KLEDINGMAKERS Lente buiten, lente binnen! ■jftk In de rekken van Gazan. Vol kleur en fleur, vol luchtige voorjaarskleding. Voor iedereen in alle maten. Ook die extra grote maat, ook die extra lange. En wat het mooiste is: eerste kwaliteit A voor de meest betaalbare prijzen. Dat is uw voordeel omdat Gazan alles zelf maakt voor S\\ vrij is de mode, blij zijn de prijzen! 37 eigen Gazan-winkels! yv De voordelen van Gazan Eigen Gazan fabrieken werken voor 37 éigen Gazan-zaken. Dat houdt de kwaliteit hoog, maar de prijzen laag! En u verdient guldens. Stapels guldens: elke keer weer. Tel ze maar es! De service van Gazan; alle maten: ook extra groot, klein slank of corpulent ruilen is altijd mogelijk veranderingen zijn gratis KOOPCENTRUM GROENENDIJK ^<S*4K^ Zomerjapon, heerlijk luchtig, in sportieve rood/ wit of marine/wit combinatie, met leuke vlinderceintuur. Van tricot polyester. 29.75 Vlot tunickpak in de modieuze „sailorlook". Ge maakt van Acryl. De pantalon heeft sportieve, doorgestikte plooien. Kleuren marine/geel en marine/rood 69.50 Sportief herenjack, van makkelijk polyester/katoen. In mannenkleuren. 19.75 Echte corduroy jeans in de echte kleuren 19.75 Blazerkostuum Van prima kwaliteit Trevira/wol. Moderne opgestikte zakken en sier- stiksel. In de modekleuren bruin, zwart, marine en aubergine 139.- Stoere Anorak (menko Terlenka) nylon gevoerd, met dubbele capuchon. Div. kleuren o.a. beige en marine maat 134 24.' 3 Moderne broek met riem, Polyester/wol, steekzak- ken en kapnaad. Sportieve kleuren, maat 13414.75 Kleine stijging per maat, Koopcentrum Groenendijk Vlissingen-Hermesweg 23

de Faam | 1972 | | pagina 8