„MIDDELBURG VOORUIT". Huishoudelijke Feestviering, Baandag Juni (2» Pinksterdag) MET PINKSTEREN is 't Fotografisch Atelier van CORNs. HENNING, Markt C14 geopend vanaf v.m. 8 uur. Filialen: CORNS. HENNING. FOTOGRAAF. Willem P. J. van der Sluljs, Turlkade, Yelo-W aschmachine. ruim Huis mat Hinken Tuin, Nutte Bomoning te huur, VERHUISD Een draaibare Lighal Puike Holl, Maatjes Haring Prachtige Hall. Zeutevisch in de Zalen en Tain van het Schuttershof „De Edele Handboog". KINDERWAGEN te koop. VAN DE POEL. BUIJS, Dam. Nieowe Heerendassen. Namiddag half drie Bioscoop-voorstelling voor kinderen in de Groote Zaal. Matinee In den Tnin door de „Vereenigde Werklieden van den Houthandel Walcheren". Des avonds van 7-9 unr. Concert door het Muziekgezelschap „Euphonia" nit Goes op de Kiosk in den Tuin. van 9-11 uur. Openlucht-BiosGope-voorstelling in den Tuin. van 9-12,30 uur. Bal in de Groote Zaal. een groote sorteering lekkere Koekjes van ue beste fabrieken Natte of Droge Wasch gevraagd. tod Gravenstraat naar Breestraat. Fa A. H. J. J. RIVIÈRE. 12 ALBUM PORTRETTEN (glanzend) f 1,00. 4 CAB.-PORTRETTEN f 1,00. 0 ALB.-PORTRETTEN (platina mat) f 1,25. 12 ALB.-PORTRETTEN f 2,00. 6 CAB.-PORTRETTEN f 3.00. 12 BRIEFKAARTEN f 1,00. Grootste sorteering L IJ S T E N in alle maten van de duurste tot de goedkoopste als ook een prachtige sorteering PORTRET-ALBUMS. VLISSINGEN, Badhuisstraat 63, BREDA, Van Coothplein 12. Kost en Inwoning A. BöMERS, Eerste Zuid-Nederlandsclie Rij wiel fabriek en Verzendhuis, te Arnhem,! Steenstraat 10 en 10a. Telefoon Interc. 629. Brieven en bestellingen voor Belgie aan ons hoofdkantoor: A. BORERS, Eerste Belgische Rijwielfabriek en Verzendhuis, te Leuven, Statiestraat 57. Zoowel des middags als des avonds hebben leden en begnnstigers van „Middelburg Vooruit", met echtgenoote en kinderen beneden de 16 jaar, VRIJEN TOEGANG (ingang Schuttershofstraat) Kaart medebrengen. B\j de Bioscoop-voorstelling des middags worden UITSLUITEND KINDEREN in de Zaal toegelaten, de geleiders knnnen zich in den Tuin begeven. De Entrée voor de BALZAAL bedraagt voor ieder 15 cent per persoon. Kinderen zonder geleide worden NIET toegelaten. Entrée voor NIET-leden, zoowel des middags als des avonds 25 cent per persoon (ingang Vlasmarkt). Door het weder aanschaffen van nieuwe Meubels, Achtergronden enz. bljjven deze Ateliers steeds DE NIEUWSTE. hooft otootto vorooh voorradig s vanaf 5 tot 14- oont por onsm Blijft bfj voortduring do aandacht vootigon zoowol van particulloron aio wlnkollors op zijn voroohillondo soor ten Babbelaars vanaf 4 cent per onswaaronder uit muntendo ECHTE ZEEUWSGHE B0ERERBGTERBABBELAAR8 die 8 cent por ono kosten en van prima ouikor mot zuivere na tuurboter worden gefabriceerd 8.v. p. Prijscouranten worden niet verzonden. Matige prijzen. Bi] den Bond niet aangesloten. Huls van vertrouwen B88tslllng6n worden aangenomen b(| den heer Van Simmeren, Gravenstr. Zooeven ontvangen IO cent per stak. 40 et. per pond en lager. Knip deze advertentie uit en bewaar ze zorgvuldigzij heeft groote waarde. Wij adverteer en in het jaar 1914 slechts éénmaal. Evenals vorige jaren heb ik het genoegen, U hierbij onze nieuwe prijslijst voor 1914 te doen toekomen. Wij leveren het geheele jaar door iederen particulier aan handelaars- en fabrieks prijzen, on uit de eerste hand, zoodat aan rijk en arm, aao alle Btanden der maatschappij aan eenen zeer lagen prijs, doch uitsluitend a contant wordt geleverd. Alle onderdeelen van welk merk ook, zijn aan onze fabriek tegen grossiersprijs voor iedereen verkrijgbaar. Garantiedeelen moeten franco en zonder briefwisseling aan ons hoofdkantoor te Arnhem worden opgezonden en wordt garantie op de prompste wijze en binnen 4 dagen retour gezonden.^ Aangezien met prijs couranten altijd veel geld verloren gaat, zullen wij geen prijscouranten uitgeven en de rijwielen en onder-'eelen in deze prijslijst zeer duidelijk omschrijven, zoodat ieder weet wat hij bestelt Wat niet passend is of niet naar genoegen is, kan met 2 maanden nog voor denzelfden prijs worden geruild of terug gegeven wordenrijwielen, welke na 2 maanden na de aflevering niet zouden bevallen of niet aan de gestelde eischen voldoen, nemen wij voor den gekochten prijs retour en hopen wij dan ook door deze zeldzame en vertrouwelijke aanbieding het vertrouwen van het geachte publiek meer en meer waardig te worden. Daar mgn omzet in 1913 ruim twintigduizend nieuwe rijwielen bedroeg en die doodgoede waar te leveren nog dagelijks steeds toe neemt, stel ik U, geachte afnemers, in staat aan prijzen te leveren, welke in Holland, Duitsehland, België en in geheel Europa onbekend zijn. Door het koopen aan onze algemeen bekende rijwiel- fabriek bespaart men veel geld, men koopt uit de eerste hand gewaarborgd fabrikaat en vergoe den wü bij het koopen van 2 rijwielen de reiskosten 30 uur in den omtrek van Arnhem, by het koopen van één rijwiel, de halve reiskosten. Bestelt de kooper per brief of briefkaart een rijwiel, dan voegen wij gratis een prachtige carbid- of kaarslantaarn naar keuze, bjj of een zware voet- pomp. Doch is een reisje naar Arnhem zeer aan te bevelen, dan kan ieder zich overtuigen van onze prima kwaliteit. Onze voorraad is ontelbaar. Alle goederen, welke uit onze fabriek ver zonden worden, staan onder de scherpste controle, en worden tweemaal gecontroleerd vóór de verzending. Hierbij de prijzen als onderstaand geldig voor 1914. Wjj verzenden uit onze fabriek, uitsluitend onder rembours, met vrij zicht. Een prachtig, nieuw Heerenrijwiel geheel compleet voor den spotprijs van f 26. Een Engelseh rijwiel met dubbele rammen, half nikkelen velgen met bies, kogelvrij wiel, eerste klas binnen- en buitenbanden, met 2 jaren garantie op het rijwiel en 1 jaar op de banden, kortom een prachtvolle luxe machine, voor den spotprijs van f 37,85. Verder noteeren wij onder N. 1 A voor onderstaand slagers- of boodschappenrijwiel voor dage- lijksch gebruik, van stalen buizen gebouwd, gegarandeerd voor een gewicht van 400 KG., met gepatenteerd dubb. klokkenlager, geheel stofvrije naven, roestvrije spaken, welk rgwigl, bij dage- lijksch gebruik, 5 jaren wordt gegarandeerd en 1 jaar op de banden en voorzien is van eerste klas transportbanden. Dit rijwiel is zwaar gebouwd, doch liehtloopend en is bij duizenden slagers, postboden en rijks-politie al jaren met het grootste succes in gebruik en is ook zeer aan te be velen voor werklieden, om iederen dag en door alle slecht weer te gebruiken. Dit rijwiel be hoeft geen verdere aanbeveling, i3 genoegzaam door zijn soliditeit bekend en kost slechts f 49,75 fabrieksprijs. De echte Belgische race-machine waarmede duizenden prijzen zjjn behaald en welke onmisbaar is op de renbaan, kost slechts f44,— per stuk. Verder noteeren wij onderstaande onderdeelen beneden fabrieksprijs: Buitenbanden in alle maten: f 1,55 per stuk. Binnenbanden f 1,35 per stuk. In het bijzonder vestigen wij de aandacht van onze geachte afnemers om eeu goeden band te bestellen, daar wij in 1914 in staat zijn een band te leveren, niet alleen in goed koopen prijs, doch ook liehtloopend en duurzaam. Deze band overtreft ieder ander fabrikaat en wordt voor dagelijksch gebruik in vertrouwen aanbevolen, is 1 jaar gegarandeerd zonder 1 cent bijbetaling (dus 12 maanden garantie) en kost slechts per buitenband f 3,60, per binnenband f 1,95; zeer aan te bevelen voor slagers, bakkers en werklieden, welke dagelijks en veel gebruik moeten maken van hun rijwiel. Transportbanden onverslijtbaar per stuk f3,90, transportbinnen banden per stuk f 2,25. Zadels, zeer zwaar, met veeren, f 1,50 per stukkettingen in alle ge- wenschte maten f 1,20 per stuk. Bellen, zeer groot 20 cent. Lak per potje 15 cent De echte solide lantaarn met haak, geheel van koper, zwaar vernikkeld, (model Solar" of ,Wilhelmina"), met dubbele bak, f 4,35, zeer aan te bevelen. Een mooie carbid- of kaarslantaarn f 1,25, een prachtige, groote lantaarn, geheel van koper, lichtsterkte 110 M., voor den spotprijs van f 2,95 per stuk met 2 jaar volle garantie. Trapassen B. S. A.-model in alle maten, gegarandeerd staal, f 0,35; voornaafassen met conus en moeren f 0,20 per stuk; achternaafassen f 0,25. Voetpomp met omwoelde slang f 0,50 per stukeen groote zware voetpomp met zware slang in stalen voet, zeer aan te bevelen voor c^fé's, hotels of werkplaatsen, aan opruimiugsprjjs, zoolang de voorraad strekt f 1,55 per stuk branders, passende op iedere lantaarn, f 0,08; Solarbranders f 0,13 per stuk. Lantaarnglazen 3 cent. Leeren gereedschaptasschen voor achter aan het zadel f 0,50. Vilten zadeldekken f 0,30, zijden pluche-dekken f 0,35. Broekveeren met slot f 0,05 per paar, gewone broekveeren, staal 1 cent per paar. Groote celluloid handpompen met slang, opruimings- prijs f 0,35; hand- en voetpompen van f 2,thans wegens te groote voorraad slechts f 0,75 per stuk, zoolang de voorraad strekt. Bagagedrager met riem voor op 't achterwiel f 0,35. Gesloten kettingkasten, passend voor dames- en heerenrijwiel f 2,Damesnetjes of dameskoord jes met haken f 0,40 per stelkurken handvatten f 0,10 per paar, celluloid handvatten f 0,25. Voor- en achternaven f 1,60 per stel; kamwieltjes f 0,20; vrijwielen in alle maten f 0,75. Een echt Engelseh kogelvrjjwiel f 1,50pedalen van staal f 0,75, met gummie f 1,met echt rubber, gegarandeerd sterk, f 1,50 per paar; remblokjes f 0,08 per stuk; solution f 0,08 per tube. Spat borden met stangen en moertjes per compleet stel f 0,45. Van Duyl's imitatie-schroefsleutel, gegarandeerd, sterk f 0,75, 2e kwaliteit goedkoop f 0,25. Voorwielen in alle maten f 2,JAch terwielen f 2,25. Conustang f 0,30. Gamaehen per paar f 0,20, zeer groote, voor jagers, land bouwers of werklieden, f 0,55 per paar. Een compleet heerenframe, goud of groen gebiesd, Engelseh model met spatborden, kamwiel en stuur, eigen fabrikaat, zwaar verlakt en vernikkeld, van stalen buizen gebouwd in alle maten en met 3 jaar garantie, verkrijgbaar aan f 14, Damesframes f 0,50 hooger in prgs en worden deze geheel compleet geleverd. Verder noteer ik ter kennismaking een prachtig nieuw Engelseh rijwiel met doorloopend spatscherm, prima, prima rijwiel, het nieuwste model met dubbele remmen, kogelvrij wiel, half nikkele velgen met bies, stalen getrokken buizen, gewaarborgd en sierlijk fabrikaat voor den vasten prijs van f 46. Dit rijwiel is uitsluitend sterk geconstrueerd, is zeer liehtloopend en zeer aan te bevelen. No. 2 B is het rijwiel van den dag. Datzelfde rijwiel, het beste der besten, wat bij eenig fabrikant vervaar digd werd. Dit rijwiel No. 2 ia voorzien van gepatenteerd dubbel-klokkenlagsr, met onzichtbare verbindingen, geheel en al stofvrije naven, roestvrije spaken, doorloopend spatscherm. Het rijwiel is goud gebiesd, heeft half nikkelen velgen met bies, 6/g kogelvrij wiel, 2 bsste rollerremmen, stalen getrokken buizen, draagt de zwaarste persoon en wordt door ons gegarandeerd voor een draagvermogen van 500 Kilo, met schriftelijke garantie vot 5 jaren en 1 jaar volle garantie op de banden, zonder bijbetaling. Alles prima en overtreffen deze rijwielen zelfs het beste en duurste en beroemdste merk, wat ter wereld bestaat of te koop is. Duurder rijwielen zullen er wel ver kocht worden en waar meer door een handelaar aan verdiend wordt, doch kan deze kwali teit niet overtroffen worden en kost dit rijwiel bij ieder handelaar minstens f 110, doch lever ik het voor den specialen uitzonderingsprijs van f 57,50. Dit rijwiel is trots zgn eleganten bouw zeer sterk en is dan ook aan een ieder aan te bevelen voor verre tochten. Dit rijwiel is ver trouwen het geluk voor de toekomst en wordt bereden door de voornaamste personen der maat schappij. WÜ verkochten van dit rijwiel No. 2 B in 1909 500 stuksin 1910 1800 stuksin 1911 4000 stuks; in 1912 5200 en in 1913 ruim 10.000 stuks, en brachten wij door deze steeds grooter wordende aanvraag onzen voorraad op pl.m. 25000 stuks. Verzendingen naar Oost- en West-Indië, Amerika, Engeland, Duitsehland, en zelfs door ge heel Europa, waar ieder dit rijwiel bewondert en er op roemt en kunnen de beroemdste des kundigen niet beoordeelen hoe het mogelgk is, dat zulk een pracht-exemplaar tegen zulk eeD lagen prijs kan worden geleverd. Bgzonder vestigen wg Uw aandacht op rjjwiel No. 1 A, welk rjjwiel, alsook rijwiel No. 2 B, welk 2 maanden op proef gegeven wordt; voldoet het niet aan de eischen, nemen wg het voor den vollen prijs retour of ruilen het gratis tegen een nieuw. Damesrgwielen per stuk f 5,duurder. Ieder rgwiel wordt geheel compleet geleverd mettasch, sleutel, pomp, bel en smeerpotje. Filialen of Depóts worden door mg nog op alle plaatsen gevestigd. Waar wg nog niet ver tegenwoordigd zgn, wordt dan de alleenverkoop en het agentschap onzer Rijwielen enz. gegeven tegen geldelgke borgstelling of de eerste zending a contant. Wg kunnen onze Agenten dan ook een flinke verdienste garandeeren en waarborgen. Zg, die dus nog een rjjwielzaak zouden willen beginnen, of grossiers, welke per wagonlading tegelijk kunnen betrekken wenden zich tot ons kantoor. Rijwielen ook verkrggbaar met eigen merken en zonder banden. Een bestelling (of een reis naar Arnhem, welke door mij wordt vergoed) zal U overtuigen van mgne prima kwaliteiten en nieuwste modellen rgwielen voor het seizoen 1914. De verzendingen geschieden onder rembours met vrg zicht, ongefrankeerd en wordt voor de verpakking van ieder rgwiel f 0,50 extra berekend. Gelieve bg bestellingen zoo duidelgk mogelijk te willen opgeven tot welk station de levering moet geschieden. Brieven en bestellingen voor Holland te richten aan ons hoofdkantoor. Zie bovenstaande Advertentie met aandacht in en overhandigt ze aan uw kennissen en| familieleden dat hun ook eindelgk het ware en goede adres bekend wordt. Voorstelling en NEatlnée ztfn om 5 nar aigeloopen ALOEHGfiNE BEFAUIHUEV. Vraagt mgn blauw keper Werkmansgoed, beslist goede kwaliteit, echt van kleur. Mans- kielen 95 cent, Mansbroeken f 1,271/2, Mans- jassen f 1,55, voor jongens de prijzen naar verhouding der grootte, licht gestreepte Mans- boezeroenen 80 duim lang 85 cent, echt van kleur, puike kwaliteit, bruine Mans pilow Werkbroeken in alle grootte f2,65. Probeer ze. Aanbevelend, Pottenmarkt. M. J. TIMMERMANS. (GORTSTRAAT I 320), Voor- en Achterkamer, Alcoof, Zolder en Zol derkamertje, voorzien van gas en waterleiding, huurprgs f 2,25 per week. Adres H. C. HAVERMAN, v. Galenstr. 8, Vlissingen. TE KOOP een gebruikte Adres Korte Heerengracht M 280. TE HUUR terstond of later een mooi aan [den Veerschen Singel staand huurprijs f 200 per jaar. Te bevragen Veersche Singel S 65. f 1,60 per week. Adres Oostkerkplein N 115a. Adres Breeweg D 97. Adres bureau van dit blad. TE KOOP. Adres Hoogstraat 1 131. Aanbevelend, KORTE DELFT G 8. ONTVANGEN Een JUFFROUW vraagt bg eenvoudige mensehen. Te bevragen aan het bureau van dit blad.

de Faam | 1914 | | pagina 2