KORTE KRABBELS Luieruitslag kan soms ernstige vormen aannemen Prijzerswinnaar Sis binnen- en buitenland Voor de vrouw Met Priem naar Snip en Snap COK Weekenddiensten DE FAAM ELEKTRA-ZEGELS UIT HELE WERELD Correspondentie Weg wer pl uiers DONDERDAG 9 DECEMBER 1971 11 en 12 december 1971 Hulpcentrum Noord- en Midden- Zeeland 01100-4444 POLITIE Alarmno. 01180-5800 AMBULANCE bij ongevallen telefoon 01180-5800 BRANDWEER alarmno. 01180-2233 Artsen: Middelburg: za. 24.00 uur A. W. Boer winkel, Noordweg 214. tel. 01180-2460. zo: M. Reijerse, Seisweg 29. tel. 01180- 3456 Westkapelle, Zoutelande, Koudekerke en Domburg: F. G. Vaandrager. West straat 7, Domburg, tel. 01188-1271. Souburg, Amemuiden en Nieuwland: Th. Bloos, Kanaalstraat 70, Souburg, tel. 01183-1212. Veere, Oostkapelle en Grijpskerke: P. J. Bom, Dorpsstraat 2, Oostkapelle, tel. 01188-1276. Dierenartsen: I. C. Klok. Oostkapelle, tel. 01188-1443. Tandartsen: A. Peeters. Houtkaai 7, Middelburg, tel. 01180-2565. Apotheek: J. M. H. v. d. Sande, Badhuisstraat 22- 24. Vlissingen, tel. 01184-2066 Vrijdag 10 december tot vrijdag 17 december L. v. d. Boogert, Korte Delft 12, Middelburg. Wijkverpleegsters: Middelburg, Nieuw- en Sint-Joosland: zr N. Heyboer. Prinses Marijkeplein II, tel. 01180-3615. Veere, Vrouwenpolder. Serooskerke, Gapinge, Sint-Laurens, Aagtekerke en Domburg: zr M. van der Slikke, O. Domburgseweg 22, Oostkapelle, tel. 01188-1472. Groene Kruis Souburg: zr R, Boers- ma, Wielingenlaan 2a, Vlissingen, tel. 01184-2735. Groene Kruis en Oranje Groene Kruis Souburg en Rit them: zuster H. A. Bouwman, W. Alexanderstr. 33, tel. 01183-1621. op het gebied van postzegels die afbeeldingen vertonen en direct te maken hebben met het op wekken van en het transport van elektrische energie. Op deze zegels staan afbeeldingen van elektriciteitscentrales en hoog-j spanningsmasten van de meest uiteenlopende afmetingen en j soorten. Er zijn centrales bij,! die op waterkracht werken, maar evengoed normale con ventionele en kerncentrales. De heer Kayser wijdt zich al zo'n dertig jaar aan de filatelie. Verzame lingen van Nederland en Nederlands Nieuw-Guinea had hij o.a. al praktisch helemaal compleet en vanwege dat feit, begon hij. in 19.65 met zijn zoge naamde thematischs verzameling. Uit alle landen die zegels op het gebied van de elektriciteit uitgeven, heeft dej heer Kayser wel brieven, waarin be-i halve dan postzegels ook nog tekst en, uitleg wordt gegeven, omtrent de op de zegel afgebeelde onderwerpen. Het gebeurt ook vaak, dat de heer Kayser alleen maar om zegels vraagt, daar hij de benodigde gegevens al uit één of ander technisch blad heeft gehaald. Er zijn maar enkele landen waar door de maatschappij die bij de leve ring van elektriciteit is betrokken, niet op de brieven van de heer Kay ser wordt gereageerd. Met zijn verzameling 'elektrische Een lichtelijke ongesteldheid dreef mij vorige week naar de wachtkamer van een huisarts in Middelburg. Braaf schoof ik kort voor aanvang van 't spreek uur aan op het harde bankje langs de wand. waarop reeds een achttal patiënten had plaats genomen. Nu hangt er in zo'n dokter swaciitlcamer altijd een wat bedrukte sfeer. Dat komt misschien omdat iedereen druk bezig is met de ontleding van zijn eigen kwaaltjes, waarvoor de dokter geconsulteerd moei worden. De meeste mensen be perken zich tijdens hun verblijf in de wachtkamer dan ook meestal tot het bladeren in de beduimelde tijdschriften van maanden her. die door andere wachtenden patiënten al bijna zijn stukgelezen. Tot een ge sprek komt het niet of nauwe lijks of er moet dan toevallig iemand zijn die een kennis ont waart tussen de wachtenden op het bankje. Zo ivas het ook vorige week tijdens mijn be zoek aan mijn lijfarts. En die alleen door bladgerilsel onder broken stilte zou nog het hele spreekuur hebben aangehouden, als niet een dame zuchtend had verkondigd- dat het allemaal, zo lang duurde. Vanaf dat moment was er ineens gespreksstof in overvloed. De een sprak over zijn kostbare tijd die hij zat te vermorsen, een andere dame bracht in het midden, dat zij zich zorgen maakte over het feit dat ze haar kinderen wel licht niet na schooltijd zou kun nen opvangen en een derde be toogde, dat het hoogtijd werd dat er eens een koffieautomaat in het vertrek werd geïnstal leerd om het wachten wat te helpen veraangenamen. Deze discussie aanhorend moest ik nog eens terugdenken aan dat televisieprogramma ivaarin en kele jaren geleden de machte loosheid van de patiënt werd geschetst bijeen bezoek aan een polikliniek waar hij voor de be handeling van een kleinigheid uren zoek raakte. In dat pro gramma werd duidelijk ge maakt dat door een beter sys teem van afspraken de wacht tijd aanmerkelijk zou kunnen worden verkort. Want, zo werd aangestipt, men mag niet uit het oog verliezen dat bij over matig lange wachttijden vele werkuren van de patiënten ver loren kunnen gaan, vooral wan neer het controlebezoeken be treft In feite konden de klachten van die patiënten bij mij in de wachtkamer onder dezelfde noe mer ivorden gebracht. Uit ver schillende uitlatingen viel af te leiden dat men er wel vóór zou zijn, wanneer de betreffende arts zou overgaan tot invoering van een systeem waarbij alleen op afspraak wordt gewerkt. Dat heeft dan tot voordeel dat de patiënt misschien weet dat hij wanneer hij om kwart voor twee in de wachtkamer komt ook rond twee uur aan de beurt is. Aan de andere kant zal dit systeem de betrokken arts moeten bewegen tot het voeren van een straf beleid ten aanzien van de tijd. die hij meent be schikbaar te moeten stellen voor een patiënt. En het is nog de vraag of de patiënt daar nu wel zo happy mee moet zijn. Wat mij betreft mag die huis arts nog lang blijven werken volgens het principe dal de tijd geen overheersende rol mag spelen op het spreekuur. Wat dat aangaat mag men zich hier nog wel in een zeer bevoorrech te positie geplaatst achten, dat men nog in de gelegenheid is om twintig minuten of zelfs een half uur lang een rustig gesprek te hebben met de dokter. Ik ken in Amsterdam artsen die hooguit enkele minuten per pa tiënt kunnen uittrekken. Nee, laat mij dan maar een paar uurtjes ivachten op dat harde bankje met in het vooruitzicht een allesbehalve jakkerig afge werkt. consult. Per slot van re kening gaat het om een mens zijn gezondheid. En als je daar nou nog geen tijd voor over hebt, weel ik hel ook niet meer.. 'Contraprestatiewerk' in de Middelburgse Vleeshal ge greep uit zijn correspondentiemap: Suriname, Formosa, Ceylon, Hongarije, Engeland, Chili, IJsland, etc. etc. Ai deze brieven bevatten weer de nodige gegevens die terug zijn te vinden bij de corresponderende zegels. Opvallend zijn de kleuren bij deze zegsls: de meeste zouden het als dia leuk doen. Het gebeurt ook dikwijls dat een of andere maatschappij de heer Kayser een hele stapel documentatie stuurt zoals bijvoorbeeld de Dominicaanse Republiek dat deed. „Op mijn gebied bestaan er zo'n 450 a 500 zegels", vertelt de heer Kayser. „Ik denk dat ik er nog een stuk of vijfentwintig moet hebben. Soms is het heel moeilijk om een bepaalde uitgave in handen te krijgen. Het gebeurt wel eens, dat ik een hoop geld neer moet tellen voor een hele serie zegels, terwijl ik de zegel met de minste waarde nodig heb. Maar ja, het moet maar". Het verzamelen zit overigens wel een beetje in de familie. De grootvader van de heer Kayser deed er al ver woed aan mee. De heer Kayser zelf en ook diens zoontje is al een aardig eindje op weg. De heer Kayser is lid van een vereni ging die internationaal is georiënteerd en de naam 'Elektron' heeft. Deze vereniging geeft een orgaan uit van dezelfde naam waarin tal van gege vens door de leden, een stuk of dertig, worden verstrekt. Ook wordt vaak onderling gecorrespondeerd. De lieer Kayser gaat binnenkort de hele collectie opnieuw indelen en hergroe peren. Daarna zullen er ongetwijfeld weer een hele serie tentoonstellingen worden bezocht. Op de foto: de heren B. J. en J. L. Cok. hele lading enkel maar naar binnen hoeft te schuiven. Ook de huisdrukkerij bleek voor velen interessant te zijn. Cok drukt hier reclamefolders, waardebonnen etc. Ie dere afnemer kan zijn eigen specifie ke aanbiedingen dus in de folder laten opnemen. De heren B. J. en J. L. Cok zijn natuurlijk wel een beetje trots op hun nieuwe vestiging. „Dit is het resultaat van een kwart eeuw inspanning, niet in het minst van onze medewerkers, in het bijzonder de stafmensen. Er is in de laatste 25 jaar heel veel veran derd omdat de consument heel andere eisen stelt, andere verlangens koes tert. Mede hierdoor is onze taak uit gegroeid tot ver boven het louter distribueren van goederen. En juist omdat groot- en kleinhandel hun op dracht hebben begrepen, wordt er in ons land bijzonder rationeel gewerkt. Efficiënte massa-distributie werkt prijsverlagend. Daaraan dankt de con sument het, dat juist levensmiddelen het minst in prijs gestegen zijn. 2Tr zijn maar heel weinig bedrijven in Nederland, die zo efficiënt kunnen werken als het onze, dank zij dit hypermoderne distributie-centrum", al dus de beide directeuren. P.Z.E.M. schakelbordwachter heeft unieke collectie postzegels De heer J. H. W. Kayser uit Vlis- j singen is een verwoed postzegel verzamelaar. Zo op liet eerste gezicht is daar niet zoveel bij zonders aan, er zijn immers dui zenden mensen die dit als hob by hebben. De heer Kayser is echter één van de vier mensen die zich hebben gespecialiseerd zegels' is de heer Kayser al naar verschillende tentoonstellingen ge weest. Een maand geleden was de collectie in Brussel te bewonderen op een tentoonstelling, georganiseerd ter ere van het 25-jarig bestaan van het Verbond Belgische Nijverheid. Hier won de heer Kayser de prijs die beschikbaar was gesteld door de Bel gische minister van economische za ken. Tevens werd hem een fraai diplo ma uitgereikt, dat aangeeft hoe hoog de jury een internationale zijn collectie aanslaat. De heer Kayser die van beroep schakelbordwachter op de PZEM-centrale in Vlissingen is, heeft al op meerdere tentoonstellin gen leuke prijzen gewonnen. In 1966 op zijn eerste tentoonstelling in Zie- rikzee werd hij tweede met lof van de jury, in 1967 in Temeuzen werd hij eerste en kwam bij die gelegenheid in het bezit van de PZC-beker. Op de eerste nationale tentoonstelling in Eindhoven waaraan hij mee deed, werd de heer Kayser eveneens eerste. Een blik in zijn postzegelalbums is beslist de moeite waard. Er staan maar enkele zegels op een blad. Deze zijn voorzien van onderschriftjes waarin gegevens over de datum van de bouw, het vermogen van de centra le en de naam. Hier en daar staat er ook wel eens een schema tussen. De pagina wordt omlijnd met een kader dat het geheel een zeer verzorgde indruk geeft. De heer Kayser is, hoe kan het anders, actief lid van de Vlissingse vereniging 'Philatelica', hij zorgt er voor dat de leden van deze vereniging voortdurend op de hoogte blijven van nieuw uitgekomen postze gels. Alleen daaraan spendeert hij soms vier tot vijf uur per week. „Het is maar goed dat ik continue-dienst loop", zegt de heer Kayser zelf, „zodat ik soms behoorlijk wat tijd over heb". Ter illustratie doet hij een willekeuri- ook de nodige service bij het bouwen en inrichten van winkels, het stimule ren van de verkoop in de diverse zelfbedieningszaken en supermarkets en bovendien zorgt Cok ook nog eens voor de nodige administratie. In totaal zijn er nu ongeveer 160 zaken verspreid over Zeeuwsch-Vlaan- deren, Walcheren, Noord- en Zuid- Beveland, West-Brabant, Goeree Over- flakkee en Tholen, die hun goederen via Cok NV betrekken. De administra tie van het bedrijf van de klanten wordt dan ook bij gehouden met behulp van magnetische schijven van een Bull-General Electric computer. Deze computer heeft een speciale ruimte in het bedrijf die volkomen stofvrij is gemaakt door een inge nieus afzuigsysteem dat in het pla fond is verwerkt. De ruim 1200 bezoe kers hadden voor deze afdeling dan ook alle aandacht. Interessant is ook de ontwikkeling op het gebied van de diepvriesartikelen. Vandaar dat er acht enorm grote vries- en koelcellen bij de magazijn ruimte zijn inbegrepen. Er wordt; bij Cok druk gebruik gemaakt van contai nervervoer. Om de vrachtwagens te laden zijn speciale hydraulische laad- bruggen geïnstalleerd die de vracht precies op hoogte van de laadvloer van de auto's brengt, zodat men de Iedere moeder wil uiteraard het huid-, je van haar baby glad en gaaf hou-| den. Er zijn vele uitstekende middelen j verkrijgbaar, zoals speciale babyzeep,! poeders, zalfjes etc. om baby's huidje in een goede conditie te houden. On-j danks dit streven overkomt het veel moeders, dat baar kleine plotseling j wat rode uitslag krijgt op de billetjes i en in de liezen. Een uitslag die soms ernstige vormen kan gaan aannemen. De roodheid gaat dan over in blauw rode puistjes, waarop vochtblaasjes voorkomen, die soms opengaan. Er is dan sprake van luieruitslag in ernstige vorm. Natuurlijk zal moeder zich afvragen hoe het komt, dat baby in weerwil vaa de goede verzorging tóch een dergelijke uitslag kreeg. In veel geval len zijn vochtige warmte en zeepres ten de oorzaak. Binnen de warme luier ontstaan met de plasjes de voor waarden voor vochtige warmte. Deze broeierige warmte op zich kan al een nadelige invloed hebben op de huid van de kleine. Door de plasjes komt er echter nog een chemische factor in het spel. Ia de urine vinden we ureum, een afbraakprodukt van eiwitten. Wanneer dit ureum in con tact komt met zeepresten in de luier kan luieruitslag ontstaan. De huidaan- HUWELIJKSKANSEN Kapsters en verkoopsters hebben in Duitsland de beste huwelijkskansen, vertelt het Duitse blad Jasmin. Nog geen twee procent van de mannen in de Bondsrepubliek zou iets zien in een huwelijk met een academisch ge vormde vrouw. Verpleegsters en kin derverzorgsters daarentegen liggen best in de (huwelijks)markt. Van zul ke tot 'verzorgen' opgeleide vrouwtjes meent de Duitse man namelijk (onder meer) het volgende te kunnen ver wachten: begrip, opofferende teder heid en een beetje moederlijkheid. Blijft de vraag of zulke mannen niet beter bij hun moeder kunnen blij ven. Nog tot en met 11 december is er gelegenheid kennis te nemen van het 'contraprestatiewerk' dat in de Mid delburgse Vleeshal geëxposeerd wordt. Het is in zeker opzicht een unieke expositie; het is in Nederland nog nooit vertoond, dat een gemeente de kunstwerken die zij aankoopt in bet kader van de contraprestatieregeiing, aan bet publiek laat zien. Voor kun stenaars en burgerij was bet altijd een beetje een vervelende zaak, dat er van de aangekochte werken weinig of niets meer werd gehoord of ge zien. Kunstenaars die uit financiële nood zaak een beroep moesten doer; op de gemeente en in ruil voor de bijstand de gemeente een eerste keus moesten laten doen uit hun artistieke voort brengselen, vonden het een alleronple- zierigste zaak dat hun produkten wer den opgeslagen in kelders en op zol ders van de gemeente. Voor sommige kunstenaars aanleiding om maar niet meer te streven naar de hoogste pres tatie. Een middelmatig werk was evengoed voor de 'regeling'. Nu is het nog altijd zo, dat de contraprestatieregeling wordt betaald met overheids- dus gemeenschapsgeld. Het doel van de 'regeling' is: beelden de kunstenaars die in maatschappelij ke nood verkeren, bijstand te verle nen. Die bijstand wordt door de ge meente verleend tegen een contrapres tatie. Die tegenprestatie van de kun stenaar kan zijn: het vervaardigen van een kunstwerk of een ontwerp of van andere diensten op het gebied van de beeldende kunst. Het kan ook zijn het inleveren van kunstwerken met het recht van aankoop voor de gemeente. De gemeente heeft een spe ciale commissie ingesteld, die advie zen geeft over de aan te kopen wer ken en over de kunstenaars die al dan niet in de 'regeling' kunnen vallen. Het is de bedoeling dat kunstenaars die in financiële nood verkeren, in hun eigen vak bezig kunnen blijven, zodat hun technische vaardigheid en artisticiteit in stand kan blijven en bevorderd kan worden. Wanneer deze overheidsregeling niet zou bestaan, zouden hongerlijdende kunstenaars ander, goed betalend werk moeten gaan doen en hun kunst zou voor de gemeenschap verloren kunnen gaan. In deze tijd van openheid en inspraak is het meer dan noodzakelijk dat de burgerij weet wat er met het gemeen-' schapsgeld gebeurt. In de Middelburg se gemeenteraad is in april van dit jaar dringend verzocht om meer openheid in het gemeentelijke kunst- Het was een bijzonder vrolijk gezel schap dat vorige week van (ie Middel burgse Markt naar Den Bosch ver trok. Vijfentwintig winnaars van een avondje uit naar de Snip en Snapre- vue, voorafgegaan door een gezellig etentje in de Brabanthallen, stonden even voor half twee op de Markt gereed. De touringcar vertrok om pre cies half twee, en arriveerde twaalf uur later weer op het punt van ver trek. Deze mensen hadden namelijk in de openingsprijsvraag van Priem Middel burg de hoogste ogen gegooid, dat wil zeggen ze hadden vrij nauwkeurig op- gègeven op hoeveel de verkoopsprijs van een in de etalage van de nieuwe Priem-vestiging in de Lange Viele op gestelde stereo tuner-versterkers in stallatie met platenspeler en cassettere corder kwam te staan. Verder moest ook nog worden aangegeven hoeveel liter inhoud de beide boxen hadden, hoeveel sporen de bandrecorder had en het uitgangsvermogen van de ver sterker. De mensen van het Vlissingse reclamebureau Inspiration Centre werden letterlijk bedolven onder het grote aantal inzenders, er kwamen briefkaarten uit alle delen van de provincie en ook nog van daarbuiten. Uiteindelijk werden vijfentwintig win naars aangewezen. Deze mochten sa men met een persoon naar keuze naar de Snip en Snaprevue die dit jaar voor het laatst wordt opgevoerd. Volgens de heer J. den Toonder van reclamebureau Inspiration Centre heeft iedereen het geweldig naar z'n zin gehad „In het begin ging het nog wel wat stroef, maar na het fijne diner in de Brabanthallen was het ijs helemaal gebroken. Op de terugweg naar Zeeland was in de bus duidelijk te merken hoe de mensen hadden genoten". In het gezelschap zaten mensen van allerlei leeftijd. Onder de prijswinnaars was ook een echtpaar uit Nijmegen, die natuurlijk op eigen gelegenheid naar Den Bosch waren gegaan. beleid. De aanleiding was de affaire met de witgeschilderde - 'kachelpijp', die door de gemeente voor een fors bedrag was aangekocht. Het raadslid Harrewijn vroeg zich toen af of men een witte buis kunst kon noemen en of er overheidsgeld aan besteed moest worden. De affaire van de kachelpijp, die landelijk de aandacht heeft ge trokken, is de directe aanleiding ge worden voor het nu in het openbaar tentoonstellen van de contraprestatie kunstwerken. De omstreden kachelpijp is overigens niet te zien op de expositie. De pijp zou samen met een aantal andere kunstwerken door het rijk zijn opge vraagd. Zo komt het. dat slechts ongeveer de helft van de contraprestatiewerken in de Vleeshal tentoongesteld konden worden. Na het bekijken van de expo sitie dringt zich de vraag op: hoe zou die niet getoonde helft eruit hebben gezien. Wanneer men bedenkt dat de kachelpijp er bij behoort, zouden die niet-geëxposeerde werken wel eens de meest interessante kunnen zijn. Hoe het ook zij, het is jammer dat men nu nog geen volledig inzicht krijgt. Temeer omdat het wei-getoonde werk vrij eenzijdig is. Er zijn schilderijen, gouaches, tekeningen en reliëfs; waren er geenplastieken? „Een aantal kun stenaars heeft niet mee willen werken aan de expositie", zei wethouder Van Bennekom tijdens de opening van de tentoonstelling op 1 december. De tentoonstelling in de Vleeshal is bijzonder smaakvol ingericht. Orn de drempelvrees zo veel mogelijk weg te j nemen en de expositie voor iedereen toegankelijk te maken, wordt er geen entree geheven. De meeste van de geëxposeerde werken kunnen worden aangekocht. De gemeente is bereid een subsidie op de aankoop te verle nen van 10 pet. De deelnemers zijn: Els Hollebrandse, G. Metsers, N. de Gier, M. C. M. de Herder, G. ter Horst, A. Minderhout en E. P. Kett- mann. De tentoonstelling is geopend van 2 tot 6 uur 's-middags. doening wordt dan veroorzaakt; dooi de vochtige warmte rond de billetjes en liezen en het ccatact dat de huid heeft met chemische stoffen, zoals zeepresten. Zij tasten de gevoelige babyhuid aan en het gevolg is de gevreesde luieruitslag! Natuurlijk moet moeder, wanneer zij de eerste tekenen ervan ontdekt, zoals roodheid van de huid, dadelijk maat regelen nemen, zodat eea verdere ont wikkeling van deze uitslag voorkomen wordt. Het ontstaan van vochtige warmte moet bijvoorbeeld worden te gengegaan door baby zoveel mogelijk zonder luier te laten trappelen. De kleine mag natuurlijk wel op een luier of onderlegger liggen, maar de frisse lucht moet vrij toegang hebben, zodat die broeierigheid niet kan ont staan. Verder moet de huid zoveel mogelijk droog en schoon worden gehouden. Toch ontkomen we er niet aan dat baby regelmatig een luier moet dra gen. Bij het gebruik van textielluiers kan bijna niet voorkomen worden dat na nog zo grondig wassen en uitspoe len wat zeepresten achterblijven. Het is daarom belangrijk deze risicofactor bij voorbaat uit te schakelen en ge bruik te maken van wegwerpluiers (zogenaamde celstofluievs). Wegwerp luiers bevatten om te beginnen geen zeepresten, zijn hygiënisch en behoe ven niet gewassen te worden. De celstofpulp in de luier heeft een groot absorptievermogen, waardoor kans op irritatie praktisch wordt uitgesloten. Goede celstofluiers zijn bovendien erg zacht en zullen het babyhuidje niet gemakkelijk irriteren. Daarbij geeft het gemak van celstof luiers (minder was, snel verschonen) moeder ook nog wat meer 'vrije' tijd, die ze daa kan besteden aan het kindje, het huis houden, haar man en aan haarzelf. Dezer dagen hield Cok NV in Kapelle 'open dag' in de nieuwe vestiging van dit bedri jf te Kapelle. Er is daar op een vijf hectare groot terrein aan de Middenweg een gloed nieuw distributiecentrum verrezen. In dit centrum zijn een groot aantal hypermoderne kantoren onderge bracht, een huisdrukkerij, de reclame afdeling, een showroom voor de afde ling non-food en een geweldig grote magazijnruimte. De geschiedenis van Cok NV begon in Goes in het jaar 1942. Daar namen de heren Cok toen een grossiersbedrijf met een klein assortiment over. In 1946 ging de groothandel van start. In 1948 betrok men een gebouw aan de Rimmelandstraat in Goes, dat weldra ook alweer te klein bleek. In 1961 kwam de nieuwbouw aan de Fruitlaan gereed, met een oppervlakte van ruim 3000 m2. In 1966 waren dat al 5.000 m2 geworden...! In Krabbendijke werd een nevenvesti ging neergezet, hoofdzakelijk voor de diepvriesartikelen en de verse waren. De ontwikkeling van het bedrijf nam echter zo'n vlucht, dat men genood zaakt was dit laatste nieuwe pand neer te zetten. De laatste paar jaren komen er steeds meer taken voor Cok NV bij. Behalve een toeleveringsbe drijf van diverse levensmiddelen en non-food artikelen verleent het bedrijf

de Faam | 1971 | | pagina 8