een schriftelijke cursus volgen Hoe weet u,dat u het kunt? Hoe Een gratis proefles! Een volledige eerste les krijgt u koste loos als u de waardebon instuurt. Van alle cursussen die u hier ziet opge somd, liggen proeflessen reeds inge pakt en wel gereed. Overmorgen kunt u üw proefles in huis hebben om met eigen ogen te zien hóe schriftelijke lessen er nu eigenlijk uitzien. U ver plicht zich tot niets. Hoeveel kost een eursus? Gelijk met de gratis proefles ontvangt u de waardevolle Gids voor studerend Nederland van 144 bladzijden, waarin het lesgeld voor elke cursus afzonder lijk is vermeld. Als u het lesgeld laag vindt, bedenk dan dat het NTI een grote Nederlandse onderwijsinstelling is. Doordat tienduizenden deelnemers de kosten dragen, kunnen bekwame leraren worden aangesteld, terwijl de kosten per deelnemer laag zijn. Hoe lang duurt een cursus? In de studiegids, die u bij de gratis proefles krijgt, staat voor elke cursus een aantal maanden opgegeven als studietijd. U kunt over uw cursus echter nèt zo kort of lang doen als u zelf wilt. Achterraken kunt u niet, want u bepaalt uw eigen tempo. En als u zin hebt om eens een poosje flink hard op te schieten, hoeft u niet op andere leerlingen te wachten. U vraagt een voudig om meer lessen. Van wie krijgt u Ses? Het NTI Is het enige erkende Instituut, dat een foto met levensbeschrijving van de leraar die een bepaalde cursus leidt, met de studiegids meezendt. Als u een cursus gaat volgen ontvangt u ook een foto met levensbeschrijving van de leraar, die u les gaat geven. Deze leraar kijkt persoonlijk elke week uw huiswerk na en geeft u aanwijzin gen en goede raad. U krijgt dus een persoonlijke opleiding. Belangrijk voor u Is ook, dat de Inspectie van hef Schriftelijk Onderwijs toezicht houdt op de bevoegdheid van de NTI-leraren. Dat geldt overigens voor alle insti tuten die erkend zijn door de I.S.O. Het Is uw garantie voor verantwoord onderwijs. Hoe krijgt u les? In plaats van In een bank naar iemand voor de klas te luisteren, leest u thuis aan uw eigen tafel de lessen. Deze zijn eenvoudig en duidelijk geschre ven. U leert terwijl u leest. En als u eens iets bent vergeten hoeft u niet uw vinger op te steken om het nog maals te vragen, maar leest u er de les nog eens op na. En alle verbete ringen en aanwijzingen van uw leraar hebt u ook zwart op wit. Dat is heel prettig voor hen, die niet zo gemak kelijk onthoudenl Weer een bijzonder heid bij hef NTI Is, dat de eerste sfudiemaand proefmaand is. Aan hef eind van die maand hoeft u pas te beslissen, of u dóór wilt gaan met uw cursus of niet. Wilt u ophouden, dan is die eerste maand gratis geweest Hoe behaait u diploma's? Veie duizenden hebben door onze cur sussen het mulodiploma, middenstands diploma, praktijkdiploma's enz. be haald. Dit zijn officieel erkende diplo ma's. Wij geven u examengarantie, d.w.z. dat wij u kosteloos verder op leiden als u de eerste maal niet zou slagen. U kunt ook het NTI-diploma of -getuigschrift behalen, een waardevol bev/ljs van uw kennis, dat vooral bij sollicitatie van groot belang kan zijn. Will u hun brieven zien? Brieven van opgetogen cursisten- schrijven over de prettige mi waarop ze les kregen, over de m cijfers die ze hebben behaald, i de betere betrekking die zij kit; U vindt een groot aantal ervan i drukt In de studiegids (die u oven gen al In huls hebt als u vandas! waardebon Inzendt). Onder deze I ven staan de namen en adressen de afzenders. Als erkend Instituut melden wij feiten, die geeonlroli kunnen worden. Kunnen 82.053 mensen xïch vergissen? In 1960 lieten 82.053 mannen ent wen van alle leeftijden zich bij hel als cursist inschrijven. Dit is het gi ste aantal dat zich In één jaar in Ne land ooit bij een instituut heeft oj geven. Al deze mensen hebben f het gratis studiepakket ontvangen, zelfde pakket als u krijgt dooi waardebon op te sturen. Het kost u niets en het verplicht u tot niets als n waardebon opstuurt. U krijgt das volledige studiepakket thuisgesti Daar mag u mee doen wat u wilt. Z' de postbode hef in uw brievenbus schoven heeft, is het uw eigen' En er komt geen colporteur aan deur. Maar één ding Is zeker, goede schriftelijke cursus maakt u rijkers Rijker aan kennis, ontwikkeling, toekomstkansen, aan levensvreugd Belang„rijker". Het studiepakket voor u klaar...

de Faam | 1961 | | pagina 10