Middelb. gemeenteraad vergadert maandag a.s. Interessante cursussen Weekenddiensten j huishoudelijke- en gezinsvoorlichting 3 v*eT oq AANTAL INWONERS STIJGT HONDEN AAN DE LIJN VAREN IN VIJVERS BETER BEWEGEN VOOR OUDEREN DE FAAM DONDERDAG 14 SEPTEMBER 1972 De Middelburgse gemeenteraad pleegt op de voorlaatste maandag van de maand in vergadering bijeen te komen. Op maandag 18 september a.s. zal er dus weer een raadsbijeenkomst zijn. Die wordt gehouden in de raadzaal van het stadhuis (in gang Markt) en begint om 14.00 uur. Iedereen kan deze vergadering bijwonen. Een van de belangrijkste voorstellen, die aan de orde komen is dat, waarin de raad wordt gevraagd in te stemmen met de verkoop van plm. 5000 m2 grond aan N.V. De Gruyter voor de bouw van een zelfbedienings warenhuis. De heer P. Davidse zal aan het begin van de vergadering als lid van de raad worden beëdigd. Natuur lijk komen er ook weer de nodige onderwijsvoorstellen aan de orde, terwijl voorts de herstrating van de Vlasmarkt en de Kromme Weele punt van bespreking zal zijn. Hieronder weer een volledige opsomming van de diverse agendapunten met een korte toelichting. 1 Beëdiging van de heer P. Davidse tot raadslid. 2 Notulen vergadering 19 juni 1972. 3 Mededelingen en ingekomen stuk ken. 1 Wijziging reglement van orde voor de vergadering van de raad. Het lid van de raad, de heer Akkerman, heeft het voorstel ge daan om diverse stukken, die be trekking hebben op voorstellen die aan de raad worden voorgelegd voor een ieder ter inzage te leg gen. Tot nu was de situatie zo, dat de burgers alleen de raadsvoorstel len en de daarbij behorende beslui ten konden bekijken. Alleen de raadsleden was het voorrecht be schoren om ook andere stukken (adviezen, rapporten) nader onder de loep te nemen. B. en w. hebben zich over dit voorstel nader bera den. Zij stellen nu voor een wijzi ging in het reglement van orde aan te brengen, waardoor het in derdaad mogelijk wordt meerdere stukken voor het publiek ter inza ge te leggen dan alleen de voor stellen en besluiten, die in een raadsvergadering aan de orde ko men. Als de raad daarmede in stemt zullen voor de burgers ook niet geheime raadsstukken ter in zage liggen, tenzij het openbaar belang zich daartegen verzet. Het zal duidelijk zijn dat taxaties niet ter inzage zullen worden gelegd, omdat dit ten nadele van de ge meente (gemeenschap) zou kunnen werken. Verder voorts kan natuur lijk geen gebruik gemaakt worden op de privacy van personen. Als de raad dit voorstel aanneemt komt er dus weer meer openheid. 5 Benoeming lid en plaatsvervangend lid algemeen bestuur van bestuurs- school Zeeland. Voorgesteld wordt drs. P. A. Wol- ters, burgemeester, tot lid te be noemen en wethouder M. A. L. Hubregtse tot plaatsvervangend lid. 6 Benoeming hoofd 'De Sanden- burcli'. Aan de heer G. van Bruggen, hoofd van deze openbare lagere school, is per 1 augustus 1972 eervol ont slag verleend. Voorgesteld wordt de heer N. W. Dingemanse, thans hoofd van de openbare lagere school te Kortgene als zijn opvol ger te benoemen. 7 Plaatsvervangend hoofd 'De San- denburch'. Mevrouw Goldschmitz-Wielinga was plaatsvervangend hoofd. Zij heeft verzocht de heer J. C. W. Pluijmers in haar plaats te benoe men. Aan de raad wordt nu voor gesteld de heer J. C. W. Pluijmers tot plaatsvervangend hoofd van 'De Sandenburch' te benoe men. 8 Plaatsvervangend hoofd 'De Zee- burch'. Het hoofd van deze openbare lage re school in Keurhove heeft voor gesteld de heer C. J. de Veij tot plaatsvervangend hoofd te benoe men. B. en w. stellen aan de raad voor dit voorstel over te ne men. 9 Positie openbare lagere school te Nieuw- en Sint-Joosland. Volgens de lager onderwijswet moet de raad van een gemeente met meer dan 25.000 doch minder dan 50.000 inwoners besluiten tot opheffing van een lagere school wanneer deze door minder dan 75 leerlingen wordt bezocht. Wanneer de gemeenteraad van mening is, dat de instandhouding van de des betreffende school noodzakelijk is, kan men daartoe besluiten. Wan neer gedeputeerde staten dit be sluit goedkeuren kan die school drie jaar blijven 'draaien'. De Mid delburgse gemeenteraad besloot op 22 september 1969, dat de instand houding van de openbare lagere school te Nleuwland noodzakelijk was. Gs keurden dit besluit goed. Opnieuw wordt de raad door b. en w. voorgesteld te besluiten, dat de openbare lagere school van Nieuw- land moet blijven, ondanks het feit, dat die school door minder dan 75 leerlingen worden bezocht. Er wordt op gewezen dat het aantal leerlingen de laatste jaren sterk is gestegen en wel van 47 in 1966 tot 67 nu. Voorts kon door die stijging een derde leerkracht worden aangesteld. 10 Werkzaamheden bij en in p.c. kleuterscholen Schepenenhof en Poortershove. Eerder besloot de gemeenteraad medewerking te verlenen bij het afsluitbaar maken van de fietsen bergingen bij de p.c. kleuterscho len Schepenenhof 3 en Poortersho ve 1 en voor het verrichten van buitengewoon onderhoud aan 'Klein Poortershof'. De raad wordt nu gevraagd een krediet van 5.300,voor deze werkzaamhe den te verlenen. I Verhoging krediet voor derde openbare basisschool in Magi- straatwijk. Op 20 maart j.l. verleende de raad een krediet van 466.000,voor de bouw en inrichting van de 3a openbare lagere school in de Magi- straatwijk. De inspecteur heeft het schetsplan voor deze nieuwe mo biele school beoordeeld. Hij heeft enkele nadere eisen gesteld, waar door de kosten van de bouw hoger worden (ƒ25.346,De raad wordt voorgesteld een aanvullend krediet van ƒ25.346,beschikbaar te stellen. Zoals bekend komt deze nieuwe school aan de Oude Vlis- singseweg. 12 Enquête Nederlandse Vereniging Bescherming Voetgangers. Deze vereniging stelt in samenwer king met de ANWB en de Stich ting Wetenschappelijk Onderzoek Verkeersveiligheid een onderzoek in naar de voorzieningen ten be hoeve van het voetgangersverkeer in Nederland. Men hoopt uit dat onderzoek gegevens te verkrijgen met betrekking tot de beveiliging Redactie Bureau Voorlichting gemeente Middelburg Stadhuis Middelburg. Telefoon 6251, toestel 48. van de voetgangers in het alge meen en de jeugdige en bejaarde voetgangers in het bijzonder. De raad wordt gevraagd in te stem men met de reactie van de ge meente Middelburg, die is neerge legd in de antwoorden op een vragenlijst. 13 Verfijning algemene uitkering bo demgesteldheid. De gemeenten krijgen uit de op brengst van de belastingen die door het rijk geheven worden di verse uitkeringen. Men ontvangt een uitkering op grond van het aantal inwoners, op basis van de oppervlakte van de gemeente e.d. Om de pot zo eerlijk mogelijk te verdelen zijn er verder allerlei ver fijningsuitkeringen, waarbij dus zo veel mogelijk rekening gehouden wordt met plaatselijke omstandig heden. Een van die zogenaamde verfijningsuitkeringen is die voor slechte bodem. Heeft een gemeen te een erg slappe bodem dan moe ten vele extra kosten gemaakt worden voor het bouwrijpmaken van gronden. Aanvankelijk heeft het er naar uitgezien dat Middel burg ook van die regeling gebruik kon maken. Vele pogingen zijn daarvoor in het werk gesteld. Ech ter zonder resultaat. Nadere pogin gen mochten ook niet baten, zodat nu aan de raad wordt medege deeld, dat b. en w. er van af zien verder nog pogingen in het werk te stellen om voor een dergelijke uitkering in aanmerking te ko men. 14 Bergplaats op Arnekade. Op het grootindustrieterrein aan de Arne ligt een fraaie kade, waar van meer en meer gebruik ge maakt wordt. Het ligt in het voor nemen op die kade een waterafgif- teplaats voor schepen te maken. Een voorlopige tussentelling van het aantal inwoners van Middel burg per 1 september 1972 gaf aan. dat er in onze stad toen 16.142 mannen en 17-044 vrouwen woonden. Samen dus 33.186. Be gin dit jaar bedroeg het aantal inwoners van Middelburg onge veer 32.500, zodat geconstateerd kan worden dat de Zeeuwse hoofdstad blijft groeien. In verband daarmede is het nood zakelijk een bergplaats te maken voor diverse materialen. Aan de raad wordt gevraagd daarvoor een krediet van 5.800,beschikbaar te stellen. 15 Verbetering voetpad en openbare verlichting gedeelte Seissingel. De heer nir. A. Veenhoven, voorzit ter van de stichting centrum voor bejaardenzorg 'Ter Veste' heeft een brief aan de raad geschreven, waarin hij aandacht vraagt voor de slechte toestand van de voetpa den langs het gedeelte van de Seissingel, dat ligt tussen de Noordsingel en de toegang tot Ter Veste'. Bovendien wijst hij op de ontoereikende straatverlichting ter plaatse. Naar aanleiding van deze brief delen b. en w. aan de raad mede, dat over één a twee jaar de gas- en waterleidingen ter plaatse vernieuwd moeten worden, zodat een volledige vernieuwing van de voetpaden nu weinig zinvol is. Met koudasfalt worden de paden rede lijk begaanbaar gemaakt. Bij de fasegewijze verbetering van de openbare verlichting wordt elk jaar een keuze gemaakt waar de verlichting verbeterd zal worden. De Seissingel stond voor 1972 nog niet op het programma. Bij het opstellen van het verbeteringspro gramma 1973 zal de Seissingel nauwlettend in het oog gehouden worden. '6 Aanleg voetpad langs Koudekerkse- weg. Langs de Koudekerkseweg tussen de Oosthoekstraat en de Kruisweg zal, wanneer de raad een krediet van 8.900,beschikbaar wil stel- Volgens de nieuwe algemene poli tieverordening mogen honden binnen de bebouwde kom niet loslopen. De verbod geldt voor alle openbare wegen, straten, trottoirs, pleinen enz. en ook voor de plantsoenen. Buiten de bebouwde kom mag de hond worden losgelaten wanneer er voldoende toezicht op het dier gehouden wordt. Deze maatrege len zijn genomen, omdat het la ten loslopen van de honden regel matig klachten oplevert. Zelfs loslopende honden waarop direct toezicht wordt gehouden, vormen een gevaar in het stadsverkeer. In de wijk Dauwendaele is gesig naleerd, dat met rubberbootjes gevaren wordt in de daar aange legde vijvers. Aangezien de oe vers van de vijvers door die activiteiten beschadigd worden en ook omdat de vijvers niet zijn aangelegd om er in te spelevaren, wordt vriendelijk verzocht dit niet te doen. len, een voetpad worden aange legd. Dit is noodzakelijk met het oog op het in gebruik nemen van de nieuwe technische school aan de Kruisweg. 17 Garantie geldlening van 4.500.000.' De Stichting Verpleeg- en Rusthui zen Zeeland zal in het plan Stro- menwijk II 92 woningen doen bou wen waarvan 74 bejaardenwonin- gen. Daarvoor moet men een geld lening van 4.500.000,aangaan. De gemeente wordt gevraagd daar voor garant te staan. De raad wordt voorgesteld die garantie te verlenen. 18 Subsidie uitleencentrum beeldende kunst. Er komt in Middelburg een uit leencentrum van beeldende kunst. Particulieren en bedrijven die a- bonnee worden van dit centrum kunnen kunstwerken lenen. Men kan dan zien hoe een bepaald kunstwerk het in het bedrijf of in de woning doet, Tevens is er de mogelijkheid om na verloop van tijd het werk aan te kopen. Minis terie en provincie zullen naar het zich laat aanzien subsidie verlenen. Ook de gemeente is om subsidie gevraagd. Aan de raad wordt voor gesteld een eenmalige startsubsidie van 1.675,te verlenen. 19 Restauratie tuinmuur aan Visch- markt. Gevraagd wordt om een krediet van 10.000,— om de vervallen tuinmuur aan de Vischmarkt te res taureren. 20 Aanvullend krediet voorzieningen aan brandweerkazerne. In verband met de huisvesting van de commandant van de Regionale Brandweerkring Walcheren moes ten in de brandweerkazerne aan de Looierssingel de nodige voorzie ningen getroffen worden. Van die gelegenheid werd ook gebruik ge maakt om enkele andere werk zaamheden uit te voeren. De kos ten vielen tegen. De raad wordt nu om een aanvullend krediet van 23.900,— gevraagd. 21 Herstrating Vlasmarkt en Kromme Weele. Toen de raad het voorstel behan delde Inzake de reconstructie van de Seisbinnenbrug werd de sugge stie gedaan met dit werk meteen ook de herstrating van de Vlas markt en de Kromme Weele, inclu sief restauratie van stoepen, mee te nemen. B. en w. zijn op deze suggestie ingegaan. Gevraagd wordt om een krediet van 144.040,voor de genoemde werkzaamheden. 22 Uitbreiding begraafplaats Nieuw en Sint-Joosland. Hiervoor wordt een krediet ge vraagd van 20.000, 23 Wijziging verordening op de be- graafrechten in Nleuwland en Sint- Laurens. Bij de bespreking van de raadsver gadering die in augustus werd ge houden hebben we hierover al het nodige toegelicht. De rechten wor den verhoogd tot om en nabij de rechten, die voor de begraafplaats aan de Nieuwlandseweg gelden. 24, 25, 26 Aankoop panden Van Aken- straat 15, Cellebroershof 1 en Noordwcg 38. 27 Aankoop pand Spanjaardstraat 17 en tuingrond. De bewegingslessen voor ou^ren starten in Middelburg deze en de volgende week weer. Deze lessen worden verzorgd door 'Het Groe ne Kruis' overwegend in samen werking met de stichting 'Dienst verlening aan bejaarden.' Mejuf frouw W. Haarsma en mevrouw J. Fregeres-Baert geven leiding aan deze vele 'trim-uurtjes' voor dames en heren op gevorderde leeftijdV ij fenzestigplussers, maar ook jongeren kunnen deel nemen. Doel van deze bewegingslessen is gewrichten en spieren soepel te houden en het reactie-vermogen op peil te doen blijven. Daarbij wordt er ook, naast gewone oefe ningen, met ballen en kegels en ander hulpmateriaal gewerkt. Men oefent ook wel op muziek. De lessen worden zoveel mogelijk per buurt, gegeven opdat het 'trim uurtje' voor ieder vlot bereik baar is. De kosten ad 0,50 per les kunnen voor niemand een be zwaar zijn. Nieuwe deelnemers kunnen zich bij de aanvang van de les melden. De bewegingslessen worden gege ven in de wijken: Nieuw- en St- Joosland: dinsdagsmiddags van 15.00-15.30 uur in het 'Groene- Kruis'-gebouw. Nieuw-Middelburg: vrijdagsmid dags van 14.30-15.30 uur in de sporthal aan de Nassaulaan. Middelburg-Zuid: dinsdagsmid dags van 14.00-15.00 uur in wijk- gebouw 'Het Zuiderbaken.' Dien stencentrum 'Het Schuttershof: woensdagsmorgens van 10.00- 11.00 uur. Oostkerkwijk: vrijdags middags van 16 30-17.30 uur in gymnastiekzaal aan de Rotter- damsekaai. Inlichtingen over deze bewegings lessen bij de consulent: J. W. Eising, tel. 7427. 28 Verkoop pand Spanjaardstraat 36. Een restauratiepand, dat door een gegadigde gekocht wordt. 29 Verkoop grond tussen Oude Werf- straat en Loskade. Voorgesteld wordt een perceel van 1053 m2 grond te verkopen aan Bouwmaterialenhandel Boone voor de opslag van bouwmaterialen. 30 Verkoop plm. 5000 rn'2 grond aan NV De Gruyter. Het is bekend, dat NV De Gruyter een zelfbedieningswarenhuis gaat vestigen aan de Pottenbakkerssin gel (hoek Zandstraat). Aan de raad wordt nu voorgesteld de be nodigde grond (oppervlakte onge veer 5.000 m2) te verkopen. 31 Beroep tegen aanhouding bouwver gunning. Fa. v. d. Putte, die een tuinbedrijf heeft aan de Spinhuisweg wil dit verder uitbreiden. B. en w. hebben de beslissing over het verlenen van een bouwvergunning aangehouden, omdat het bedrijf ligt in een ge bied waarvoor een voorbereidings^ besluit geldt. Genoemde firma heeft dus beroep aangetekend bij de raad. B. en w. adviseren de raad het beroep ongegrond te ver klaren. 32 Beroep weigeren bouwvergun ning. De heer J. de Later uit Sint- Laurens en de heer M. K. H. Boone eveneens uit Sint-Laurens hebben geen bouwvergunning ge kregen, omdat de bouwplannen in strijd waren met de voorschriften van het bestemmingsplan. In beide gevallen wordt voorgesteld de be roepen ongegrond te verklaren. 34 Rondvraag. Herinneringen aan oud-U/alcheren Deze keer een oud plaatje van de molen van Souburg. De mo len is er nog steeds, maar de omgeving is wel sterk veranderd. De foto werd genomen vanuit de tuin van de familie Mont- foort. De kinderen achter het hek lopen door de toen nog heel wat rustigere en smallere Kanaalstraat. De molen, bij de oude Souburgers bekend als de molen van Jan van Maasdam, is tegenwoordig ook van een elektrische maalinrichting voor zien. mm m m m 16 EN 17 SEPTEMBER 1972 E 1(1 UW |\l|lt| BEWEGINGSLEER Op dinsdagmorgen vanaf 19 septem ber van 9.00-10.00 uur in het Voorlich tingscentrum. Op dinsdagavond vanaf 5 september van 20.00-21.00 uur in het gymnastieklokaal Baarsjesstraat. Op woensdagmorgen vanaf 20 september van 9.15-10.15 uur in de Ontmoetings- kerk. Op woensdagavond vanaf 6 sep tember van 20.00-21.00 uur in het gymnastieklokaal Rotterdamsekaai II. Op woensdagavond vanaf 6 september van 21.00-22.00 uur in het gymnastiek lokaal Roozenburglaan. Op donder dagmorgen vanaf 21 september van 9.00-10.00 uur in de Ontmoetingskerk. Op donderdagmorgen vanaf 21 sep tember van 10.00-11.00 uur in de Ont moetingskerk. Op donderdagavond vanaf 7 september van 19.30-20.30 uur in het gymnastieklokaal Roozenburg laan. Op donderdagavond vanaf 7 sep tember van 20.30-21.30 uur in het gymnastieklokaal Roozenburglaan. Kosten ƒ11 voor 8 lessen. BEWEGINGSLEER VOOR OUDE REN Op dinsdagmorgen vanaf 19 septem ber van 10.00-11.00 uur in het voorlich tingscentrum. Op woensdagmorgen vanaf 20 september van 10.15-11.15 in de Ontmoetingskerk. Kosten 9 voor 8 lessen. HANDWERKEN (textiel werkvor men): Met onder andere macramé (knoop- techniek), Perzisch ajour, creatief naaldwerk, kralenwerk, ruimtelijk wer ken met allerlei materiaal. Meenemen: naaigerei. Op dinsdaga vond v.a. 29 augustus van 19.30-21.30 in het Voorlichtingscentrum. Op don derdagavond vanaf 14 september van 19.30-21.30 in het Voorlichtingscen trum. Kosten 25 voor 8 lessen. HANDENARBEID Op donderdagavond vanaf 16 novem ber van 19.30-21.30 in het Voorlich tingscentrum. Kosten 25 voor 8 les sen. KLEINE KARWEITJES IN HUIS Doe het zelf: behangen, verven, beit sen, vernissen, repareren van lekkende kranen, ophangen van schilderijen enz., stoelbekleden. Op woensdaga vond vanaf 20 september van 19.00- 21.30 in het Voorlichtingscentrum. Kosten 15 voor 4 lessen. WAT KUNT U DOEN MET KINDE REN Kinderspelletjes en speelliedjes, vrije expressie met waardeloos materiaal. Op maandagavond vanaf 11 septem ber van 19.30-21.30 uur in het Voor lichtingscentrum. Kosten 12,50 voor 4 lessen. KOKEN Op maandagavond vanaf 11 septem ber van 19.00-21.30 uur in de huishoud school 'Het Molenwater'. Kosten 27 voor 12 lessen. MILIEUZORG Welke bijdrage kan de huisvrouw le veren ter verbetering van het milieu. Op donderdagavond 14 september van 19.30-22.00 uur in het Voorlichtingscen trum. Kosten 7,50 voor 4 lessen. NAAIEN Op maandagavond vanaf 11 septem ber van 19.00-21.30 uur in de huishoud school 'Het Molenwater'. Kosten 27 voor 12 lessen. VERZORGING PLANTEN EN BLOE MEN, BLOEMSCHIKKEN Bloemen schikken (ook droogbloe men), verpotten en stekken van ka merplanten. Op maandagavond vanaf 25 september van 19.30-21.30 uur in het Voorlichtingscentrum. Kosten 15 voor 4 lessen. KLEINE CADEAUTJES MAKEN VOOR DE DECEMBERMAAND. Op woensdagavond vanaf 20 septem ber van 19.30-21.30 uur in het Voor lichtingscentrum. Kosten 10 voor 4 lessen. SURPRISEAVOND i.v.m. St.-Nico- laas U kunt allerlei ideeën opdoen en leren hoe u die uitvoert. Op donderdag 23 november van 19.30-22.00 uur in het Voorlichtingscentrum. Kosten 1,50. CONSUMENTENVOORLICHTING Wordt gegeven elke donderdagmorgen door het IVHA in het Voorlichtings centrum van 9.00-12.00 uur. CURSUSGELD VOLDOEN BIJ OPGA VE, contant of per cheque, of bij de eerste les. AANMELDING Aanmelding in het Voorlichtingscen trum, Nieuwstraat 36b: telefonisch bij mevrouw Van Kraaij, tel. 7821. Bij onvoldoende deelname gaat de cursus niet door. Knip dit uit en be waar het goed dan weet u wat u weten moet! Hulpcentrum Noord- en Midden-Zeeland 01100-4444 POLITIE Alarmno. 01180-5800 AMBULANCE Bij ongevallen telefoon 01184-3515 BRANDWEER Alarmno. 01180-2233 Artsen: Middelburg: zaterdag 0-24 uur: J. de la Hayze, Seisdam 22, Tel. 01180-4305; zondag 0-24 uur: P. H. Schram, Oos- terscheldestraat 2, tel. 4664. Alleen voor spoedgevallen visites aan vragen vóór 10.00 uur. Spreekuur van 12.30-13-00 uur en 17.30-18.00 uur. Mid delburg-Zuid (alleen patiënten van J. J. Jansen en S. M. P- F. Jansen- Schrama) zie onder Souburg, Nieuw- land en Amemuiden, Dauwendaele en Middelburg-Zuid. Souburg, Amemuiden, Nieuwland, Dauwendaele en Middelburg-Zuid: G. A. v. Bockel, Kanaalstraat 89, Sou burg, tel. 01183-1500. Westkapelle, Zoutelande en Koudeker ke: L. Sloos, Middelburgsestraat 94, Koudekerke. Tel. 01185-1231. Domburg: F. G. Vaandrager. West- straat 7, Domburg, tel. 01188-1271. Veere, Oostkapelle, Grijpskerke en Se- rooskerke: A. C. Kousemaker, Toren straat 46, Serooskerke. Tel. 01189-1212. Dierenarts: J. C. Klok, Oostkapelle, tel. 01188-1443. Consult alleen na telefonische af spraak. Tandarts: A. Peeters, Houtkaai 7, Middelburg, tel. 01180-2565. Apotheken: Middelburg: vrijdag 15 september tot vrijdag 22 september, A. Ringeling, Lange Delft 133, Middelburg. Vlissingen: vrijdag 15 september tot vrijdag 22 september, J. H. Tan-Meij- er, Scheldestraat 26, tel. 01184-2025. Wijkverpleegsters: Middelburg en Nieuw- en Sint-Joos land: zr. Louwerse, Henri Dunantlaan 128, Middelburg, tel- 3919. Domburg, Aagtekerke, Vrouwenpolder, Veere, Gapinge en Sint-Laurens: zr. Corrie, Noordstraat 27, Domburg, tel. 01188-1427. Groene Kruis en Oranje-Groene Kruis Souburg en Ritthem: zr. C. Sinke-van Loon, Molenweg 51, tel. 01183-1843. Zoutelande, Koudekerke, Meliskerke en Biggekerke: N. de Back. West straat 17, Koudekerke. Tel. 01185-1318. s Wat een scnatje.... c.en liel, klein meisje op een driewielertje ergens op een breed trottoir in Mid delburg. De (trotse) moeder of vader van deze char mante kleine kan deze foto, vergezeld van een waar debon van 5,afhalen aan het kantoor van de PZC te Middelburg, Markt 51. S lïmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiBmiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii HOOG WATER VLISSINGEN Van donderdag 14 tot en met woensdag 20 september. Do. 5.25 en 17.47, vr. 6.11 en 18.40, za. 7.05 en 19.44, zo. 8.17 en 20.59, ma. 9.35 en 22.18, di. 10.54 en 23.28, wo. 11.56. Westkapelle 21 min. vroeger en Vrouwenpolder 17 min. later. Domburg en Zoutelande zijn ongeveer gelijk aan Westkapelle.

de Faam | 1972 | | pagina 3