Speeltuin en., 'n appeltje voor de dorst IS DIT UW/ KIND? 3 Weekenddiensten DE FAAM V*eT °0, Schouwburgnieuws HINDERWET HUISVUILZAKKEN GEEN STRAAT. MEUBILAIR TAFELTJE DEKJE HONDEN MOGEN LOS OP BOLWERKEN VERGADERINGEN HERFSTTOERNOOI TAFELTENNIS AGERE SCHOOLJEUGD niiiiiiniiiiiiiiiimiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiH Raad Middelburg vergadert maandag De maandelijkse vergadering van de Middelburgse gemeenteraad wordt gehouden op maandag 23 oktober a.s. in de raadzaal van het stadhuis, aanvang 14.00 uur. De raadzaal is te bereiken via de ingang van het stadhuis aan de Markt. De agenda omvat niet minder dan 47 punten. Twaalf voorstellen hebben betrekking op onderwijszaken. De ruimtelijke ordening speelt mee in acht voorstellen, waarbij wij dan ook begrijpen de exploitatie-opzetten voor bestemmingsplannen. Voorts is er een voorstel voor het instellen van een vaste commissie van advies en bijstand voor het verkeer. In de ver ordening betreffende de heffing van 'de reinigingsrechten willen b. en w. een wijziging aanbrengen. Verbetering van de openbare verlichting krijgt ook de aandacht. Hieronder een overzicht van de te behandelen onderwerpen. In verband met de ruimte zullen wij ons grote beperkingen moeten opleggen. 1. Notulen. 2. Mededelingen en ingekomen stuk ken. 3. Benoeming lid in bestuur Stich ting Concert- en Gehoorzaal. Voorgesteld wordt de heer P- J. Vergouwe als opvolger van de heer M. Beinema te benoemen tot bestuurslid van deze stichting. 4. Vacatures commissie beheer schoolartsendienst. Door het vertrek van de heer J. A. van Bennekom is een vacature ontstaan. Voorgesteld wordt de heer M. A. Beinema die de heer Van Bennekom als wethouder op volgde te benoemen tot lid van die commissie. 5. Nog drie ambtenaren van de bur gerlijke stand. Om stagnatie te voorkomen in de uitoefening van werkzaamheden betreffende huwelijk, geboorte, overlijden enz- wordt voorgesteld drie personen te benoemen tot ONBEZOLDIGD ambtenaar van de burgerlijke stand. Dit zijn de heren Y. P. Wiersma, S. Wissen en J. F. Bastiaanse. 6. Commissie toezicht lager onder wijs. In de tussentijdse vacatures die zijn ontstaan wordt voorgesteld te benoemen namens ouders van leerlingen van openbare scholen de heer J. Ruys, Gortstraat 40 (mevrouw W- Steenaard-Hardon) en namens de ouders van leerlin gen van bijzondere scholen me vrouw D. M. Peeck-Haasnoot, (de heer P. Joosse, de heer A. van Maldegem). 7. Nieuwe hoofdleidster 'De Eutebeu- ters'. Op de voordracht voor de benoe ming tot hoofdleidster van de openbare kleuterschool "De Eute- beuters' als opvolgster van me vrouw Mannak-Schmidt staat als eerste mej. G. A. van 't Voort uit Den Helder en als tweede mej. A. P- Jansens te Oostburg. 8. Hoofdleidster 'De Pierrot'. Voorgesteld wordt de waarneming van het hoofdleidsterschap door mevrouw v. d. Pias-Hendriks te verlengen tot 16 januari '73 en haar met ingang van die datum tot hoofdleidster in vaste dienst te benoemen. 9. Kosten kleuteronderwijs. Om de financiële gelijkstelling tus sen openbaar en bijzonder kleuter- oMerwijs-te--kunnen-- bewerkstellin gen wordt over een periode van vijf jaar berekend hoeveel de kos ten van het openbaar kleuteron derwijs hebben bedragen. Er komt dan een bedrag per kleuter uitrollen. Bekeken wordt of het bijzonder kleuteronderwijs dat ook heeft gehad. 10. Toepassing artikel 75, 3e lid Kleu teronderwijswet. Per bijzondere school wordt de vergoeding over een bepaald jaar vastgesteld- 11. Voorschotten uitkering overschrij dingsbedragen. Als blijkt, dat over een tijdvak van vijf jaar de bijzondere scho len recht hebben op een hogere vergoeding dan wordt vooruitlo pend op de definitieve vaststelling van die vergoeding een voorschot gegeven. 12- Vaststelling besluit art. 55 ter lid 1 Lager Onderwijswet. De gemeenteraad moet jaarlijks vaststellen het bedrag dat in ver band met het lager onderwijs is uitgegeven. De raad krijgt de des betreffende berekeningen voorge schoteld. 13. Nieuw meubilair voor 'Hummel oord'. Aan de raad wordt voorgesteld medewerking te verlenen aan het verzoek van het bestuur van deze kleuterschool uit Sint-Laurens om nieuw meubilair aan te schaffen. 14. Leermiddelen e d- voor 'Herman Faukeliusschool'. Aan de raad wordt voorgesteld een krediet van 9430,uit te trekken om het bestuur van de genoemde school in de gelegenheid te stellen wat meubilair en leermiddelen aan te schaffen. 15. Meubilair en leermiddelen voor 'Willem Teellinckschool'. Aan de raad wordt voorgesteld 4210 beschikbaar te stellen t.b-v. meubilair, leer- en hulpmiddelen voor deze school. 16. Extra lokaal bij nieuwe 'Driestro- menschool'. Het aantal leerlingen van de lom school in Middelburg stijgt ge staag. In verband hiermede wordt de raad gevraagd er aan mede te werken bij het nieuwe schoolge bouw, dat nu van de grond komt een extra lokaal te bouwen. 17. Voorbereidingsbesluit Roozenburg- laan-Vrijlandstraat. De Humanistische Stichting Jacob Roggeveenhuis heeft medewerking gevraagd voor het oprichten van een bejaardencentrum in de wijk Dauwendaele IB- Het gebouw is geprojecteerd aan de Vrijland- straat-Roozenburglaan tegenover het in aanbouw zijnde winkelcen trum. Omdat binnen het kader van het geldende bestemmings plan het bouwplan niet helemaal verwezenlijkt kan worden wordt een wijziging van het bestemmings plan voorbereid. Aan de raad wordt nu gevraagd voor het be trokken gebied een voorberei dingsbesluit te nemen. Op grond daarvan kan met medewerking van Gedeputeerde Staten vooruit lopend op de wijziging van het bestemmingsplan een bouwvergun ning worden verleend. 18. Voorbereidingsbesluit landgoed Ter ~TIooge. Het bestemmingsplan voor dit ge- US (bestemmingsplan voor bui tengebied is nog niet gereed. Om ongewenste bebouwing te voorko men is het mogelijk een voorbe reidingsbesluit te hanteren. 19. Voorbereidingsbesluit gedeelte Geere. Bekeken wordt in hoeverre de reeds vastgestelde bestemmings plannen Lange Geere fase 1, 2 en 3 aangepast moeten worden. Nieu we bestemmingsplannen voor dit gebied worden voorbereid. Om stagnatie te voorkomen wordt aan de raad voorgesteld voor dat ge bied een voorbereidingsbesluit te nemen- 20. Bestemmingsplan Spanjaardstraat- Spuistraat. Aan de raad wordt aangeboden Redactie Bureau Voorlichting gemeente Middelburg Stadhuis Middelburg. Telefoon 6251, toestel 48. een ontwerp-bestemmingsplan Spanjaardstraat - Spuistraat. Dit gebied wordt begrensd door de Dam, de Sint-Pieterstraat, de Bleek, de Zuidsingel, de Koepoort- straat en de Molstraat. Aan de raad wordt voorgesteld het be stemmingsplan vast te stellen en het ene bezwaarschrift dat werd ingediend ongegrond te verklaren. 21. Vaststelling bestemmingsplan Nieuwland-Kom. 22. Vaststelling exploitatie-opzet be stemmingsplan Spuistraat - Span jaardstraat e.o. 23- Vaststelling exploitatie-opzet be stemmingsplan Stromenwijk II. 24- Vaststelling exploitatie-opzetten voor zogenaamde 'actieve' bestem mingsplannen. 25. Aankoop panden Kalvermarkt 10 en 12. 26. Aankoop pand Segeerssingel 128. 27. Wijziging van de Gemeenschappe lijke Regeling inzake de vleeskeu ringsdienst Zeeland benoorden de Westerschelde. 28. Instelling vaste commissie van ad vies en bijstand voor het verkeer. 29. Wijziging verordening gevaarlijke stoffen. 30- Investeringsprogramma 1973-1977. 31. Kasgeldbesluit en geldleningsbe- sluit 1973. 32. Aangaan van een overeenkomst van rekening-courant met de Stichting Concert- en Gehoorzaal 1945 te Middelburg. 33. Aangaan van een overeenkomst van rekening-courant met de Stichting Maatschappelijke Op bouw Middelburg. 34. 3e wijziging verordening algemene subsidievoorwaarden. 35. Wijziging van de verordening op heffing en invordering van reini gingsrechten in de gemeente Mid delburg. 36. Bouw woning Kuiperspoort 8 door de Stichting Lieven de Key. 37- Verlenen van financiële medewer king aan de restauratie van het pand Spanjaardstraat 36. 38. Beschikbaarstellen krediet voor de aanschaffing van voetbaldoelen voor. diverse trapveldjes en van speeltoestellen voor speelterrein M. de la Palmastraak alsmede voor het aanbrengen van een om heining cross-terrein Uyterschoot- weg. 39. Beschikbaar stellen krediet ad. 10.600 t.b.v. verbetering van de openbare verlichting van de Seis- singel van Noordbrug tot Ter Ves te. 40- Beschikbaarstellen krediet ad- 23.800 t.b.v. verbetering openba re verlichting Poelendaeleweg. 41. Beschikbaarstellen krediet ad. ƒ7.000 t.b.v. verbetering openbare verlichting aan de Vlissingsesingel- 42. Beschikbaarstellen krediet ad. 72-000 t.b.v. de uitbreiding-ver bouwing van het regionaal peda gogisch centrum te St-Laurens. 43. Beschikbaarstellen totaal-krediet ad. ƒ32.000 t.b.v- de ontsluiting van schoolterreinen aan de H. Du- nantlaan in bestemmingsplan Grif fioen II- 44. Beschikbaarstellen krediet ad. 7.000 t.b.v. omheining en afslui ting van het slachthuisterrein- 47. Rondvraag. 45/46 Begrotingswijzigingen.' 47. Rondvraag. ZATERDAG 21 OKTOBER A.S. (14.00 UUR). Filmfestival. Dit festival duurt van 14.00 uur tot 02.00 uur. In de schouw burg worden ingericht een eetshop en een kindercrèche. 14.00 uur Gimme Shelter (Rolling Stones) boven 14 jaar. 16.00 uur Coup pour Coup, Mar tin Karmitz (Baas in eigen fabriek) boven 14 jaar (Ook om 21.00 uur). 19.30 uur Medea, Pier Paola Pasolini (boven 18 jaar). 21.30 uur Shinjuku Dorobo Nikki (dagboek van een liefdespartner) bo ven 18 jaar. 23.30 uur Viva la Muerte, Fernando Arrabal (boven 18 jaar). Van 17.00 uur af doorlopend program ma in foyer: tekenfilms uit Polen en 'Hongarije, China-films, Amerikaanse underground. Toegang 5,50. DONDERDAG 26 OKTOBER A.S. (20.00 UUR). Het Rotterdams Toneel met: Een oog je op Amelie, een stormachtig blijspel van Georges Feydeau. In de hoofdrol Jasperina de Jong. Medewerkenden Steye van Brandenburg, Hans Bos kamp, Lex van Delden, Jan Teulings, Ine van Veen en vele anderen. Losse kaarten telefonisch bestellen op wo 25 en do 26 oktober tussen 14.00 en 16.00 uur (01180-2715). ZATERDAG 28 OKTOBER A.S. (20.00 UUR). Im Weissen Rössl, de beroemde ope rette van Ralph Benatzky door de Hoofdstad Operette. Losse kaarten voor jipver nog voorradig vei;krij£- baaiv- 's m.ónds aam de Schouwburg. Kleverskerkseweg. Aan de Kleverskerkseweg 27 is geves tigd de NV Staalconstructies Labruje- re. Dit bedrijf wenst de constructie werkplaats uit te breiden door het bijplaatsen van 3 elektromotoren met een gezamenlijk vermogen van 43 pk. Schriftelijke bezwaren tegen het verle nen van de gevraagde hinderwet vergunning kunnen tot en met 26 ok tober a.s. bij burgemeester en wethou ders worden ingediend. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbren gen op een openbare zitting, die ge houden wordt in het stadhuis op 31 oktober a.s. om 16.30 uur. Inwoners van de gemeente Middel burg zijn later slechts tot beroep gerechtigd wanneer zij in persoon of bij gemachtigde op de openbare zit ting zijn verschenen. Zij die niet in de gemeente wonen kunnen om van hun beroepsrecht ge bruik te maken, volstaan met het tijdig indienen van een bezwaar schrift. Kanaalweg. BK-GAS NV, F. van Mierisstraat 50A te Amsterdam vraagt een hinderwet vergunning voor het oprichten, in werking brengen en in werking hou den van een LPG-station, bestaande uit een 8m3 tank alsmede een elektri sche aftappomp, waarbij een elektro motor met een vermogen van 1.36 pk zal worden gebezigd. De inrichting komt aan de Kanaalweg 10. Schriftelijke bezwaren tegen het verle nen van de hinderwetvergunning kan een ieder tot. en met 26 oktober a.s. indienen bij b. en w. van Middelburg. Mondelinge bezwaren kan een ieder persoonlijk of bij gemachtigde inbren gen op een openbare zitting, die ge houden wordt in het stadhuis op 31 oktober a.s. om 17.00 uur. Ook hier geldt, dat inwoners van de gemeente Middelburg later alleen be roep kunnen indienen, wanneer zij zelf of een gemachtigde op de openba re zitting zijn verschenen. De stukken die op beide aanvragen betrekking hebben liggen ter inzage op kamer 15 van het stadhuis. Op maandag, dinsdag en woensdag worden in de diverse wijken van de stad een maal per week de plastic zakken met huisvuil opgehaald. Er is opgemerkt, dat er medeburgers zijn, die de avond te voren de zakken met huisvuil al op de stoep zetten. Onder de titel 'Zakken in de nacht' hebben wij daarover enige tijd geleden eens geschreven en bij die gelegenheid heb ben wij gevraagd de zakken zo kort mogelijk voor het tijdstip dat zij opgehaald worden buiten te zetten. Onlangs vernamen wij, dat het voor komt, dat al in de middag van de dag voorafgaande aan die waarop het huisvuil wordt opgehaald zakken op de stoep gezet worden. Ons vriendelij ke doch dringende verzoek is zet a.u.b. de vuilniszak zo kort mogelijk voor de komst van de reinigingsdienst op de stoep. Daarmede helpt u de vervuiling te beperken. Dank voor uw medewerking. Grofvuil. In de maandagwijk wordt op vrijdag 20 oktober a.s. grof huisvuil opge haald en in de dinsdag- en woensdag- wijk op vrijdag 27 oktober a.s. Grof huisvuil omvat niet aan bederf onder hevige afvalstoffen, afkomstig uit ge zinshuishoudingen, die door afmeting, vorm of gewicht niet in een plastic zak kunnen worden aangeboden. De Unie voor Vrouwelijke Vrij willigers gaat per 1 januari 1973 met haar Tafeltje Dekje dit is een dienst, die maaltijden ver zorgt voor bejaarden, die daartoe zelf niet in staat zijn over op het gebruik van Iglo diepvries maaltijden. Deze zeer goed verzorgde maaltij den (men kan kiezen uit ruim 30 menu's) worden in handige, spe ciaal hiervoor ontworpen 'snel wanners' door de bejaarden zelf verwarmd: 20 minuten op een zacht pitje klaar! Drie maal per week voor totaal 6 of 7 dagen worden deze maaltijden uitgedeeld in het dienstencentrum Schuttershof aan vrijwilligsters (ers) die voor de distributie zor gen. Hiervöor denkt de UW aan een 'tweelingsysteem', dat reeds in andere plaatsen met groot suc ces wordt toegepast. Dit systeem houdt in, dat een vrijwilligster (er) steeds samen met haar (zijn) tweeling verantwoordelijk is voor het rondbrengen op een bepaalde dag van een bepaald aantal maaltijden. (Iets voor een echtpaar, twee vriendinnen?). Kan één van beiden niet of moei lijk, dan ontlast de ander haar (hem). Als deze opzet lukt en er melden zich 48 personen, dan be hoeft men slechts 1 x per 2 maanden op uit te trekken. Mocht u hieraan uw medewer king willen verlenen, dan zal me vrouw Beijen (Park de Griffioen 1, telefoon 3160) heel graag uw naam en adres noteren. Zoals al enkele malen is medege deeld mogen volgens de nieuwe Algemene Politie Verordening de honden binnen de bebouwde kom .niet onaangelijnd mee uit wande len gaan. Burgemeester en wet houders hebben nu besloten ge bruik te maken van de in diezelf de APV opgenomen mogelijkheid om bepaalde gebieden van de stad aan te wijzen waar de vier voeters wel los mogen lopen. Alle bolwerken zijn aangewezen als gebieden waar honden niet aan de lijn uitgelaten mogen wor den. De hondenbezitters worden wel vriendelijk verzocht hun hond zo op te voeden, dat zij hun behoef ten zoveel mogelijk op de grond bij bosjes en struiken doen, zo dat de schoenen van argeloze wandelaars onbesmeurd kunnen blijven. EXTRA OPENBARE VERGADERING SPORTSTICHTING. Het algemeen bestuur van de Stich ting Sportbelangen Middelburg, waar in de Middelburgse sportverenigingen zijn vertegenwoordigd komt op dins dag 24 oktober a.s. 0111 20.00 uur in een extra vergadering bijeen. De ver gadering zal plaatsvinden in de raad zaal van het stadhuis. Het belangrijk ste punt van bespreking is de tafelten- nisaccommodatie van de tafeltennis vereniging Middelburg-Zuid. Daarmee houdt direct verband de planning van te verwezenlijken sportaccommoda ties in de komende jaren. Ook dit punt zal dus in de besprekingen be- trokken worden. De vergadering is openbaar, zodat belangstellenden wel kom zijn op de publieke tribune van de raadzaal. OPENBARE VERGADERING CULTU- RELE RAAD. De culturele raad Middelburg zal op vrijdag 27 oktober a.s. om 16.00 uur in het stadhuis in het openbaar verga deren. Ook hier geldt dus dat belang stellenden deze vergadering kunnèn bijwonen. OPENBARE VERGADERING COM MISSIE FINANCIëN. De commissie van advies en bijstand in het beheer van de gemeentefinan- ciën of kortweg de commissie finan ciën uit de gemeenteraad vergadert op maandag 30 oktober a.s. om 19.30 uur in het openbaar in het stadhuis. Deze bijeenkomst kan worden gezien als een voorvergadering voor do raadsvergadering, die op 6, 7 en 8 november a.s. wordt gehouden en tij dens welke de begroting 1973 zal worden behandeld. OPENBARE BEGROTINGSVERGADE RING. De Middelburgse gemeenteraad zal op maandag 6, dinsdag 7 en woensdag 8 november a.s. de begroting voor het komende jaar behandelen. De behan deling begint op de 6e november zoals gebruikelijk met de algemene be schouwingen van de diverse fractie voorzitters. De aanvangstijden zijn als volgt: maandag 6 november 20.00 uur. dinsdag 7 november 14-18.00 uur en 20.00-22.00 uur. woensdag 8 november 20.00 uur. Dolle pret bij een aantal kinderen uit Middelburg-Zuid, die ter gelegenheid van de overdracht van een speeltuin- tje vlak bij de torenflats aan de J. van Reigersbergstraat een grote kist met appels voor hun neus gezet gekregen. Het speeltuintje is een geschenk van het Bouwbedrijf de Delta die de ge meente geld ter beschikking stelde om het speeltuintje aan te leggen. De overdracht van deze acconimodatie woningen in de drie torenflats van de vond tegelijkertijd plaats met de over- Delta aan de Woningbouwvereniging dracht van de laatste van de 374 'Middelburg. HOOG WATER VLISSINGEN Van donderdag 19 tot en met woensdag 25 oktober, do. 11.16 en 23.50, vr. 12.09, za. 0.37 en 12.50, zo. 1-17 en 13.26, ma. 1.54 en 14.03, di. 2.33 en 14.44, wo. 3-15 en 15.28. Westkapelle 21 min. vroeger en Vrouwenpolder 17 min. later. Domburg en Zoutelande zijn ongeveer gelijk aan Westkapelle. Zaterdag 21 oktober a.s. organiseert de tafeltennisvereniging Middelburg- Zuid voor de vijfde achtereenvolgende maal het lierfsttoernooi (tafeltennis) voor de leerlingen van alle lagere scholen in zuid en Dauwendaele. Het grote aantal inschrijvingen (278) slaat alle voorgaande records en wekt de verwachting, dat dit eerste lustrum een enorm succes gaat worden. Het toernooi zal in twee gymzalen worden gehouden. De jongens en meisjes van 8-10 jaar spelen het gehe le toernooi in de gymzaal aan de M. de la Palmastraat in Zuid en starten om 8 uur 30. De jongens en meisjes van 11 jaar en ouder zullen de voor rondes in de gymzaal aan de Roozen- burglaan in Dauwendaele spelen en beginnen om 9 uur 30. De eindrondes van deze groepen zullen 's middags in de gymzaal aan de M. de la Palma straat in Zuid worden gespeeld. In elk van de vier groepen zijn 4 persoonlijke prijzen beschikbaar en voor de scholen vormt de 'Chevron- wisselbeker' de inzet. Als favoriet voor de schoolprijs geldt de winnaar van het vorige jaar: de Zeeburch. In alle klassen is deze school met spe lers als René Korstanje, Ingrid van Osselaer, Wim Wegman en Jeanette van den .Bos sterk vertegenwoordigd. Voor de individuele prijzen zijn in de A-groep (jongens 8-10 jaar) René Kor stanje en Cor van Heuvel favoriet; in de B-groep (meisjes 8-10 jaar) staan Nelleke Bergvelt en Ingrid van Osse laer hoog genoteerd. In de C-groep (jongens 11 jaar en ouder) zien we Jan Kopmels en Wim Wegman als grote kanshebbers en in de A-groep (meisjes 11 jaar en ouder) is de aandacht vooral gevestigd op Jeanette van den Bos en Matty Gunst. Naar verwachting zal de prijsuitrei king 5 uur plaatsvinden in de gymzaal in Zuid. Het toernooi is gra tis toegankelijk voor iedere belang stellende. \I7 I 11* IIIIIIIII1IIIIIIIIIIIIIIIII1IIIIIIIIIIIIIIII1II1IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII 21 pn 99. nkf.nher 1<I72 I 1 D^llfeR d&k 21 en 22 oktober 1972 Hulpcentrum Noord- en Midden-Zeeland 01100-4444 POLITIE Alarmnummer. 01180-5800 AMBULA1 Bij ongevallen telefoon 01184-3515 BRANDWEER Alarmno. 01180-2233 Artsen: Middelburg: zaterdag 0-24 uur mevr. J. Pel-Mellink, Rouaansekaai II, tel. 01180-2585. Zondag 0-24 uur: dr. J. Z. S. Pel, Rouaansekaai II, tel. 01180-2585. Alleen voor spoedgevallen visites aan vragen vóór 10.00 uur. Spreekuur van 12.30-13.00 en 17.30-18.00 uur. Middel burg-Zuid (alleen patiënten van J. J. Jansen en S. M. P. F. Jansen-Schra- ma) zie onder Souburg, Nieuwland en Arnemuiden, Dauwendaele en Middel burg-Zuid. Souburg, Arnemuiden, Nieuwland, Dauwendaele en Middelburg-Zuid: G. A. v. Bockel, Kanaalstraat 89, Sou burg, tel. 01183-1500. Westkapelle, Zoutelande, Koudekerke en Domburg: B. Vaandrager, West straat 21, Domburg, tel. 01188-1271. Veere, Oostkapelle, Grijpskerke en Se- rooskerke: A. C. Kousemaker, Toren straat 46, Serooskerke, tel. 01189-1212. Dierenarts: L. Jobse, Oostkapelle, tel. 01188-1443. Tandarts: C. Westveer, Loskade 21, Middelburg, tel. 01180-6694. Apotheken: Middelburg: vrijdag 20 oktober tot vrijdag 27 oktober: L. v. d. Boogert, Korte Delft 12, Middelburg. Vlissingen: vrijdag 20 oktober tot vrijdag 27 oktober: C. P. Lastdrager, C. v. Perestraat 1, Souburg, tel. 01183- 1593. Wijkverpleegsters: Middelburg en Nieuw- en Sint Joos- land: zuster J. M. Wapenaar, Prinses Marijkeplein 5, Middelburg, tel. 01180- 3533. Domburg, Aagtekerke, Vrouwenpolder, Veere, Gapinge en Sint-Laurens: zr. Vogelaar, Markt 36, Veere, tel. 01181- 339. Groene Kruis en Oranje-Groene Kruis Souburg en Ritthem: W. Verhagen- Westerbeke, Burg. Stemerdinglaan 119, tel. 01183-1541. Zoutelande, Koudekerke, Meliskerke en Biggekerke: J. Mijnders, Zuidstraat 14, Zoutelande, tel. 01186-325. E =j In een van de Middelburgse straten trof onze fotograaf - deze jeugdige 'motorrijdster', even in gepeins verzonken. 2 Het werd een leuk plaatje, waarvan de originele afdruk 3 door de moeder van het meisje gratis kan worden af ge- g haald op het bureau van de P.Z.C., Markt 51, Middelburg. 3 Bovendien ontvangt zij dan een waardebon van vijf gul- 3 den.

de Faam | 1972 | | pagina 3