CONSTANT MET DE ZOMER IN HET HOOFD LOPEN Investeringsplan '71 KORTE KRABBELS Middelburgse raad behandelt begroting 1 Verkoop plastic huisvuilzakken 3 0E ZEEUWSE VERFHAL BEGR0T1NGSF01 DER NIEUWE PARKEERCRNTROLEUR AANVRAAG TOEKENNING HINDERWETSVFRGUNNING vagt o0 FEESTELIJKE DAG OPENBARE SCHOOL NIEUW- EN SINT-JOOSLAND S DE FAAM Tentoonstellingen Vakantiespreiding mm. DONDERDAG 11 FEBRUARI 1971 In Middelburg denken zes men sen constant aan de zomer. Ja zult u zeggen, dat doe ik ook. Maar deze zes mensen doen dat wel op een zeer speciale manier. Voor hen is die zomer namelijk niet zo als veelal voor u, luieren in de zon, wandelen in de natuur, kortom doen waar u zin in hebt. Maar voor hen betekend zomer, er voor te zorgen ,dat een "root aantal mensen in deze provincie hun dagelijkse brood kunnen verdienen. Die zes mensen drie vrouwen en drie mannen vormen namelijk de bezetting- van de Provinciale Zeeuwse Ver eniging voor Vreemdelingenver keer. Reeds nu, in de sombere eerste maanden van het nieuwe jaar, zijn ze dagelijks hard aan het werk om onze provincie te verkopen'. Daar is Vlissingen, de oude havenstad aan de Schel- demond. Twee kilometer boule vard, met heerlijk uitzicht op het scheepvaartverkeer, vissersha ven, strand, duinen en de heer lijke Noordzee. Er zijn verschil lende mensen, die over dit laat ste wel anders denken. En Dom burg, in de folders de oudste en elegantste badplaats op Walche ren genoemd. Met een heerlijk breed zandstrand, bungalows en goede hotels. Met mogelijkheden om te tennissen, golf en mini golf te spelen. Ook de mensen uit Koudekerke mogen tevreden zijn. In de folders is het een vriendelijk familieoord, vol ge zonde lucht en veel natuur. Lig stoelen en zonneschermen waar borgen een comfortabele bad- vakantie. Dit is maar een kleine greep, uit de folder waar alleen de badplaatsen aan bod komen. Een folder, die ook nog vermeldt, dat Zeeland eigenlijk maar een eigenaardig land is. Immers, behoren vrouwen in kleder dracht hier nog tot het dagelijkse beeld, net zo als de moderne werven van Vlissingen. Zeeland, een provincie, waar geen dag ver loren gaat en het krachtige ge zonde klimaat van de Noordzee over alles heenligt'. Voor ons, bewoners van datzelfde Zee land. klinkt dit allemaal misschien nogal overdreven, maar bekijkt u bij voorbeeld Spanje ook niet heel an ders, dan de eigen bevolking. En ook in de door u geraadpleegde folders, zal het door u uitgezochte vakantie oord er fleuriger en interessanter worden voorgesteld, dan dat de men sen die er wonen ooit hadden durven denken. Naast het uitgeven en versturen van deze duizenden en duizenden deze provincie zo prijzende folders, zijn Zomoekers vragen inlichtingen op één van de verschillende vakantiebeurzen. er op het kantoor van de provinciale VVV echter nog een groot aantal andere activiteiten te bespeuren. De telefoons staan geen moment stil. En al valt buiten de regen met pijpest.e- len, de bellers denken alleen aan de zon. En misschien, is hun gedachte daar zo mee bezig, dat ze tussendoor de meest merkwaardige vragen aan de informatrices stellen. Zoals: .Wait is het verschil tussen Domburg en Bergen?' Diezelfde meisjes verzonden vorige maand alleen 70.000 hotel-, restau rant- en pensionlijsten. En vijftigdui zend campinglijsten. Ondermeer aan alle plaatselijke VVV's in Nederland en naar de buitenlandse kantoren, zo als in Keulen, Brussel en Lon den. Ook op verschillende toeristische ten toonstellingen is de provinciale VVV vertegenwoordigd. Vorig jaar was in Utrecht voor het eerst de beurs ,Va- kantie'71'. Ook de andere provinciale VVV's hadden daar een plaatsje, even als de nationale verkeersbureaus en een groot aantal reisbureaus. Meer dan twintigduizend belangstellenden be zochten deze eerste grote vakantiema nifestatie. Rond Pasen staat nu de ,Viswa' op het programma, die zal worden gehouden in de nieuwe Rot terdamse Ahoy-hal. Op deze tentoon stelling zullen ook de VVV Schouwen- Duiveland, Zuid- en Noord-Beveland aanwezig zijn. In het begin van maart organiseert de VVV Rotterdam de ten toonstelling ,De stad uit Het land in'. Een echt oude Zeeuwse dorpsom roeper zal de Rotterdammers er op attent maken, dat ze ook daar terecht kunnen voor informatie over toeris tisch Zeeland. De .Salon des Vacances' in Brussel zal ook een stand van Zee land herbergen, samen met de provin cies Brabant en Limburg. Bovendien zullen de Belgen er door advertenties bijna wekelijks op gewezen worden hoe mooi Zeeland toch wel is. En omdat uit Duitsland toch wel het grootste aantal belangstellenden moet komen, wordt er in samenwerking met het Nationaal Bureau voor Toe risme een zogenaamde duitslandcam- pagne' gevoerd, speciaal g richt op de strandvakanties. Via bonnen in de geïllustreerde bladen. Hollandweken in warenhuizen en dergelijke, worden op die manier tweehonderdvijftigdui zend fraaie kleurenfolders verspreid, om onze Nederlandse kust te verko pen. Inmiddels worden ook bereidingen ge troffen voor een voorjaarsaanbieding in de paasweek. Men zoekt nu contact met eigenaren van woningen en bun galows, om de vakantiewoningen in die periode te verhuren voor een bedrag van niet meer dan honderdder tig gulden. Al met al, wordt er enorm hard gewerkt. De eerste resultaten tekenen zich al duidelijk af. In verge lijking met januari van het vorige iaar kreeg het provinciale VVV nu a) ruim honderdvijftig procent meei aanvragen uit Duitsland te verwerker Ook de aanvragen uit België hebbe: zich verdubbeld. Jammer vindt men het. op de VVV dat van de vakanti' spreiding nog zo weinig is terecht gekomen. De Duitse scholieren hebbe nu weer gelijktijdig vakantie met hut Nederlandse collega's. Daarom zal het hier tussen de zesentwintigste juni er de veertiende augustus bijzonder druk zijn. Mensen, die daar niet, of slechl tegen kunnen, weten dus wat hen te doen staat. Weten ze het niet, dan kunnen ze misschien bij de provinciale VVV informeren. Want de dienst verlening gaat daar zelfs zover, dat er serieus wordt geïnfor meerd na een alarmerend te lefoontje of er misschien er gens in de provincie een klas scholieren liefst gymnasiasten VVV informatrice pakt de de kast. folders uit is te vinden, die over enkele dagen, 's morgens om elf uur, er gens in Vlaanderen een voetbal wedstrijd wil spelen tegen een Engelse groep gymnasiasten. In de gemeentebegroting 1971 is een bedrag van 245.000,— beschikbaar voor het dekken van kapitaalslasten, die voortvloeien uit geheel of gedeeltelijk onrendabele investeringen. Het college van b. en w. heeft op 4 februari jl. aan de raad het z.g. investeringsplan 1971 toegezonden Een overzicht van belangrijke werken, die men dit jaar nog ter hand wil nemen. Dat overzicht ziet er als volgt uit. 1. Inrichting 2e kl. p.c. kleuterschool Prinsenhove Inrichting 2 kl. p.c. kleuterschool Dauwendaele Inrichting 2 kl. openbare kleuterschool Keurhove Restant inrichtingskosten 6 kl. p.c. school voor basisonder wijs Buitenhove Stichting en inrichting van gymnastieklokaal of in Griffioen of in Breewegplan Algemene onderwijsvoorzieningen Gemeenschapshuis annex sportruimte in Nieuw, en Sint- Joosland (bouw- en inrichtingskosten) Aanleg speelveldjes Sportvoorzieningen Tweede fase overdekt zwembad Voorzieningen stadhuis Aanschaf boekhoudapparatuur Materialen brandweer Openbare verlichting Verkeerslichteninstallatie Poelendaelekruispunt Aanleg parkeerterrein Molenwater Vernieuwing/reconstructie straten 18. Voorzieningen Walplein 19. Voorzieningen Stroopoortgang 20. Alarmering brandweerpersoneel 21. Gezondheidscentrum kruisverenigingen 22. Materialen reinigingsdienst 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 15.000,— 15.000,— 15.000,— 20.000,— 455.000,— 75.000,— 297.050,— f 50.000,— 'f 200.000,— f 32.000,— f 20.000,— f 130.000,— f 90.000,— f 75.000,— f 37.500,— f 50.000,— f 110.000,— f 4.500,— f f. 10.500,— 36.500, f 1.091.000,— 66.000,— Het is nog echt wennen aan de situatie rond de nieuwe kanaal- brug. Vooral de Zuiderlingen hebben er moeite mee. Op de lach-in. de jaarlijkse warming- up voor de carnavalsviering in Middelburg-Zuid kon men dat ivel een beetje opmaken uit de .buut', een carnavaleske rede voering, waarin plaatselijke toe standen op de korrel worden genomen. Er werd diverse ke ren de draak gestoken met de nieuwe brug, zodanig zelfs dat men zich zou kunnen afvragen of men bij de veelgehoorde uit spraak ,de oplossing voor zuid' niet een vraagteken moet zet ten. .Vroeger', zo werd er ge zegd, stonden we op de sche pen te wachten. En nu staan we te wachten voor de verkeers lichten.' Als oplossing voor het probleem werd al meteen een alternatief naar voren gescho ven: de voetgangers en fietsers tunneltjes achter elkaar leggen. Dan heb je zo een aardige tun nel onder het kanaal door. Dat is natuurlijk wel een hele sim pele benadering van het pro bleem en het is allemaal spot tend bedoeld en gezegd, maar toch blijkt uit dit alles dat de toestand rond de nieuwe brug nog niet ideaal is. In het dezer dagen uitgegeven blad de mane blusser skrant' las ik zelfs dat er veel mensen in .zuid' zijn die altijd de stationsbrug nemeri om in de stad te komen. Langs die route komen we er sneller, zo werd er gezegd! Overigens: die nieuwe brug heeft nog steeds geen naam. Vlak voor de opening schreef de PZC: ,de nieuwe brug is tot nu toe naamloos gebleven om dat rijkswaterstaat geen namen aan bruggen geeft. Men spreekt bij rijkswaterstaat over de draaibrug en over de ophaal brug. Maar invoering van deze namen in het spraakgebruik is bij de Middelburgers geen haal bare kaart. Ze houden het op de Stationsbrug en. ,de nieuwe brug' en zo'n brug kan met zo'n naam heel oud worden.' Aldus de PZC. Maar toch stuit me dat tegen de borst. Wat is dat nou voor een naam .de nieuwe brug'. Dat is niet meer dan een aanduiding. Laten we met z'n allen er maar eens voor gaan zitten om een naam voor die brug te bedenken. Per slot van rekening hebben we ook een Koningsbrug, een Beatrixbrug en een Vlissingsebrug om maar eens even wat namen te laten vallen. We praten ook niet over de kleine en de grote toren maar over de stadhuistoren en de Abdijtorenof nog beter: over Malle Betje en over De Lange Jan. Als ik nou alvast eens een suggestie zou mogen doen, dan zou ik kiezen voor De Zuidbrug. Het is nog altijd zo dat de nieuwe brug een recht streekse verbinding met de Ma- gistraatwijk en Dauwendaele geeft. Middelburg-Zuid is door deze brug meer met de stad verbonden. Wie noemt er nog eens een naam? Ik zou best eens wat suggesties namens u willen doorgeven aan het ge meentebestuur. En als u schrijft: vertelt u er dan ook even bij, waarom u juist die bepaalde naam aan die brug zou willen geven? En nu ive toch bij de nieuwe brug zitten: de politie is begon nen met streng op te treden tegen al die bromfietsers die stiekem gebruik maken van de Oude Vlissingseweg om vanuit de Magistraatwijk in de stad te komen. En dat is ten enen male verboden. Wie deze route bin nendoor neemt negeert niet al leen een eenrichting sverkeers- bord, ,men zondigt' ook tegen 't bord dat aangeeft dat men bij de Schroeweg niet linksaf mag slaan. Wie dat wel doet komt namelijk bij een onbeveiligd stuk spoorwegovergang. En dat is levensgevaarlijk. Dames en heren bromfietsers: volg dus de route Statenlaan Schroeweg als u naar de stad komt. Dat rijdt een stuk veiliger.' Zaterdag zes februari, opende de heer P. Cobben zijn speciaalzaak in Poly- dor verf en behang aan de Middel burgse Segeerstraat 37-39. In het smaakvol ingerichte interieur treft men een ruime keuze aflakken in ioderne tinten. Ook zijn er grondver ven voor hout en metaal. Wasbare- en veegvaste muurverven voor het pla fond muren en behang. Verdunning afbijtmiddel, kleurbeits enz. Over allé verfproblemen kunt u een deskundige voorlichting krijgen. Folders en kleur- stalen staan tot uw beschikking. Daar naast zijn ook de diverse gereedschap pen leverbaar, zoals kwasten en rol lers. Op Maandag 15 en dinsdag 16 februa ri a.s. zal de gemeenteraad van Mid delburg de begroting 1971 behandelen. Op maandag begint de vergadering om half acht 's avonds, op dinsdag om twee uur 's middags, terwijl af gaande op de ervaringen van voor gaande jaren ook de hele dinsdaga vond nog wel nodig zal zijn voor de bespreking van vele gemeentelijke aangelegenheden. De behandeling van de begroting mocht zich in 1969 en 1970 in een grote publieke belangstel ling verheugen. De tribune van de raadszaal bleek toen veel te veel te zijn. Om zowel de belangstellende bur gers als hun vertegenwoordigers wat meer ruimte te geven, zullen de be grotingsvergaderingen dit jaar in de burgerzaal van liet stadhuis worden gehouden. Het wordt dan voor de bezoekers veel gemakkelijker om te komen en te gaan wanneer men wil, zonder de vergadering te storen. Een ieder die belangstelling heeft voor de gemeentelijke (gemeenschap pelijk) zaak, is hartelijk welkom om deze vergaderingen bij te wonen. Bij die begrotingsbehandeling komen ei genlijk vrijwel alle zaken aan de orde, die voor onze stad van belang zijn. Wij noemen de financiële positie van de gemeente, ,de ontwikkeling van Middelburg, de samenwerking met Vlissingen, het verkeer, de gezond heidszorg, bestemmingsplannen, sane ring en restauratie, volkshuisvesting, onderwijs, culturele zaken, sport, jeugdzaken, enz. enz. Tijdens de maandagavond-vergadering zullen de voorzitters van de in de gemeenteraad vertegenwoordigde frac ties hun algemene beschouwingen houden. Dinsdagmiddag geven de le den van het collgege van b en w him antwooord op die algemene beschou wingen. De reactie van de fractie woordvoerders volgt daar weer op, terwijl de leden van het college daar dan weer op reageren. Het wordt dus een vraag en antwoordspel. Tot slot wordt de begroting per hoofdstuk doorgenomen. Vorige week beloofden wij u een overzichtje te geven van de adressen van melkhandelaren die hun produk- ten in Middelburg verkopen en die plastic huisvuilzakken verkopen. Zij verkopen die zakken aan de wagen, maar ook op hun huisadressen zijn de zakken te koop Er is een gering aantal medeburgers, dat de melkpro- dukten betrekt van melkhandelaren, die geen plastic huisvuilzakken verko pen. Zij zijn dus aangewezen op één van de onderstaande adressen. A. S. Abrahamse, St.-Laurens, Wilgenhoek- weg 44, tel. 7401. A. Bommel je, Middelburg, Spanjaard- straat 23, tel. 2992. G. Boon, Middelburg, Verwerijstraat 12. W. P. J. Baars. Middelburg, Driewe genhof 331. C. de Bruyn, Middelburg, Seisweg 184. J. Corbijn, Middelburg. Burgem Dreg- manstraat 7 tel. 3795 N. Cysouw, Middelburg. Nw Vlissingse weg 26, tel. 4792. Fr DÏrkse. Middelburg. Augustijne- strjist 2 J. Dingemanse, Middelburg Dauwen daele. A J. Francke. St.-Laurens, Noordweg 318. I. J. Goedbloed, Middelburg, Veerse Bolwerk 3, tel 4642 A. Wielemaker Middelburg, Oude Koudekerkseweg 64. C. Dingemanse, Middelburg. Oude Ar- nem. voetpad 16 F. de Groot.. Middelburg. Noordweg 6, tel. 2844. W. van Dongen, St.-Laurens, Burgem. Baasstraat 20, tel. 6178. W. Janse, Middelburg, Segeersweg 54. D. Janse, Middelburg, Thibautstraat 34. P. H. Koole, Middelburg, Oude Koude kerkseweg 56. P. Poppe, Middelburg, Segeersingel 44. J. Lourense, Middelburg, Oosterschel- destraat 109. G. Louwerse, Middelburg, Noordsingel 40, tel. 4913. J. Ludikhuize, Middelburg, Eigen- haardstraat 37, tel. 3753. G. M. Nijpjes, St.-Laurens, v. Citter- straat 51, tel. 4062. J. Ova, Middelburg, Schuitvlotstraat 24. A. J. de Hamer, Serooskerke, Luyks- berglaan 7, tel. 01189-1427. J. J. v. Sluijs, Middelburg, Breeweg 55, tel. 5400. J. C. Poppe, Middelburg, Breeweg 31, tel. 5098. Jan Poppe, Middelburg, Vlissingse- straat 34, tel. 4962. Chr. Verhage, Middelburg, Breeweg 90. A. Theune, Middelburg, Nw. Vlissingse weg 422. Chr. Verhage, Middelburg, Trompstraat 25 C. de Visser, Middelburg, Veerseweg 36, tel. 7969. W Wielemaker, Middelburg, Plein 1940 nr 5 P A. Wielemaker Middelburg, Noord weg 89, tel. 2736. Kr. Wielemaker Middelburg, Dam poortsingel. P. den Dikken Veere, Markt 4, tel. 01181-203. P. Crucq, Nieuw- en St.-Joosland, vent Dauwendaele. Veerstraat 8. Evenals in 1969 en m 1970 wordt ter gelegenheid van de behande ling van de begroting door de raad een begrotingsfolder uitge geven. Het is dit jaar heel iets anders geworden Het gebruikelij ke drieluik heeft het veld moeten ruimen voor een .stripboekje' waarin over de begroting nog diverse andere zaken wordt ver teld en getekend. Deze folder wordt door de PTT deze week huis-aan-huis in de gemeente Mid delburg (dus incl. Sint-Laurens en Nieuw- en Sint-Joosland) ver spreid. Per 1 maart 1971 is als parkeercontro- leur aangesteld de heer A. Coppejans te Middelburg. Hij volgt als zodanig de heer J. Heeren op, die per gelijke datum als technisch assistent is aan gesteld bij het korps gemeente politie. De heer Heeren zal naast het onder houd van het wagenpark en ander materieel tot taak krijgen het contro leren en onderzoeken van de techni sche staat van voertuigen waarmee op de weg wordt gereden. De hoofdagent P J. van Hooidonk zal het Middelburgse politiekorps met in gang van 16 maart 1971 verlaten. Hij is met ingang van die datum aange steld als vormingsleider bij het Zeeuwse Instituut voor Werkende Jeugd. De heer J. P. van Sabben, Klok- straat 15 te Goes, heeft bij b en w een aanvraag ingediend om een vergunning ingevolge de hin derwet tot. het oprichten, in wer king brengen en in werking hou den van een slagerij, gevestigd Lange Delft 57 waarin onder an dere 6 elektromotoren met een gezamenlijk vermogen "an 5 pk gebezigd zullen wnrrton Schriftelijke bezwaren i-egen het verlenen van de vei gunning, ont leend aan gevaar schade of hin der, kan een ieder gedurende tien dagen na 8 februari 1971 indienen bij b en w van Middelburg Mondelinge bezwaren kan een ie der persoonlijk of bij gemachtig de inbrengen op een openbare zitting, die wordt gehouden in het stadhuis op 24 februari aan staande om 9.00 uur. (ingang Lange Noordstraat) De desbetreffende aanvraag met. bijlagen ligt. ter inzage op de afdeling algemene zaken, kamer 15 van het stadhuis Redactie Bureau Ontwikkeling en Voorlichting gemeente Middelburg, Stadhuis Middelburg. Telefoon 6251, toestel 48. Correspondentie-adres gevraagd Christian Dumazy is een jongen van 15 jaar, die in Haequeqnies, Henegouwe, België woont. Hij spreekt en schrijft nog niet zo goed Nederland. Om de Neder landse taal beter te leren wil hij graag corresponderen met een jongen of meisje. Zo er onder de lezers meisjes of jongens zijn, die met Christian willen corres ponderen zullen wij dat graag vernemen. Alstublieft schrijven naar stadhuis, bureau ontwikke ling en voorlichting, Middelburg. Tel. 6251. Schade riolering Tot 1 januari 1971 bestond met betrekking tot het repareren van de huisaansluiting op de riolering de regeling, dat de gebruikers de schade die was ontstaan aan die aansluiting voor eigen kosten moest laten reparen. Met ingang van 1971 is een andere regeling van kracht geworden.DIE NIEU WE REGELING HOUDT IN, DAT DE KOSTEN VERBONDEN AAN DE REPARATIE VAN EEN HUIS- AANSLUITING OP DE RIOLE RING, VOOR REKENING VAN DE GEMEENTE WORDT GENO MEN, TENZIJ DE GEBRUIKER DUIDELIJK AANWIJSBAAR DE VEROORZAKER VAN DE SCHA- DE IS. Data raadsvergaderingen maandag 15 februari aanstaande 19.30 uur dinsdag 16 februari aanstaande 14.00 uur dinsdag 16 februari aanstaande 's avonds maandag 22 februari aanstaande 14.00 uur maandag 8 maart aanstaande 20.00 uur maandag 22 maart aanstaande 14.00 uur. Ingang stadhuis Marktzij- de. Op 15 en 16 februari wordt de gemeentebegroting behandeld. Op 22 februari aanstaande is er een gewone raad. Op 8 maart 's avonds wordt de sportnota be handeld. Op maandag 22 maart is er weer de maandelijkse raads vergadering. Volgorde sprekers Bij de maandag aanstaande te houden begrotingsvergadering zullen de fractievoorzitters hun algemene beschouwingen hou den De volgorde waarin de partijen aan de beurt komen is als volgt. 1. SGP 2. PvdA. 3. Rechtse raadsfractie ARP/- CHU/KVP. 4 VVD 5. D'66. Wethouder M. A. L. Hubregtse van s== onderwijs zal op donderdag 18 februa- j=s ri aanstaande tijdens een ouderavond de geheel gemoderniseerde openbare ,Van Rand wij ckschoo" officieel in ge- bruik stellen. De ongetwijfeld vele belangstellenden zullen die avond niet in Nieuw- en SintJoosland blijven. De leerlingen zullen de aanwezigen in de musical .Adieu Paris' meevoeren naar Parijs, waar zij op de trappen van de Sacré Coeur de historie van Parijs ten =1= tonele zullen voeren. Moderne inrichting Het interieur van het gebouw heeft sü een totale gedaanteverwisseling onder- gaan. De klaslokalen, die al eerder werden vernieuwd, zijn verder aange- past aan de modernere eisen van het onderwijs. de wander. zijn open kasten aan- gebracht, waarin een uitgebreide in- formatie-bibliotheek permanent voor de leerlingen ter beschikking ==5 staat Een inklapbare werktafel, een handig =s ingerichte tv-hoek en een recorder- en m diahoek voor geprogrammeerd audio- visueel onderwijs completeren de zaak. Fanfare IJ Een oud klaslokaal, waar in vroeger jaren de Nieuwlandse fanfare repe- teerde, is nu omgetoverd in een rui- me, smakelijk ingerichte personeelska- mer. met een gezellig zitje. Ook de ha] is volledig gemoderni- p| seerd. Hal ei personeelskamer zijn ook geschikt voor de leerlingen om groepsopdrachten uit te voeren. Ontmoetingsruimte De grootste aanwinst is echter de üs ontmoetingsruimte. Een oud lokaal, sis voorheen onderdak verlenend aan de ees kleuterschool, is nu omgebouwd tot een ruime zaal, waar de kinderen op i|| een verplaatsbaar podium elkaar |j= voordrachten, toneelstukjes en werk- m stukken kunnen tonen. Dit lokaal is tevens ingericht voor het handenarbeidonderwijs. Aan grote ==g werktafels kunnen de leerlingen hun expressieve talenten botvieren. De ta- fels kunnen door verwisselbare balken aangepast worden aan de techniek die aan de orde is ^5 Eén wand is voorzien van kurkboard. waarop de werkstukken van de kinde- ren aangebracht kunnen worden: een ruim aanrecht met kastjes dragen er ss= zorg voor dat het materiaal weer schoon kan worden opgeborgen. Leerkrachten, leerlingen, ouders en ess anderen gefeliciteerd!

de Faam | 1971 | | pagina 3