amaryllis compleet lelie compleet n geschenk dat helemaal anders is! m f 5,90 1- ':-c; Welke geschenken bezorgen 'n plezieriger verrassing dan juist de onverwachte, ongedachte dingen, die de persoon lijke attentie van de gever verklappen? Is er daarom 'n leuker geschenk om te geven een plezieriger verrassing om te krijgen, dan zo'n compleet bolbloempakket? Bollen vol blije beloften van kleurig bloemenplezier. Geschenk- klaar verpakt met sierpot en potgrond. Doe het eens anders: geef een sprankje lentefleur in de wintereen geschenk dat bij iedereen welkom is. De veelbewonderde kamerplant met grote rode kelken op een ranke, rechte steel. Een prachtige binnenhuisbloem om wekenlang plezier van te hebben. Heel eenvoudig in (gegarandeerde) bloei te brengen. Deze eerste kwaliteit bol, compleet met sierlijke pot op bijpassende schotel, zakje geselecteerde potgrond en volledige verzorgings voorschriften, verpakt in een kleurige geschenkdoos om zó te. verzenden of zelf te geven voor maar /5,90 Uit deze bol van Amerikaanse bodem, die door een aparte preparatie voor huiskamerbloei geschikt is gemaakt, groeit een decoratieve, oranjekleurige lelie „HARMONY". Omdat deze lelie iets later bloeit dan de Amaryllis, is hij een flc ige opvolger in de huiskamer. Deze lelies, samen met luxe pot op bijpassende schotel, een zakje speciale potgrond en volledige verzorgingsvoor schriften, verpakt in fraaie geschenkdoos, voor Geef 'n bol-tot-bloem verrassing als Sint Nicolaasgeschenk als relatiegeschenk als jubileumgeschenk als geschenk bij Kerstmis en/of jaarwisseling

de Faam | 1965 | | pagina 9