wi| vragen uw aandacht voor 28 maart Stemmen, natuurlijk op de Christe lijk Historische Unie, omdat deze politieke groepering in de provincie Zeeland op de bres staat voor: de behartiging van de waterstaats- belangen, vanouds een van de voor naamste taken van de provincie. De aftredende C.H. Gedeputeerde heeft op dit stuk in de afgelopen jaren belangrijk werk verricht; verbetering van de verkeersvoorzie- ningen; Oosterscheldebrug vaste verbinding onder/over de Wester- schelde, veerdiensten; aanpassing van het provinciaal we gennet aan het Rijkswegenplan in verband met het steeds toenemende verkeer, mede als gevolg van de uitvoering der Deltawerken; bevordering van de industriële ont wikkeling en van een gunstig indus trieel klimaat; goedkope tarieven voor gas, water en electriciteit; bestrijding van de ook in Zeeland nog heersende woningnood en in verband daarmee opruiming van krot- en noodwoningen; het scheppen van een zo gunstig mogelijk woon- en leefklimaat, voor al op het platteland, met goede culturele voorzieningen; aansluiting van onrendabele percelen op de waterleiding en het electriciteitsnet; 5. IJSSEL steun aan het deltawerk ook uw veïligh id 6. BUURMAN 7. V. WESTEN stemmen - stemmen - - - (natuurlifk C.= H van 's morgens 8 tot 's avonds 7 bevordering van recreatie en toerisme en in verband daarmee In fen van maatregelen met betrekking tot de Ruimtelijke Ordeninc het stimuleren, subsidiëren en coördineren van instellingen op I bied van de volksgezondheid, met name de geestelijke volksgezoi het bevorderen van alles wat dienstig kan zijn voor de belang land- en tuinbouw en het uitoefenen van de visserij; stemt bovenal de Christelijk Historische Unie omdat deze wil z beginselpartij, die zich laat leiden door een aantal beginselen die fris en modern zijn omdat zij gefundeerd zijn op Gods Woord; De Christelijk Historische Unie, zich bewust, dat zij in haar b en in haar streven tot uitdrukking brengt wat leeft bij een bel deel van de bevolking in Zeeland, vraagt u op haar te stemn vertrouwen te schenken, opdat zij in het licht van Christendom torie voort kan bouwen aan de maatschappelijke ontwikkeling de provincie Zeeland en kan streven naar een evenwichtige leving, waar sociale gerechtigheid heerst! v. WAT WIL DE UNIE EIGENLIJK? Een christelijke levensbeschouwing; Persoonlijke verantwoordelijkheid; Individuele vrijheid. STEMT U ook C.-H.U.? K* druk: la rivlère voorhoeve lay-out: londema

de Faam | 1962 | | pagina 6