Kies uit deze N.T.I.-cursussen Talen Levond Engels, een snolle cursus voor emigratie en toerisme (voor beginners) Engels voor beginners, wat meer gram matica voor verdere studie Engels voor govorderden Eng-lso handelscorrespondentie Levond Duits, voor vakantio on toerisme (voor boginners) Duits voor gevorderdon Duitse handelscorrespondentie Levend Frans, voor vakantio en toerisme (voor beginners) Frans voor gevorderden Franse hondelscorrospondontlo Nederlandse taal foutloos schrijven (na lagere school) Nederlandse taal voor gevorderden Nederlandse handelscorrespondentie Spaans voor beginners (vakantiel) Spaanse handelscorrespondentie Italiaans voor beginners (vakantiel) Zwoeds voor beginners Portugeos voor beginners Damescursussen Naaien en knippen van dames- en kinder kleding (voor beginnors) Naaien en knippen van dameskleding Naaien on knippen van kinderkleding Kinderpsychologie met lessen van Kinderverzorging dr. Sis Heyster Doktersassistente, ook na lag. onderw. Tandartsassistente, ook na log. onderw. Secretaresse Alg. ontwikkeling v. leerl.-verpleegster Schoonheidsverzorging Hobby en reclame Radio's zelf bouwen en reptreren Fotograferen (auteur Jon Wolfslag) Korte verhalen schrijven Vrij tekenen en schilderen Kop- en figuurtekenon Reclametokenon Etaloron on otalagoschrlft Handel en beroepen Middenstandsdiploma, ook voor ouderen met alleen lager onderwijs Eenv. boekhoudon on handelsrekenen Praktijkdiploma boekhouden Moderno bedrijfsadministratie (MBA) Stenografie (systeem Groote) Loonadministratie sociale wetgeving) Magazijnmeester, ook na lager onderwijs Vertegenwoordiger, ook na lager onderw. Assistent-bedrijfsleider Kantoorbediende, na lager onderwijs Verkoopkunde Mulo en ontwikkeling Mulo-A (off. erk. diploma na lag. onderw.) Mulo-B (off. erk. diploma na lag. onderw.) Verkort mulo Aanvullend mulo-B (na mulo-A) Wiskunde; Algobra; Meetkundo Nederl. taal rekenen na lager onderw. Algemene ontwikkeling na lager onderwijs (voor beginners) Algemene ontwikkeling na mulo of h.b.s. (voor gevorderden) Algomenc ontwikkeling voor leraar N.O. Algemene ontwikkoling voor workbazen Algemene ontwikkoling voor politic enz. Handschriftvcrbeteren Kennis der literatuur Praktische psychologie Techniek en hobby Populaire radiotechniek Radiomontour N.R.G. Adspirant V.E.V.-curslst A on B Populaire elektrotechniek Populaire bromfietstochniek Populaire motorrijwic'lichnlek Populaire scootertechniek Populaire autotechniek Auto-hulpmonteur V.A>t Bouwkundig tekoncn Lozen van bouwkundige tekeningen Lezon van mechlnotokonlngon

de Faam | 1961 | | pagina 7