Drie Hoefijzers BIER, Limonades, Mineraalwater, Bronwateren, Wijnen en Gedistilleerd. Nette Werkster gevraagd aankomende Werksters. LOOPER FLINKE LOOPJONGENS, GR00TE OPENBARE VERGADERING ADVERTENTIEBLAD VOOR MIDDELBURG EN DE DORPEN OP WALCHEREN is bet BESTE ADRES voor Je Nette Meisjes No. 38. Woensdag 13 Juni 1928. Twee en Dertigste Jaargang. De Nachtwacht. HUMOR. Vlasmarkt K 150, Middelburg. een net Jongmensch, een Werkhuis. Loopmeisje gevraagd Werkvrouw gevraagd Staatsloterij, Vso f 3,60. M. H. BOASSON ZONEN een netten Jongen, Een Melkwagenfje te koop en Smidsjongen gevraagd. een Winkeljuffrouw, flinke Dienstbode, Flinke Dienstbode Een net Dagmeisje gevraagd een Dagmeisje. een Werkhuis. Nette Meisjes gevraagd, een flinke Dienstbode, Dienstbode gevraagd. Dagmeisje gevraagd. Dienstbode gevraagd, flink Dagmeisje Een net Meisje Flink Meisje flink Dagmeisje. Dagdienstbode [Werkster gevraagd. op Donderdag 14 Juni a.s. Spreker: F. VAN SPANNING, Onderwerp: De staking aan de Schelde. Een net Dagmeisje Een net Meisje flink Dagmeisje. C. HUIJSMAN, Lange Geere K 250 Voor de Jeugd. Van 4—12 Juni. GETROUWD j. J. Alma, 18 j. en M. C. Ooms, 21 j. Wetenswaardigheden Advortentlén. gevraagd boven de 14 jaar. Zich persoonlijk of schriftelijk aan te melden Zeeuwsche Confectiefabriek, Molenwater M 255-256, Middelburg. Na opleiding hoog loon. DE DUIF Nieuwe Rotterdamsche Crt. gevraagd. D. J. DR0NKERS ZOON Pitrieten Wieg te koop met bijbe- hoorend Mandje. MIDDELBURGSCHE BESTUURDERSBOND. In den Tuin van het Schuttershof, des avonds 8 uur. TOEGANG VRIJ. Vooral de vrouwen der stakende arbeiders worden opgewekt deze vergadering te bezoeken. Jurgens Solo-Margarine met cadeaux VERSCHIJNT 'S WOENSDAGSMIDDAGS. ADVERTENTIËN KUNNEN TOT UITERLIJK 12 UUR AANGE NOMEN WORDEN AAN HET BUREAU SPANJAARDSTRAAT. DE FAAM PRIJS DER ADVERTENTIËN: Van 1-3 regels 45 ct., iedere regel Meer 15 ct. 3 maal plaatsing wordt slechts 2 imiaal berekend. Bij abon nement voordeelige voorwaarden. UITGEVERSLITTÖOIJ QLTHQFF, POSTREKENING 42280. TELEFOON 238. Oorspronkelijk verhaal door SIROLF. (Nadruk verboden alle rechten voorbehouden.) Toen meneer Rietvink met klamme handen en klapperende tanden overeind schoot en sidderend naar Zijn horloge in het nachtkastje had gegrepen, zag hiji, dat het twee uur in den nacht wlas. En er was iets niet pluis Zijn vrouw: had hem wakker gepord met de half onderdrukte angstuitroepi„Josefus, d'r zijn inbrekers Het was zoo. Half wakend zoo even, had hij nog flauw gerinkel van glasscherven gehoord. Dan een minuut lang niets. Even daarna heel zacht ge stommel, in de kamer beneden. Wit van angst en met knikkende knieën, stapte Josefus uit bed, trok zijn kamer japon over zijn pyama aan en liep bib berend op bloote voeten naar de slaap kamerdeur, in woordlooze angst nage staard dolor zijn ega. Heel zacht deed hij' de deur open, keek eerst voorzichtig om het hoekje en toen hiji dit onmoge lijk langer koin doen, zonder bij zijn vrouw de meening te versterken, dat hij bang was, kroop: hij door de deur opening, naar de gang, en strompelde de trap af, naar beneden. De vreeselijlke onzekerheid tegemoet. Beneden brandde een spaarlampje, dat de hal flauw ver lichtte. Midden op de trap: gekomen, hoorde Josefus Rietvink de deur van de huiskamer piepien, een lichtstraal, van een zaklantaarn, viel helder naar buiten en daar stapten twee donkere figuren, in lange, donkere capes gehuld de gang in. Een holle, sombere stem klonk on heilspellend door bet huis in de rich ting van de sidderende, allesbehalve heldheftige figuur opi de trap „We benne de nachtwacht, meheir Meneer Rietvink had wel kunnen jui chen van blijdschap. Want daar zag hij in het licht van de spaarlamp, de petten der mannen, die er met hun zacht- glimmende kleppen en koperen letters zoo buitengewoon geruststellend uitza gen. Gelukkig, hiji was niet alleen, de mannen van de nachtbewaking waren er, om hem te helpen, te beschermen tegen de inbrekers. Al zijn moed keerde in eens terug en hij1 daalde de trap ver der af. '„Nou, meneer", zei de nachtwacht, die blijkbaar het woord voerde, „We kwamme geloof ik net op tijd. Ze benne bij U ingebroke, en niet zoo zuinig ook. Beruchte kerels. We hadde ze al den heelen nacht in de gate, de gauwdieve. En net komme we hierlanges, of iwte ziene ze deur dat ruitje daar in de kteukte verdwijne Ze motte beslist al hun slag geslage hebbe. Me maat het ze nog nagerend, maar hij het spatare, ziet U, daarom ken ie niet zoo gauw voort Maar, hep U geen telefoon, néé, zeker?" Nee, bekende meneer Josefus. Hij had geen telefoon, en Zijn huis stond in de nog maar spaarzaam bewoonde nieuwe villawijk, ver van elke politie bescherming. „Zoo", zei de nachtwacht, „Nou, dan motte me maar es effe de ronde deur het huis doen. Zegt U ons maar jeffe- tjes, waar het zilver wias opgeborrege en het geld, dan zulle we wiel es' effe- tjes kijke, of er niks gestole is eni offe we sporen kenne vinden, voor het rap port datte we an de politie motte geve, begraapt U wel Nee, nee, U mot geen licht make fluisterde de nacht- Wacht opeens geheimzinnig tot meneer Rietvink, die het electriscbe licht wilde aanknippen, „Geen licht make, begraapt U niet As die Zwerrevers geen licht ziene, denke ze, dat de boel veilig is, en heb U best kans, datte ze terug komme, nou, enne dan pikke Wij Ze in, snapt U niet Meneer Rietvink snapte het volkomten en zich heerlijk veilig voelend in de nabijheid der groote, vertrouwde nacht wachts, ging hiji hen voor, bijgelicht door den zaklantaarn van één hunner, naar zijn schrijfbureau, waarin wat geld en kostbaarheden achter slot en grendel lagen. Gelukkig, er was niets geforceerd. Dan wees hij: hen den wieg naar een klein zilverkastje, waarin tafelzilver ge borgen was. Ook dat was ongeschonden1. „Nou, meneer", zei de eene nacht wacht twleer, „We bennie piersies op: tijd gëkomme, U boft, ze hebbe nog niks kenne graaie. En spore zie ik' ook niet. Zie jij wat, Kees Kees, de andere nachtwacht schudde plechtig het hoofd. „Nou", zei meneer Rietvink, ver heugd, „dan hebben jelui wel een fooi verdiend." De mannen tikten tegen hun pet en mompelden Asjeblief, meneer Josefus Rietvink ging naar het schrijf bureau, sloot het open en gaf hten elk een gulden. Op dat oogenblik klonk' er gestommel aan de keukendeur. Alle drie keken verschrikt op. Dan zei de eene nachtwacht Iweer „Dar hep je Zeweer, wacht er es effetjes Zacht sluipend gingen ze, meneer Rietvink in de achterhoede, naar de keu ken. Tot meneer Rietvink's stomme ver bazing stond_ daar, met een brandende zaklantaarn in de handweer een nachtwachtDie met een donkere stem zei „De nachtwacht, meheir De man wilde nog meer zeggien. Maar de beide nachtwachts, die meneer Riet vink vergezelden, lieten hem de kans daar niet toe. Ze wierpen zich eens klaps op den derden nachtwacht, die daarop niet verdacht was en het onder spit moest delven. Hij verweerde zich heftig. Maar toen meneer Rietvink, op bevel van de beide nachtwachts, een stevig touw had gehaald en de man hiermee gebonden was, terwijl hiji een doek stevig voor zijn mond gesnoerd had, was het verzet gebroken. Hiji Wrong nog wel, om los te komen, maar de mannen hadden hem stevig gekne veld en zooals hij daar in de keuken ag, kon hij onmogelijk ontsnappen. „Dat is 'm, meneer", zei de eene nachtwacht. „Teun de looddief, een van de gevaarlijkste inbrekers, meheir, die kleedt zich altijd net as wlij' an, om1 niet in de gate te loopen, de smeerpoets. Maar nou hebbe we 'm. Weet U, w|at U doen mot, meheir Gaat U naar bove, want ps die vent losbreekt, ge beuren d'r vast ongelukke, we kenne 'm. En dan gaat me maat de peliezie hale, Dm 'm in te rekene en ik blijf hier pm 'm te bewake Meneer Josefus Rietvink was maar al te blij', naar boven te kunnen reti- reeren en den gevaarlijken inbreker aan de vertrouwde en sterkte nachtw'achts over te kunnen laten. En na hun nog maals te hebben bedankt, ging bijnaar boven, om daar de komst van de po litie af te wachten. Het duurde lang, eer de .plolitie kwam. Kwartier na kw'artier verliep'. Het be gon te dagen. Eerst Was er beneden1 nog wat gestommel gew'eest, maar ook dat had sinds lang opgehouden. Eindelijk, toen het heelemaal licht was geworden, ging meneer Rietvink naar beneden, om nog eens naar den nachtswachts te zien, die den inbreker bewaakte. Tot zijn ontsteltenis was de keuken ledig. Alleen lag daar op den grond, het roer- looze lichaam van den gebonden inbre ker. Met afgrijzen keek Josefus Riet vink naar dien gevaarlijken misdadiger. Wat moest hij beginnen Toevallig keek hij het keukenraam uit en warempel, alsof de Voorzienigheid hen gezonden had, daar fietsten twee pOlitie-agenten voorbij. Meneer Rietvink wenkte en schreeuwde en een oogenblik later stonden de agenten in de keuken. Ze keken naar den inbreker, de eene bukte zich, ketek nog eens goed en zei: „Wel voor den drommej,. dat is Ver klaveren, de nachtwacht uit deze wijk!" Hij maakte snel den doek voor den mond van den nachtwacht los en snijdt zijn touwen door. Meneer Rietvink was onder pen vreeselijk voorgevoel naar binnen gevlogen, naar zijln schrijfbureau. Hij gaf een schreeuw van wbedehet bureau was leeggeplunderd. En daar, het zilverkastjeopengebroken ledig Toen viel meneer Rietvink flauw. ANTWOORDEN Nos. 249—252. No. 249. Lei, mol, gom, heg is Hil- legom. No. 250. Roet, voet, snoet, zoet. No. 251. Oor boor. No. 252. Blauw-kapel Blauwkapel. RAADSELS. No. 253. Onderstaand figuur 4 vierkanten moet men 12 lucifers ge legd wiorden. Nu moet ge tw'ee lucifers wegnemen en dan maar twee .vierkan ten overhouden. No. 254. Met welke vorken kun je niet eten No. 255. Verborgen buitenlandsche plaatsnamen 1. Welk een kalme dochter heeft u meneer Hendriks. 2. Ik leid u blindelings naar huis. 3. Zoo zoo zijln dat mijn aardige ne ven uit Rotterdam No. 256. Met F ben ik een jongens naam en met K een rond voorwerp. BURGERLIJKE STAND VAN MIDDELBURG. ONDERTROUWD: J. Antheunisse, 27 j. en M. E. W. Snijders, 23 j. J. A. van Puffelen, 23 j. en N. van Roo, 25 j. L. Rietveld, 40 j. en Q. J. Van Simmeren, 39 j. BEVALLEN L. J. Klaasse, geb Griep, d. T. Biesen, geb'. Venema, d. A. Gabriëlse, gebl van den Houten, z. L. Overtveld, geb. Janse, z.J. Bos telaar, geb. Koopman, d. OVERLEDEN P. de Visser, 43 j., ongeh., d. J. Huibrechtse, geb. met A. W. Meertens, 63 j. GEVONDEN VOORWERPEN. Als zoodanig zijn aan 't bureau van politie gedeponeerd de navolgende voor werpen a. Aanslagbiljet belasting, Manchet knoop, Huissleutel, Huissleutel, Paar Kousen, Dameshandschoien, Sierspeld, Leesboekje, Toegangskaart Gasthuis, Kindertaschje, Belastingplaatje. b. Bij ingezetenen Rolletje Kastran den, Wattez, Korte DelftKnot Sajet, de Bruin, Teerpakhuizenstraat (smid) Studentenmuts, de Kam, Volderijlaagte M 88 Gummi Jas, Rijke, Langeviele K 215 Port. met inh., M. Joose, Langei Geere K 248 Belastingmerk, Gerler, Koepoort N 54Broche, Postkantoor Middelburg Witborstel, J. Bosschaart, Segeersingel V 61 Gouden Damesring, Scheffers, Postkantoor Middelburg; paar Dameshandschoenen, L. Mandeel, Seis- straat Q 158 Damestaschje met inh., J. Hanegraaf, Rozenstraat W 237 Lapje Feston, Mej. Verhulst, Arn. Voetpad T 149 Port. met inh., A. Le Due, L. Geere K 371 Doublé Armband, J. J. Mulders, Spanjaardstraat F 80 Boiefin- nendoek met gouden slot, J. Soihier, O. en W. Souburg A 11 Belastingmerk, W. Griep, Achtersingel Q 143 Port. met inh., J. Visser, Meidoornlaan W 153 Zilv. Veiligheidsspeld, L. Hu- bregtse, L. Singelstraat N 195 Sigaren koker, Mei. Poppe, Koudekerscheweg C 21a; Belastingmerk, L. Borstrok, Wa- genaarstraat D 88 Gummi kap: boerin- nenmuts, Congierge Rechtbank, Hof plein Zakmes, K. de Keijlzer, Noprd- weg R 18 Portemonnaie, Roskam, L. Burg B 11 Onderdeel van een duo:, J. de Priester, N. Vliss. Weg E 183 Wit te Muts, W. Nieuwdorp:, Veersche Sin gel S 47b Belastingmerk, Loskade1 P 262 Kinderport. met inh., N. J. Kerk- hove, Oostkerkplein O 7 Kindertaschje, Verwelf, Nieuwepoortstraat P 97 Bril in etui, J. Goeman, Oostkapelle 200 Huissleutel, P. Janse, Branderijmolen- gang M 246. Inlichtingen aan het bureau van po litie, alleen des Zaterdags tusschen 7-8 uur. Is het U bekend dat de Kilauea, op: Hawaii de groot ste werkende vulkaan ter wlereld is d at de krater 5 K-M. middellijn heeft? dat er in Japan een rookende boom bestaat, die alleen rookt dadellijk na zonsondergang dat de boom 20 meter hoog is en de rook uit den top van den stam1 komt? OM JONG TE BLIJVEN. Het feit, dat uw gezondheid te wen- schen overlaat, is waarschijnlijk de eenige reden, dat gij u door lichte zor gen reeds zenuwachtig, versleten en oud gevoelt. Misschien zijt gij een dier noo- delooze slachtoffers van leen nieraan doening. Laat deze te voorkomen nier- ziwakte u niet oud maken voor uw tijd. Zoek en verbeter de oorzaak van uw kwaal. Tracht weer flink en gezond te worden. Die pijn in de lendenen, die ellendige blaasstoornissen, hoofdpijn en duizeligheid, dat afgematte, zenuwach tige gevoel behoeven u niet langer te kwellen. Alle tesamen maken uw leven tot een last, die zoodra gij uw nieren verzorgd hebt, verdwijnt. Verzwakte nieren kunnen met Fos ter's Rugpijn Nieren Pillen versterkt worden, waardoor gij u in elk opzicht jonger voelt. Begin onmiddellijk met het gebruik. Zonder uitstelWacht niet, tot gij last krijgt van rheumatiek, is chias, spit, blaasontsteking of water zucht. Ook tegen dergelijke ernstiger kwalen worden Foster's Pillen aanbevo len, doch voorkomen is altijd beter dan genezen. Verkrijgbaar (in glasverpakking met geel etiket let hier vooral op) bij apotheken en drogisten a f 1.75 per flacon. Landlooper Heeft Uw man ook ou'wte kleerejn Vrouw Jawelhij heeft ze aan o Spraakzame barbier (naar een fooitje hengelend) En wat wil meneer pip Zijn hoofd KlantMIJN HOED O— Een eigenwljls man kwam bijl den apotheker binnen en gaf hem een klein pakje, dat een wit poeder bevatte. „Zou U mij! ook even willen' zeggen, wat dat is vroeg hij, „Ik voor mijl ik geloof dat het suiker is. Wat denkt U?" De aplotheker likte eens van het poe der en zei „Suiker is het beslist niet!" „Zoo", zei de eigenwijze man, „Dan moet mijn vrouw toch wtel gelijk heb ben. Zij had het voor rattenkruid ge kocht „Vindt U die eieren niet een beetje ergl klein vroeg het jonge vrouwtje. „Hm", zei de kruidenier, „Het gaat nog al mevrouw, maar het is alles, w|at ik van morgen Van de boeren gekregen heb." „Ja", zei het vrouwtje heel wijs, „Dat is het 'm juist Sommige boeren heb ben zoio'n haast, om de eieren naar de markt Je sturen, dat Ze ze veel te vroeg uit het nest halen —CF-— Men weet, dat het een bekende term in den boekhandel is, om te zeggen „Die schrijver verkoopt goed". Waar mee men dan w'il Zeggen, dat de boe ken van dien schrijver vlot verkocht worden. Zoo had onlangs een boekhandelaar een Jijist van boeken samengesteld en laten drukken, om de aandacht te vesti gen op een aantal zeer goede boeken Vet gedrukt wilde hij1 er boven laten zet ten „Schrijvers die beter moesten ver- koopen". Toen de lijst evenwel in druk verschijp, stond er abusievelijk boven „Schrijvers die boter mdesten verkop pen". Een zeer ijdele en pronkzieke vrouw, die huizen bezat en zelf de huur op haalde tom onkosten uit te spiaren, trof een van haar huurders blijkbaar in een zeer slecht humeur en ten einde hem de kans te ontnemen, om met klachten aan te komen, begon ze zelf dadelijk op merkingen te maken en zei ten slotte „En de keuken, meneer Pietersen, ziet er meer dan schandelijk uit „Daar heeft U gelijk in, mevrouw", antwoordde Pietersen, „Maar dat Zou U iook, als U in geen zes jaar een streek1- je verf had gehad Moeder (van boven) Zet in vredes naam die Radio af, Herman, dat vrouws- piersoon dat daar ligt te kermen, heeft gewppn'wteg een afschuwelijke stern, hlet lijkt wel een roestig vuilnisblik' Herman Het is de Radio niet moe der, het is mevrouw: van Pieper en,- die op: visite komt o— Zij was een „jongedame", die w'at liefhebberde op: hlet gebied van schil deren, en daar ging ze nog al prat op. Haar gelaatskleur en de kleur van haar wenkbrauwten enz. vormden de afgunst van haar kennissen, die er soms hate lijke dingen van vertelden. Op' een diner zat zij1 naast een verle gen jongmensch, dat zich de hersens pijnigde, pm maar iets te vinden, waar mee hlij een gesprek met haar kou op zetten. Zij krèeg medelijden met hem te helpen merkte zij op, met wel een beetje geveinsde nederigheid „Ik wed, dat U misschien wel heeft hoorenl ver tellen, dat ik schilder „J-j-ja", stamelde het verlegen jonge- mensch, met een kleur als vuur, terwijl hij! naar haar gelaat keek1, „M-m-maar ik geloof het niet Na heel wat inspanning, slaagde de haan er in, een struisvogelei in het kip penhok Je rollen'. Daarna kraaide hij eens, kuchte, wierp' het hoofd in: den nek, als een burgemeester, die een toe spraak gaat houden en Zeide Kippen Het zij verre van m'ijl, U ver- iwijten te maken, of toespelingen op iemand van U Maar, in het belang van het vaderland in het algemeen, en van onze kleine gemeenschap: in het bijzonder, zou ik U willen toonen', w'at in andere deelen van de wereld wtordt tot stand gebracht door ondernemende hoenders die bezield Zijln met den wia- ren geest van onzelfzuchtige dienstvaar digheid o— Het oude dametje kwam bij1 het vischL stalletje en zei„Heeft U mij een moot kabeljauw' van een piond Maar de koopman wilde er geen nieu we visch voor aansnijden en Zei „Hier heb ik een prachtmoot van zes ons, is dat goed „Nee", zei het dametje, „Ik moet er een van een pond hebben." Ontevreden nam de koopman een an dere moot, woog die, en zei „Deze is vijf-en-een-half ons, mag dat „Nee, ik wil een moot van een poind, niet meer en niet minder hield het dametje aan. „Mensch riep de vischkoopm'an uit, terwijl hij zijln mes nam, om' een mloot van een pond af te snijden, „Jij met je pond vleesch Je bent gewoonweg Sjar- lok Hollmes, dat ben jij Gevraagd ter opleiding in 't Dames- en Heeren-Kappersvak v. g. g. v, Brieven onder letter B, bureau van dit blad. WERKSTER vraagt voor Dinsdag en Vrjjdag Adres Spanjaardstraat F 81. VOOR DEN VRIJDAG Adres Mevr. Wolsky, Langedelft I 18. Adres Firma v. Miert-Henniug, Lange Burg C 101. voor den Zaterdag. Adres Korte Noordstraat 76. P. VAN LOO, Bellinkstraat. GEVRAAGD. vraagt voor direct nog een paar (Geen leerlingen). AgentschapN. V. J. C. W Altorffer, Kortedelft F 13. Gortstraat bjj de Markt, vragen vragen voor hun filiaal Krommeweele goed kunnende fietsen. Adres Taal, Breestraat. Gevraagd een bekend met het mauufacturenvak. Zü, die goed kunnen naaien en van goede getu'gschriften zjjn voorzien, genieten de voorkeur. Adres Verkoophuis Gortstraat 18. Mevrouw Schuurman, Rotterd. kade O 242 Middelburg, vraagt met 1 Sep tember a.s. eene die zelfstandig kan koken en werken. gevraagd, die netjes werken en eenvou dig koken kan, v. g. g. v. Adres Mevr. Hartmand, Nieuwersluis a.d. Vecht. van 15 tot 18 jaar. Hoog loon. Zich aan melden tusschen 8 en 9 uur 's avonds. Adres bureua van dit Blad. Gevraagd Adres Gortstraat K 27. WERKSTER vraagt voor Dinsdag en Vrjjdag Adres Spanjaard straat F 81. die hun vacantie in een net werkmans gezin kunnen doorbrengen, tegen billijken prijs. Brieven letter A bureau van dit blad. Gevraagd voor Den Haag tegen 1 Au g of later in klein gezin zelfstandig kunnende werken en bekend met koken. Geen Zeeuwsche kleederdracht. Brieven met uitvoerige inlichtingen aan Mevrouw van der Ham, Haagweg 169 Rijswijk, Den Haag. Terstond of met 1 Juli een Adres Hotel Abdij. Adres Rotterdamsche kade 298 beneden Aanmelden tusschen 4 en 5 uur. voor dag en nacht. Adres bureau van dit blad. Terstond een niet beneden de 15 jaar. Adres bureau van dit blad. voor de morgenuren gevraagd BEUN, Langedelft I 19. gevraagd van 8 tot 11 uur. Zondags vrij. Adres Vlissingsehestraat 169 boven. Gevraagd voor direct een Adres bureau van dit blad. Een nette Aan hetzelfde adres een Adres Spuistraat F 106. Bestuurder van den Alg. Ned Metaalbewerkersbond. gevraagd. Adres Gortstraat 1 325. Bjj ongunstig weder zal eventueel niet doorgaan der ^S^deringper omroeper worden bekend gemaakt. HET BESTUUR. gevraagd, vanaf 15 Juli tot 1 September, voor noodhulp, eenigszins bekend met koken. Zondags vrfi. Aanmelding 's av. na 7 uur, Mevr. Cohen, Vlasmarkt. gevraagd voor de morgenuren. Adres Mevr. Dronkers, Molenwater M 74. Mevrouw Van Oss, Vlasmarkt, vraagt tegen 1 Juli een STEEDS VOORRADIG: Limonade-Siropen, verschillende smaken ZUURTJES 10, 12, 14 en 16 ct. p. ons. Tabak, Sigaren en 'Sigaretten. Vliegenvangers 3 voor 10 cent. Eau de Cologne bijl de maat. Prima Witte en Komijne Kaas. Alle soorten KLOMPEN. Beleefd aanbevelend

de Faam | 1928 | | pagina 1