damme, die onmiddellijk 'in' was en samen vroegen ze een spoedvergadering van b. en w. van Valkenisse aan, omdat het nu eenmaal de gemeente is die een team 'uitzendt'. B. en w. verklaar den zich akkoord met de deelname van een team uit Valkenisse Er werd toen een commissie gevormd met Ben van Damme als voorzitter, tevens za kelijk leider van het team. Piet Kos ter werd Captain en Hans ter Welle werd trainer van het team, een team dat toen natuurlijk nog gevormd moest worden. Op een oproep om gegadigden kwamen ongeveer 60 reac ties binnen, grotendeels uit. Koudeker ke. Degenen die aan Zeskamp mee willen doen, moeten actief aan sport doen. De oproep voor deelnemers werd gedaan nadat met alle sportbe- sturen uit de drie kernen van Valke nisse was vergaderd. „Jammer genoeg zijn er uit Biggeker- ke en Zoutelande, verhoudingsgewijs maar weinig adspirant zeskampers ko men opdagen", vertelt Ben van Dam me „en na de eindselectie uit onge veer 45 mensen bleek, dat uit deze twee plaatöen 5 mensen meedoen. De andere deelnemers komen dus uit Koudekerke. In totaal hebben we dus 18 personen, maar daar vallen er nog zes af. Misschien dat die bij de twee de wedstrijd mee kunnen doen. Uitein delijk blijven er per team over: de captain, de zakelijk leider, de trainer. Deze week weer twee plaatjes van stadsbeelden waar van weinig meer terug te vinden is. Op de bovenste foto: de Gortstraat, waarvan het voorste deel bij de brand in de meidagen van 1940 geheel verloren ging. De foto is genomen 'van ongeveer de plaats waar nu het Neder lands Koffiehuis is gevestigd. De onderste foto is an het Wagenplein, dat nu geheel verdwenen is. Op deze plaats is thans het kruispunt Groene Woud tegenover de nieuwe kanaalbrug gelegen. vijf speelsters en 5 spelers, een super Zeskamper en een doe-het-zelver. De super-Zeskamper moet werkelijk een all-round sportsman zijn, omdat hij helemaal alleen een bepaald spel on derdeel moet uitvoeren. De doe-het- zelver krijgt een knutselkarwei dat in een zo kort mogelijk tijd moet wor den opgeknapt. Verder gaat er met elk deelnemend team nog een groep van 30 supporters mee, onderverdeeld in 15 dames en 15 heren. Deze zijn ingedeeld in drie leftijdsgroepen, n.l. 5 dames en heren tussen de 20 en 25 jaar, 5 tussen de 25 en 35 jaar en 5 tussen de 35 en 45 jaar. Door middel van een soort rad van avontuur worden uit die suppor ters van de teams enkelen aangewe zen om mee te doen aan het 'suppor ters-spel' een spel dat overigens nu eens geen sportief element bevat, de supporters kunnen dus gewoon in hun 'burgerkloffie' meedoen. Aan de deelname aan een zeskamp wedstrijd zijn zo stiekumpjes weg nogal forse kosten verbonden en om die enigs te drukken heeft de gemeen te Valkenisse zich garant gesteld voor een bedrag van 2500,-. Verder zijn een groot aantal loten verkocht. Ook stickers worden verkocht, maar tot grote spijt van Ben van Damme ziet hij nog maar erg weinig auto's met de Zeskampsticker erop geplakt. Ge lukkig ging de verkoop van de loten beter: daar is men praktisch door. Als alles volgens plan verloopt en waarom zou dat niet het geyal zijn zal het team van Valkenisse in totaal vijf keer moeten ispelen. Dat zit zo. Een keer in Groningen en in Rotter dam. Dan wordt de finale gewonnen. De landskampioen mag automatisch meddoen in het Spel zonder grenzen. Daarin dus 1 keer spelen en dan nog eens in de finale van dit spel. Als bijzonder aspect van de deelname aan Zeskamp en eventueel later nog aan Spel zonder grenzen, dat het team van Valkenisse dan een prachtige kans krijgt om Valkenisse als vakan tieoord te gaan promoten. De Plattelands Jongeren Zuid schrijft ons: het is geen onbekend feit, dart. de landbouw ernstig gedupeerd wordt, wanneer de jongste xegeringsvoorsteQ- len doorgaan De gezamenlijke land bouw, ook de jongeren, hebben ail krachtig gereageerd. Uitspraken van de minister en de premier geven ech ter weini® reden tot optimisme. We zullen, vooral als jongeren, de vinger aan de pols moeten houden, want het gaat om onze toekomst!! Op woensdag 7 november krijgen de Zeeuwse landbouwjongeren de kans om hum mening over een aantal land bouwzaken persoonlijk kenbaar te maken aan de beleidsmannen in Den Haag! Geef je dus op voor de reis naar Den Haag, georganiseerd door de 3 cjo-Zeeland. Programma: 10.30 uur: bijwoning van de vergadering van het Landbouw schap. Na afloop met leden van het Landbouwschap een gesprek. 15.00 uur: bezoek aan de tweede ka mer. Aansluitend hierop een gesprek met landbouwdeskundigen uit de frac ties van enkele regeringspartijen. We hopen ook nog een bezoek te kunnen brengen aan Nieuwspoort, Dit is ech ter nog niet definitief. We gaan met een bus van de Belgi sche firma Weemaes-van Royen. Op stapplaatsen: 07.30 uur: Hulst op 4- sprong Hulst - Axel - Perkpold/r Belg. grens; 015.50 uur: Oprit veerboot Perkpolder; 08.30 uur: Goes tegenover busstation AMZ; 08.50 uur: Bij de tol van de Zeelandbrug; 09.05 uur: Op 3- sprong bij camping 'Zierikzee' te Zie- rikzee. Kosten 10 p.p; opgave bij 3 cjo- Zeeland. Grote Markt 28, Goes. tel. 01100-5010. Aanmelding vooraf is be slist noodzakelijk in verband met de beperkte deelnamemogelijkheid. Het bestuur van de vereniging Tensel- schade Arbeid Adelt afdeling Walche ren en De Bevelanden houdt volgende week twee bazaars in Middelburg en Vlissingen. In Middelburg wordt de bazaar op dinsdag 6 november van 10.30 tot 16.00 uur gehouden ten huize van mr. J. A. Heyse in de Gortstraat en in Vlissingen op vrijdag 9 november houdt, de vereniging de bazaar van 10.30-16.00 uur in hotel Britannia. Met de opbrengst wil men Nederlandse vrouwen va alle gezindten behulpzaam zijn bij het streven in ei^en onder houd te voorzien In het kader van de actie 'Uw donatie voor sportieve recreatie', ten behoeve van de in aanbouw zijnde eerste Zeeuwse kleine zaalsportvoorziening in Middelburg krijgen op 3 november de bewoners van Middelburg-Zuid en Dauwendaele een envelop met folder benevens een antwoordkaart in de bus. Door ruim 30 (volwassen) vrijwilli gers zal gedurende de daarop volgende week de antwoordkaart worden op gehaald. Geeft de folder nadere in formatie over de nieuwsoortige ge meenschapvoorziening, het nog aan wezige financiële tekort en de ma niet waarop hierin voorzien kan wor den. op de antwoordkaart kan men aangeven op welke wijze men zijn steun aan het project wil geven. Daar het op praktische gronden helaas niet mogelijk is om ook buiten de ten zuiden van het kanaal gelegen woon wijk deze huis-aan-huis-methode te volgen, zullen nog slechts 1200 in Mid delburg en daarbuiten woonachtige Zeeuwse ingezetenen een schrijven kunnen ontvangen. De sportvereniging krijgt namelijk niet alleen een plaat selijke en regionale functie, maar ook een provinciale functie te vervullen. De organisatoren hopen evenwel dat zij, die door de beperkte mogelijkhe den niet bereikt kunnen worden, zich niet onbetuigd zullen laten en him steentje "bij zullen dragen aan een sportaccommodatie, die potentieel ge schikt is voor dammen, schaken, kaartspellen, krachtsporten, boksen, schermen, biljarten, judo en tafelten nis. Daarnaast is het gebouw, dat naast een sportzaal van 14 bij 35 meter 0.a. een bestuursruimte en restaurant volledig aangepast aan het gebruik door de gehandicapte mens. Juist om het veelzijdige gebruik mogelijk te maken zijn de nog ontbre kende 15.000,- nodig. Men kan daar bij helpen door: a. donateur voor het leven tegen een éénmalige betaling van 100,- te te worden; b. donateur a 25,- per jaar te worden en c. een gift te doen. Aan het donateurschap voor het le ven zit het voorrecht verbonden van voor altijd gratis toegang tot in de toekomst te organiseren evenementen etc. door de eerste huurder der accom modatie, t.w. de T.T.V. M.-Z. Het bestuur van de Stichting Zeeuwse Kleine Zaalsportvoorzieningen, welke zich met het beheer zal gaan belasten, zal proberen om dit voorrecht bij toe komstige huurders te verkrijgen. Een financiële bijdrage kan als volgt worden gegeven: 1. Per bank: op rekeningnr. 3350. 35.175 bij de Rabobank te Middel burg. 2. Per giro: op nr. 64569 van de Rabo bank niet vermelding van 'Kleine Zaalsporten'. 1 fFv w^rr «ÉR /1W Vf iniiM'ii'i 1 'l!li"aV- Kg f V I" .KyJ I Bakker J. Fraanje van banketbakke rij Bastiaanse uit de Lange Viele in Middelburg heeft het wel geschoten! Als geen ander heeft hij de leiding van het Middelburgse Trompetterkorps Juliana, de jeugdafdeling van dit korps, Johan Friso en ook het majo- rettenpeloton reageert bijzonder De lustrumcollecte van de Nierstich ting Nederland vindt plaats van 5 tot en met 10 november in circa 600 gemeenten. In de afgelopen vijf jaar heeft het Nederlandse volk via de stichting vier miljoen gulden besteed. aan versnelling en verbetering van mogelijkheden voor dialyse en transplantatie aan het verwezenlijken van de mo gelijkheid ook kinderlevens te red den met behulp van deze behande- lingsmetheode aan vakanties en andere bijdragen aan de levensvreugde van nierpa tiënten. aan medisch-wetenschappelijk speurwerk vooral ter voorkoming van nierziekten. Alleen reeds om de voorwaarden te scheppen voor meer transplantaties is een veelvoud nodig van de bedragen, die tot nu toe beschikbaar konden worden gesteld. Iedere transplantatie maakt, een diaJy- seplaats voor een nieuwe patiënt vrij. Te weinig transplantaties beketent, stijging van het aantal sterfgevallen tengevolge van tekort aan dialysemo gelijkheden. Daarom durft de nier stichting meer te vragen dan ieders bijdrage. -Zij vraagt in dit lustrum jaar uw extra grote bijdrage. In de bus en op de lijst. mi/ j ~zr eaiGNOiES 1 u-s j ©ourgim'! w VA I t-i n &4c$ u3ïs "WW I--4 CtAVtfi I^!.aw!,,!4>| U>n -Ai- *•<*■-* mr. to* aftOöa r iU'SfT'' Wijn en jilatelie schijnt een com binatie te zijn, die zo op het eerste gezicht niet erg logisch is, maar het bij nader iznien toch wel blijkt te zijn. Geïnspireerd door de edele wijn, hebben dichters er verzen aan gewijd en is hij door kunstschil ders op vele stillevens en andere schilderijen afgebeeld. Dat de wijn in taltrijke liederen bezon gen wordt, mogen toij als genoeg zaam bekend veronderstellen. Is het dan zo gek dat de wijn ook een zij het dan bescheiden plaatsje in de filatelie ver overd heeft? Postzegels zijn al lang niet meer alleen een bewijs van vooruitbetaling van een nog te verlenen postale dienst, maar zij hebben verschillende interessante nevenfuncties verkregen. Dikwijls geeft de afbeelding op een postze gel uiting van een gevoel van nationale trots en niet zelden vraagt zij ook nog op indringen de wijze de aandacht voor een of ander nationaal produkt. Dit is zeker het geval bij de twee post zegels (afb. 1 en 2) die Hongarije verleden jaar uitgaf. De zegel van 1 Forint toont een gezicht op de wijnbergen van Eger en die van 2 Forint op die van Tkaj. Op de voorgrond zijn resp. een fles Egri Bikavér (Stierenbloed van de Eger) en een fles Tokaj Aszu afgebeeld. Beide wijnsoorten kun nen als waardige lijsttrekkers van de voortreffelijke Hongaarse wijnkaart worden beschouwd. Het afstemepelen van postzegels gebeurde oorspronkelijk om ze onbruikbaar te maken voor ver dere frankering en om aan te duiden op welk tijdstip met de verzending begonnen werd. Later werd aan deze stempels soms een z.g. vlag toegevoegd, die ruimte liet voor een eenvoudige illustratie en om enkele bijzon derheden te vermelden over de plaats van ter post bezorging. Aan de hand van een zevental van dergelijke 'vlagstempels' ma ken we met u een tochtje langs verschillende Franse wijngebie den. Heel toepasselijk nu ons 'and, dankzij een initiatief van slijters-wijnhandelaren, dit jaar oktober als echte 'wijnmaand' be- 'eeft. We starten te Brignoles (afb. 3) dat een jaarmarkt voor wijnen heeft en karakteristiek is voor de Cóte du Provence. Uit Julienas 'comen heerlijke fruitige Beuajo- ais-wijnen (afb. 4). Bourbueü (afb. 5is een van de twee enige dorpen in het gebied van de Loi re, waar rode wijn vandaan komt. Andlau en Marlenheim (afb. 6 en 7) zijn representatief voor de wijnen uit de Elzas. Met Vertus en La Clayte (afb. 8 en 9) wijndorpen resp. uit de streken Champagne en Bourgogne, beslui ten wij deze filatelistische bijdra- ge. kwiek op zijn commando's. Iedere op. stelling wordt zonder foutje bereikt, want bakker Fraanje stelt de beide muziekkorpsen en de majorettes zelf op. Boven op zijn brede werktafel in de bakkerij En daar staan ze dan mooi te wezen in hun spiksplinternieuwe uitmonste ring, waarbij vooral het vrolijke rood van de uniformjasjes van Juliana in het oog springt, kleine poppetjes, ge maakt van marsepein, de muzikanten hebben allemaal een trompet onder de arm geklemd, de pijpers hebben een fluit in de hand, de tamboers hebben een piepklein trommeltje voor De eerste "Welkomstdienst-voor-ieder- een', een initatief van de evangelisatie commissie van de Gereformeerde Kerk en de Hervormde Kerk samen, welke in het voorjaar is gehouden, werd niet, zoals men verwachtte, door 400, maar door 750 bezoekers bijge woond- Door de voorbereidingscom missie en de beide predikanten ds. R. P. Ytsma en ds. P. Homburg werd dit als een rijke zegen beschouwd. Dezelf de commissie en voorgangers willen weer een dergelijke dienst houden op zondagavond, 4 november, om 19 uur in de Nieuwe Kerk. Het bekende Teenerkoor-Souburg o.l.v. mevrouw Francke zingt moderne liederen (tekst wordt uitgereikt), Tom de Vries, orga nist, begeleidt de samenzang. Ds. R. P. Ytsma spreekt over: 'Zorgen, zorgen zorgen! Leven wij om te zorgen?' en ds. P. Homburg over 'Leven, leven, leven! We zorgen om te leven!' Deze dienst is toegankelijk voor jong en oud- Tien minuten voor de aanvang zingt men samen, terwijl na afloop het thema-nummer van de 'Open Deur' wordt uitgereikt. Op 's werelds grootste levensmidde- Ienbeurs de ANUGA te Keulen werd de in Frankrijk gefabriceerde patates-frites in blik als noviteit ge toond. Vooral in Nederland en België belooft deze frites een groot succes te worden. Cok BV leverancier van de GO- dealers brengt deze primeur op de Nederlandse markt. Deze frites van honderd procent Bintjes zijn voor gebakken in fijne arachide olie. Zon der koeling of diepvries is deze frites van uitstekende kwaliteit lang houd baar. Voor de maand november staan in Vlissingen de volgende culturele acti viteiten op het programma: Vrijdag 2 november: 20.00 uur: wijk centrum 'Open Hof', Alexander Go- gelweg The Chis Hinze Combination. Zaterdag 3 november: 20.00 uur: jeugdcentrum T>e Zwaan', Souburg, popconcert m.m.v. 'Meivin' inlichtin gen 01il83-1252. Zondag 4 november: 11.30 uur: Bri tannia, Boulevard Evertsen, koffiecon cert m.m.v jeugdorkest uit Litauen o.l.v. Saulius Sondeckis. Vrijdag 9 november: 20.00 uur: Vest- zakthearter 'Edenburg', Bellamypark film: Wilde aardbeien van Insmar Bergman. Vrijdag 16 november: 20.00 uur: Sport hal, Pres. Rooseveltlaan. Shov/pro- gramma door de Marinierskapel van de koninklijke marine, voorverkoop: J. Geertse, Ferdinand Bollaan 13, Vlis singen (tussen 18.00 - 20.00 uur). Donderdag 22 november: 20.00 uur: Scheldekwartier, Van Dishoeckstraat. Het Zeeuws Orkest met Vera Beths, viool. Kaartverkoop boekhandel Bik ker, Badhuisstraat 15, telefonische kaart reserveringop 21 en 22 novem ber as. van 16.00-17.00 uur (01180- 7148. Vrijdag 23 november: 20.00 uur: St- Jacobskerk, Oude Markt, concert m.m.v. Soli Deo Gloria. Een in geest en streven (Serooskerke), Sur- sum Corda (Oostkapelle), Hosanna; Vlijt en Volharding, organist: Bram Zwaan, Souburg, jubileumconcen van Beekman, sopraan: Clara Zietse. Zaterdag 24 november: 20.00 uur: De mannenzangvereniging: 'Souburgs Mannenkoor' met medewerking van Mandoline-orkest 'Excelsior' Kruinin een) dameskoor (Nieuwland). de buik hangen. Zelfs de grote trom men van de beide muziekkorpsen ont breken niet, evenals de staf van de tamboer-maitre. Het is overigens niet de eerste keer, dat de heer Fraanje Juliana als onderwerp voor zijn mar sepein-studies' nam: vorig jaar stond het korps ook model. Een groot aan tal van deze marsepeinmodellen be landde echter bij verschillende Julia- namensen op de schoorsteen of op een wandmeubel en niet in de maag. Als je de poppetjes goed bekijkt, is dat ook beslist niet verwonderlijk: ze zijn werkelijk bijzonder goed geslaagd. .,Het was erg leuk om te doen", ver telt de heer Fraanje „en ik heb ze dan ook met plezier gemaakt. Het feit dat ik juist Juliana gekozen heb ligt hier in: ik houd ontzettend veel van de soort muziek die dat korps speelt en ook de shows die ze opvoeren, vind ik enorm goed. Aan het jeugdkorps Jo han Friso heb ik in totaal 17 uur gewerkt, aan Juliana ben ik ongeveer 33 uur bezig geweest en het majoret- tenpeloton tenslotte kostte me zo'n 25 werkuren. Vaak is het avond- en nachtwerk geweest, want als je een maal begint, dan blijf je eigenlijk be zig. Ik bouw de marsepeinpoppetjes van onder naar boven op, alle onderde len, behalve dan natuurlijk de plastic armatuurtjes, maak ik zelf. Voor de kopjes maken we een model in para- fine, daar hoeven we er dus maar eentje van te boetseren". Wat een bijzonder moeilijke opgave was: het schilderen van de opopjes, hetgeen met een heel fijn penseeltje moest gebeuren. Op deze manier werden knopen, ogen, gouden epau letten etc. aangebracht. De twee mu ziekkorpsen en het majorettenpeloton stonden welwillend een aantal foto's af, zodat de heer Fraanje precies de kleur en de schaal kon bepalen. Hij heeft inderdaad geen enkel detail ge mist. Behalve de muziekkorpsen en majo rettes.wordt er bij banketbakkerij Bas tiaanse nogymeer geboetseerd in mar sepein: in eèh glazen vitrinekast staan broederlijk naast elkaar een groot aan tal exemplaren van de bekende tv- leeuw Loeki, eveneens door de heer Fraanje vervaardigd en een aantal Ki ll's, O. B. Bommels, uiteraard verge zeld door evenzovele Tom Poezen en last but not least vele 'zij zijn groot en ik is klein' Calimero's, met op het hoofd een echte eierschaal. De laatste vier figuren werden gemaakt door Jan Dalebout uit Goes, die in de banket bakkerij werkzaam is." Voorlopig blijft de hele collectie mar sepeinmodellen nog in de bakkerij staan, pas op 5 november wordt een en ander in de etalage gezet. Het lijdt geen twijfel of binnen de kortst mo gelijke tijd zullen de popjes verkocht zijn, wat natuurlijk de bedoeling is. Maar evenals vorig jaar doet de heer Fraanje ook nu de voorspelling, dat er weer een aantal als mascotte z^l gaan fungeren. De gezamenlijke Rabobanken van Wal cheren zijn er toe overgegaan hun dienstverlening uit te breiden met de makelaardij in onroerende goederen. De Rabobanken van Walcheren heb ben het vanouds bekende makelaars kantoor Mol overgenomen, dat zal worden voortgezet onder de naam van Rabo Makelaardij Walcheren B.V. De Rabobanken zijn van mening, dat hert adviseren en informeren met be trekking tot woonhuize goed past- in het totale dienstenpakket, juist omdat dit dienstenpakket zich in sterke mate richt op het gezin en zijn woning. In de praktijk is rebleken, dat aan dienstverlening terzake van bemidde ling in onroerend goed bij cliënten behoefte blijkt te bestaan, gezien de veelvuldige verzoeken om informatie, tot welke de Rabobanken worden ge richt over aanbiedingen van woonhui zen. Ook denken de Rabobanken, dat bemiddeling in onroerend goed kan leiden tot het aantrekken vaii nieuwe relaties op het spaargebied of anders zins. Het kantoor beweegt zich op het gehele terrein van de makelaardij in onroerende goederen, zoals bemid deling bij aankoop, verkoop, huur, verhuur, alsmede taxaties, beheer en projektontwikkeling Rabo Makelaar dij Walcheren BV is aangesloten bij de Nedf 'landse Bond van Makelaars in onroerende goederen (NBM) en is gevestigd in het kantoor van de Rabo bank tx Middelburg, Langeviele 49. De direktie wordt gevormd door de her ren M. J. H. Burgers en C. P. Mol, beiden makelaar en beëdigd taxateur met een jarenlange ervaring. HOOG WATER VLISSINGEN Van donderdag 1 tot en met woensdag 7 november, do. 5.19 en 17.47, vr. 6.05 en 18.39, za. 7.01 en 19.42, zo. 8.04 en 20.47, ma. 9.11 en 21.53, di. 10.17 en 22.54, wo. 11-19 en 23.50. Westkapelle 21 minuten vroeger en Vrouwenpolder 17 minu ten later. Domburg en Zoutelande zijn ongeveer gelijk aan Westkapelle. WVWWWWVWWVWWWWVWWVWVWWVWVVWWV\*VV

de Faam | 1973 | | pagina 10