Lange Giststraat 7 Tel. 4281. Middelburg, augustus 1962. Aan clubleden en belangstellenden, Langzamerhand is aan de meeste buurtbewoners wel bekend wat er in 't Trefpunt gebeurt. Wat er zich precies afspeelt weet niet iedereen. Dat is ook begrijpe lijk, want ieder jaar zijn de programma's weer anders. Voor dat U zich in de klubs en aktiviteiten gaat verdiepen, willen we U nog even vertellen :iwie we zijn" en "wat we willen". Ons buurthuiswerk richt zich tot de gehele buurt en al zijn schakeringen en tracht diensten te verlenen aan de buurtbewoners: a. door groepswerk te organiseren voor alle leeftijdsgroepen van kleuters tot en met bejaarden. b. door gelegenheid te scheppen tot gesprekken over mogelijkheden en moeilijk heden in het gezin met evt. verwijzing naar deskundige instanties. c. door plaatsruimte te bieden aan alle organisaties, die op sociaal, cultureel, godsdienstig en recreatief terrein werkzaam zijn in onze stad voor bijeen komsten. In het Trefpunt is dus iedereen welkom, die de godsdienstige en politieke over tuiging van een ander respecteert. KleutersSpeelzaal op Donderdag van 2 - k uur. 4-0 ct. p.keer. 1,25 per maand. Jonger Jeugdwerk: clubs op Woensdagmiddag en na schooltijd, handenarbeid, toneel, sport en spel enz. 15 ct. p.keer» 14-rittenkaart 2, ritmiek en balletlessen 50 ct. per week. judoles op Vrijdag 4.30 uur. 65 ct. per week. handwerken Donderdagavond 7 uur 20 ct. per week. timmerklub Vrijdagavond 7 uur 20 ct. per week. muziekklub Maandagavond 7 uur 20 ct. per week. Kindertelevisie Woensdagmiddag 5 uur. Onder jeugdwerk: tafeltennisklub Vrijdagavond 7 uur 20 ct. per week. muziekgroep Maandagavond 7 uur 20 ct. per week. fotoklubIn een donkere kamer het zelf ontwikkelen, afdrukken en vergroten van eigen foto's 30 ct. per week. verder voor meisjes: costuumnaaien, balletlessen en cursus modern dansen. Sociëteitsavonden op Woensdag 7.30 uur: tafeltennis, biljart en gelegenheid tot dansen; Cantine en T.V. aanwezig. Bandsrepeteermogelijkheid voor bands (voorzover ruimte) kostenvergoeding in overleg met de leiding. Volwassenen: cursussen: leerbewerking, bloemschikken, bewegingsleer, costuumnaaien enz. Ruilbeurs voor Verzamelaars, iedere tweede Dinsdag van de maand; aanvang 7.30 u. Inschrijf tijden: Dinsdag 28 tot en met Vrijdag 31 augustus van 2 tot 5 en 7 tot 8 uur. Het inschrijfgeld bedraagt voor kinderen 20 ct.voor volwassenen 30 cent. SpreekuurDinsdag van 2 tot 3 uur; Donderdagavond van 8 tot 9 uur. Belangstellenden die ons werk willen steunen, zouden wij vriendelijk willen verzoeken donateurtricevan 't Trefpunt te worden. Ons gironummer is 663538.

de Faam | 1962 | | pagina 7