Kies uit de 78 N.T.I.-cursussen Het kost u niet eens een postmee Wilt u de brieven zien Talen Levend Engels, een snelle cursus voor emigratie en toerisme (voor beginners) Engels voor beginners, wal meer gram matica voor verdere studie Engels voor gevorderden Engelse handelscorrespondentie Levend Duits, voor'vakantie en toerisme (voor beginners) Duits voor gevorderden Duitse handelscorrespondentie Levend Frans, voor vakantie en toerisme (voor beginners) Franse handelscorrespondentie Nederlandse taal foutloos schrijven (na lagere school) Nederlandse taal voor gevorderden Nederlandse handelscorrespondentie Spaans voor beginners (vakantiel) Spaanse handelscorrespondentie Italiaans voor beginners (vakantiel) Zweeds voor beginners Portugees voor beginners Damescursussen Naaien en knippen van dames- en kinder kleding (voor beginners) Naaien en knippen van dameskleding Naaien en knippen van kinderkleding Kinderpsychologie met lessen van Kinderverzorging dr. Sis Heyster Doktersassistente, ook na lag. ond. Tandartsassistente, ook na lag. ond. Privé-secrelaresse Alg. ontwikkeling v. leerl.-verpleegster Schoonheidsverzorging Hobby en reclame Radio's zelf bouwen en repareren Fotograferen (auteur Jan Wolfslag) Korte verhalen schrijven Vrij tekenen en schilderen Kop- en figuurtekenen Reclametekenen Reclamekunde Etaleren en etalageschrlft Handschriftverbeteren Kennis der literatuur Handel en beroepen Middenstandsdiploma ook voor ouderen na lager onderwijs Eenv. boekhouden en handelsrekenen Praktijkdiploma boekhouden Moderne bedrijfsadministratie (MBA) Stenografie (systeem Groote) Privé-secretaris Loonadministratie sociale wetgeving) Magazijnmeester, ook na lager onderwijs Vertegenwoordiger, ook na lager onderw. Assistent-bedrijfsleider Kantoorbediende, na lager onderwijs Verkoopkunde Mulo en ontwikkeling Mulo-A of -B (officieel diploma na lager onderwijs) Verkort mulo Aanvullend mulo-B (na mulo-A) Wiskunde Algebra Meetkunde Nederl. taal rekenen na lager onderw. Rekenen, na lager onderwijs Algemene ontwikkeling na lager onder wijs (voor beginners) Algemene ontwikkeling na mulo of h.b.s. (voor gevorderden) Algemene ontwikkeling voor nijverheids onderwijs (N.O.) Algemene ontwikkeling v. leerl.analist(e) Algemene ontwikkeling voor werkbazen Algemene ontwikkeling voor politie Praktische psychologie Techniek Popufaire radiotechniek Radiomonteur N.R.G. Adspirant V.fLV.-cursist A en B Populaire elektrotechniek Populaire bromfielstechniek Populaire motorrijwieltechniek Populaire scootertechniek Populaire autotechniek Auto-hulpmonteur V.A.M. Bouwkundig tekenen Lezen van bouwkundige tekeningen Lezen van werktuigbouwkund. tekeningen 78 manieren om 112 rijker te maken aS o x +-~ 413. E g'M Si 4- O Cl O O 83 O xi Rijker aan kennis, aan ontwikkeling, aan kansen a: in het leven. Welke manier kiest u? Van well 78 N.T.I.-cursussen wilt u een gratis proefles? om zo'n gratis studiepakket aan te vragen. Als u de waardebon achterop invult, kunt u he' zenden. Overmorgen hebt u het gratis studiepakl huis. Het kost u niets en het verplicht u tot niets. Er kort van het N.T.I. bij u aan de deur en u hoeft he sti ook niet terug te sturen, want het blijft uw eiceno van enthousiaste deelnemers? U vindt een aantal t drukt in de gratis studiegids van 144 bladzijden. Wilt u weten hoe zo'n schriftelijke N.T.I.-cursus U vindt een volledige eerste les in het gratis stu: Wilt u weten wie u straks lesgeeft? U krijgt een levensbeschrijving van uw toekomstige leraar. Gebruik uw waardebonl Nederlands Talen Instituut Rotterdam (nader adres overbodig). Erkend door de Inspectie van het Scf-rlfU

de Faam | 1960 | | pagina 6