De Stoom-Boek- en Steendrukkerij van D. LITTOOIJ Az., Spanjaardstraat E 71, voor de levering van Jïuwelijkskaarten beleefd aanbevolen. Modellen. Billijke prijzen. Verkoop- en Verhuurkantoor van vaste Goederen, Verkooplokaal ABDIJ, Middelburg. In verb Mng met vurseMiicnde Kantoren als: Amsterdam, Deventer, Den Haag, Groningen, Zntiei, Arabia, Nfywgia, Breda, Den x>sofe, Wagenlngei, Dordrecht, Apeldoorn, Leeuwarden IAd van den Ned, Bond van Kantoren v. Vaste Goederen, goedgekeurd by Konk. Besluit dd. 18 Maart 1899 St.blad No. 40. Huis met verdun ning waar sinds vele jareneen krui %eniers#aak gedre ven wordt Soort van Eigendom. Hoerenhuis met Tuin Huis met lucht en achterpoort huis met tuin benedenhuis Heerenhuis kleine Buitenplaats Heerenhuis met tuintje huis met tuintje Benedenhuis Middelburg Seisweg onder stad aan het dorp Veersche singel Singel Ylissingschestraat I 189 Breeweg Breeweg C 36/36 Breestraat 0.169 Vry Benedenhuis met grooten tuin Heerenhuis met tuin. 2 nieuw geb. beneden woningen met tuin Heerenhuis met tuin winkelhuis met vergun ning en ruime zolder. Winkelhuis Bovenhuis Winkelhuis Bovenhuis Hoerenhuis met tuin Winkelhuis met aparte bovenwoning Heerenhuis met achter poort Heerenhuis .met achter poort Huis met zeer grooten tuin of moestuin Huis met tuin Heerenhuis met Tuin 3 woningen met circa 4000 M2 bouwterrein Huis met'grooten tuin Bovenhuis 2 eenverdiepings hui zen met groote lucht Huis met Tuin Huis Karotery 2 nieuw gebouwde huizen met tuin. Huis met lucht Huis met Tuin huis met tuin bouwgrond WóOb'h. met tuinen huis mv stalling tekoopof tehuuh Koop- of Huurprijs. Tk aan vaarden. te koop ofte huur te huur bjtJ overleg f 2.15 per week tcrstord terstond te huur te huur f260 per jaar bij overleg terstond 1 Nov. te huur bij overleg terstond te huur of te koop te huur bi) overleg bij overleg by overleg terstond te huur of te koop bij overleg id. id. f2 per week id. id. bg overleg id. id. id. November id. 2.50 per week terstond id. te koop by overleg by overleg id. by overleg te huur by overleg Juli te huur f9.10 per maand id. te huur ofte koop te huur bij overleg by overleg September of vroeger terstond te koop by overleg terstond te huur by overleg by overleg te huur by overleg Juli te huur by overleg terstond te huur by overleg id. te huur by overleg id. te huur by overleg id. te koop by overleg terstond te koop by overleg terstond te koop te huur te koop by overleg by overleg by overleg terstond terstond id. te koop te koop by overleg bij overleg terstond terstond te koop by overleg id. te koop by overleg terstond te koop te koop te koop te koop te koop by overleg by overleg f 1,60 de M f2700 te samen terstond id. id. id. id. te koop id. terstond OMSCHRIJVING. 2 kamers, keuken, alle gemakken, beschoten zolder, waterleiding. 7 kamers zeer flink benedenhuis voor klein gezin met alle gemakken. 7 kamers, keuken, gemakken. dicht by de stad op het mooiste gedeelte v. d. weg Beneden 2 kamers ensuite, keuken, kelder enz., boven 3 kamers, privaat, kasten, voorts zolder met logeer- en dienstbodenkamer. 6 kamers, 3 kleine kamers, keuken en verdere gemakken. Ook gedeeltelijk te huur. Voorkamer, achterkamer, keuken, slaapka mer, privaat, gedeelte kelder, regenwater. 4 kamers, keuken, kelder, gas- en waterlei ding, achterpoort, closset-privaat. 6 kamers, keuken, alle gemakken. Voorkamer, alcove, achterkamer, keuken, waterleiding en zolder. Nader te omschryven. Flink winkelhuis voor alle zaken geschikt, benevens flinke woning. Voorkamer, alcove, achterkamer, gootsteen, pomp, privaat, zolder. Winkel, woonkamer, keuken, bovenalcove, voorkamer, zolder, zolderkamer, waterleiding. 2 kamers met keuken, 2 stookplaatsen, ge makken, regen en duinwater, bevattende 8 kamers, keuken, kelder, zolder met 2 kamertjes, 2 priv., verder alle gemakken. Winkel, met 2 kamers, gr. keuken, bovenw. met 7 kamers, voor alle zaken geschikt. 3 kamers ensuite, plaats, kelder, boven 3 ka mers ensuite, zolder met kamer, gas en waterl. Beneden 3 kamers ensuite, keuken, kelder, boven 5 kamers, zolder, waterleiding. Flinke ruimte, zeer geschikt voor groenten- boer. Beneden: 2 kamers, keuken, kelder, boven 2 kamers, zolder met kamertje, gas- en waterl. 7 groote en kleine kamers, keuken, kelder- zolder, gas- en waterleiding. Zeer geschikt voor villa's en arbeiderswo ningen. Zeer geschikt voor renteniers, riant uitzicht 3 kamers, zolder, keuken. Bevattende elk huis voorkamer, alcove, ach terkamer, loods, beschoten zolder, regen- en welwater. Voorkamer, alcove, achterkamer, keuken. Voorkamer, alcove, achterk., lucht en bleek. voor alle zaken geschikt. voorkamer- met 2 bedsteden, keuken]met bak] oven, varkenshok, zolder etc. winkel, 6 kamen en zolder.

de Faam | 1902 | | pagina 4