SINT IN MIDDELBURG Sint in Burg en Segeerstraat U.V.V. hield bazar in Schuttershof 'Gracia' nu in Middelburg KORTE KRABBELS 1 IS DIT UW ZOONTJE 1 I SPORT- EN JEUGDZAKE NOTA VAN AANBIEDING Begrotings krant NIEUWS UIT POELENDAELE 3 DE FAAM m/mnnnnmnmimmmm/mmtmtnimmm/imimmmiim emeen H Sportnota m Zwembad Sportterreinen Sporthal Subsidie jeugdsport Methodisch jeugdwerk Speelterreinen AGENDA Vogel-, cactus- cn aquarium- tentoonstelling Gratis naar tentoonstelling in Vleeshal Bijeenkomst over Dauwendaele I B DONDERDAG 25 NOVEMBER 1971 Na een tocht door Middelburg, vergezeld door een lange stoet kinderen en een majorettepe- leton, begeleid door de vrolijke klanken van 'Juliana' en de sig naalafdeling van MTV'69, arri veerde St. Nicolaas zaterdagmid dag op het Middelburgse stad huis waar hij door burgemees ter P. A. Wolters werd verwel komd. In de stoet reed temid den van een groep zwarte pieten te paard een witte koets, met daarin wethouder W. P. J. Baars en de heer B. de Graauw, leden van het Sint Nicolaascomité. De sint toonde zich bijzonder ver heugd over het nieuwe Damplein, hij sprak de veronderstelling uit, dat dit plein vooral in de zomermaanden wel het middelpunt van diverse activitei ten zal zijn. Minder verheugd was hij over de toenemende hoeveelheid au to's in de stad. „Vooral het Abdijplein wordt door het parkeren van auto's ontsierd," sprak de sint. Ook pleitte hij voor het plantsoen bij hotel 'De Burg', dat binnenkort een andere be stemming zal krijgen. Het komt de leefbaarheid van de stad beslist ten goede vond hij. Ernstig bezorgd toon de Sint-Nicolaas zich over de toene mende ernstige verontreiniging van het water in het Kanaal door Walche ren. Zoals altijd, ging de sint ook dit jaar weer even langs het Gasthuis om daar de verpleegde kinderen een be zoek te brengen. Deze wachtten hem al in de hal op. Hij liet de wens, dat ze allemaal weer vlug beter mochten worden, vergezeld gaan van een grote fruitmand, die hij aan de directie van het Gasthuis overhandigde. De kinde ren werden op het nodige snoepgoed getrakteerd, evenals de jeugd buiten, die door de Pieten ruimschoots werd voorzien. Omstreeks kwart voor vier was de rondgang ten einde en trok de goedheiligman zich in het stadhuis terug. De winkeliers van de Segeersstraat hebben de handen weer eens ineen ge slagen voor de St-Nicolaasactie die in deze straat wordt gehouden. Vier jaar geleden is men met deze acties begon nen en het succes daarvan is zo groot, dat men er een traditie van lieeft ge maakt. Net als vorig jaar, zullen ook nu weer twee zwarte pieten in een kraampje bij de winkelgalerij staan. Wanneer bezoekers van de Segeers straat in een van de zaken daar voor een bedrag van 10 of meer kopen, krijgen ze 'n bon. Met deze bon kun nen ze zich bij dit kraampje vervoe gen. Ze mogen dan 'n envelop trekken waarin zich 'n mededeling bevindt om trent de gewonnen prijs. Dit kan varie ren van een niet, via 'n troostprijs tot aantrekkelijke prijzen van rond de vijf tig gulden. Deze prijzen zijn beschik baar gesteld door de deelnemende win keliers. Gedurende de actie die van 30 november tot en met 4 december duurt zullen de winkels tot 21.00 uur geopend zijn. Over de geluidsinstallaties worden de nodige St. Nicoiaasliedjes ten gehore gebracht. Voor het eerst heeft ook de Burgpro menade een St. Nicolaasactie. Bij be- Voor dc bazaar van de U.V.V. die in het dienstencentrum bij het Schutters hof te Middelburg werd gehouden be stond ook dit jaar weer veel belang stelling. De winkeliers uit de directe omgeving hadden in de bovenstad een aantal stands ingericht met die artike len uit hun voorraad, die voor bejaar den interessant zijn, zoals tuingereed schap, hobby en tekensets, handwerk- artikelen etc. Aan deze bazaar, waarbij een groot aantal door de bezoekers van het dien stencentrum zelf gemaakte voorwer pen o.a. van pitriet werden verkocht, was ook een fotowedstrijd verbonden. Foto Harry Verschuren had een aantal camera's beschikbaar gesteld, waarmee de bejaarden op de meest uiteenlopen de plaatsen foto's hebben gemaakt. Sinds vorige week heeft ook Middel burg een 'Gracia' zaak. Toen het vroe gere pand van de kantoormachinehan- del van de fa Roskam in de Segeers straat leeg kwam, was dat voor me vrouw M. C. Minnaard-Eggebeen, de ei genaresse van 'Gracia' in Goes, een prachtige gelegenheid om ook hier een zaak te vestigen. Vorige week woensdag hield ze open huis, een gelegenheid waarvan zeer veel belangstellenden gebruik maakten om met de nieuwe vestiging kennis te maken. Van de oude vorm van de vori ge winkel is amper nog iets te herken nen. De heer Verbart uit Goes, een er varen reclameman, zorgde voor een totale verandering van het winkelinte rieur. Mevrouw Minnaard had al een hele tijd gezocht om tot de juiste com binatie van verschillende kleuren te komen, maar ze kwam er niet uit. De heer Verbart die ook voor de fraaie etalages zorgde, hielp haar echter uit de brand. Hij werkt ook al voor me vrouw Minnaard in de Goese zaak en komt voortaan ook het nodige in Mid delburg doen. Bijzonder opvallend is de achterwand geworden die van een steding van ƒ10,of meer ontvangt men een bon. Drie van deze bonnen geven recht op een polaroidfoto van de bezoeker met een aantal zwarte pie ten. Vier bonnen geven recht op een fles heerlijke wijn en vijf bonnen be zorgen de bezoeker van de promenade een verrukelijke kip. De actie duurt van 29 november tot en met 3 decem ber. Op zaterdag 27 november en zater dag 4 december zal St. Nicolaas zelf door zijn aanwezigheid zijn belangstel ling voor de actie tonen. Gedurende de actie zullen de winkels tot negen uur geopend zijn. Ik weet niet of u het gemerkt heeftmaar afgelopen zaterdag en de zaterdag daarvoor heeft zo'n beetje de halve Middelburg se middenstand in de lucht ge hangen, bij wijze van spreken dan. Kleine vliegtuigjes sleepten allerlei fraaie slagzinnen door het zwerk en daarmee werd en passant ook duidelijk dat ze in het koopcentrum van Middel burg de zaken toch ook groot steeds kunnen aanpakken. Dat heb ik in het verleden niet al tijd kunner constateren. De Lange Delft bijvoorbeeld, die toch maar ,de gezelligste win kelstraat van Zeeland' heet te zijn, is in de periode waarin de sinterklaasinkopen worden ge daan heus niet altijd zo super- gezellig geweest als de winke liers het deden voorkomen. Ter wijl er in een belendende straat als de Segeerstraat al enkele jaren voor werd gezorgd dat een vrolijk muziekje het winke len in deze dagen extra plezierig maakte, bleef het in ,de' winkel straat van Middelburg somber stil. Vorig jaar werd bekend waarom: het merendeel der winkeliers zou in een muzikale entourage van de koopavonden een storend element zien. Voor al de ouderen vonden die mu ziek te mondain, zo zei een bestuurslid van de winkeliers vereniging. Ja, en daar moet je het als consument dan maar mee doen. Kennelijk vonden de middenstanders die wél voor een beetje vertier waren dat het toch eigenlijk een standpunt was wat nergens naar leek. Voor dit jaar is er een soort van compromis-oplossing uit de bus gekomen. Er zal dan wel geen muziek klinken uit luid sprekers, maar toch zullen tij dens de koopavonden volgende week de Middelburgers en de bewoners van de dorpen bij het winkelen in de Lange Delft een aangenaam stukje levende mu ziek te horen krijgen. Het wordt geproduceerd door het trompetterkorps Juliana dat ook voor enig leven in de brou werij zal zorgen op de Burgh- promenade. Volop vertier dus Magertjes was het anders maar met ,het vertier' tijdens de in tocht van de sint, afgelopen za terdag. Daarin moeten we het raadslid, mevrouw Geerse toch echt wel een beetje gelijk in geven. Zonder Julianaen de signaalafdeling van de Middel burgse turnvereniging tekort te willen doen, moet gezegd wor den dat velen het als een gemis voelden dat er geen muziekge zelschap aanwezig was om de sint met bijdragen uit zijn ei gen liederenbundel te verwelko men. Dat witte koetsje met die fraai uitgedoste koetsier op de bok mag dan wel een opvallend onderdeel zijn geweest in de stoet, toch had ik en ik denk velen met mij op deze plaats liever een korps gezien als ons eigen Middelburgse muziek korps. oranje getint behang is voorzien. De stoffen liggen op enkele in de zaak ver spreid opgestelde tafels en in wandrek ken, zodat men er overal gemakkelijk bij kan. Ter gelegenheid van de opening had mevrouw Minnaard, die samen met haar dochter het Middelburgse filiaal drijft, tal van fraaie bloemstukken ont vangen. Wanneer de mogelijkheid zich voordoet is mevrouw Minnaard van plan om de zaken nog verder uit te breiden. In eerste instantie denkt zij aan een 'Gracia-Zierikzee'. "'Mmwmwmi. S Bij aankomst van de sint in Middelburg knipte onze foto- g Zij ontvangt dan bovendien een waardebon van vijf gulden. 27 EN 28 NOVEMBER 1971 Hulpcentrum Noord- en Midden- Zeeland 01100-4444 POLITIE Alarmno. 01180-5800 AMBULANCE bij ongevallen telefoon 01180-5800 BRANDWEER alarmno. 01180-2233 Artsen: Middelburg: J. Z. S. Pel, Rouaanse- kaai 11, tel. 01180-2585. Mevrouw J. Pel-Mellink, Rouaanse- kaai 11, tel. 01180-2585. Westkapelle, Zoutelande, Koudekerke en Domburg: M. Huygens, D Casem- brootstraat 24, Westkapelle, tel. 01187- 234. Souburg, Amemuiden en Nieuwland: G. A. van Bockel, Kanaalstraat 89, Sou burg, tel. 01183-1500. Veere, Oostkapelle en Grijpskerke: A. C. Kousemaker, Torenstraat 46, Se- rooskerke, tel. 01189-1212. Dierenartsen: R. M. Barkema, consult alleen na tele fonische afspraak. Tandartsen: H. H. de Vries, Badhuisstraat 107, Vlis- singen, tel. 01184-2644. Apotheek: J. H. Tan-Meyer, Scheldestraat 26, Vlis- singen, tel. 01184-2025. Vrijdag 26 november tot vrijdag 3 de cember: L. v. d. Boogert, Korte Delft 12, Middelburg. Wijkverpleegster: Middelburg, ieuw- en Sint-Joosland: Zr. N. Schout, Verlengde Oudestraat 1, Veere, tel. 01181-208. Veere, Vrouwenpolder, Serooskerke, Gapinge, Sint-Laurens, Aagtekerke en Domburg: Zr. R. Goor, Vroonstraat 11. Serooskerke, tel. 01189-1226. Groene Kruis Souburg: Zr. C. J. Rad- state, Sottegemstraat 28, Vlissingen, tel. 01184-2286. Oranje-Groene Kruis en Wit-Gele Kruis Souburg en Rithem: Zr. Verha- gen-Westerbeke. Burg. Stemerdinglaan 119, tel. 01183-1541. HOOG WATER VLISSINGEN Van donderdag 23 tot en met woensdag 29 november: do. 5.20 en 17.49, vr. 6.06 en 18.41, za. 6.57 en 19.39, zo. 8.00 en 20.44, ma. 9.12 en 21.57, di. 10.28 en 23.07, wo. 11.39. Zo tegen de behandeling van de gemeentebegroting 1972 op 6, 7 en 8 december a.s. lijkt het ons goed nog een belangrijk stuk uit de no ta van aanbieding bij deze begroting aan u door te geven. Wij heb ben voor u gekozen het gedeelte uit de aanbiedingsbrief dat handelt over sport- en jeugdzaken. De georganiseerde sport blijft in het middelpunt van de belangstelling staan. Het aantal deelnemers neemt steeds toe. Tcch blijkt dat de zoge naamde recreatiesport langzaam ter rein wint. Omdat de georganiseerde sport kampt met een gebrek aan kader, ontstaan andere verenigingen die zich alleen begeven op het gebied van de genoemde recreatiesport. Ten aanzien van de kadervorming willen wij hier melding maken van een ver heugend initiatief van de Zeeuwse Sportraad om te komen tot de op richting van een provinciaal centrum voor sportopleidingen, door welk cen trum in eerste instantie in samenwer king met de Nederlandse Sport Feder atie de organisatie van een algemene basisopleiding ter hand zal worden genomen. De problematiek inzake de sportaccommodaties zal de komende jaren nog moeilijker worden. Voorzie ningen voor zowel georganiseerde als recreatiesport zullen moeten worden gecreëerd. Rekening zal moeten wor den gehouden met de vraag naar meer accommodaties. Een eigen ac commodatie voor verschillende tak ken van sport blijft de aandacht vra- s gen. In een afzonderlijke vergadering is de sportnota met u besproken. Zoals wij in ons voorstel d.d. 24 februari 1971, volgno. 71-66 reeds opmerkten kan deze nota ten aanzien van de totstand koming van de diverse accommoda ties. Met ingang van 15 mei 1971 werd het open zwembad, naast de overdekte zweminrichting, we ;r in gebruik geno men. De ligweide kon helaas slechts voor de helft worden gebruikt omdat het overige gedeelte niet tijdig kon worden ingezaaid Bij de aanvang van het seizoen in 1972 kan het totale complex worden gebruikt Naast het gebruik voor school instructiez wem men is een intensief gebruik te con stateren voor het zogenaamde vrij- zwemmen. De "zwemvereniging 'Luctor et Emergo' <reeg er heel wat nieuwe leden bij na de start met de training in het overdekte zwembad. De bezoek cijfers vanaf de opening in oktober 1970 tot en met juli 1971 luiden: schoolzwemmen 43.290; militairen 7.819; particulieren 146.154; totaal 197.263. Drie voetbalvelden en twee veldjes voor zevenhandbal zijn in augustus 1971 in gebruik genomen. Nieuw aan gelegd op de voormalige korfbal- en hockeyvelden op het complex aan de Nadorst-Nassaulaan, geven deze vel den voorlopig meer mogelijkheden om alle competitiewedstrijden tijdig te laten verspelen. Naast de verbete ring van het bestaande oefenveld te Nieuw- en Sint-Joostland is het voor het onderhoud van het competitieveld dringend noodzakelijk dat een afraste ring wordt aangebracht. Momenteel worden de mogelij kheden onderzocht om tot de aanleg van een tweede competitieveld te komen. De mogelijk heid het complex af te sluiten zal de toestand van de velden zeker ten goede komen. Omdat de zomeravond voetbalcompetitie plaatsvindt in de periode dat de velden voor onderhoud zijn gesloten is een voorziening voor deze tak van sport noodzakelijk. Het gebruik van de sporthal is in de avonduren optimaal. Doordat verschil lende nieuwe Middelburgse basketbal- verenigingen zijn ontstaan werd door de Nederlandse basketbal bond een aanvraag ingediend om competitie wedstrijden in Middelburg te spelen. Helaas kon aan dit verzoek niet wor den voldaan terwijl tevens een aantal bestaande gebruikers niet meer uren konden worden toegewezen, hoewel men daar uitdrukkelijk om had ge vraagd. De bouw van een tweede sporthal is zonder meer urgent te noemen. Met toepassing van de door u vastge stelde subsidieregelingen worden, na ingewonnen advies van de Stichting Sportbelangen en de commissie van advies en bijstand voor het gemeente lijk jeugdbeleid, de verschillende sub sidies uitgekeerd Investeringen ten behoeve van het methodisch jeugd werk, die zonder subsidie van de gemeente niet mogelijk zouden zijn, kunnen nu gerealiseerd worden. Voor het methodisch jeugdwerk wordt thans een bedrag geraamd van 13.500, terwijl voor de uitvoering van de jeugdsportsubsidieregeleing een bedrag is opgenomen van 17.500. Na de rumoerige beginjaren van het vrijetijdscentram heeft het afgelopen jaar zich gekenmerkt door een perio de van stabilisatie Het vertrouwen in het nieuwe bestuur werd niet tever geefs geste1 d. In samenwerking met anderen of onder eigen auspiciën werd een aantal manifestaties gehou den, die bij de jongeren in het alge meen goed aansloegen. Het door u op 23 december 1968 genomen besluit inzake overname van de door het rijk verleende extra-activiteitensubsidie in i 'Al Redactie Bureau Ontwikkeling en Voorlichting gemeente Middelburg, Stadhuis Middelburg. Telefoon 6251, toestel 48. het kader van het stimuleringsgebied Zeeland treedt op 1 januari 1972 in werking. Met deze inwerkingtreding is in de ontwerpbegroting rekening ge houden. Overigens willen wij op deze plaats nog melding maken van de onlangs verschenen nieuwe 'rijkssubsi dieregeling jeugd- en jongerenwerk.' Ook het open jeugdwerk val onder deze regeling. In hoeverre dit gevol gen heeft voor de hiervoren bedoelde subsidiëring van het vrijetijdscen trum, is thans nog niet te overzien. Met de Stichting Sociaal Cultureel Opbouwwerk "t Tiefpunt' zijn onder handelingen geopend om tot een bete re accommodatie voor haar werk in de binnenstad te komen. Mede onder invloed van de nieuwe inzichten met betrekking tot het jeugdwerk bezint de stichting zich op een andere aan pak van haar taak. met het gereed komen van de wijk, ook de speelgelegenheden worden aan gelegd. Onze aandacht blijft echter ook gericht op de aanleg van speelter reinen in andere wijken. Zo zullen ook in de binnenstad in de nabije toekomst nog enkele speelterreintjes gereed kunnen komen, te weten in de omgeving van de Spuistraat-Span jaardstraat en Achter het Hofplein- Bagijnhof. De plannen voor de aanleg van het Meiveld nemen een vastere vorm aan. Een inmiddels ingestelde werkgroep zal de plannen nader uitwerken. Wij zijn van oordeel, dat het Meiveld een echt recreatieterrein moet worden met de in deze tijd zo noodzakelijke groenvoorzieningen. Ook de jeugd zal er voldoende mogelijkheden moeten vinden, onder meer door de aanleg van trapveldjes, een bouwspeelplaats en de inrichting van een kinderboerde rij. Het spreekt vanzelf, dat de wijk- vereniging Zuid bij de nadere uitwer king, als hiervoren bedoeld, betrokken wordt. Landelijk bezien vertoont de belang stelling voor het methodisch jeugd werk een achteruitgang In onze ge meente blijkt dit echter niet het geval te zijn. De bestaande groepen blijven vrij stabiel en hebben nog steeds een belangrijk aandeel in het totale jeugd werk. Zoals uit de voorstellen, welke wij u ook dit jaar weer hebben gedaan, blijkt, wordt nog steeds veel aandacht geschonken aan de aanleg en het onderhouden van speelterreinen. Bij de voorbereiding van die aanleg wor den de omwonenden betrokken. Zo veel mogelijk wordt met hun wensen rekening gehouden. Hierbij merken wij echter op dat van het hiervoren bedoelde recht op inspraak een gering gebruik wordt gemaakt. De plannen voor de aanleg van speelgelegenheden richten zich in het komende jaar vooral op de wijk Dauwendaele, waar, Hieronder een opsomming van belang rijke gebeurtenissen, die in de ko mende weken in het stadhuis zullen plaatsvinden. donderdag 25 november a.s. Bijeenkomst in kader wereldstede bouwdag over het onderwerp "Dau wendaele Ib. Waarom zo?". Aanvang 20.00 uur. woensdag 1 december a.s. Opening tentoonstelling werken con traprestatieregeling door wethouder J. A. van Bennekom. 17.00 uur, stadhuis hal. maandag 6 december a.s. Burgerzaal stadhuis 20.00 uur. Begin begrotingsbehandeling met algemene beschouwingen fraktievoorzitters. dinsdag 7 december a.s. Burgerzaal stadhuis, 14.00-18.00 uur en van 19.30-22.00 uur voortzetting behan deling begroting, woensdag 8 december a.s. Burgerzaal stadhuis, 19.30 uur aan vang bijeenkomst waarin de begro tingsbehandeling wordt afgerond, vrijdag 17 december a.s. Raadszaal stadhuis 19.00 uur. Aanvang 'gewone' maandelijkse raadsvergade ring. Ter gelegenheid van de behande ling van de gemeentebegroting 1972 zal in de gemeente Middel burg huis-aan-huis een begrotings- krantje worden verspreid. Die verspreiding zal plaatsvinden door de PTT van dinsdag 30 november tot en met vrijdag 3 december a.s. Eventuele extra exemplaren t.b.v. scholen of verenigingen, die de begrotingsbehandeling (of een ge deelte daarvan) willen bijwonen kunnen worden verkregen op het bureau ontwikkeling en voorlich ting van het stadhuis. Kamer 14. Tel. 6251. Van donderdag tot en met zater dag wordt in 't Trefpunt aan het Damplein door de 60-jarige 'Onze Zangers' een tentoonstelling van vogels, cactussen en aquaria ge organiseerd. Openingstijden don derdag en vrijdag van 20.00-22.00 uur en op zaterdag a.s. van 10.00- 21.00 uur. Toegang ƒ0,50 en kin deren ƒ0,25. In de gemeentelijke tentoonstellings ruimte in de vroegere vleeshal van het stadhuis is van 2 tot en met 11 december aanstaande werk te zien, dat in net bezit van de overheid is gekomen door toepassing van de rege ling complementaire arbeidsvoorzie ning beeldende kunstenaars. Deze re geling is beter bekend onder de naam contraprestatieregeling. Van diverse in Middelburg wonende en werkende kunstenaars zal er werk te zien zijn. Behalve werk dat via de genoemde regeling in het. bezit van de overheid is gekomen, zal er ook recent werk van de exposanten te zien zijn. Deze kunstwerken kunnen op de tentoon stelling worden gekocht. Vanaf don derdag 2 december a.s. is de tentoon stelling geopend, dagelijks van twee tot zes uur, 's-middags Ook tijdens de weekeinden is de expositie geopend. Zoals reeds werd opgemerkt is de toegang gratis. Er zijn nogal wat zwembadbezoe kers, die huii auto tot bijna bij de ingang van het overdekte 'Poe- iendaele' parkeren. Om die plaats te bereiken rijdt men over het fietspad, hetgeen niet mag. Eerder verzochten wij degenen, die de hierbij gepresenteerde schoen passen hun wagen te par keren op het parkeerterrein op enige afstand. De politie zal noodgedwongen strenger moeten gaan optreden. Wilt u dit bericht je dan ook aanmerken als een welgemeende waarschuwing? Dank voor uw medewerking. Het diol om azwemmen gaat steeds door. Zaterdag a.s. is er om 13.00 uur proef zwemmen voor de diploma's A en B. Op zaterdag 4 december a.s. wordt voor deze diploma's afgezwom men. In dit verband wijzen wij er op, dat zeer spoedig ook weer voor het behalen van schooldiplo ma's kan worden afgezwommen. Op zaterdag 4 december a.s. wil een ieder graag een beetje op tijd thuis zijn begrijpt u. Dank voor uw begrip. Zoals vorige week al werd aange kondigd wordi vanavond in de burgerzaal (aanvang 20.00 uur) een bijeenkomst gehouden in het kader van de zogenaamde wereld stedebouwdag Als onderwerp is dit jaar gekozen "Dauwendaele Ib. Waarom zo??" Dauwendaele Ib is het gedeelte van Middelburg, dat enigszins ruwweg omschreven ligt tussen de Schroeweg en de Dauwendael- seweg. Er komen ruim 1200 wo ningen te staan. Geen kleinigheid dus. Hoe vorden al deze wonin gen gegroepeerd. Waar komen de scholen. Is ei rekening gehouden met speelplaatsjes Hoe zit het met de tuinen. Er is een plan voor een verhoogde voetstraat. Kortom allerlei punten zullen aan de orde komen. De heer Bonten bal, architect uit Den Haag zal aan de hand van dia's, kaarten en maquettes vertellen hoe nauwe samenwerking tussen stedebouw kundigen, architecten en diverse andere deskundigen een plan als dit gestalte krijgt. Met uw vragen zult u kunnen nagaan of met allerlei zaken die u belangrijk vindt ook rekening is gehouden En zo niet waarom niet. Ontmoe tingen tussen burgers en deskun digen, die plaxmen als Dauwen daele Ib tot ontwikkeling bren gen zijn zeer nuttig. U moet daarom zeker komen. IEDEREEN IS WELKOM OM TE LUISTEREN EN TE PRA TEN. OM 8.00 UUR VANAVOND (DON DERDAG IN DE BURGERZAAL VAN HET STADHUIS). ZEGT HET VOORT.

de Faam | 1971 | | pagina 3