Schouwburgnieuws Leve(n) de binnenstad Bruidssliow van 'Fiësta' Van en voor vrouwen 3 Weekenddiensten DE FAAM Behoefte m Verenigingen TSog 2 lokalen NIEUWS UIT I POEUENDAELE OPENBARE VERGADERING RAAD HET o0o HINDERWET TER INZAGE Fototentoonstelling in Vleeshal DONDERDAG 5 OKTOBER 1972 Griffioenwijk krijgt nieuw gymlokaal Aan de Henri Ounantlaan in de Griffioenwijk in Middelburg zal in april 1973 een nieuw gymnastieklokaal in gebruik genomen kunnen worden De wethouder van onderwijs van Middelburg, de heer M. L.-A. Huhregtse. bracht vrijdag 29 september L972 om 14.30 uur de bouw op gang door de eerste paal te slaan. De zaal wordt gebouwd naar een ontwerp van de dienst van gemeentewerken. Dat dit ontwerp een geslaagd stuk werk is moge blijken uil bet feit, dat de inspecteur van het la ger onde-wijs er vlot zijn goedkeuring aan hechtte. ilet gymnastieklokaal heeft de ruime vloeroppervlakte van 12 x 21 meter. Daar bij worden uiteraarc kleedgelegenheden en was- en doucheruimten gebouwd. De totale kosten van grond, bouw en inrichting bedragen 472.400,—. Het lokaal wordt in opdracht var. de gemeente Middelburg gebouwd door het lannemersbedrijf A C Polderdijk uit Nieuw en Sint Joosland. 'Je inrichting van de zaal wordt verzorgd door de NV Jansen en Fritsen volgens liet zogenaamde Flexoturn. een gymnastieksysteem. waarbij een gedeelte van het gebruikelijke- gymnastiekmeuhilair wordt vervangen door een beperkt aantal at tributen waarmede echter aan alle eisen van modern gymnastiekonderwijs kan wor den voldaan. Voor Middelburg is deze wijze van inrichting een primeur. Dit lokaal dat met name bestemd is vooi het gymnastiekonderwij :r -'e leerlingen van se1 n voor gewoon lager onderwij: zal in eei grote be hoefte voorzien. De leerlingei van de twee nu in de Griffioenwijk gev. ig- de lagere scholen 'De Di uaburch' (openbaar onderwijs) en 'C nffi- oenschool' (protestant, chi'stelijk on derwijs) moesten voor hun te weinige gymnast: '.dessen naar de lokale in de Oixnen'aan n de Baarsj ostraat. Naar de Baarssjesstraat v-'-d per bus 'gereisd' Bovendien zal door le jrt- gaande woningbouw in deze wijk de behoefte aan scholen vooi lager on derwijs en daardoor aan ruimte voor het geven van gymnastiek nog verder toenemen. Tijdens de avonduren zal de zaal die nu gebouwd word' gebruikt kunnen gaan worden door diverse sportvere nigingen. Momenteel worden voorberc-dngen getroffen voor de bouw -an nog twee gymnastieklokalen van het type dat nu aan de Henri Dunantlaan wordt gebouwd. Het ene lokaal zal verrijzen in de Magistraatwijk 'Prmsenhove) en het andere zal komen Ln Dauwen- daele Ib aan de Westmede De krediet aanvragen voor de bouw van deze twee accommodaties waaraan ook grote behoefte bestap' '.Hen moge lijk nog dit jaar aan de - .v.. "-m voorgelegd. Het college van burge meester en wethoudersstreeft er naar deze twee lokalen in 1973 te doen bouwen. Buitenbad dicht. Er kan in Poelendae- le sedert afgelopen zaterdag alleen nog maar oy.erdekt gezwommen...wor den. Dat houdt in, dat oc-1 het uursys teem weer inggyoerd is. Bovegdien kunnen personen, die niet 'zwemmen, maar toch een bezoek aan het bad willen bféhgën èr' 'weer ter. voor een kwartje. In verb ,nd met de con trole was het momlijk, zo niet on doenlijk, .omhet. bezQek.emkag.rtje ook tijdens de openstelling van het open bad te handhaven. Het is nu dus weer terug. Abonnementen. Omdat het -verdekte bad twee jaar geleden in deze tijd van net jaar werd geopend lopen vele abonnementen af. Vriendelijk wordt verzocht nieuwe abonnementen te ko men afhalen op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag tus'" 9.00 en 16.00 uur. Het komt nu voor, dat velen zich tijdens de pikuren op de piekdagen staan tc verdringen _m een nieuw abonnement te bemachtigen. Ook hier wordt dus spreiding zeer op prijs gesteld. Dank u. Onderwatersport. De Zeeuwse vereni ging voor onderwatersport. 'Dolfijn' (secretariaat Oosthavendijk 4, Hans- weert. tel. 01130-1267) r. :kt Ands kort ook gebruik van het overdekte zwembad 'Poelendaele' Elke zaterdag van 17.15-18.15 uur zwem' men met snorkel, zwemvliezen en loodband (om onder water te blijver.in het grote bad rond. Belangst.mden (bo ven 14 jaar) zijn welk'- De gemeenteraad heeft de begro ting voor het jaar 1C73 al weer enkele weke huis- Er zal ongetwijfeld d.uk gestu deerd zijn op de boeken vol met cijfers. Op 6, 7 en 8 november a.s. zal de begro ting door de raad worder be handeld. Het is te doen gebruikelijk, dat een zogenaamd vooro-derzoek plaatsvindt- Er zijn gemeen teraden die zich in verl ,;id daarmede in verschil! nde af delingen opsplitsen. In Mid lel-, burg b'.ijft Ikaar Over allerlei punten kunnen vragen worden gesteld. Deze worden beantwo^—l door bur gemeester en wethouders. Ook de diverse diensthoofden kunnen nadere informatie ver strekken. Het is dus geen nor male raadsvergadering. Dat blijkt ook wel uit het feit, dat het oudste ra- -'slid deze bij eenkomst. voorzit De leden van het college dalen an hun hoge zetels af en nemen pla-'s in de kring der raadsle den. Hoewel het dus een wat bij .".ondere bijeenkomst is ':an een ieder de '--sprekingen ko men bijwonen. DE OPENBARE AFDTMNGS- VERGADERING VINDT PLAATS OP DONDERDAG 12 OKTOBER A.S. OM 19.00 UUR (ZEVEN UUR 'S - AVONDS) IN DE RAAD ZAAL VAN PI .T STA 3. Regelmatig hopen wij u op de hoogte te houden van de culturele activitei ten, die in dit seizoen in de schouw burg aah het Molenwater te Middel burg zullen worden ontplooid. Donderdag 5 oktober 1972 20.00 uur. NationaaL.ensemhle van Senegal. .Een negerdans- en zangshow met 40 mede- werkenden. Dit -ensemble trad:. al ..eer der' rhet vèel succes i'n Middelbtirg op. Dinsdag 10 oktober 1972 20.00 uur: Hitler dances door Traverse Theatrs Workshop. Dit is de tweede voorstel ling in de serie actueel theater. Het script.van. dit stuk werd vorig jaar op uitnodiging van Mickery Loenersloot gerealiseerd door Howard "renton en de groep. Na het aanschouwen van 'Hitler Dances' zal het moeilijker zijn om rustig naar oude oorlogsfilms te kijken. Dit stuk geeft een wredg inter pretatie van de feiten en populaire mythen van één der meest onmense lijke oorlogen aller tijd-n. Centrale figuren in het stuk zijn een onbeken de Duitse soldaat, die verslagen en stervend terugkeert naar zijn over wonnen vaderland en Violette Szabo, een jong Frans meisje, dat door de oorlog van haar minnaar is beroofd. Hierdoor gevoerd in haar haat tegen de Duitse vijand laat zij zich als Brits agente in bezet Frankrijk achter de Duitse linies droppen. Zij wordt later gevangen genomen en vervolgens als spionne geëxecuteerd. De spelers brengen het stuk bege leid door muziek van Angie Rew en David McNiven —met ader.enemen- de snelheid. Zondag 15 oktober a.s. 11.30 uur: Koffieconcert door het Nederlands Harpensemble. Redactie Bureau Voorlichting gemeente Middelburg Stadhuis Middelburg. Telefoon 6251, toestel 48. Zes aanvragen deze week- Bij elke aanvraag is een datum vermeld. Gedu rende tien dagen na die datum kun nen schriftelijke bezwaren tegen het verlenen van de gevraagde vergunning worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg De be zwaren moeten worden gegrond op vrees voor gevaar, schade of hinder. Een van de onderdelen van de hinder wetsprocedure is ^e openbare zitting tijdens welke een ieder persoonlijk of bij gemachtigde mondeling bezwaren kan indienen tegen het verlenen van de gevraagde vergunning Inwoners van de gemeente Middel burg zijn later slechts gerechtigd in beroep te gaan wanneer zij in per soon of bij gemachtigde op de open bare zitting zijn verschenen. Degenen, die niet in de gemeente Middelburg wonen kunnen, teneinde van hun be- roepsrecht gebruik te maken, volstaan met het op tijd indienen van een bezwaarschrift. Alle aanvragen met bijlagen - en even tuele ingediende bezwaarschriften lig gen op kamer 15 (afdeling algemene zaken) van het stadhuis ter inzage. Louwerse en De Priester NV vraagt vergunning voor een inrich ting voor het opslaan van bouw materialen annex inrichting voor het zagen van steenachtige materi alen, waarin 4 elektromotoren met een gezamenlijk ermogen van 9,5 pk gebezigd zullen worden. De in richting is aan de Waldammeweg groot-industrieterreinDagteke ning 2 oktober 1972. Openbare zit ting dinsdag 17 oktober a.s. om 16.45 uur in het stadhuis. Aan de Oude Vlissingseweg 48 wil de heer J. Maas oprichten, in wer king brengen en in werking hou den een veehouderij annex mest- opslag, waarin 5 elektromotoren met. een gezamenlijk vermogen ge bezigd zullen worden (2 oktober 1972). Openbare zitting dinsdag 17 oktober a.s. om 16-15 uur in het stadhuis. - rJ fj 4 De directeiir Van net Huis van Hqwariny heeft een a'hnvrè'ég" ingè- foBnlrKFow eéri hinderwetsvergahr ning voor een schietbaan voor re volvers, kaliber 9,65 aan de Kou- steensedijk 2 (2 oktober 1972). Openbare zitting dinsdag 17 okto ber a.s; om 17.00 uur in het stad huis. Voor een supermarkt, aan de Mor tierestraat 1, waarin 4 elektromo toren gebezigd zullen worden met een gezamenlijk vermogen van 4'/3 pk is ook een hinderwetsvergun ning aangevraagd. (2 oktober 1972). Openbare zitting dinsdag 17 oktober a.s. om 16.30 uur in het stadhuis. B en w. hebben zelf een hinder wetsvergunning aangevraagd ten behoeve van een rioolbemaling waarin 6 elektromotoren gebezigd zullen worden met een gezamen lijk vermogen van 333A pk. Deze inrichting komt aan de Molenweg. (3 oktober 1972). Zitting 18-10-'72, 16.15 uur Aan de Nadorst weg is eveneens een rioolbemaling waarin 4 elek tromotoren met een gezamenlijk vermogen van 22 pk gebezigd zul len worden. B. en w- vragen daar voor een hinderwetsvergunning aan. (3 oktober 1972). Openbare zitting woensdag 18 oktober a.s. 16.00 uur. Klarenbeek komt snel van 'de grond. Deze wijk, die ligt achter de Noord singel tJacob Roggevéenhuisheejt binnen korte tijd een geheel eigen ge zicht gekregen. Dat komt door het ty pe woningen die er gebouwd worden Op de afdeling algemene zaken van het stadhuis (kamer 15) liggen weer enkele bestemmingsplannen ter inza ge. Het bestemmingsplan Toorenvliedt, dat op 15 mei j.l. door de Middel burgse gemeenteraad werd vastge steld, en dat bij besluit van 12 september j.l. door ge deputeerde staten van Zeeland werd goedge- en door de situering van deze huizen. Er werden vier woongroepen ontwor pen, waartussen een verkeersvrije groe ne ruimte ontstond. Doorgaand ver keer is uitgebannen. Het groen tussen de woonblokken wordt aaneengescha keld, waardoor de gebruiksioaarde er van aanmerkelijk vergroot is. Er komt dus veel 'gebruiksgroen' in plaats van het gebruikelijke 'kijkgroen'. Er zijn al heel wat huizen klaar. Er zijn koophuizen en huurwoningen. In de sektor huurwoningen is een model woning te bezichtigen. Het bouwfonds Nederlandse gemeen ten houdt zaterdag 7 oktober a.s. een kijkdag. In een van de woningen kan men een kijkje gaan nemen tussen 10.00 en 12-00 uur en tussen 14.00 en 17.00 uur. Aan de Sir W. Churchill-laan staat een bord. De modelwoning van de huurhuizen staat aan de Generaal Eisenhouwer- laan. Dat is de laan die volgt op de Churchill-laan. Op de foto een van de 'Klarenbeek- huizen'. keurd. Tegen het ontweip van dit bestemmingsplan zijn geen bezwa ren ingediend bij de gemeenteraad. Dit plan ligt officieel tot en met 2 november a.s. ter inzage. Het bestemmingsplan Klarenbeek IIA, dat door de gemeenteraad op 20 maart j.l. door gedeputeerde staten van Zeeland werd goedge keurd. Tegen het ontwerp-bestem mingsplan zijn bij de geineend geen bezwaren ingediend en bij de vaststelling ervan zijn geen wijzi gingen aangebracht. Het ontwerp-bestemmingsplan Prin- senhove. Dit plan heeft betrekking op het gebied, dat vordt begrensd door de Regentenlaan, de Spinhuis- weg, de Torenweg en de Schroe- weg. Dit plan ligt voor een teder ter inzage tot en -net 5 november a.s. Tot die tijd kan een ieder tegen dit ontwerp-plan bij de ge meenteraad schriftelijke bezwaren indienen. 'Leve(n) de binnenstad' is het onder werp van het congres, dat vandaag en morgen in de burgerzaal van het Middelburgse stadhuis wordt gehou den. Er is veel belanstelling. Tot nu toe gaven ruim 200 personen zich op voor deelname aan dit congres, dat georganiseerd wordt door het Konink lijk Zeeuw Genootschap der Weten schappen, de Bond Heemschut en de gemeente Middelburg. Tijdens het congres wordt door de Bond Heem schut in samenwerking met Europa Nostra een bijzonder interessante fo totentoonstelling gebracht. Deze expo sitie heeft met name betrekking op restauratie aktiviteiten in vele landen van Europa. De restauratie van grote monumenten, de restauratie van het enkele huis en tenslotte de restauratie van gehele straatwanden. Er worden uitstekende foto's getoond van de si tuaties voor en na restauratie, zodat bijzonder duidelijk tot uitdrukking komt wat restauratie vermag. Andere onderwerpen, die in deze tentoonstel ling, die is opgebouw uit ongeveer 500 foto's, naar voren gebracht zijn: 'Schoonheid in verval' 'Invloed moderne tijd op monumen ten' 'Sfeerverstoring door parken 'Verkeerd gebruik voor oude bebou wing' 'Aangepast gebruik voor oude bebou wing' 'Aangepaste bestratingen bij monu menten' 'Stadsgezichten' enz. De tentoonstelling is vanaf donderdag 5 oktober (dus vandaag) voor het publiek geopend. Openingstijden: donderdag 5 oktober 10.00-17.00 uur, vrijdag 6 oktober 14.00-17.00 uur, za terdag 7 oktober 10.00-17.00 uur, zon dag 8 oktober 14.00-17.00 uur, maan dag 9 oktober 14.00-17.00 uur, dinsdag 10 oktober 14.00-17.00 uur, woensdag 11 oktober 14.00-17.00 uur, donderdag 12 oktober 10.00-17.00 uur, vrijdag 13 oktober 14.00-17.00 uur, zaterdag 14 oktober 10.00-17.00 uur, zondag 15 ok tober 14.00-17.00 uur. De toegangsprijs bedraagt slechts een gulden voor volwassenen en 0,50 voor kinderen. Tijdens de laatste bruidsshow van 'Bruidshuis Fiësta' uit Middelburg, was bet weer een drukte van belang. Drie avonden zorgde een groot aantal bruidjes, in spe, bruidsmoeders en af en toe enkele a.s. bruidegoms dat er geen stoel bij 'Fiësta' meer over was. Natuurlijk waren het niet alleen mensen die binnenkort iets met een trouwerij te maken krijgen maar er waren ook talrijke dames die 'zo maar' een kijkje kwamen nemen Zoals gebruikelijk trad ook nu me vrouw Outermans als lady-speaker op, iets wat ze altijd met veel elan pleegt te doen. Op vakkundige wijze praatte ze de boeiende show aan elkaar en wel zodanig, dat de aanwezigen een duidelijk beeld van de geshowde mo dellen kregen. Opvallend is de toename in getinte bruidstoiletten. Lindegroene en abri- kooskleurig naast licht blauw; dat een bruid altijd in het wit zou moeten verschijnen kan allang naar het rijk der fabeltjes worden verwezen. Na tuurlijk waren er ook witte bruidsjur ken te zien, geheel 'in stijl' met korte of lange sleep. Vaak wordt de sleep echter weggelaten, wat voor een bruid soms een hele geruststelling kan bete kenen, en vervangen door een fleuri ge, grote hoed. De mouwen van de diverse bruidsjaponnen zijn vaak var nylon georgette gemaakt. Kopmouw- tjes overgaand in kelkmouwen zijn geen zeldzaamheid. Een romantisch tintje geven bontgarnering en ruches. Ook voor de bruidsmoeders, bruids zus ters, tantes, etc- had 'Fiësta' allerlei fijne modelletjes klaar liggen. Evenals bij de bruidstoiletjes klonk ook bij het showen van deze kleding af en toe een spontaan applaus uit het publiek. Op het ogenblik wordt nogal de na druk gelegd op de mogelijkheid, de gelegenheidskleding ook bij allerlei andere gelegenheden dan die waar voor een bepaald toilet was gekocht, door te dragen. Ook voor de bruids kinderen was er een keur aan jurkjes broekpakken etc. te zien. Mevrouw Outermans wees af en toe op een fraai sieraad dat de manne quins droegen en die afkomstig waren van het Middelburgse juweliersbedrijf Vos. Verder liet mevrouw Outermans regelmatig weten dat de mogelijkheid bestond om een mc -'?1 geheel volgens patroon bij 'Fiësta' te laten knippen, zodat men het thuis alleen nog maar in elkaar hoeft te zetten. „Desgewenst kunnen we in ons eigen atelier iets speciaals maken voor de aparte ma ten, zoals 35 en 48 bijvoorbeeld" aldus mevrouw Outermans. Behalve dat men een groot aantal prachtige exclusieve modellen bij 'Fiësta' kan kopen, kunnen er ook stola's en soms moeilijk verkrijgbare bruidsschoenen worden gehuurd HOOG WATER VLISSINGEN Van donderdag 5 tot en met woensdag 11 oktober. S do. 0.36 en 12.53, vr 1.13 en 13-29, za. 1.44 en 14:00, zo. 2.14 en 14.29, ma. 2.44 en 14.59, di. 3.15 en 15.31, wo- 3-47 en 16.03. Westkapelle 21 min. vroeger en Vrouwenpolder 17 min. later. Domburg cm Zoutelande ziir ongeveer gelijk aan Westkapelle Voor zover bekend heeft hij niet aan de Vierdaagse meegedaan, maar hij zou er geen gek figuur hebben geslagen: de Amerikaanse heer Robert Col well, een soort super-wandelaar. Maandblad McCall's vertelt dat hij „verscheidene duizenden mijlen" door Amerika heeft gewandeld, berg-op en berg-af, door prairies, woestijnen en wouden. Calwell heeft zijn rijke wan delervaring nu vastgelegd in een boek je, dat „Inleiding tot de voetpaden van Amerika" heet en waarin meer dan 80 wandeltochten beschreven staan. De routes liggen allemaal binnen het autobereik van meer dan 100 steden en hij heeft ze speciaal voor het hele gezin uitgestippeld. Hij advi seert zijn lezers wel eerst eens een beetje „gewoon" te gaan wandelen of fietsen, teneinde in vorm te komen voor deze wildernisvoettochten. Een gezelschapje van zes k zeven mensen is volgens hem de ideale groep voor het maken van zo'n zwerftocht. de, Badhuisstraat 22/24, tel. 01184-2066. Wijkverpleegsters Middelburg en Nieuw- en Sint-Joos- land: zuster ,G. A. M. van der Linden, Sloehavenstraat 17, Nw.- en St.-Joos- land, tel. 01182-1474. Domburg, Aagtekerke, Vrouwenpolder, Veere, Gapinge en Sint-Laurens: zr. Goor, Vroonstraat 11, Serooskerke 01189-1226. Groene Kruis en Oranje-Groene Kruis Souburg en Ritthem: W. Verhagen- Westerbeke, Stemerdinglaan 119, tel 01183-1541. Zoutelande, Koudekerke, Meliskerke en Biggekerke: J. Mijnders, Zuidstr- 14, Zoutelande tel. 01186-325. GEMOTORISEERDE VROUWEN „Een epidemie, een uitbarsting, een rage die de omvang van een opmerke lijk sociaal verschijnsel aanneemt", zo noemt weekblad Elle de snelgroeien de populariteit van de motorsport. In Frankrijk is het motorenpark in een jaar tijds met 75 procent gegroeid en die groei zet nog steeds door. Ook vrouwen worden door de rage aange stoken. Ze rijden mee, maar ze rijden ook zelf: het aantal Francaises dat in 1971 het rijbewijs voor motoren haal de, is ruim driemaal zo groot als in het jaar daarvoor. Twee jonge vrou wen die op hun motoren aan wedstrij den deelnemen, noemen het motorrij den een moeilijke sport: „Een motor besturen is buitenge woon inspannend, maar daarom geeft het zo'n grote voldoening. Wedstrijd rijden is hard, het eist een lichame lijke topconditie en een groot weer standsvermogen. Maar als een vrouw de wil heeft om beter te zijn dan de anderen, kan ze buitengewoon veel kracht opbrengen". Zijn ze wel eens bang? „De angst verlaat me nooit", bekent een van hen. „Terwijl ik rijd, denk ik voortdurend aan verongeluk ken. Maar dat weerhoudt me nooit van rijden op mijn maximum". GEEN POLITIEK VOOR JAMES „Ik moet toegeven dat het op 41- jarige leeftijd allemaal meer inspan ning kost. Al die atletische stunts en nieuwe dingen die je voor een rol moet leren zijn fysiek erg uitputtend", zegt Sean Connery (nog altijd de enige en echte James Bond) in week blad Woman. Zijn nieuwste film Do den voor diamanten wordt als zijn beste beschouwd, zelf vindt hij Gold- t'inger zijn slechtste, terwijl Veel liefs uit Moskou nog altijd zijn favoriet is. De Schotten onder zijn fans zouden Connery graag als lid van het Schotse parlement zien, maar hij weigert zich kandidaat te stellen. „Ik zou ongetwij feld winnen, op mijn eigen naam en op de naam Bond. Maar dan zou ik moeten bewijzen dat ik het karwei aan kan, en ik ben geen politicus. Ik heb een hekel aan politiek". 7 en 8 oktober 1972 Hulpcentrum Noord- en Midden-Zeeland 01100-4444 POLITIE Alarmnummer. 01180-5800 AMBULANCE Bij ongevallen telefoon 01184-3515 BRANDWEER Alarmno. 01180-2233 Artsen: Middelburg: zaterdag 0-24 uur: A. W. Boerwinkel, Noordweg 214. Tel. 01180- 2460 Zondag 0-24 uur: M. Reijerse, Seisweg 29, tel. 01180-3456 Alleen voor speodgevallen visites aan vragen voor 10.00 uur. Spreekuur van 12.30-13.00 en 17.30-18.00 uur. Middel burg-Zuid (alleen patiënten van J. J. Jansen en S. M. P- F. Jansen-Schra- ma) zie onder Souburg, Nieuwland en Arnemuiden, Dauwendaele en Middel burg-Zuid. Souburg, Arnemuiden, Nieuwland, Dau wendaele en Middelburg-Zuid: J. J- Jansen, Rijksweg 6, Nieuwland, tel. 01182-1340. Westkapelle, Zoutelande, Koudekerke en Domburg: L. Sloos, Middelburgse straat 94, Koudekerke tel. 01185-1231. Veere, Oostkapelle, Grijpskerke en Se rooskerke: A. C- Kousemaker, Toren straat 46, tel. 01189-1212. Dierenarts: J. C. Klok, Oostkapelle, tel. 01188-1443. Tandarts: M. D. Smallegange, J. M. Kemper straat 32, Vlissingen, tel. 01184-7094. Apotheken: Middelburg: vrijdag 6 oktober tot vrijdag 13 oktober: A. Ringeling, Lan ge Delft 133, Middelburg. Vlissingen: vrijdag 6 oktober tot vrij dag 13 oktober: J. M. H. van de San-

de Faam | 1972 | | pagina 3