Manufacturen. Versche Broedeieren Intermédiair J*. J. Javenier. N. COHEN, J. van Eijzeren, Hubert Ullrich'sche Kruidenwijn. Prijs per flacon f 2.- Ook in ruil. Smid - Breestraat O 157. Om zelf te Vergulden Schraal bleek uitzien, bloedarmoede, verval van krachten Voor namaak wordt gewaarschuwd. Men verlange uitsluitend Hubert Ullrich'sche Kruidenwijn JL 1111511 Urosvoop. te Rotterdam Mijn Pillen Intermédiair Myn Pillen Intermédiair de Maatschappij NOVUM te Rijswijk (Z.-R.) De Zaak van A. D. LITTOOIJ As., Spanjaardstraat, wordt gedurende de Zomermaan den 's avonds om 9 nnr GESLOTEN. HEEREN MODE-MAGAZIJN. Bericht dat hij van af heden zijn Zaak 's avonds ten 9 uur zal sluiten, behalve Donderdag en Zaterdag. StuRjcs Appelen 17-25 Schijfjes 22% Peeren 30 Pruimen 6-12-20 Witte Boonen en Capucljners. DANIËL8E, St. Pieterstraat. H. U. E. t. BEfMBURG. te bekomen van deBaskippen. blauwe Andeluciers, witte Ital. Leghorns. Hoenderpark Geertruida", DOMBURG. Lange Geere K 313, Goed gesorteerd in oude en nieuwe KACHELS, ook in ruil, en beveelt zich beleefd aan voor het Repa- reeren van Kachelwerk. Verkoop- m Verhuurkantoor van vaste Goederen, Verkooplokaal ABDIJ, Middelburg. In verbinding Breda, Den Bosch, met verschillende kantoren alsAmsterdam, Deventer, Den WageniDgeD, Dordrecht, Apeldoorn, Leeuwarden. Haag, Groningen, Zutfen, Utrecht, Arnhem, iMjmegen, Aan allen, die zich door het vatten van koude of overlading van de maag, door het gebruik van slechte, moeielijk te verteeren, te warme of te koude spijzen of door onregelmatige levenswijze een maaglijden als Maagkatarrh, Maagkramp, Maagpijnen moeielijke vertering of verslijming op den hals gehaald hebben, zij hiermede een goed huismiddel aanbevolen waarvan de voortreffelijke werkingen reeds sedert vele jaren bewezen zijn. Het is de Deze Kruidenwijn is uit voortreffelijke, geneeskrachtig bevondene kruiden met goeden wijn gemaakt en versterkt de spijsverteering8-organen van den mensch zonder een laxeermiddel te zijn. Kruidenwijn geneest storingen in de bloedvaten, zuivert het bloed van bedorven, ziekte veroorzakende stoffen en werkt bevorderend op de vorming van gezond bloed. Door het op juisten tijd gebruiken van Kruidenwijn worden maagkwalen meest reeds in 't begin onderdrukt. Men moet dus niet talmen de proef te nemen. Symp tomen als hoofdpijn, oprispen, zuur in de maag, opzetting, misselijkheid met braken, die bij chronische maagziekten des te heviger optreden, worden dikwijls na eenige malen drinken genezen. TTova'f A-nnino* eü onaangename gevolgen daarvan als benauwdheid, f tJISLUppillg koliekpijnenhartkloppingen, slapeloosheid, aambeien worden door Kruidenwyn dikwijls snel genezen. Kruidenwijn heft verstopping op, bevordert de spijsvertering en verwydert door een zachten stoelgang onbruik bare stoffen uit maag en darmen. zyn meestal de gevolgen van een slechte vertering, onvoldoende bloedvorming en een ziekeiyke toestand van de lever. Bij gebrek aan eetlust, evenals herhaalde hoofdpijnen, slapelooze nachten treedt een voortdurende ziekelijke toestand in. Kruidenwyn wekt de verzwakte levenskrachten op. Kruidenwijn verhoogt den eetlust, bevordert de spijsvertering, prikkelt de stofwisseling, bespoedigt de bloed vorming, brengt de geprikkelde zenuwen tot rust en schenkt den zieke nieuwen levenslust. Talrijke attesten en dankbetuigingen bewijzen dit Kruidenwijn is te verkrygen in flesschen a Fl. 1,50 en 2,— in Middelburg in de apotheken en bij C. A. Schulte en Co. drogisten, Langedelft H 2 en in de Apotheken van Ylissingen, Oostburg, Sluis, Ter Neuzen, Goes, Zierkzee, Bergen op Zoom, Middelharnis, Rozendaal, Oudenbosch, Gent, Antwerpen enz. alsook in alle grootere en kleinere plaatsen van de provincie Zeeland, geheel Nederland en het Buitenland in de Apotheken. Ook verzenden de voornaamste depothouders 3 en meer fhsschen Kruidenwijn tegen origineele pry zen naar alle plaatsen v£Éi Nederiand. Mijn Kruidenwyn is geen geheimmiddel, zijn bestanddeelen zyn Malagawijn 450,0, Wyngeest 100,0, Glycerine 100,0, Roode wijn 240,0, Atlas bessensap 150,0, Kersensap 320,0, Manna 30,0, venkel, anijs, alantswortel, Amerik. krachtwortel, gentiaan wortel, kalmoeswortel 10,0. Deze bestanddeelen worden vermengd. "*3 l "8 van P. Van Rij ster veld, Daar my door veeljarige ondervinding ge bleken is, hoe vele personen lijdende zijn aan Hoofdpijn, Lusteloosheid, Bloedarmoede, Geslachts zwakte, Bleekzucht, Ruggemergziekte, Influ enza en de gevolgen daar van Zwaarmoedigheid, Gevoelige pijn in den rug, Epilepsie, St. Vitusdans, Tuberculose der beende ren, Zenuwziekten, Geheime Ziekte, Vrouwen ziekte enz. enz. is het mij gelukt een MIDDEL te vinden, dat bovengenoemde kwalen alsook anderen uit het Zenuwgestel en Rugge- merg voortkomende ziek ten, volkomen en afdoende bestrijdt. 't Gebruik van eenige flacons bewerkt een in 'toog vallende beterschap. kunnen gebruikt worden zoowel door volwasse nen als door kinderen. bevatten geen schadelijke bestanddeelen. Overal verkrygbaar in bovenstaande verpak king voorzien van myn handteekening. Generaal-Vertegenwoordiger voor Nederland en Koloniën Ruim gesorteerd in geslagen en gegoten Haarden, Kachels en Fornuizen, gepoetste en in vuur gelakte, aan uiterst lage prijzen. Tevens een groote party gebruikte in alle soorten, zoo goed als nieuw. verkrijge men 1 pakje STANDAARD BRONS, dat lang stand houdt. W. HUBREGTSE, in Verfwaren, Korte Noordstraat. Witten en Crème Kanten en Galons (tusschen- zet) alsmede zuivere Garen, Kantjes en tus- schenzet. Stalen voorhanden. Pottenmarkt, Timmermans. In bovengenoemd vak kan een nette BURGER JONGEN, leeftijd 15 tot 17 jaar, ter opleiding geplaatst worden. Aanvankelijk salaris 50 Gulden per jaar. Lid van den NedBond van JBLantor&n vVaste Goederen, goedgekeurd by Konk. Besluit dd. 18 Maart 1899 St.blad No. 40. Volgn. GEMEENTEN. Straat, Buurt of Gracht etc. Nummer en Wyk. Soort van Eigendom. Te koop of te huur. Koop- of Huurprijs. Te aan vaarden. OMSCHRIJVING. 826 Middelburg Kuiperspoort nieuwgeb. arbeiderswoning te huur fl,75 per week terstond 3 kamers. 827 id. Rouaansche kade G 121 huis met tuin te huur by overleg Augustus ben. 2 kamers, ensuite, keuken, kelder, tuin, id. boven 3 kamers, zolder met 2 kamertjes. 828 id. Lange Burgt bij de Markt bovenhuis te huur terstond 3 kamers, keuken. 825 id. London sche Kade bovenhuis te huur id. terstond 3 kamers, keuken en zolder. 824 id. Seissingel huis met tuink. te huur of te koop id. terstond 3 kamers, keuken, zolder met kamertje. 823 id. Molenberg K 90 bovenhuis te huur f 1,50 per week terstond 2 kamers, zolders. 821 id. by de Dampoort arbeiderswoning id. 11,60 per week terstond 2 kamers en tuintje. 815 id. Langedelft riant bovenhuis met te huur id. terstond 5 kamers, keuken, badkamer, zolder met logeer- vryen opgang id. f200 en meidenkamer, gas- en waterleiding. 816 Koudekerke Tram singel benedenhuis met tuin id. 3 kamers, keuken, alle gemakken, riant uit 813 id. Simpelhuisstr aatj e pakhuis id. f 65 per jaar terstond zicht. 807 id. Segeerssingel huis met tuin te huur by overleg Augustus 2 kamers, slaapkamer, waranda, keuken, berg 808 id. id. plaats, zolder, gemakken. id. Noordstraat C 31 bovenhuis terstond 7 kamers, alcove, keuken, 2 zolders met 2 ka 809 id. id. mertjes, 2 privaten, waterleiding. id. Krommeweele K 105. huis id. beneden voor- en achterkamer, keuken, berg plaats, kelderbovenvoorkamer, achterkamer ■v slaapkamer, zolder, gas- en waterleiding. 801 id. Havendyk nieuw gebouwd huisje te huur of te koop id. terstond voorkamer, achterkamer en keuken, kelder, 785 met tuin by overleg regenbak, waterleiding. id. Houttuinen Bovenhuis id. 2 voorkamers, achterkamers, keuken, balcon 213 zolder met kamer, waterleiding, achter uitgang. id. by Nieuwland Heerenhuis met Tuin te koop of te huur by overleg id. 755 id. üeisdam 25 Heerenhuis met tuin ce koop by overleg terstond bevattende 8 kamers, keuken, kelder, zolder 698 Middelburg by overleg met 2 kamertjes, 2 priv., verder alle gemakken. Bolwerk 3 woningen met circa 4000 te koop terstond Zeer geschikt voor villa's en arbeiderswo M2 bouwterrein ningen. 699 id. Bolwerk Huis met grooten tuin te koop by overleg terstond Zeer geschikt voor renteniers, riant uitzicht 692 id. Dwarskade Bovenhuis te huur by overleg terstond 8 kamers, zolder, keuken. 689 West-Souburg 2 eenverdiepings huizen te koop by overleg id. Bevattende elk huis voorkamer, alcove, ach by de Tramwissel met groote lucht terkamer, loods beschoten zolder, regen en welwater. 680 Middelburg Korendyk Huis met Tuin te koop by overleg terstond 685 id. Droogdok ZZ Dam G 61 Huis te koop by overleg terstond 585 id. Seisweg onder de stad KaroterQ te koop by overleg id. 548 Souburg aan het dorp 2 nieuwgebouwde huizen te koop by overleg terstond Voorkamer, alcove, achterkamer, keuken 549 met tuin. 440 id. Veersche singel Huis met lucht te koop by overleg terstond Voorkamer, alcove, achterk. lucht en bleek 207 id. Singel Huis met Tuin te koop id. 52 Middelburg Vlissingsche straat I 169 huis met tuin te koop by overleg id. Voor alle zaken geschikt. 61 Koudekerke Breeweg bouwgrond te koop f 1,50 de M id. 133 id. Breeweg C 35—36 2 woonh. met tuinen te koop 2700 te sueeo id. Voorkamer met 2 bedsteden, keuken met 37 Middelburg bakoven, varkenshok, zolder etc. Breestraat 0 169 uuis met stalling te koop id. terstond Winkel, 6 kamers en zolder.

de Faam | 1903 | | pagina 4